• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, no a pozítří ráno dostane chuděra jen pitomej bujón, na to klidně vsadím svůj krk. :confounded:
Holky, já už jsem z toho Lukyho věčného bolebříška a urputného řevu naprosto zničená. Je to pomalu na denním pořádku a skoro u každého jídla vztek a řev. Teď snad po hodině a půl co jsem utěšovala konečně usnul. Zkusila jsem sabíka, baby calm a výsledek nula.. . . :cry:
6. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Mel no chudera, je to tvrda odtucnovaci kura :frowning2:
Teda takove trapeni s Lukym :frowning2: Nechces s nim zajit k pediatricce, co a jak... Ja si pamatuju, ze bracha to mel taky a delali mu i rozbory stolice a na nic neprisli, proste mel nejake zazivaci problemy a ty se v pul roce samy vytratily...
6. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Jani, já si říkám, že to do pár měsíců přejde, ale je mi ho hrozně líto a i já jsem z toho totálně hotová. Kolikrát je až fialovej jak řve. A když se pak vlastně pomalu uřve do spánku, tak tahle spí i do půlnoci. Takže třeba 5-6 hodin bez jídla vydrží, ale je to důsledek únavy z toho řevu.
6. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Mel no jo vydrz, ono se to upravi. Ti kluci maji opravdu nejak min vyspelej travici system a proto je to tak trapi...
Ale chudacek, ze ma takove rvaci stavy...
6. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Mel, chudák, snad to brzo skončí, říká se, že nejhorší je šestinedělí, ale málokdy se tyhle bolesti břicha tak rychle utnou, ale snad už se to bude zlepšovat. Ti věřím, že ti z toho hrabe, mně z toho počátečního breku a skákání na míči a breku hrabalo hrozně.
Takže zítra v 7 mysleme na Milu. Aspoň se se spolubydlící nenudí :wink:
6. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Jojo zitra 7.7. v 7 myslet na Milu :grinning: To jsem ji taky psala, ze se aspon se spolubydlici nenudi :wink:
6. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Puzz, šestinedělí za mnou a Luky řve jak protrženej i nadále. Našla jsem ještě kapičky Lafex, tak možná zkusím ještě to (tonoucí se stébla chytá) a pak asi budu více čekat na odříhnutí, které někdy docela slušně Luky odflákne. Jinak mě dneska totálně pozvracel. Zachrochtal, nadávil a už to bylo na mě. . . Akorát veškeré prádlo vypráno, proč mít aspoň chvíli (do večera) prázdný koš, že? :confused: :fearful:
6. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Mel, po šestinedělí jsem se já osobně upnula ke 3 měsícům, následně k 6ti a teď se upínám asi k lezení :grinning: I když i sezení přineslo hodně efektů, hlavně kočár to dost zlepšilo, jinak sedět s hračkama moc honzíka nedávám, stejně ho to dlouho neba.
Na krkání čekám dodnes, většinou jen chvilku, ale občas i dýl, hlavně před spaním. Si tak říkám, do kdy vlastně děti krkaj? Honzík si krkne po mlíku mohutně skoro vždy, tak to asi má smysl.
6. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
to je fajn, že Míle slíbili jít hned na tu sedmou, že nebude trnout strachy a bez pití celé dopoledne.Už aby to měla za sebou.
Mel:chuděra Lukášek :frowning2: A zkoušela jsi ty probiotické kapky? Teď už nevím,kdo tu psal, že nic nezabíralo,ale tyhle ano.
Puzzi:já věděla,že to o tom fotbale píšu zbytečně,ale říkala jsem si že ještě jednu perlu s.... hodím
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tetes, probiotické kapky bude asi poslední záchrana - jejich cena mě docela děsí. :confounded: A můj drahý choť aby řekl svému šéfovi slovákovi, aby je přivezl tak by mu asi pusa upadla. :angry: Nejlepš jak přišel domu s baby calmem a divil se nad cenou, tak jsem mu řekla, že aspoň ví za co v lékárně ty peníze nechávám.
6. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky daji se ty probioticke kapky koupit online treba ze Slovenska? Nebo je nedodavaj, jelikoz v Cechach jsou drzzsi?
6. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
ty jo tak to ma milu hezky ty sedmicky ...verim ze pomuzou a i kdyz e vedle porodniho tak na nem bude za chvilku lezet taky..ze ji moc drzim palce
mel ty jo chudak Luky..hele ale oliver to ma taky uz min..i kdyz ja si myslim ze ten to nemel nejak uplne strasny pac kazdej den to fakt nemel... a rika se ze kojeni kluci to maj taky min nez lahvickovy....
tetes ty jo P. je fakt sikovnej ......jak takhle do detailu ...od zejtra uz jen 7 dni to uz bude fofr holka..a jak jsi se rozhodla s m doktorem?
oliver krkne treba 3x behem jednoho jidla ..to mu jde ale zaroven se pak klidne i pobleje
mel tady nekdo psal ze to mue objednat z polska a ty jsou stejne levny jako ze slovenska..a obcas to najdes i na bazarech ja je koupila tady na konkovi za 250kc...a myslim ze taky lepsi diky nim ....
hele a kolik sotji babycalm? vic jak sabik?
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
baby calm stojí asi 150 či nějak tak, přesně nevím. A probio jsem teď našla za cenu 335.
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Mel, ještě mě napadlo, že existují nějaké protiprdící lahvičky, nějak líp z toho mlíka odvádějí bubliny, takže jich dítě tolik nenaloká.
Tek, babycalm stojí asi jako sabík, něco kolem stovky? nekecám?
My jsme dnes uspávali asi 45 minut, sice v pohodě, vesele, žádnej brek, nejdřív si tam povídal "dadadadada" (začínám mít pocit, že to není táta ani děda ale důďa :grinning:) a honil si po posteli dudlíky, pak se začal otáčet a šprajcoval si nohy do šprušlí, takže vysvobozování a otočky, fakt zábava, se docela bojím, co bude, až si bude v postýlce sedat a stoupat. :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Mel, zrovna včera jsem tady na koníkovi viděla inzerát,že ty probiotické někdo prodával za nižší cenu. Hele, no tak ale třeba pro jednou se to asi finančně dá zvládnout a uvidíš jestli mu pomůžou nebo ne a pak to můžeš řešit od někud vozit. Ale asi by i ty peníze za to stáli,jestli mu to má pomoct.
Tek, už mám pro dr. dárečky a budu to chtít od něj. :wink: Snad to klapne.
6. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tet, právě o tom uvažuju, že je objednám. Holt maximálně vyhození 450 kč i s dopravným.
6. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mel, no však jo,si to nedokážu představit, když takhle trpí,tak už bych pro ně běžela do první lékarny. No, děti nejsou levná záležitost pro některé počínaje již výrobou :grinning:
6. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mel no za trochu klidu to rozhodne stoji a treba jsou opravdu nejucinnejsi.
Tetesko a co jste panu doktorovi nakonec koupili?
6. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tetes, no já furt čekala, že pomůže ten baby calm. . . Jdu objednat ty probio. . . A levná záležitost to fakt není, peníze se jen točí. :confused: Ale což, chtěli jsme prďolku a muselo se s tím počítat. :wink:
6. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Flašky vína, bílé a červené v takových těch pěkných dřevěných obalech a pro tu jejich holčičku,stejné šatičky jako mám já v albu pro Kačku, ty růžové s mašličkou (to má jako propustku z domova) a P. vybral pro doktorku takový moc pěkný balení hrnku a čajů a vážně to vypadá moc hezky. A pro sestřičky mám tu velkou bombonieru Merci a to samé pro sanitářky.
Jo,dneska jak byl P. nakupovat,tak potkal v tom centru jednoho doktora,co už tu byl několikrát na večerní vizitě, jinak to není můj ošetřující a hrozně ho zdravil........si nás budou tady všichni pamatovat :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak dneska je nakej pretazenej a vubec nechce chrnet smradoch jeden :slight_smile:))) ted zacal rvat a jako ze hrozne srdceryvne a jakmile tam M. prisel tak usmev :slight_smile:))
uz jsem zase grogy....
tak duda jo? no je mu nejblizsi :slight_smile: :grinning: :grinning: no to jsem taky zvedava co tam budou predvadet v tech postylkach...
mel to je dobra cena...
tet fakt parada jee tak to je dobre :slight_smile:)))) uz se na ty tvoje prdolky moc tesim
6. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tek, jo Luky u jídla řev, pak srandičky, pak řev, pak koupání - srandičky, pak řev. . . Nakonec konečně spánek. . . Nechápu. No vyzkouším probio a pak asi koupíme Nutrilon comfort, aspoň na chvíli.
