• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,jdu juknout co nového :wink:
Tetes už se to sakra blížííí co??Jsem hrozně zvědavá a fakt obdivuju žes to tak dlouho vydržela :slight_smile:
Mílo moc držím palce,fuj dva klystýry ale budeš sakra dobře vyčištěná,já si jednou taky před operací užila dva :wink:
Tak hlásím že Maruška už má šest zubů a je s ní neskutečná sranda,normálně si ráda hraje na schovku a jinak je celokově takový malý komik :grinning: Hraje si na opičku,všecko opakuje a směje se tomu.Dnes jsme natáčeli její horolezecké umění takže to stáhnu do pc a hodím sem odkaz :wink:
Lao gratulace k V. lezení :slight_smile: je šikovnej
6. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Teda tetes máš fakt úžasnýho chlapa :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
mel, no nestihla :grinning: ale je to moje noční můra... od doby, co jsme byla jako děcko na operaci se slepákem, dali tam 3 děcka do koupelny, napustili do nás vodu, nějaký stud nebo třeba ohledy na 1šti letý děcka vůbec, a pak rvačka o dva záchody.. :rolling_eyes: fakt humáč, od té doby je ot pro mě znamení naprosté potupy.. i při laparce jsme raději lítala po projímadle 3 hodiny v kuse.. Ale věřím že to třeba u porodu uleví..
6. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
rehos, maruška je fakt krásná a šikovná, těším se na video :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tetes, no můj chlap do dneška koníka moc nechápe, ale co, aspoň s někým si pokecám, když né s ním. :dizzy_face: Hele nechceš mi svého chotě půjčit??? Potřebovala bych taky vygruntovat. :grinning:
Rehos, teda Maruška je šikulka.
Lao, Vítek je taky šikovný kluk.
Čekám, kdy Luky padne z břicha na záda. Má docela tendence se na břiše naklánět na bok. :confused: A přitom na otáčení má ještě hromadu času.
6. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kay no je tam vidět fakt rozdíl mezi Fildou a ní,Filda byl taky šikovnej ale Maru o dost dřív a umí toho fakt víc,ne nadarmo se říká že kluci jsou líní :wink: ale samo že to neplatí všude.Třeba Maru už te´d ví že když chce lézt z postele dolů tak nesmí po hlavě ale nohama dolů a sama sklouzne na nohy.Pořád jsem jí to opakovala a ona si to zapamatovala :slight_smile: Máme to taky natočený ale trošku se jí zasekla jedna nožka na posteli takže nesklouzla tak elegantně :confounded:
Rehos:to je super, že je s maru sranda.
Jinak jo, P. je v tomhle vážně super, vůbec netuším jak bych to bez něj řešila, páč by se mi tím nechtělo nikoho jiného otravovat,když to budou naše děti.
Docela zajímavej článěk o těch autosedajdách: http://www.babyweb.cz/Clanky/a3093-Test-autosedacek-2009-Ztrata-iluzi-o-systemu-isofix.aspx
Mel:nepůjčím ani na pět minut!!!!! Jsem žárlivá a majetnická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tetes, jsem si to hnedle myslela, že nepučíš, no ono kdyby jo, tak by to zase nerozdejchal můj drahý choť. :sweat_smile: On teda prý nežárlí . . . . :wink:
6. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
6. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
snad to půjde :wink:
6. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Rehos - Maru je šikulka, už aby jsi měla oči na šťopkách a byla stále ve střehu, viď? :wink:
6. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mel jjj to musím už nějakou dobu,není to sranda
6. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Vypadá to že po proříznutí očekávánaých zoubků se vrací původní režim a dnes totálně překvapila se spánkem po obídku,vstávala před 5 minutama,od 11.45 :dizzy_face:
6. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
rehos, no tak je fakt šikovná, a jak jde hned za taťkou :dizzy_face: to je super..
6. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Tetesko jak to sem netahej, co bude za 8 dni! Vis jak tu bez tebe bude mrtvo :wink:
L. taky kone nechapal, ale pak poznal Milu a Tetesku a rikal, ze jsme tam fajn holky a ze se nedivi, ze s konem travim vetsinu casu :slight_smile:
Tetesko teda P. je v tomhle dokonalost sama. L. taky uklidi, ale neverim, ze by uklizel takhle dukladne...
Rehos Maru je fakt sikovna. Ty se uz nemuzes otocit ani na minutku, aby od nekud neslitla. Ale je to pekne videt, jak se to dite vyviji...
Tak jsem si na hodinku sdrimla a hned je to lepsi :wink: Asi pujdu jeste na prochajdu :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Čau holky, tak Milu už je v nemocnici, doufám, že má dobrou spolubydlu a tak :slight_smile: Jé, chudák vedle porodního :frowning2:, ale dočká se, určitě se dočká!
Tek, ty voe, Olík bude lézt ve 3M, to je jako fakt borec :slight_smile: Tyhle nácviky můžou trvat měsíc dva, ale stejně, myslim, že super, že max. v půlroce poleze a to lezou fakt hodně šikovný děti. Honzík ten nácvik s prdkou dělá taky, ale nic moc, když mu ty nohy držím po zadkem, tak se zvedne na ruce a je na čtyřech, ale to je max.
Tetes, to je stejně dost divný, že je dokopná v červenci, to jako se červenec a srpen fotbal nehraje? :sweat_smile:
To jsem ráda, že se ti knížka líbila, těším se, až budeš za měsíc dva tři atd. psát, že ta knížka byla úplně na hovno, že je to všechno jinak.
Klystýr jsem měla před porodem a nepřišlo mi to nijak hrozné, to jsou podle mě horší věci, např. cévka do močáku pro mě byla 20x horší než klystýr.
Tetes, tvůj P. je super, si ho vycvičíš nakonec i na ty nákupy :slight_smile:
Rehos, super, tak na čas by mohl být od zubů pokoj. Komik Maru musí bejt sranda :grinning: Já to miluju, když se Honzík směje, kdyby se smál furt, bych byla věčně v extázi :sweat_smile: Hele horolezectví je úžasný, si myslim, že většina dětí tohle nesvede v roce. Včera u nás byli ti známý s holčičkou 14M a ta ještě ani nechodila, leze stylem po zadku a ani si moc nestoupá, jen když jí přidrží. Když si vezmu, že je Maru o 5 měsíců mladší, tak nechápu a fakt každý dítě je jiný.
Mel, spadnutí z břicha na záda není otáčení, to spadnutí je normoš, to maj blbou stabilitu :sweat_smile:
Steffi, prochajdu si užij, tady v Mostě prší, tak je to na prd.
6. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
s tím lezení, jsem ráda, že to tek napsala, bo mi tohle dělá stelouch od začátku pasení.. :sweat_smile: jsem myslela že to dělají všechny děti.. ona se místo pasení odrážela nohama a když paseme na mě, tak mám strach aby si nevrazila hlavou do mé brady.. tak jí ty nohy nepřidržuju.. jo hodila jsem dvě fotky :grinning:

puzzi, tak takovou poctu jako cévkování ještě za sebou naštěstí nemám :grinning: tak možná pak někdy změním názor..
6. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Kay, úžasná Stelinka :slight_smile:
Odrážení nohama je podle mě super, já nevim, ostatní mámy, dělaly to vaše děti tak brzo? Já mám pocit, že Honzík ne. Stelík a Olík budou mrňousovský lezouni :wink:
6. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
kay, Luky když pase na mě, tak ho držím za nohy, aby mi nevlezl až za krk. :grinning: Nevím co se mu tak líbí v rohu našeho bytu, že tam chce tak vidět. :grinning:
6. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
mel, no tak nějak, stele se zase líbí naše bílá zeď za mnou :grinning: asi velký světlý flek..

