• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes no kdyby nebyl Federer muj milacek, tak bych to prala Rodickovi. On fakt hral bozsky. To slunicko bylo debilni, ale zase si meni strany a Federer to zvladnul, takze to neni omluva. Ale bylo mi Rodicka fakt lito!
Teksas to je prima, ze jste si to tak krasne uzili.
Jinak vam reknu, ze tedka krasne citim mrnouska, pekne mi okopava pravou stranu :wink: Je to super, ted uz jasne poznam, ze to jsou pohyby :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpátky od našich :slight_smile: Co se tu událo nového? Pochybuju, že bych byla schopna vás kdy dočíst.... :rolling_eyes:
Mám nějaké novinky-Vítek začal lézt, příkrmy mu jedou jedna báseň-nejvíc zeleninové rizoto :slight_smile: , každej den má záchvat smíchu-pokaždé z něčeho jiného :grinning: Jinak já jsem si převelice odpočinula-jen to vstávání před šestou hodinou bylo na prd... :grinning:
5. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Steff, no ale Federerovi takhle blbě nesvítilo. Ale já ho mám taky moc ráda, je to pan sportovec a je hrozně slušnej, je fakt dobrej. :dizzy_face:
Jé,to je super ty pohyby. :slight_smile: :slight_smile:
Lao:no,nazdááááár. Nějakej šikovnej ten Víťula,né? Hele, tak vstávej až dýl než v šest,né? :grinning:
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tetes je fakt, ze uz toho vyhral hodne a ze dneska by si asi vic zaslouzil Rodick vyhrat. Jednak, ze se mu podarilo Fedu 2x breaknout, kdezto Fedovi ani jednou, teda az na ten posledni set. Ale to je sport, nekdy desne nespravedlivej!
Lao ahoooj. To je prima, ze se mela tak krasne. No a Vitulka je velka sikulka :wink:
5. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Steff, ale čuměla jsem jaký šlo F. podání, přitom je jím vyhlášenej R. jsem fakt čuměla tolik es. Stejně je to neskutečné rychlost cca. 200 km v hodině, to je úplně neuvěřitelný.
5. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
No to je fakt, F. mel 2x tolik es nez R. No hrali oba moc pekne, u F. se to tak nejak ocekava, ale R. se strasne zklidnil a hodne se soustredil na hru a bylo to joo znat!
5. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Čau holky, včera večer k nám přijeli známý se dvěma holčičkama rok a 4 roky (byli v Plzni v zoo), přespali a dneska zůstali celej den, šli jsme na výlet, oběd, na zahradě, dobrej den to byl. A teď večer jsme jeli neplánovaně ke tchýni, P. bude zejtra sekat. Honzík cestou pokřtil novou Maxi Cosi hovnama, fakt drsná fekální story, vyndali jsme ho, hovna po celý noze, obleček svlíkací samo přes hlavu a teď jsme to z něj čistili v autě a do trávy, no hustý, ale museli jsme co nejdřív zastavit, neboť šikula si v tom lebedil, kopal, sahal si na nohy a hovínka by byly jaksi všude. Budeme tady do úterý, pak jedeme do Phy (P. do práce a já s Honzíkem nevim, ais taky do mý práce se kouknu, když už bude příležitost). Pak přijede k nám v út odpo na 3 dny kámoška z prahy s holčičkama, jak k nám občas jezdí, no a pátek, sobota, neděle a hurá do Chorvatska.
Jdu vás dočíst.
5. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tetes, ty seš zlato :grinning: Já bych si i přispala, leč mladej pán je jinýho názoru :grinning: Tak co, matko, už se ti to chýlí ke konci, co? :dizzy_face: Vidíš, jak to krásně uteklo :dizzy_face:
Jani, pohyby ti moc přeju a stráááášně závidím :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj holky,

tek, no opravdu nedýchala, ale snad by s enadechla i sama, nezbývá mi než věřit.. teda Ty už jíš zelí? :-O to já ještě neriskla ani rajskou :grinning: ale jinak jím docela normálně..

puzzi, teda nová sedajda a posra.á :grinning: já uvažovala jestli nekoupit na chvíli nějakou jinou než máme, bo v té naší ty miminka spíš sedí a Stelinka jak je malá, tak je tam tak uskříplá :unamused: a třeba ta maxi cosi je skoro na ležačku..
a chorvatsko, no jéje, závidím :slight_smile:

miluš, Ty se drž, nejen zítra ale hlavně ať to dobře dopadne a všechno už bude dobré, bez bolesti a hlavně se // :slight_smile:

steffi, gratuluju k pohybům :slight_smile: to je krása.

