• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Campi, na rehabilitaci nejdem, ta neuroložka nám poradila pár rad a mělo by to stačit. Hlavně má prý pást na stole a já mám sedět pod ním, aby moc nezakláněl hlavu a nenatahoval u toho ruce a vydržel na loktech. A klubíčkovat. Sama říkala, že to na rehabilitaci není, tak jsem ráda.
Lada je šikulka, 45 minut je teda fakt dost. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jé, Campi, ale vy máte hezkej! :wink: 45 min. na břiše??? Tak toho se asi nikdy nedočkám. :sweat_smile:
Taky se mi zdála větší oproti Ladě - tak ono v týhle velikosti jsou asi i 2 cm znát. :grinning:
Já se mažu celý léto padesátkou a hnědá... To nevím, co je... :sunglasses:

Steffi, to vůbec nechápu, že se Tě na to ptal... :angry:
Co je CSI NY? :confused:
20. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
evi: kriminálka New York
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jo, to jsem zapomněla - my jdeme za chvíli podepsat smlouvu na ten atriák, mám z toho nervy jako prase... Hypo by se začala čerpat cca za 3 m., tak do tý doby musíme zjistit, na kolik jsme schopný vyjít s tak velkou splátkou... :zipper_mouth:
Holky, máte někdo splátky hypo přes 20 tis.?
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Gucci, díkes! To já vůbec neznám... Já myslela, že to bude nějakej doják. :wink:
20. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
evi: tjo tak to byla rychlovka
my máme splátky cca 12 tis, na víc jsme si netroufli
merti to je paradad ze koncite super...my jdem na kontrolu v utery.....jinak taky si chrochtam ze mame sedacku na podvozek
jeeee evco to je super ...a ktery ockovani nema jeste zahojeny? tbc?
oliver tam ma taky porad cervenej flek
takze ho kupujete? ty voe drzim palce
20. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Ja ji behem ty doby pretacela, aby mirila hlavou do ruznych smeru, aby se mohla koukat na nový veci, tak ji to asi bavilo vic nez normalne a taky mela holej zadek, takze velka spokojenost. Kdyz ma dobrou naladu, tak je docela zvedava. A zacala se rucickama natahovat po hrackach, co lezi pred ni, to ji taky zabralo docela dost casu.
Marti: nam dala neurolozka v Motole stejnou radu, ale jeji jmeno si nepamatuju.

evi: hele, riskovat se musi a v dnesni dobe to jinak nez pres hypoteku nejde. Myslim, ze D. ma karierne dobre naslapnuto, tak pokud nejak neonemocni, tak si praci vzdycky najde a penize vydela. A ty taky zacnes po nejaky dobe chodit do prace, ted se proste priprav, ze to v pristich 4 letech bude strasny šetreni. Jenom si budes muset nechat poradit nejaky levny a výživný jídla, abys už nehubla víc :grinning: .
20. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
ty kravo my budem mit hypo za cca 6tis...a budem radi ze vyjdem..diky tomu uvazuju o matersky na 2 roky....plus teda taky 6tis poplatky
20. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
L. nemela zadnou reakci, asi se to ockovani nechytlo kvuli imunoglobulinum, ktery ji kapali kvuli destickam, a ve dvou letech bude muset na preockovani :unamused:
20. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
chjooo to je na prd campi...a ma tu hexa vakcinu bo jak se to jmenuje?
a 45min. super oliver ted nechce bejt na brisku zacin a misto spani past..ted jsem ho tam teda soupla tak uvidime
za chvilku jdu zazadat o porodny a jedem pro vymenny naplne do teho jeho kose..
a pak snad stihnem jese prochajdu..
a ja si potrebuju jit oholit nohy..to teda nevim kdy
20. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
my mame taky dlazdicky..tamto ani nezna co to je :slight_smile:)) jsem v otmto neznala..ale my mame kuchyn do retra takovyho takze by to asi ktomu neslo :slight_smile:)
20. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
lacobel je sklo, dělaj se různý barvy
20. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
tek: pekne si ty nohy ohol, at nevypadas jako zanedbana mamina!

Lade se neprojevila zadna reakce u toho ockovani z porodnice (TBC?). Nekdy ve 3. mesici si nas pozvali na kontrolu, prisla mi domu do schranky pozvanka na nejakou kalmetizaci, cumela jsem, co to je a pry - kontrola jizvy po ockovani. Jela jsem teda do Stodulek, tam se zeptali - hnisalo to? - Nehnisalo. - Tak musite ve 2 letech na preockovani.
To mi mohli zatelefonovat a nemusela jsem tam jezdit :grinning: . Hexu nemame, kvuli krvi je zakaz ockovani do odvolani.

