• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio, teď jsi na to kápla, to by mi taky zajíkmalo jestli jsem víc nervozní nebo se těším. Je to takové zvláštní, jsem fakt zvědavá co budu dělat příští týden v pondělí večer. :confused:
Puzzi:zvláštní asi jo, ale myslím, že na ty lidi celkem rychle zapomenu i když jsou na mě tady vážně hodný a třeba jedna sestřička se vrátila z dovolené a hned se mi dívala do karty,jak dvojky přibrali, pak sem za mnou přišla a řikala mi to a že to je super.....je to starší sestra a je skoro mateřská vůči mě....
Rio:tak doufej, že ve 4 ráno nebude budíček,když teď tak krásně spinká :sweat_smile:
Lao:velice,ale velice ti blahopřeji k tvému myčkovému rozhonutí a vsadím se, že za tři měsíce řekneš,že si to bez myčky nedokážeš představit. Fakt je to milionová věc!!!!
Čoveče,ani to nejsou úplatky jako spíš poděkování,sice je to jejich práce,ale myslím, že se ke mě všichni chovali moc hezky......Dr. a Dr. nejsou manželé. Ale dr. chlap je můj ošetřující lékař a bude mi dělat sekci a dr. žena o mě pečuje ve chvíli,když není dr. chlap nebo za něj zaskočí na utz. On má totiž na starosti jednu část chodby a ona druhou a vzájemně si vypomáhají.

dneska se mi povedl řádný trapas, ležela jsem na posteli a mluvila s kamarádkou a ta se ptala jesli P. jel s Milanem (náš kamarád) na ten sedmiboj? Jenže kamarád spletl termín.....a tak jí říkám prosím tě Milan je úplnej debil a v tu chvíli otevřel můj tchán,(který se jmenuje Milan a já ho tak oslovuju),devěře od pokoje. Ještěže máme super vztahy a věděl,že asi nebude řeč o něm,ale říkal, hm, tak já zase teda můžu jít,no... :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tek, to byla pračka :slight_smile:
Já jsem pro Baby design Dream :wink: Máme ji a jsem spokojená :dizzy_face:
Tetes, dobrej trapas :grinning: Díky za vysvětlení situejšn s doktory :grinning: :dizzy_face: Jj, možná to ani nebude trvat tři měsíce a budu se nad myčkou rozplývat :grinning:
6. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
a je tam lao i ta moskytiera? ta se tam da jako na plocho joooo?
lao jo jo ja si to bez mycky taky nedovedu predstavit
teda tetes to je dobrej trapas to jooo...ja si myslim ze v pondeli vecer pristi tyden budes nervnni jako svina :slight_smile:)))
6. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Lao, vítej v klubu myčkařů, to teď budeš furt na koni, to bude najednou času :grinning:
Rio, 37,4 pohoda, to asi fakt může být z tepla.
Tetes, zas až tak trapas ne, jestli ti to tchán teda uvěřil, žes myslela jinýho Milana :sweat_smile:
Tek, líbí se mi víc ta první :wink:
6. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Puzzi:uvěřil a navíc tchán mi miluje, tan by mi snad odpustil i kdybych to o něm řekla.
Tek:vzhledově se mi líbí víc ta první,ale taky máme design Dream. Jo, a teď mi dochází,že bych se pro jistotu žluté vyvarovala,kdyby náhodou jste někdy roztáhli postýlku třeba venku, tak kvůli breberkám....
6. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Teksas, tak o moskytieře ani nevím, že tam je :grinning: Nepoužili jsme ji...
Jj, souhlas s Tetes, breberky nebrat... :grinning:
6. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás pozdravit :wink: Byli jsme u našich, koně ted nějak zanedbávám...taková menší odvykačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím se teda pochlubit s jednou věcí, od pátku si užívám MS :angry: fákt hnus
Jo a zablokovala jsem chalupu na ten srpen 18-20, tak a děj se vůle, snad se někdo přidá
6. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Pěkné ránko,
tak snad už Milušku zbavujou trápení a všechno dobře dopadne. :slight_smile:
Anipp:pro tu odvykačku jsi si teda nemohla zvolit příhodnější dobu, prostě zrovna teď když já se nudím :angry: :grinning:
7. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko krasne darecky. Myslim, ze na tebe jen tak nezapomenout. A ty nezapomenes na ne. Vzdyt to byl pro tebe na hodne dlouho domov. Ty jo pristi tejden uz budou dvojky venku, to je zvlastni predstava :slight_smile:
Mel taky bych vyzkousela vsechno a treba neco zabere.
Lao gratuluju k mycce, ja z ni byla nadsena hned pri prvnim umyvani :slight_smile:
Ani tak gratulace k ms a ted na to muzete poradne vlitnout :wink:
Holky ja jsem tak nervni, co a jak s Milu. Jsem se probudila pred sedmou a nemohla spat, jak jsem na ni porad myslela....
7. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
brééééééééé ráááááááááááááánko

tak jsem sem o víku ani nepáchla, nebyl vůbec čas, venku nádherné počasí, že jsem skoro ani v domě nebyla
dočítat nestíhám :pensive: , je něco nového?

na Mili moooooooooooooooooooooooooooooooooc myslím
7. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Gucci dobre ranko,
noveho:
Mili uz kuchaj...
Anipe si uziva ms..
Lao ma novou mycku..
Lukyho trapi prdiky
Teteska uz ma darecky pro dr.

