• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani- super, takže domluveno, jen H. nedostal volno na pár hodin, takže si bere půl dne dovču. Tak ho někam vyšlem na špacír a my si zajdeme na něco dobrého. :wink: Říkal, že mu to nevadí, ať si pokecám. Ještě mě napadlo, že bychom si mohly dát spicha i v shopping parku, když už nepojede H. do práce- nemáš to blíž? Nebo je Ti jedno?
Anipp- tak já se taky přidávám a lituji Tě s ms :frowning2: :grinning: .
Teda Evi- ještě že jsi ji aspoň na půl chytla. Takže už to začíná i u vás, klid pominul.
7. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Pajdi mam to bliz, ale chtela jsem se podivat do centra, hlavne do toho obchodu v LASU s tehu ublecenim. Ale muzu tam jiny den, pokud pro vas tohle je lepsi. Fakt je mi to jedno... Jinak H. muze jit na neco dobreho s nama :wink:
7. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Jani- mě je to úplně jedno, tak platí centrum :wink:. Někde u těch vodotrysků, co jsou na náměstí, ju? S H. se ještě rozmyslím, co s ním provedu :grinning: . V nejhorším by si zašel na oběd s námi a pak ho vypakuju. My se půjdeme projít po nějakých obchůdcích a pak si dáme ještě nějakou mňamku :dizzy_face: . Já bych si chtěla koupit nějaké těhu šaty, protože už se do ničeho nevlezu. Od té holčiny, co jsem měla ty věci, už neobleču skoro nic, kromě jedné sukně a tuniky co si vezmu zítra na sebe. Jinak nemám nic na sebe.
7. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Lao:tak to bych nevydejchala na té poště a spustila tam čoromoro :angry:
Evi:prosím tě, ty jestli ještě něco zhubneš,tak mí mrchu nebudeš asi hodně dlouho,protože ty tvoje kila to už je podle mě fakt hraniční.....Ježiši,ještěže jsi Majdu chytila.
Jo, a dejte pokoj porod se nekoná,opět jsem musela na vyšetření a prý je to pozůstatek po tom minulém krvácení,ale proč 4 dny nic a pak najednou tohle.....prý se to někde schovalo za čípkem.....no doufám, že teď už to do toho 14.7. bude v klidu. Navíc totiž až teď jím první jídlo, mám úplně scvrklý žaludek jak je mi špatně....
7. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Pajdi no prave, ja potrebuju nejake trika nebo tuniky. Nejak se mi vsechna trika vyhrnuji :grinning: Tak dobros, plati centrum u vodotrysku :wink:
7. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Tetesko no snad uz si dvojky daji pokoj, nebo dostanou na zadek hned jak je vytahnou :wink:
7. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
jé tetes, takže valentýn stále platí jo :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
tetes až teď první jídlo??tak to tě lituju,protože tak dlouho bych hladová při smyslech nevydržela a navíc první jídlo po takový době by stejně letělo...... :confounded: ale hlavně že je všechno o.k však pěkně vydrž do příštího týdne :wink:
7. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Mysky a kam se jeste chystate na dovcu?
7. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Teri- to je pech, tak jez hlavně pomalu, ať to hned nevyhodíš :confounded: . Už to musíte s dvojkama nějak doklepat.
Jani- platí :wink: .
7. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
steffi tentokrát už jenom na pár dní do krkonoš
7. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Pajdi uz se na tebe moc tesim, zase te po strasne dlouhe dobe uvidim, jupiii :wink:
7. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Mysky Pekny, ty jsi opravdu horalka :wink:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Gucci:jasně Valentýn to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to bude hezký viď? Já Valentýn a ty Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mysky,když já mám tak dobrou houbovku od mámy,že tu v sobě prostě musím udržet!!!!
7. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Tetesko hmm tak to se pekne nabasti :wink:
Ja mela u babci uzasnou koprovku, jsem se prejedla jako prasatko :wink:
7. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
tetes: no právě, at v tom nejsem sama :grinning:

mysky: se máte, mě to štve, že nemůžem nic kvůli toho bytu plánovat, tak si to příští rok vynahradíme

jinak říkám v pátek pG: hele tak mě napadlo, jestli bys nechtěl jet někam k moři s klukama, jestli někdo jede pánskou jízdu, at tady se mnou doma nedřepíš, co ty na to?

jako očekávala jsem, že by jel, ale aspon náznak cukání se tam být mohl, ale pG na to:
hm, tak jo, já se poptám