Ja tu mela dneska uklizecku, chtela jsem neco pracovat, ale zase mám línou. Ladun jsem strcila do kocarku a chrní na predzahradce.
20. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
a co dělá pan evamiček? že má tak slušně našlápnuto...
20. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsme byli v poradně, V. dostal 2. hexu, váží 7,55 kg. Potom kontrola kyčlí-vše je ok. Jinak jsem si byla vyřídit rodičák, tak zas další úkol z krkuý...
Co je tu nového? Prosím shrnoovačku :wink:
20. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
evi:tak někdo asi ještě obklady dává, někomu se to líbí :slight_smile: Super, že jse všechno s M. v pořádku.
campi:jj, vypadá to pěkně, to neříkám, já jenom vychvaluju ten zádový obklad,že to je prostě hladký a neporézní,takže není šance aby se do toho cokoliv chytalo a že prostě časem sebelepší spárovačka zestárne či se ušpiní a musí se to znovu přespárovávat. Ale nehaním to, každému vyhovuje něco jiného. :slight_smile:
Marti:jo, aha no tak autosedačka asi nebyla zrovna vhodná věc na ušetření,co? :sweat_smile:
Jé, Campi tak to si dneska Lady hezky užíváš. :dizzy_face:
Puzzi:jo, se mnou se nesrovnávej mám víc pigmentu a navíc jsem v tomhle směru úplně blbá :grinning: :grinning:
Hele a myslíte,že se v tom oblečku to dítě nemůže nějak moc zapařit?????
Tak se mi sem asi na chvilku vrátí ta dvojčatovka co jsme se skamarádili. Nejdřív tu byla se zkracujícím se čípkem a teď sem nakonec půjde protože přenáší :sweat_smile:
Ovšem ta paní co teď se mnou sousedí a máme společnou koupelnu, to je teda extratřída, ta podle mě reaguje tak akorát na světlo. Nejdřív sem tou koupelnou přišla a bez zaklepání rozrazila dveře a koukala na mě a řekla:jé,já se jen chtěla podívat co tu je? Bez omluvy,bez všeho, no tak to jsem ještě tak nějak pobrala. Za pět minut sem vrazila znovu, už teda se zaklepání, že se chce podívat,jestli ty pokoje máme stejné, koukla a beze slova odešla a teď tady byla to třetice, zaklepala a zeptala se mi jak se zvoní na sestřičky? Tady jsou všude přístroje, kde je zobrazená ve žlutém rámečku hlava sestřičky s čepcem!!!!, tak jí říkám, že nevím,ale že se to podle mě musí zmáčknout a nebo tím telefonem a ona mi řekla,že do toho telefonu mluvila a nikdo nepřišel, no jenže ta paní nevyndala to sluchátko z držáku, takže to bylo stejné jako kdyby mluvila na zavěšený telefon a čekala,že se někam dovolá. Takže odešla a za chvilku už se spustil alarm,asi jsem jí to dostatečně vysvětlila........Moc se omlouvám, ale jsou prostě lidi u kterých si říkám jestli je správně,že čekají děti.....
No, doufám, že tu s paní nebudu sousedit moc dlouho.
Teď jsem byla s tchnýní venku a přímo před vchodem dvě ženský co tady taky leží vyhulovaly, tak tohle fakt nepobírám a to jsem kuřák,ale i kdybych kouřila, tak v nemocnici někde před vchodem, to by mi teda musela hanba fackovat, tam furt chodí doktoři,sestřičky a vůbec z toho se mi chce blej. A to teda samozřejmě nejsem zrovna cnost sama a některým z vás určitě můžu připadat nezodpovědná.
Steffi:tak vidíš, když L. ví,jak vypadá březí kráva, tak ho těhotná ženská nemůže vyvést z míry i kdyby měla velký bachor. :grinning:
My měsíčně platíme 21 tisíc,ale se vším všudy všetně nějakých spoření a pojistek apod.,které se v případě průseru dají přestat na nějaký čas platit. Já bych měla na mateřské s jedním příjmem strach jít do tak velké splátky hypotéky,ještě navíc,když ten příjem nemám úplně jistý,ale je závislý na prodeji,nemoct marodi....Fakt to smekám, já jsem v tomhle hrozný připrdlík, taky budu kvůli tomu v paneláku,ale já bych z toho prostě nespala,já jsem strašně bojácná v tomhle směru,a nerada si pořizuju něco na co prostě nemám. Ale drržím palce a blahopřeji k takovému rozhodnutí vypadá to opravdu moc hezky,to bydlení.
Pomoc ona ta spolusousedka už je tu zas.
20. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
šiši tetes, co to tam máš za exotku :grinning: :grinning: :grinning: , jak je stará?
20. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
tetes: chacha, to mas o zabavu postarano! To budou dobry historky.
S tema obkladama v poho, ja chtela lacobel, ale nenasla jsem nikoho, kdo by mi tam vyrezal otvory na zasuvky a tak... Kuchyn nemame ze studia, ale od truhlare a veci kolem jsme zarizovali sami, takze je tohle z nouze cnost. Obklad v barve kuchynske linky je super, ale ke gucci leskle bile by se nehodil, si myslim.
20. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
myslim ten obklad z materialu jako je kuchynska linka.
Jsme namazany padesatkou a jdeme prochazkovat
20. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
campi: já myslím, že tetes to myslela, že se dělá obklad stejný jako je pracovní deska
20. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
campi:my ho máme v barvě kuchyňské desky.