hele holky, ještě i tady se zeptám, je blbý kdy nechodím se Stelou každý den ven s kočárem? :fearful:
6. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Kay, zahradu máte, tzn. venku je? Podle mě je blbý být celej den zavřenej s dítětem doma, dítě potřebuje na chvíli na vzduch, ale tak nemusí to být přímo jízda v kočáru, kdyby Honzík spal jako mimino ve stojícím, tak ho šoupnu na dvůr a vymalováno :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
no ona taky neusne ve stojícím.. takže ji ven moc nedávám.. občas ji vemu když je vzhůru ven aby koukaqla.. ale spaní v kočáře na procházce mi přijde zbytečné, když spí stejně doma.. taťka teda od středy bude chodit každý den na hodinu, tak snad to bude ok.. ale v těch vedrech co teď jsou mi to přijde pro to mimčo i dost náročné..
6. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
a mám taky trochu strach ji nechat v kočáře na zahradě, to bych tam každých 5 min lítala, jestli dýchá.. :unamused:
6. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Rehos:Maru, super :dizzy_face:
Mel, no P. taky nežárlí,to je snad úúúúúplně jasné. Ty tlamy co někdy dělá jsou vždycky z úplně jiných důvodů,že jo :grinning:
Steff:mě teď P. taky hodně překvapil, to on normálně není takhle důkladnej, teď čumím.
Steff, vy jste se s Mílou před Koněm neznaly? To byla taková náhoda, že ještě bydlíte od sebe takovej kousek?
Puzzi:červenec,srpen se nehraje. Většinou je poslední zápas v červnu,ale stává se, že klub jde třeba hrát baráž, tzn. buď postoupí nebo spadne o třídu níž nebo výš a ty dohrávky jsou třeba ten úplně poslední víkend v červnu. Ale kvůli spravedlnosti zápasů (většina týmů má mužstvo A a B a někteří Ačkaři jsou i na soupisce B),tak aby ti Áčkaři nemohli jít hrát za B, tak se ty baráže hrají třeba v neděli a tudíž se dokopná dělá až ten další týden o víkendu.....A v září už začíná ta soutěž znovu,jakoby další ročník.
6. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Kay teda ten Stelin usmev, to je tak krasne. To bych byla uuuplne blazena :wink:
Puzzi hodinova prochajda dobra, tady zase zacina byt dusno, tak jsem zvedava, jestli sprchne.
Tetes jo taaak P. prekvapil, tak to bych taky cumela :wink: A s Milu jsme se seznamily pres kone, ona jednou nekde napsala, kde bydli a ja zjistila, ze to je 5 minut ode me, tak jsem ji napsala do IP a sly jsme spolu na vecu a od ty doby se vidame temer pravidelne :wink:
6. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
steff to já jsem ouplně blažená :slight_smile:

to je fajn náhoda.. já se takhle seznámila s annip a rioko, ikdyž se vídáme míň, jsme furt v kontaktu.. :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Kay no se nedivim, to je pro vsechny to nejkrasnejsi, detsky usmev :wink:
Kay my se s Milu taky nevidime moc casto, ale jsme v kontaktu...
6. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Kay, jasně, super, že spí doma, ale myslim, že na chvilku ven každej den je dobrý, aspoň teda pochodit a koukat, jak píšeš. Honzík teď taky většinou spí doma, ale většinou jsme venku tak dvě tři hodiny denně a min. hodinu se snažím fakt každej den. Ale tak každej po svým, zase si nemyslim, že by pobyt venku byl nějak hrozně moc zásadní, to ne :slight_smile:
Tetes, aha, dík za fotbalové vysvětlení, tyjo, to jsem najednou nějaká moc chytrá, to musim honem zapomenout :grinning:
Já mám takhle jednu sousedku od nás, se kterou jsem se seznámila na Prosincovkách, svět je fakt malej.
6. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak Milu psala, ze uz ma za sebou oba klystyry. Na sal jde jak jinak nez v 7 hodin :wink: No a uz ji nedaji jist, az pozitri rano. To bych umrela hlady :frowning2:
Joo a spolubydlici je pry strasne ukecana, takze uz o ni vi vsechno :wink:
6. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.