:rolling_eyes: :rolling_eyes:
:grinning: :grinning:

tak já na něho čučím a říkám: si jako děláš prdel ne? a on: ježiši tak ty mi to nabídneš a pak jsi naštvaná....já: já nejsem naštvaná, ale mohl jsi dělat aspon chvilku zagorku ne

takže nejede nikam :grinning:
7. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Já na Tebe taky Jani- konečně uvidím Tvého pupíka a budu si moct pohladit kopčátko :dizzy_face: , budu moct, že jo?
Teri- tak drž, běda jak ji pustíš :grinning: , škoda houbovky.
Já měla na oběd bramborové placky s vepřovým masem a zastrouhané sýrem.
7. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Guci- klasickej chlap :grinning: , nepochopí.
7. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Gucci teda ty ses lasicka :wink: Cos od chlapa cekala, oni jednaj narovinu :slight_smile:
Pajdi no jasne, ze muzes. Ja se hned vrhnu na tvoje brisko :wink:

Holky nechte toho, ja zacinam mit zase hlad :wink:
7. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
no tak to furt poslouchám kecy, jak mám být doma, dávat na sebe víc bacha a ble ble ble a pak by mě tu klidně nechal samotnou a odfičel si sám k moooři?
7. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
jako kdyby se cukal, tak mi to fakt neva, at si jede kam chce...dost často trávíme víkendy odděleně, ale to mě fakt dostal :grinning:
7. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
to bude krásnej pohled až se budou pajda se steffi navzájem ošahávat :grinning: :grinning:
gucci my už taky od dubna děláme byt a ještě jsme na nic nešáhly hlavně že si jezdíme po dovolených :sweat_smile: tak to s tou prací moc nepřehánějte a malou dovču si taky dopřejte :wink:
steffi ty jo koprovku,že bych se nechala inspirovat? :dizzy_face:
tetes tak drž houbovku seč žaludek stačí :slight_smile:
trošku se u nás ochladilo,už neni takový dusno tak toho musim využít a jdu venčit...
7. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
mysky: tak dovču si určo vemem, na stěhování :grinning: ... ne, mysleli jsme na nějaký prodloužený vík, ještě uvidíme
7. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Gucci no jo, ale chlapi takhle nepremejsli :wink:
Mysky pekne se vyvenci, tady je jeste dusno :wink:
7. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
holky já se loučím
zítra fáááááááááááááá
Papa Gucci, kdyby psala Milu, tak ti poslu SMSku...
odvykačka se mi dneska nějak nedaří :angry:

Evi klidně můžeš doufat, že dokud budeš kojit, tak ms nepřijde :grinning: né, vážně to přeju každé z Vás :wink: Ty M. kojíš i v noci?slyšela jdsem, že ženským při těle ms přichází dřív, tak je to u mě jasný :grinning:
já jsem mrchu čekala, spíš jsem byla nervozní kde je tak dlouho, když kojím max 3x za den...jednou jsem i testla pro jistotu...

hele příkrmy jsem tady s Váma fakt řešit nechtěla :angry: ale budu hrdina a přiznám se, já už začala. První mrkev vyblita(ani se nedivím, je to fakt humus), ale zvědavost je větší a už třetí den krásně papá polovinu dávky příkrmu k obědu, o víku jsem zkusila i masovku.Někde jsem četla, že se nemá prošvihnout ten pravý čas :sweat_smile: a fakt si nemyslím že bych A. nějak ubližovala
7. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Ani tak to je prima, ze A. prikrmy chutnaji. No mrkev holt nebude to prave orechove, ale masicko urcite bude to nejlepsi :wink:
7. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Volala Milu: Pekne ji zmasili, nejdriv ji nemohli uspat, jelikoz ji blbe napichli zilu a ona nespala, tak ji museli prepichavat. Takze ma tu levou ruku zavazanou. No a pak ji nejak podrapali krk pri intubaci. Chudinka je strasne unavena, tak sla spinkat a zitra mi zase zavola. Ale dobra zprava je, ze ji ta prava strana vubec neboli. Zitra bude vedet vic.

Uff ja jsem tak rada, ze to ma kocena za sebou a snad to bude brzy dobry.
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Zdar holčiny,
teda Míla si to musela užít. Ale teď už to snad bude vše o.k.
Anippe, nemyslím, že příkrmama A. ubližuješ. Jen ať se baští, je to kus chlapa a potřebuje pořádný dlabanec. :wink:
Pajdi, hezký obrázek. V takovém pokojíčku se bude dvojčátkům líbit. :dizzy_face:
Evi, teda Majda je nějaká akční. No hlavně, že se jí nic nestalo.
Tetes, zase krvácení? No snad fakt do toho 14.7. vydržíš, už jen 7 dní. :sweat_smile:
Jani, Pajdi no teda ošahávačka těhulí, to bude hromada vzrůša. :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.