No, tak jsem byla na sesterně. Páč paní přišla, sedla si tady ke mě na židly se slovy,já si jdu popovídat,mě je smutno,mě přijede návštěva až zítra. A ticho. Pak z ní vypadlo, že jde na vyvolání porodu, že je 42.tt a že má z porodu strach a měla slzy v očích.Tak já na ní, že to zvládne, že jsou ty porodní pokoje moc hezký a blablabla a ona zase mě je to tady dlouhý já to nevydržím a slzy, no a teď si o mě myslete co chcete,ale už jsem tu šestý týden a už prostě psychicky nemám na to, utěšovat někoho,kdo je tu dvě hodiny, že to pár dnů opravdu vydrží. Takže jsem se snažila jí utěšit, půjčila jsem jí časopisy, a nějaké dvd a bohužel jswem lhala a řekla,ať se nezlobí, že si půjdu lehnout. Jo, ještě mi taky říkala, že manžel nechce jít k kporodu a že ho za to nesnáší a co má dělat, aby šel. Tak jsem jí říkala, že nemůže nikoho nutit,ale že si tam může vzít třeba maminku nebo kohokoliv. Ale já už prostě nemám kapacitu někomu dodávat odvahy, asi jsem pěknej sráč. :frowning2: ale ona je navíc opravdu hodně moc divná. Tak jsem šla za sestřičkou, že by na ní měly asi pro jistotu dát bacha, aby si něco nevyvedla nebo moc neplakala.....sestřička mi řekla, že tam teď po tom jak spustila alarm u ní byla skoro hodinu si s ní povídat, že jí vysvětlovala, že tu bude maximálně do zítra, že by jí ráda k někomu dala na pokoj,ale že je totálně narvané oddělení a někoho k ní na ten jednolůžák přihodit by bylo totálně za trest a že tady navíc jsou všichni na delší domu, takže někoho stěhovat na jednu noc.....Tak jsem se ptala sestřičky,jestli by jí nemoly poslat psycholožku co chodí na šestinedělí nebo při problémech, tak se chytla za hlavu a říká, no t oje nápad, tak zkusím jestli tu ještě je. No a teď mi přišla říct, že za ní psycholožka přijde do hodiny. Tak snad to bude dobrý. Musím teda říct, že se dost obávám dnešního večera a noci,páč já nemám možnost se tu zavřít. Snad to holka nějak zmákne. A přiznám se, že mi to teda trochu rozhodilo, ale já už v sobě vážně nemám sílu někomu dělat vrbu nebo ho utěšovat. Zkuste mi prosím pochopit,asi to ode mě není moc pěkný. :frowning2:
20. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
šiši tetes to je nadělení teda :unamused: ... jako věřím, že ve 42tt to asi není nic moc, hormony třískají, ale zase musí chápat, že ty tam nejsi jen tak z prdele....jinak pokec s ní dobrý no, doufej, že v noci porodí a bude to
20. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
gucci:já se obávám, že ta paní nechápe nic a nebude to jenom tím, že přenáší, tak je problém asi opravdu někde jinde.....
20. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Jsem tu na skok, než mi přijde manža z práce. Od rána má Luky "prďánkovej" den. Takže to je hodina řvaní, pak prdík na půl plíny a nakonec 2-3 hodiny spánku. Do toho jsme byli u paní doktorky, k ní jeli v klidu a zpátky s muzikou na půlku Letňan, jako bych ho snad týrala nebo co mu dělala. :confused:
Stihla jsem v rychlém čtení zaregistrovat:
Marti, super, že jste se zbavili širokého balení a Martínek je podle všeho naprosto v pořádku.
Pajdi a Tetes, máte obě krásné pupíky. Tetes takový trošinku větší, ale řekla bych, že furt v normě. :wink:
Tetes, tak s paní co sdílíš koupelnu je to fakt síla, by mi asi jeblo. A při třetí takové návštěvě bych začala ječet jak protržená. :angry: A s tou paní ve 42tt, chápu, že v tvé situaci na "vrbovství" moc síly a chutě nemáš. Docela mě až zarazilo, že už jsi tam tak dlouho, to to docela letí :astonished: , i když ty si to asi nemyslíš. . . .
Ještě jsem zaregistrovala něco o Ladunce a očkování, ale přesně nevím o co šlo.
Jo a žádost o porodné budu podávat v pondělí, dneska měl za úkol P. v práci vytisknout vyplněnou žádost, abych to v pondělí jen mohla podat u nás na úřadě. No a přihlášení L. na pojišťovnu proběhlo během cca 2 minut telefonního hovoru, to mě docela mile překvapilo.
20. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
tetes za nic se neomlouvej ja bych ji bud kopla do rite a nebo bych si uz vyzadala klic....hele naopak jsi zuplne skvela ze jdes i upozornit sestry aby byla ok...to je naopak super vzhledem k tomu jak dlouho tam jsi..
kuracky nekomentuju kravy jedny ....aspon v ty nemocnici vid by to mohly vydrzet...
no a preju at paniporodi co nejdriv a je naka starsi bo co?
ja mela sousedku ta tam byla s tretim ditetem a strasne chrapala..takze jsem vubec nemohla spat
mel to jste to hezky zvladli a to jste nemeli na zpatecni cestu dudan?
20. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem chtěla vložit fotky Vojty s Alexem a zjistila jsem, že máme porouchanou čtečku...asi od tý doby co náš pes vyňuchal za pc 100let starou sušenku, šel si pro ni a shodil pc na zem přímo kartou vloženou ve čtečce :angry: Musím počkat na P. snad v tom svým bordelu najde kabel.