lao, no hlavně že sis odpočinula.. a že Vítkovi chutná rizoto :grinning: a super že se směje, musíš to vyfotit nebo natočit :slight_smile: puzzi video se smějícím se H. bylo boží :slight_smile:

jinak já měla dneska trochu krizi, ráno jsme byla i hnusná na S. tak jdu brzo spát, at se to neopakuje.. :rolling_eyes: ale Stelik je jinak moc hodná, už docela i pase, a směje se :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
jo a tenis - jsem nemohla spustit oči, až jsme Steloucha kvůli tomu zdržovala od koupání :grinning: , ale nakonec jsme si to nahrála a dokoukala později :slight_smile: byloto výborný a fandila jsem Federerovi.. jsme ráda že je zase No. 1
5. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Mel, prosím tě, kdo ti furt mění to hodné a zlobivé dítko? :sweat_smile: Si na to došlápni a to hodné nedej!
Kay, tyjo, takže úplně jistý to není, jestli dýchala, no ale stává se to tyhle apnoe, na to je ten monitor super, že se dítě lekne a nadechne, i když snad by se nadechla i tak.
Tetes, neměli kluci z fotbalu dokopnou v našem Prdelákově? Včera a dnes se tam furt něco dělo, večer nějakej šílenej koncert, ale dalo se i usnout. hele ale ty si s dvojkama užíváš dokopnou dnes a denně, ne? Nebo spíš kopnou :grinning:
Tetes, cože Kocáb a squateři? Se maj :sweat_smile: Jsem něco slyšela ve zprávách, že byli kdesi na střeše a Kocáb je přemlouval, ať slezou, ale nevim přesně.
Tetes, s pásama na autosedačky to máme taky naknap vzadu, když jsme připínali tu proti směru, ale nějak to vždy šlo, když se trochu ta autosedačka naklopila, vyzkoušejte to různě, třeba to nějakým způsobem půjde!
Milu, držím palce, zmákni to v nemocnici, hlavně ať to dobře dopadne neboli bulka a bolesti pryč a IVF dveře otevřené.
Steffi, 5. měsíc i pohyby super :slight_smile:
Tetes, máš pravdu s donošenýma dvojkama, fakt je to super, jak se ti to povedlo mít skoro 3 kg děti, sice nějaký 30tt a mírně nad je super a ok, ale člověk je rád za ty 3 kg, méně starostí, je moc hezký, jak píšeš, že to za to stálo :wink:
Tek, super víkend jste měli a Oli hodnej si umím představit, taktéž gratuluji k uspávání kolem osmé, daří se ti :wink:
Lao, to je super s lezením a smíchem, Vítek je šikovnej :wink:
Kay, ráno mám taky často krizi, když toužím se dospat a smůla :unamused:
5. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
puzzi, no tak to máme stejně, já nejvíc potřebuju ty dvě hodiny ráno, ale Stelouch od 5 do cca 8h hrozně pobrekávala a kroutila se ajá furt nevěděla co jí je, protože jsme už zkusila všechno, tak jsme už i vzbudila M. aby s ní něco udělal a dala jsem jí do postýlky... no jak M. přišel k postýlce, tak byl velký výbuch v plíně abylo to.. :angry: se člověk může snažit, ale stejně nepomůže vždycky..
5. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak koukám, že jste si hezky pokecaly o tenise :sweat_smile: .
Jani, to musí být paráda, že už cítíš ty pohyby :dizzy_face: .
Tek, přežrat se člověk občas musí, to jináč nejde :grinning: .
Lao, Víťula je šikula :slight_smile: .
Kay, to se občas stane, že je člověk hnusnej, prostě toho je někdy moc.
Puzzi, tak to jste si užili pěkný den se známýma. A kakací story :grinning: no to musel být mazec :grinning: .

No a já už jsem okoupaná, oholená, zbalená a piju kafíčko. Za hodinu a kousek vyjíždíme do nemocnice...
Holky myslete na mě a já budu psát smsky jak to se mnou vypadá.
:slight_smile:

Mějte se tu fajn, nezlobte a každou novinku mi laskavě pište, páč vás za ten týden pak fááákt zpětně dočítat nebudu, to vám jako říkám narovinu už teď :grinning: .

