• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tek to by bylo fajn kdybys přijela,víš přibližně kdy by to bylo?Teď v červenci ještě vyrážíme někam na dovču tak abych kdyžtak počítala s nějakym termínem :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
no v pondeli mame ockovani teda jestli probehne ..no a v utery rano kycle a asi bych rekla M. aby jel litak :slight_smile: stacilo by ti to potvrdit v pondeli po te kontrole?
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
V pondělí stačí,tak hlavně aby to očkování proběhlo v pohodě
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mysky:sama to nezvládám, to už je technicky neproveditelné,takže holí P. :wink:
Pajdi:no, tak ono když vidím i co jsi schopná si ušít, tak je mi jasné, že máš k tomuhle vlohy a že jsi na ruce moc šikovná.....A co že jste nešli do nějakých tapet, že se s tím takhle dřete? Ale je to teda fakt úžasný.
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Teksas- koupili jsme si základní barvy od primalexu- takové ty malé flaštičky, celkem to stálo asi 400,- a vždycky dáme do přesnídávkové skleničky trochu bílého primalexu, vody a přiléváme barvy dokud nevznikne taková jakou chceme. Postupně kreslíme čárky na stěnu, vyfénujeme a když to není ještě ono, tak přilijeme ještě trochu té a tamté :wink: .
Co též Miluška, bobek, asi je na té JIP, že se neozývá. Nechci ji psát, abych ji třeba nevzbudila, tak doufám, že až bude moct, že napíše Jani.
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Teri- my jsme s H. oba takové tvůrčí typy a hrozně se nám to líbí. Viděli jsme to někde na obrázku, kde malíř takhle vymaloval celý pokoj ve stylu krtečka, tak jsme si řekli, že to zkusíme. A hrozně nás to oba baví, tak se u toho aspoň vyřádíme :grinning: .
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
no já šla na laparku ráno, pak jsem byla na JIP a s mobilem jsem byla až druhý den ráno, tak uvidíme
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
takn jsem se sem dostalaaž teď-balíky a pak jsem se šla nasrat na poštu (běžte si k jinému okýnku, u jiné baby-běžte si vedle, tak si to mají kurwa označit, neee?! :angry: No a pak ještě na Měú-máme dostat příspěvek 4000,- na malého, tak jsem šla na matriku, čekám za dveřma (baba s kýmsi mluvila - nevěděla jsem jestli telef. nebo tam někoho má, no a chlap, co sedí v pokladně na mě řval, ať tam vlezu a pohnu si, že on musí jet pryč a nebude na mě čekat atd. Tak jsem klepala-nic, znova-něco jsem slyšela, tak jsem myslela, že můžu jít dovnitř, tak jsem tam vlezla a baba mě zprcala, že tam má jednání, tak co tam lezu... Řekla jsem jí, že mě tam poslal kolega, no ale furt pyskovala, tak jsem se sebrala, řekla něco o tom, že miluju úřady a šla jsem do prdele.... :angry: Jo a minulej týden tam byl MM-na jedněch dveřích nápis Dovolená, obslouží vás dveře č. 2, no a na dveřích č. 2 taky Dovolená..... Takže to vypadá, že tam zítra půjde totálně vytočenej manžel a udělá tam bordel... :angry: :grinning:
Omlouvám se za šílenej příspěvek, ale muselo to ven...
Co ta Milu? Jen jsem to proletěla. Musím popátrat, ale tuším tu ještě žádné info není...
Pajdi, malba v pokojíku je naprosto dokonalá :dizzy_face:
Jdu dočíst
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evi, s tím pohledem to Vítek taky tak dělá... Já na něj: Vítečku - a on se rozhlíží a přehlíží mě jak širé rodné lány.... :grinning:
Gucci, gratuluju k počínajícím pohybům :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
lao teda koukám že u vás na úřadě vědí jak člověka vytočit :angry:
7. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lao- koukám, že máte stejný bordel na úřadech jako my :angry: :angry: :angry: .