A dal si to nepamatuju :wink:
7. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
jj tak ty poslední dvě stánky jsem chytla :slight_smile: dííky moc
tetes: jaké dárečky?

my už máme doma autosedajdu...dostali jsme jí od mojí svědkyně po jednom dítěti, je krásná tyrkysová, vyprali jsme jí a vypadá jak nová, dala nám i světle šedý zimní fusak, přesně jaký jsem chtěla na první zimu kupovat, tak mám radost
7. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Gucci tak to byla uspesna navsteva vasich :wink:
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
tjo tetes už necelý týden...to je pecka :slight_smile:
v kolik jde Mili na věc?
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci Mili sla v sedm :wink: Mela to 7.7. v 7 hodin a je na pokoji cislo 7 :grinning:
Ale kdyz jsem s ni mluvila pred tim, tak ji dr. rikali, ze to bude operace na 2-3 hodiny...
7. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
tjoooooooooooooo to je dobrý :grinning: , tak to dopadne určo dobře
já měla taky laparku hrozně na dlouho
7. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci taky si myslim, ze ty sedmicky jsou znameni :wink:
Gucci no a ona nema jen laparku, ale i normos rezani, takze o to to bude dyl..
7. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
ty jo tak doufam ze milu to bude mit uz za sebou jak dlouho ta operace muze trvat ...kurna no a pak se jeste bude probirat ja ani nevim jak dlouho to trvalo me...jo uz to ctu 2-3hod
ja chcu samosebne modrou ......ale fakt nevim jakou ze M. rika ze ji ven brat nebudem a kdyz jo tak ze tam dame slunecnik......no ale zase ta moskyti kdyz pujde vecn je dobra ze jo....kurna fix to jsou probemy....bude nam ji kupovat mozna tchy tak kdyz uz tak tak uz :slight_smile:))
jee annip mrcha joo tak za 12dni sup na to a myslim ze vim kdo bude mit prvni // :slight_smile:))
i kdyz nemela by jsi predbehnout milu ta to tady musi uzavrit
gucci super autosedajda se hodi a s fusakem jeste lepcejsi mas docela usetreno :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Teksas postylka se mi libi ta druha :wink:
7. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
jani: jj tak jsem to myslela, že jen moje blbá laparka trvala dost dlouho a Mili toho má ještě víc
7. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Gucci ja to pochopila a hlavne jak bude mit delsi anestezii, tak se z toho bude dyl probouzet. No dam hned vedet, az zavola. Pokud budu zrovna u babci, tak poslu Gucci SMSku a ta to sem hodi...
7. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, já se o víkendu vůbec nedostala na net, pořád jsme někde jezdili... Včera jsme byli se známým a ZOO - M. to teda ještě moc nezajímalo, jen voda na všechny způsoby. :grinning:
Dočítala jsem v rychlosti, ale nestíhám na vše reagovat...
Mooooooc myslím na Milu!
Kay, to dýchání mě úplně rozhodilo... To muselo být hrozný!!! Doufám, že už se to nebude opakovat! :frowning2:
Steffi, gratuluju k 5. měsíci! :slight_smile: Jo, ty probiot. kapky se dají objednat na www.mojalekaren.sk
Lao, takže příkrmy dobrý, jo?! Já jsem na to taky dost zvědavá... Bez myčky už si to vůbec nedovedu představit, takže určitě to bylo dobrý rozhodnutí. :wink:
Puzzi, tak hovínková story teda fakt zatím nepřekonaná! :sweat_smile:
K tomu odstrkávání nohama - to podle mě není ještě lezení, M. to taky dělala. Stejně jako přepadávání při pasení není otáčení. :wink:
Mel, raději bych s Lukáškem někam šla - může to být taky třeba projev alergie na mlíko, tak abys to radši nezanedbala.
Tetes, já si pořád říkala, jestli mi nepřijde SMS, že už... :sweat_smile: Dárky jste určitě vybrali super!
Tek, tu 2. postýlku máme my. :wink:
7. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
jéé Jani ty už máš pátý měsíc, super :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Jojo Gucci, od nedele jsem v 5tem mesici. dneska jsem rano lezela v posteli a zjistovala, az kam mam delohu a zjistila, ze az k pupku :wink: A to sedi :grinning:

Evi super vikend, krasne jste si to uzili...
7. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo, to vám ještě musím napsat, nikdy bych nevěřila, že je něčeho takovýho schopno pětiměsíční mimino... D. včera M. trochu zlobil - nutil jí se otáčet a tak, takže ona se urazila. Já se snažila kouknout se jí do očí, ale ona pořád uhýbala a já se pořád snažila zachytit její pohled a smála jsem se a ona, jak byla napučená, tak už pak nevydržela a taky se rozesmála. :grinning:
7. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
jaks to poznala prosím tě?
Jinak já mám fakt pocit, že už to Guče fakt cítím, ale na 100% vám to řeknu až tak za ty dva týdny :grinning:
7. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
evi: tjo u toho bych chtěla být :grinning: to muselo být super, načuřená Majdí :grinning:
7. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
No nic devcatka, vyrazim k babci. Cestou koupim na trhu cerstve ovoce.
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Steffi, já si ji taky vždycky nahmatávala. :wink:
Gucci, to určitě bude ono, když to cítíš pravidelně... Ty jo, to je docela brzy!
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Gucci, no hl. mě nikdy nenapadlo, že už takhle promyšleně uražený můžou být děti takhle brzo! :confused:
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.