• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci no kdyz si prohmatas bricho tak citis tvrdou delohu :wink:
Gucci ted jsem u nekoho v albiku cetla, ze prvni pohyby citila v 15tt, tak proc ne :wink:
Jee napucena Majda, to musela byt legranda :grinning:
7. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
teda evino krasnej vikend jste meli....a fakt se takhle urazila joo ty jooo to muselabejt prca .-)))
ja su ted trochu nervozni pac olik furt chrni usnul v devet a spal do 6 tak jsem mu dala najist a tak a von jeste se mnou usnul ja rikam ze max do osmi a von furt chrni
steffi uzij si babcu ...ja teda nikdy nepoznala kde mam delohu
7. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
evi: no kukali jsme v neděli na Wimbledon a Guče jelo, teda jestli to bylo ono, já to dokonce cítila i na ruce, pG ne, ale spíš se nestoustředil
7. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoooooj
jsem zpátky z dovolený,můžete mi prosím někdo shrnout co je tu za těch 10dní novýho?
7. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
mysky:
Mili uz kuchaj... od 7 má operaci
Anipe si uziva ms..
Lao ma novou mycku..
Lukyho trapi prdiky
Teteska uz ma darecky pro dr.
Majda od Evi se uráží :slight_smile:
Steffi je už v 5 měsíci
7. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Tek, Ty jo, to buď ráda, že spí! :slight_smile:
Gucci, jako že Guče taky prožívalo ten tenis, jo?! :grinning:
Ahoj Mysky, jak bylo?
7. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
evi: no je to možný, bude to určo sportovec :grinning:
7. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
tetes ty jo,to je až neuvěřitelný že za tejden budou dvojky na světě :slight_smile: sem na ně děsně zvědavá :dizzy_face:
Evi,uražená Majda musela vypadat kouzelně :grinning:
Anipp,tak nevim jestli přát k MS upřímnou soustrast nebo gratulovat :sweat_smile: podle toho co plánujete,jestli třeba už pro A.sourozence??????
Lao,to budeš mít hned o práci míň,paráda :slight_smile:
Steffi,5.měsíc paráda :slight_smile: a co pohlaví?A zahlídla jsem že už cejtíš pohyby,krásnej pocit že?? :slight_smile:
Mel,prdíky jsou blbý :frowning2: snad Lukymu brzy ulevíte
Na Mílu myslim,určitě jí to dobře dopadne
Gucci,tak to budete mít taky tenistu :grinning: A jak je?Nevolnosti už polevily???

My se měli na dovče krásně,hned bych se vrátila.Užívala jsem si to co to dalo,navíc jsem si sebou nevzala magnezko a kupodivu mi vůbec netvrdlo břicho až jsem se divila protože jsme denně nachodily několik Km po kopcích,jezdily jsme na kolech,hrála jsem tenis každej večer(manžel si ze mě dělal srandu že je na mě úchvatnej pohled jak se ženu s tim pupkem za míčem) :grinning: a večery jsem trávila v bazénu,luxusně nám tam vařily takže jsem se vrátila o 1,5kg těžší a kupodivu ač cca o 40km dál byly povodně vrátily jsme se autem a ne na člunu....
7. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
mysky: proboha, v 34 tt hrála tenis a jezdila na kole, neskutečný :grinning:
7. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
gucci a ještě jsem došla na Praděd :grinning: ale dolu už jsem se nechala odvíst autobusem protože to už bych nedala :zipper_mouth:
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
seš blázen :grinning:
ale závidím, mě nikdo nenechá nic dělat :grinning:
7. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste drbny, něco málo jsem prolítla a teď koukám, že Guci udělala souhrn. Šikulka.
Doufám, že je Mili v pořádku a že už to má bobek za sebou. Klystýr není příjemný, ale dá se vydržet. Pro mě je teda mnohem horší cévkování :frowning2: . Ale ona to určitě všechno zvládne :wink: . Už aby napsala co a jak. Jsem strašně nervózní.
Jani- gratulace k 5. měsíci a ke krásným kopanečkům od kopčátka :dizzy_face: .
Mě už taky bobani okopávají krásně celý den, tak si to hezky užívám :dizzy_face: .
Teri- tak už za osm dní, co? Teda to letí, úplně závidím :slight_smile: .
Guci- tak už to jsou asi fakt pohyby, to je super.
Mysky- teda Ty jsi torpédo, takhle akční ještě v 34tt. Ale je super, že jste si to tak krásně užili :wink: .
My jsme celý prodloužený víkend kreslili obrázky, teda kromě soboty, to jsme byli na zahradě. Jeden už máme komplet hotový a druhý už skoro taky. Ten je potřeba ještě vyladit. Ještě nám tam chybí tráva, ale ta se bude kreslit až nakonec, až tam budou všechny obrázky. Zkusím za chvíli dodat foto aspoň toho jednoho.
Dneska jdeme večer s H. na nějakou dobrou mňamku- máme výročí svatby, tak už se moc těším. :slight_smile:
Jani- co ten zítřek, platí? Jak budeme vyjíždět z Poruby, tak Tě prozvoním a sejdeme se cca za těch 45min na náměstí? V Porubě mám být na 11.30h, takže asi někdy mezi 12h a 14h Tě budu prozvánět :wink: . Už se hrozně moc těším. :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Pajdi: ten souhrn už napsala předtím Janča, já to jen upravila, abych jako neslízla smetanu :grinning: :wink:
super, že už máte skoro pokojík hotový a gratulace k výročí svatby, které to je?
7. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
gucci však já už taky končim protože už ten pohyb nějak přestává jít :grinning: Třeba až budeš ve 3trimestru si taky troufneš víc než teď :wink:
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
mysky: no což o to, já bych si i toufla, ale manža by mě zabil :grinning:
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
pajdi teda vy jste rychlíci že už to máte takhle připravený :slight_smile: užijte si výročí
7. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Mysky, teda Ty jsi blázen!:sweat_smile:
Pajdi, vy jste šikovný! :slight_smile: A gratuluju k výročí! :wink:
7. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky ten pokoj není ještě ani z půlky, to je první obrázek z pěti a pak bude H. ještě vyrábět nábytek a spoustu dalších věcí. Bojíme se, že to do porodu ani nestihneme.
7. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
tjoo Piccaso hadra :wink:
7. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
pajdi to je moc hezký :slight_smile: Neboj,do porodu ještě daleko,to všechno stihnete :wink:
7. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Děkujíííí, úplně se červenám :sweat_smile: .
7. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Pajdi, Ty jo! A to jste měli nějakou šablonu? Je to moc krásný! :dizzy_face: Hele, to je H. teda šikovnej, že bude vyrábět i nábytek. :confused:
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ty jo, to bude mít Míla tu operaci opravdu na docela dlouho dobu.
Evi, to musela být s Majdou sranda. Hele, vždyť to říkám pořád,že umí být ty malé děti pěkně vyčůrané :grinning:
Gucci:to je skoro až neuvěřitelný s těma pohybama a ještě i že bys je cítila na ruce....ty jo, to teda budeš asi nějaká rarita,či co... :wink:
Ty voe, Mysky tak tobě to těhotenství fakt závidím, takhle to musí být paráda :dizzy_face:
Pajdi, chceš mi říct, že tohle jste kreslili???????? Že to není žádná tapeta???? To je nádhera, akorát když si představím tu práci, tak bych řekla, že tu malbu budou muset mít děti v pokoji nejméně do 18-ti let a chraň je ruka páně, jestli tu zeď počmárají.
Jinak naše děti si z nás dělají blázny, dopoledne jsem měla zase na papíru prokrvenej hlen, krev neteče,ale když se utřu,tak to tam je,takže opět na monitor,tam zase vůbec nic, musela jsem odnést toaletní papír doktorce,aby to viděla :zipper_mouth: , a prý to taky může být,jak jsme před tím krvácela, že se prostě ještě něco někam schovalo a teď to vylejzá.....No, takže opět nejíst,nepít.....ale to bylo ráno a pořád se nic neděje.....ale už mi tohle šokování pěkně sere. Teď ať už tam laskavě vydrží až do konce,aby to bylo pěkně v klídku. Páč, já vám povím, co mi leze na nervy, musím si oholit ratolest, mám na ní pěkné strniště,jenže když bych jí dneska oholila,tak by mi to holení příští týden pěkně bolelo,takže teď potřebuju ten týden vydržet,ale zase nechci na sál se zarostlou frndou, to by byla ostuda...... :grinning: To musíte uznat,že je fakt prekérka a že tudíž rodit ještě nemůžu. A navíc 7.7, se mi vůbec nehodí,kvůli těm sedmibojům. :grinning: Včera jsem mluvila s kamarádkou, je to hubená holka,krásnou postavu, volejbalistka, rodila před třemi měsíci a to tak,že kontrakce měla 20 hodin a Eliška měla 3.95 kilo a ona už na tom sedmiboji byla a byli druhý!!!!!!! Prostě neuvěřitelné,ale měla jsem z ní hroznou radost. Akorát teď se budou stěhovat do Brna, její manžel trénuje nároďák volejbalistek a teď půjde na 2 roky do Brna trénovat extraligu......
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
tetes ty jo,to by byl pech teď když už to máš tak hezky naplánovaný na příští tejden :unamused: Snad to byly fakt nějaký pozůstatky z toho minulýho špinění.Ale zkuz to takhle vysvětlit dvojkám jak moc by ti to zkomplikovaly a oni to určitě pochopěj :grinning: Jak to vůbec praktikuješ s holením?Zvládáš to sama nebo ti musí manžel pomáhat??
7. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
tetes: no však říkám, na 100% si budu jistá tak za ty dva týdny.....ty vlastně musíš být na císař úplné holátko co?
7. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Teri- jj, kreslili :wink: a opravdu- chraň je ruka páně, jestli to počmárají :grinning: :grinning: . Ale ne, to je jednoduché to překreslit. Jestli to počmárají, tak v daném místě se vezme barva a přemaluje se to. Všechny barvy schováme, kdyby něco, ať se to dá přemalovat. Ale minimálně 6 let to doufám vydrží.
Teda- ty děcka si taky furt musí z vás dělat blázny, hele těch 8 dní už to sna vydrží. Hezky jim domluv!! :wink:
7. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Pajdi: tjo tak to jste fakt šikovní :wink: , já ani pG na tohle vlohy nemáme, tak asi necháme bílé zdi, at si to Guče pomaluje samo :grinning:
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Však si Guče vyrobí své vlastní abstraktní obrázky. :wink: Nebo mu tam nalepíte ty kupné.
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
teda pajdi to je moooc krasni to vam ani neverim ze jste to kreslili :slight_smile:)) ba ne verim
teda mysky krasne jsi si uzila dovcuuu....hele podle ockovani bych dorazila co ty na to?
tetes ty voe jim to vysvetli tem prdolum ze jeste ne ..ale 7.7. moooc hezky datum
kurna uz aby milu dala vedet
pajdi a to delate barvama na zed??? to muselo bejt draheee ne?
7. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.