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
mel, ten nutrilon comfort zkus, jestli to nezabere. A probio bych být tebou taky vyzkoušela pro jednou, uvidíš, třeba nic moc změna, tak to za to nebude stát, ale kdyby to zabralo :wink: Já bych zaplatila celou mateřskou, kdyby byly nějaký kapky na lepší náladu :slight_smile: Já vim, odvar z makovic je možná celkem levnej :grinning:
Tetes, to jste koupili fajn věci, to bude asi taky zvláštní, až budeš odcházet s dvojkama domů, se všema se loučit...
6. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
mel my jsme ty probiotické dokonce kupovali první za 700 myslím, peněz jsme nelitovali protože Vojtík taky strašně trpěl a pomohlo to, sice ne úplně, ale změna to fakt byla. Kombinovali jsme to i se sabíkem a zkus ještě před jídlem pár lžiček feniklového čaje, rozpustný je už od pár týdnů, to nám taky pomáhalo. Ale te´d už je to naštětstí dobré, ale my máme i Nutrilon na prdíky
Tetes tak za pár dní máš mimča u sebe, by mě zajímalo jestli se víc těšíš nebo jsoi nervozní - ale už pak budete všichni spolu, paráda
Mili to určitě dobře dopadne a bude brzy bez bolesti, taky na ni moc myslím :slight_smile:
my jsme teď tak nějak pořád výletovali a super, jen Vojta měl včera zvýšenou teplotu 37.4 ale snda jen z toho tepla. A dnes nám usnul asi v 18 a pak jsme ho museli ve 20 budit na koupání - včera se nekoupal a na jídlo, protože jedl naposledy v 16 a on normálně i u toho koupání skoro spal a měl zavřené oči, pak vypil 90 a vytuhl totálně :grinning:
6. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak jsem dočtla aspoň dnešek...
Fajn, že už má Milu klystýry za sebou, teď jen, aby se dobře vyspala :dizzy_face: Ty sedmičky jsou super!!! Pro mě by to bylo znamení :wink: :dizzy_face:
Mel, s Lukym je to blbý... Nezkoušelas nahřívat? U nás to fungovalo... Probio kapky jsem koupila za drahej penis, leč bylo to ku hovnu a ještě teď se mi ty bakterie v lahvičce množí v lednici...:grinning:
Jooo, nevím, jestli jsem tu machrovala, že jsem se konečně nasrala a objednala myčku :grinning: Ve středu ji dovezou, tak snad do konce týdne se MM povede ji zapojit :slight_smile:
Tetes, takže úplatky požizuješ, jo? :wink: Ještě mi osvětli, kdo co bude provádět? TEN Dr. a TA Dr. jsou manželé? Nebo jsem to nějak přepletla? :confused: :grinning:
Kay, super fota :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
hele mel aco treba ten antialergenni nutrilon...??? nevim nevyznam se
tetes je tak to jsou moc hzkay darecky ....a na tyhle dlouhodobe pacosky se asi jen tak nezapomina neeee?
hlavne uz ted jak jsi to puzzi napsala e to desne dojemny
rio a tome l uz po odecteni tech 0,5stupnu? me doktorka rikala ze je teplota az tak 37,7 a vejs
je tak to jste meli super ...
oliver vytuhnul az ted
6. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
lao ja myslela, ze uz tu mycku mate?? :confused: :confused: :confused:
a co jsi to tenkrat vyhrala to byla pracka?
jooo kay uz jsem taky zkoukla steluskku je sladka ty usmevy jsou uplne nelepcejsi :slight_smile:)
6. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Teksas jo po odečtení, ale dnes už neměl vůbec
ten proti prdíkový Nutlilon je Comfort, my ho máme a Vojta prdí strašně moc - a teda i smrdí, ale bříško ho nebolí :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
aha tak to treba bylo i tim pocasim....
hele me se zda ze oliver posledni dobou se uz umi prokopat z tech prdiku
hele muzu vam sem dat odkaz na dve postylky..nevim jakou vybrat kurna
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21145175&tab=8 v modre barve
bo tuhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20548187&tab=1
6. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.