• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Bré ranko,
Tetes s těmi pásy netuším. Tuhle o tom mluvily, že některé autosedačky se nedají zapnout kvůli krátkým pásům v autě. Ale akorát mluvili o tom, že se to má vyzkoušet, ale jiné řešení nenabízely. :angry: Zkusím kouknout na net. :wink:
5. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko nic se endeje, u nas je to trochu slozitejsi :wink:
Teda s tema autosedajdama je to blby, snad to vyresite. 2 autosedajdy dopredu fakt nedate...
5. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Mel:fakt o tom i mluvili?
Steff:no,ono né vždycky dáš dítko na přední sedajdu i když je samo a hlavně musí jít vypnout airback. Vy budete mít isofix?
5. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Tetesko ja vim, treba u nas v aute airback vypnout nejde, takze predni sedadlo bez sance. A nemame v aute ty udelatka na isofix, takze budeme mit tu zakladnu pridelanou pasy. aspon do te doby nez koupime nove auto.
5. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tetes co mate za znacku tech autosedajd, ze ty pasy nestaci?
V obchode nam to ukazovali na Maxi cosi i Teutonii a obe sly v pohode. Musim zjistit, jak je to u toho Romera, co se mi prozatim libi nejvic...
5. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Steff, on asi nebude problém v autosedačce,ale v délce pásu a to jak u kterého auta. my máme renaulta a tam jsem vygooglila,že je to docela prblém u většiny,že ty pásy jsou kratší, takže to asi chce vyzkoušet než sedačku koupíte.Možná uj těch novějších aut už to problém nebude.
5. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Aha Tetesko, tak to musime zkusit, diky za radu...
5. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jee ja jsem dneska zacala 5ty mesic, toto leti :wink:
5. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak už mám snad zbaleno a na nic jsem nezapomněla. Uteklo to jako voda a zítra už nastupuju a v úterý je den D. Mám docela strach co najdou, ale těším se i na to, že už to budu mít pryč a bude snad od té bolesti pokoj.

Jani, gratuluji k začátku 5.měsíce :dizzy_face: .
Teda Tetesko to by mě nenapadlo, že pásy jsou jinak dlouhé, já měla za to, že to je prostě dané jak dlouhé být musí a výrobci všech aut to musí dodržet. No tak snad bude možnost dát přikoupit nějaké prodlužováky na ty pásy.

Jani a vy budete kupovat nové auto???Já myslela, že ta fábie je skoro nová.
5. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Milu no jo, ty uz zitra nastupujes. Jezis toto fakt uteklo! No ale budes to mit aspon za sebou a bude klid a novy zacatek!

Milu no s tim autem, ta Fabia je skoro nova, na podzim 3 roky, ale je to 1.2, do mesta super, ale na delsi cesty je to des, jak to nejede. Chceme si koupit ojete Mondeo, je velike, takze i se 2 detmi se v pohode vejdem a hlavne dvoulitr, aby to trochu jelo.
5. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo takhle, tak to pak jo. U dvoulitru je pak blbý to vysoký povinný ručení a hlavně pak ta spotřeba. Ale jinak je to pěkné velké auto, to jo. :wink:
5. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
To je pravda. I kdyz my na dalnici mame spotrebu 7,5l a to uz je dost...
5. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Jani doufám, že až budeš doma z OVA, tak mě přijdeš někdy přes den navštívit :wink: .
5. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Milu to vis, ze jo. Uz se na to tesim. A musim zkouknout novou malbu :wink:
5. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
No to musíš, páč to stojí za to :grinning: . Na stěnu kvůli tobě namaluju nějaké lesní zátiší se srnama :grinning: .
5. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
To nemusis, ja mam rada jednolite plochy :wink:
5. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Uff, tak to jsem si oddychla, páč já neumím malovat :grinning: . Taky uvidíš jak vyrostla Meggie :slight_smile: .
5. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Jee tak to jsem mela chtit nejaky jelinky :wink: to by byla prca :wink:
No uz se tesim na ty rostaky :wink:
5. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Já ti dám jelínky :grinning: .By z toho vzniklo něco mezi zajícosrnojelenorybo :grinning: :grinning: :grinning: .
venku je neskutečné teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Tady taky, ale od uterka by uz melo byt chladneji.
A ja se jeste potim u tenisu, ten Federer mi ale dava, takove nervy :wink:
5. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=399767&vReferer=