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tetes, já se z tebe poseru :grinning: Jen si tu frndu pěkně ohol, 7.7. je krásný datum :wink: :grinning: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
hmm tak vsechny ty podelany urady budou stejny..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pajdi to jste sikovny my kdyz delali jen jednou barvou stenu ...tak jsme to z toho primalexu neumeli smichat vubec
7. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Zdravím všechny,
Lao teda bych se posrala :angry: ty úřady jsou stejné asi všude,je to děs běs :frowning2:
Padji obrázky fakt suprový,jste šikovný :dizzy_face:
Dneska až se Maru vzbudí tak bere manžel děti někam ven a prý se vrátí až večer takže si v klidu uklidím byt a ještě si odpočinu,se těším hlavně na ten relax že tu budu sama :slight_smile: Škoda že manžel není doma častěji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, žádnou sestřičku ani bratříčka Alex zatím mít nebude :angry: takže jsem vám psala o mrše mrchovaté, aby jste mě politovali.Jak se mi bude chtít povalím si pro pilule.Jsem ráda, že se mi život pomalu vrací do normálních kolejí, žádný plánovaný sex, žádné nečekání na mrchu :astonished: A až přestanu kojit budu úplně blažená...zní to asi trochu sobecky, co?

pajdi to je krásný malování:slight_smile:

...za chvilku tady bude nová vlna miminek, moc se těším :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
rehos uzij si den klidu
annip chuderooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bohnuzel s tim kojenim to mam stejne...a ty taky jrn kojis bo prikrmujes
7. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky Milu porad nic, asi je chudera na JIPu a nedostane se k telefonu.
Pajdi zitrek plati, vyrazim z Vyskovic hned jak me prozvonis. Jo jinak muj tata jede do Havirova, tak jsem se smala, ze zrovna, kdyz ty jsi v OVA, tak on jede do Havirova :wink:
Pajdi ten obrazek je nadherny, fakt neuveritelne sikovni jste s H.
Tetesko teda ty s tim krvacenim uz prestan jo! Takovy nervy, ale je fakt ze 7.7. je pekne datum :wink:
Ani tak kdyz to je tak, tak to je teda strasne, ze jsi dostala ms :cry:
Mysky ty jsi naprosty blazen. A mas muj obdiv, ja teda do kopce nevyfunim. Z kopce dobry, ale nahoru mi to nejde :wink:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: díky, to je milé jak soucítíte
tek snažím se kojit, no ale je to pro něj jen lehká snídaně a odpolední sváča, moc dlouho s MM nevydrží. Ale budu se snažit vydržet co nejdýl
7. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ani tak pokud se nebudete ted hned snazit o dalsiho sviste, tak ms nic moc :frowning2:
7. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Anipp v tom případě tě s MS lituju :unamused:
steff tak jedině to praktikovat obráceně,na kopec se nechat vyvézt a dolu to vzít pěšky :wink:
rehos,užij si dne bez dětí :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Mysky takhle to delam, na snezku lanovkou a zpet po svych a byla jsem nadsena :wink:
7. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak já se taky přidávám a Anipp lituju :grinning:
7. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já musím říct, že mám z úřadama u nás zatím dobrou zkušenost - snad to nezakřiknu... :slight_smile:
Lao, to jsi měla fakt super den! :angry:
Anip, to je blbý. Já doufám, že dokud budu kojit, tak že nic... Ale na druhou stranu se taky těším, až přestanu kojit - zatím počítám, že tak v roce... Kdy plánuješ začít s příkrmy?
Tetes, to je fakt o nervy... Doufám, že už OK. :confounded:
7. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jo, to jsem zapomněla - dneska mi M. spadla z gauče! :unamused: A to jsem měla radost, že už se přetáčí. Ale já seděla vedle ní, spadl jí dudlík pod gauč, já se ohnula a ona se v tu chvíli přetočila. Tak na půl jsem ji ještě chytla, takže snad dobrý.
7. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Evi no dobry, koukam, ze i u vas uz neni radno se otocit ani na minutku :astonished:
7. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
tjoo Evi, ještě, žes jí chytla :confused:
7. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Steffi, no že spadne, když u ní sedím, bych fakt nečekala... :unamused:
Gucci, já ji chytla jen tak na půl - spíš jsem jí zbrzdila pád, ale naštěstí máme nízkej gauč a tlustej koberec. No, lekla jsem se šíleně!
7. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Evi ještě žes stihla zareagovat a nic se jí nestalo :unamused:
7. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
a plakala? lekla se?
7. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Evi to je hned, ty deti jsou strasne rychly...no jeste ze se ji bobkovi nic nestalo!
7. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.