Jooo a Puzzi nevím kdy odjíždíte do Chorvatska, ale kdyby jsme se už "neviděly", tak si to tam parádně užijte a koukej občas napsat jak se máte :slight_smile: .
6. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
pro zasmání :slight_smile:))

Slohová práce žáka ZŠ na téma: Moji rodiče.

Rodiče se dělí na dvě části: matku a otce.

Matka se ještě rozděluje na ženu v domácnosti a v zaměstnání.
Doma se potom ještě skládá z manželky, matky, kuchařky, uklízečky, pradleny, zásobovačky, účetní, vychovatelky.... ostatní si nepamatuji, ale máma toho umí vyjmenovat víc, jako např. služka, otrok a jiné .

Matka se vyznačuje tím, že se zázračně nachází na více místech najednou, umí v jedné chvíli myslet na sto věcí, přičemž deset věcí dělá současně.

Vidím na vlastní oči, jak po návratu z práce dá vařit vodu na sporák , zatímco zadělá na buchty. Přitom jí běží pračka, do které chodí vyměňovat prádlo, mně vymýšlí věty oznamovací, tázací a rozkazovací a naší Olinku zkouší z velké násobilky. Ve volném čase stačí i vyžehlit . Že potom přebalí malého Karlíka a udělá mu Sunar s krupicí si ani nevšimnu.

Dvě oči mi na to nestačí. Když potom zasedneme k večeři, všechno je připravené na stole, já mám na teplákách zašité nové díry , Olina má umyté vlasy a prádlo visí na balkoně.

Potají si mámu prohlížím. Máma má opravdu jen dvě ruce a přece, když přijde domů z práce má v jedné velkou a malou kabelku, v druhé dvě síťovky s nákupem a v třetí.... ne, vždyť jsem už povídal, že má jen dvě ruce, ale nese i Karlíka ve fusaku.

Otec se neskládá ani nerozděluje.

Nachází se v zaměstnání a doma, ale doma ho najdete málokdy. Kromě snídání a večeření, když sedí u stolu, vyskytuje se obyčejně v křesle nebo na gauči a bývá zakrytý novinami.

Zanechává po sobě vždy totožné stopy: rozevřené a převrácené noviny a cigaretový popel, někdy i v popelníku. Na rozdíl od mámy, i když má taky dvě ruce, přichází domu s rukama prázdnýma. Jestli umí násobilku nevím, ale psát asi neumí, protože mi ještě žákovskou knížku nikdy nepodepsal.
A ani není prozkoumané, proč patří do skupiny rodičů, když na rodičovské sdružení vůbec nechodí. Jak umýt auto ještě nezkoušel.

Pan učitel povídal, abychom se při psaní tohoto úkolu zamysleli nad prací svých rodičů. Ve škole přidělují žáka, který řádně nepracuje a neučí se, dobrému a snaživému žákovi, aby se od něj něco naučil . Tak si myslím, že při svatbě přidělují muže ženám, aby je ženy něčemu dobrému naučily a měly na ně dobrý vliv.