jee kouknete holky, Matysek uz je doma, to je super, jak to sikulka zvladl!
5. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jééé, tak to pěkně Matýsek zvládl, je to šikula :dizzy_face: .
Na tenis nekoukám, ale vím že tam něco plácaj :sweat_smile: . :sweat_smile:
Jo a doufám, že se trošec ochladí, abych tam nezhebla na horko :sweat_smile: .
5. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Milu no v nemocnici tohle horko by nebylo uplne to prave orechove.
Teda my to dneska mame jako soukromou diskuzi :grinning:
5. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Steff:letí to neskutečně. Když jsem dneska byla na monitoru,tak jsem si z nudy mazala přijaté smsky a objevila jsem tam zprávy ještě od Pajdy k Vánocům (to jsem byla já cca. 11 tt) a pak když byla Pajda v nemocnici s tím zápalem plic,tak jsem si právě vzpoměla, že teď je už 20.tt a před tím,když mi psala tak vyhlídka na nějaké těhotenství byla takřka mizivá. A v té souvislosti jsem si vzpoměla na Mílu, jak to vlastně bylo u Pajdy, že třeba za půl roku,to zase bude všechno jinak a ty týdny budou svítit Míle.Už to mám s váma všechno děsně propojený.
Já jsem v pátek začala 9. měsíc a bývala bych si nemyslela, že budou dvojky donošené až do konce :dizzy_face:
Zrovna dneska jsem tady narazila na album,kdy dvojky nebyli donošený,nevím v jakém se narodili týdnu,ale ty fotky a na nich takové malé myšky.......no prostě jsem strašně ráda, že se nám narodí takový ty hotový miminka. A dneska už vidím, jak to prostě za ten pobyt tady stálo. A strašně moc to přeju i Pajdě, aby to dotáhla až do koncei přestože je to teda nářez. :sweat_smile:
Se tady kochám tenisem, pěkné výměny. Akorát jsem jednu chvíli musela přepínat mezi finále beach volejbalu, páč to je taky krásná podívaná. :dizzy_face:
Mílo:tak oni asi musí,být ty pásy nějak dlouhé,ale my máme 10 let staré auto a to tenkrát asi ještě nebyly ty sedačky proti směru jízdy......ale ono to vypadá podle toho co jsem vyhledala, že je to problém asi spíš jenom u Renaulta a Nissana.
Miluško, držím ti moc palce. Neměj strach i když je to asi nepříjemné,ale hlavně,že už budeš mít po bolestech a posuneš se zase o kus těm vysněným dvojkám. Drž se kočeno. :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Narušila jsem vám soukromou diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten tenis je úžasnej!!!!
5. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Jani, jsem, zvědavá na kterém pokoji budu a jak tam vůbec bude.
Tetesko, jojo uteklo to jako blázen a když si vzpomenu jak jsme za tebou s Jani byly a teď už budeš skoro rodit.No letí to.A je fakt fajn, že jsi dvojky donosila dokonce a budou to hotový miminka, porodíš a za pár dnů si vás P.odveze domů :slight_smile:.
A kéž by si měla pravdu, že mi za půl roku už nějaké ty těhu týdny tady taky budou svítit. :wink:
5. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Tetesko tenis je uzasnej, ale ja bych se nemala tak nervovat, ale to se neda....
Mas naprostou pravdu, kdyz si vzpomenu, jak jsem odjizdela na hory a byla v OVA a Pajdu zrovna hospitalizovali v nemocnici a ja za ni strasne chtela jet, ale nemela jsem dost casu. No a jen jsem se vratila, tak za chvilinku Pajda hlasila // a uz to jelo :wink:
Jsi uzasna, zes to vydrzela tak dlouho a je to urcite lepsi, ze budou dvojky poradne dopeceny a budete je mit brzy doma...

Mili ono se v ty nemocnici snad moc neohrejes, takze je jedno co budes mit za pokoj :wink: A neboj, tt ti budou svitit. Ja si myslela, ze se toho taky nikdy nedockam a podivej se :wink:
5. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Jupiii je to domaaa :grinning: Ja mam takovou radost, ze vyhral Roger :wink:
5. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Steff, já už to pak nakonec přála Roddickovi, hrál moc pěknej tenis a strašně makal a má s Federerem šílenou bilanci a co jsem četla tak tomu podřídil všechno. Dokonce chtěl skončit s tenisem,kvůli tomu,že všechny důležité turnaje vyhrává Nadal a Federer. Ale tentokrát snad přál Federerovi i pán bůh s tím sluníčkem. Roddick fakt neviděl míček. Ale byl to hezkej tenise byť se mi víc líbí antuka. :slight_smile:
Ježiši, tady není vůbec nikdo, kdepa je vlastně Puzzi, že nenakoukne ani večer?
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
cau hoky
ty jo rehos maru je fakt sikula ..ja myslim ze se ti to povede....rikala to i mirova babicka ze je na tnejlepsi leto ....ze jeji dcera taky nemela v roce pleny
tetes prd prd prd pekne jsme si to uzili :slight_smile:)))
kay ty voe to musela bejt pekne hnusna situace..a fakt jako nedejchala?..kay je uz to ctu no tak snad by se nadechla i sama ..kdyz najela takhle rychle ja z toho mam takporad strach
NO JA SE OV IKENDU TAKY PEKNE PREZRALA TAKZE KAY ted budu mit zase predporodni vahu mysllim...a zjistila jsem jak jim ted vic dietni jidla ze me fakt uz nechutna knedlozelovepro
tet..hmm tak na fotky kouknu az napisu sloupek ...
mel super ze mas zpet hodneho Lukyho
jeee jani tak to je super z je venku holcicka ..velka gratulace .....4.7. je taky krasny datum nee
ty voe holky neuklizejte ..ja tady mam bordel chjooo
jani ty voe nerodit mas jeste cas kurna
tetes tak to taky nevim altreba nase sedacka v pohode ve fabce a tata ma octavku aje tov riti pac ma taky vzadu strasne kratky pasy
tetesko to je fakt ze to za to stoji
a jani velka gratulace k 5mesico
vikend super sobota u dedy mirovyho super malej hodnej jko vzdy i krasne usnul parada dneskado budejek tam teda trochu nevrlej ale to ylo vedrem a ted uz zase chrni ..fakt parada
jo a federer jupiiii ja mu to prala :slight_smile:)
5. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.