Vojtíšek byl na návštěvě hodnej jen samozdřejmě nespinkal, tak doufám, že se unavil a usne Rioko aspon doma.Je to teda drobínek, narozdíl od toho našeho obra :slight_smile:

tetes to je úchylný s tou ženskou od naproti:sweat_smile:
campi krásný jak Lada vydrží pást, my jdeme na rehabku v pátek, zase budu na A. žalovat, protože se převažuje :angry: já jsem ale hnusná matka!
Ale jinak je to šikulka, už si začal chytat nohy :slight_smile:

Ty krádeže fotek jsou šílený, to jsou jako psychicky narušený, nebo co? :angry:

pajdi, včera jsem tě stihla omrknout a seš moc krásná těhulka :slight_smile:ponožky klidně nos i k sukýnce :grinning:aspon ti nenastydne pipina!
puzzi, máš mé pochopení, že když lezu na slunko, tak se chci přece opálit, ovšem jseš první člověk co mu neva spálení :grinning:
20. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Tek, nemá zahojený TBC, měla šílenou reakci. :confounded:
Campi, díky za uklidnění... Já z toho mám šílenej strach, ale jinou možnost nemáme. :sweat_smile: Tak to je blbý, že ji budou znovu očkovat. Ale asi lepší než to, co měla M.
Gucci, Campi s tou kariérou trochu přeháněla, pan Evamiček prodává železo. :slight_smile:
Lao, a měl V. na tu 1. hexu reakci?
Ježiš, Tetes, co to je??? Hele, požádej si o nějaký spešl zámek z pokoje! :sweat_smile: Já jsem taky strašpytel, proto to pořád tak řeším - D. se nebojí vůbec.
Teď čtu dál... Tak to je paní fakt za trest! Ještě že tam bude jen do zítra. :confounded: Hele, vůbec si nic nevyčítej - to jsi byla ještě hodně slušná!
20. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Evi, měl... Teplota 38,7... Tak dostal půlku čípku.
Jdu dočíst Terčiny romány :grinning:
20. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.