Mojí mámě se to zatím bohužel nepodařilo.
6. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky, dočítat teď nestíhám, ale chci ještě Milušce popřát moooooooooc štěstí a neboj, všechno dopadne výborně. Budu na Tebe pořád myslet a držet pěstičky :dizzy_face: . A piš často, ať víme, co je s Tebou.
6. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Pajdi díky moc, jsi hodná a psát budu určitě :slight_smile: .
6. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Miluš, držím pěsti!!!!!! A mooooc na tebe budu myslet :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Holky, tak páááááá a myslete na mě :slight_smile: .
6. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Milu tak tfuj tfuj, at jde vsechno jako po masle...
A vtipek dobrej :wink:
6. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
steff parada pohyby jeziiis to si pamatuju to bylo fakt krasny ..kdyz byl jeste malej ....to si tam taky nekdy takhle udelal ten uzel trdlo moje
lao ty voe vitulka je moooc sikovnej..
puzzi to myslis vazne jooo takovahle fekali storka :slight_smile:))) ja uz preventivne davam do sedajdy pod nej plinu aby se nepotil a kdyby se po....l tak aby byla sedacka zachranena
kay ja jedla jen knedlo vepro ..zeli jsem vynoumala a M. to po me jako dojedl
miluuu moc drzim pesti a davej vedet trebas janine at vse vime
holky normalnevcera jsme prijeli ja dala past olika a on si najednou zacal pritahovat kolinka pod sebe a zvedat prdku....tak jsem cumela jak blazen ..a kdyz jsem mu zaprela nozicku tak se takhle dosapal az na druhou stranu postele..nechapacka ..tak rikam to byla nahoda ..no a dneska delal teda na stridacku nozicky ..ale uz je obe najednou pod sebe nestrcil ..jeste to zkusim ...
6. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Puzzi:a to si jako myslíš,že budeš kvůli návštěvě zanedbávat koně,jo? :angry: :grinning: Hele, tak to je jako dost těžká fekálka, to jen tak někdo nepředčí. a nebyl trochu smrádeček v autě?
Lao:já to vím, že jsem úplnej miláček :sweat_smile: No,jo už se to krátí,jupíííííí
Puzzi:dokopnou má vždycky každý fotbalový manšamf, tzn. Losiná taky hraje, tak tam měli dokopnou vaši fotbalisti. Oni všechny ty soutěže končí zhruba ve stejný termín, +/- týden.
Puzzi:ono to jde ta sedačka,ale musí se to fakt silou.....no já to teď ani zkoušet nemůžu,páč už se přes to břicho nikam neohnu....
Milu:moc ti držím palce a určitě piš ať o tobě máme info!!!!
6. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo, Puzzi dočetla jsem včera tu knížku od tebe, je fakt moc pěkná a hezky dělaná. Ještě jednou děkuju.
6. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Už mi fakt se....., bych ty víkendy a státní svátky zakázala bo tu pak nikdo není :angry: :grinning:
6. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Uz jsem tu a prepisuju zpravy od Milu..
10:55 Ahoj. Tak uz jsem ba pokoji. Jsem jinde enz minule, je to vedle porodniho, takze jsem sla kolem miminek a na pokoji jsem se rozbrecela :cry:

12:36 Jo a jsem na pokoji cislo 7 a operaci mam 7.7...to by bylo, aby nebylo :grinning: a budu mit 2x klystyr, prvni za hodinu :-@. A ta Jipka je pry 50 na 50.

13:37 Chteji 2x klystyr, jelikoz nevi, jak to se mnou s tou operaci bude...

Uff predano dal :wink:
6. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tetesko ja ti to pripomenu, az za 8 dni te na koni neuvidime :grinning:

Babci jsem obehla, nakoupila a ted jdu odpocivat a uzivat si kopanecku od prdoly :wink:
6. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
to věřím, že je to pro Mílu těžké na psychiku,ale fakt jsem přesvědčená o tom,že se dočká....
Hele, Steff, co bude za 8 dní sem netahej, teď je teď!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Za 8 dní budu na JIP a nebudu mít u sebe ani telefon a asi nechám i na ten pobyt na šestinedělí odvézt noťas domů.....
6. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zdar holky,
první klistýr má Míla za sebou.
Tetes, za osm dní uvidíme prďolků. . . :dizzy_face: :dizzy_face: Teda pokud P. nějaké dodá dříve než ty. Jé já se tak těším. :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
jejda klystýr, nutné zlo, snad to přežila.. ještě 2x.. ale samé sedmičky to jistý a všechno bude pak určitě dobré..
6. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
kay, nutný zlo? Mám pocit, že ty jsi ho u porodu ani nestihla??? :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Mel:tak to se obávám, že P. nedodá, on na takovéhle věci není jako něco přidávat na net....ale můžu to zkusit nadhodit.... :sweat_smile:
Dneska už asi třetí hodinu,dokupuje kravinky a nějakou drobnost pro sestřičky a pro toho doktora a doktorku a pořád ho něčím úkoluju a už je z toho šedivej, páč jestli něco opravdu nenávidí,tak to jsou nákupy. Takže dneska určitě nebude vhodný den,abych mu sdělila, že bude dávat fotky na koníka.....Ale je fakt,že na koně si zvykl, nejdřív vůbec nechápal co si jako cizí ženksý povídají a že když je to virtuální,takže si tam každej stejně vymyslí co chce a že třeba vůbec nevypadá tak jak se popisuje apod. A teď už zjistil, že tady to tak nefunguje a docela čuměl, když vlastně holky za mnou i přijely na návštěvu nebo že si vzájemně něco půjčíme a pomůžeme si......to mu přišlo nereálný.....
Ale včera umyl doma všechny okna,vypral záclony, vygruntoval pracovnu a ložnici a prý i včetně takových těch kravin,jako umytí lustru či vypínačů apod., fakt v tomhle je super. :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.