• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
je tak to budes mit krasnou dovcu mysky
snad uz ti to fakt da pokoj
evco jejda jeste ze jsi ji zachytila...
no ja se taky bojim ms kdyz nekojim v noci ale jinak furt
annip parada ..no voni ne plne kojenny deti se ma zacit uz v peti takze bud v klidu neee? a pokud alexovi chutna tak jen do toho...
7. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
jee uz pise milu joooo ...jeziis tak super zpravy ...jsem zvedava co ji reknou co to bylo jsem fakt zvedava...takze na ni myslim jani vyrid jooo
7. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Gucci:a myslíš, že by jsi nezvládla cestu s p. Guccim a udělat si ještě pěknou dovču? Jinak je to teda vůůůůl, alespoň trochu cukat se teda mohl
:grinning: :grinning:
Anippe:já se někdy divím těm dětem,že to do té pusinky vůbec dají,jak je to dětské jídlo hnusné :sweat_smile: Takže to je Alex bourák....
Ježišimarja, proč Milu intubovali???? Ještěže už to má chuděra za sebou,snad jí to nebude moc bolet :frowning2:
Mel:odsávačka už přišla, za chvilku mi jí P. donese ukázat do nemocnice,abych se kozenky seznámily :grinning: Ještě jednou moc díky.
Už zase ani nešpiním, tak asi měla dr. pravdu, že to byl prostě pozůstatek z minula. Hele,vím,že vám asi budu připadat infantilní,ale při tom vyšetření, které dneska tolik nebolelo,páč se snažili použít ty malá zrcadla asistovala vrchní sestra. Je to opravdu taková stará porodní bába a dokonce je i nějakou předsedkyní přes porody, nevím v čem přesně,ale je celkově strašně hodná. Tak mi normálně, aby mi to nebolelo a abych se uvolnila, tak mi hladila po noze a povídala mi jako malé holce, ale bylo to od ní fakt milé, takový maminkovský.
7. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak uz vim vic: Poradne ji vycistili brisni dutinu, kde mela hodne endometriozy. Cast ji tam museli nechat, jelikoz to ma prirostle k tlustemu strevu a konecniku, tak by ji museli cast toho streva vzit a to se nedela. No a ta bulka byla asi taky endometrioza na rozhranni triselneho kanalku a uponu delohy. Pry je to velka rarita, ale ten chirirg z Karlaku ji to cele vyrizl, tak by mela mit klid. Jo a jeste ji odstranili endocystu z toho praveho vajecniku.
Operace netrvala ani 3 hodiny, takze dobry.
A vysledky z mag. rezonance tam nejsou...
7. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Jani, teda Mílu vyčistili koukám důkladně. No hlavně, aby už měla holka klid od bolesti.
Tetes, jéééééééééé ona pošta občas i něco doručí???? :astonished: :wink:
7. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
gucci ten muj by taky necukal a nakonec by taky nejel.voni to proste nechapou a ja bych to zakazala .-))) takova zla ja jsem :slight_smile:
jee tetes tak to je super..to jsem asi potrebovala na kontrole po 6N ...to jsem malem brecela pac tam maji jen ty velky kovovy a to fakt bylo hrozny
ty jot ak to je super ze teda to skoro vsechno vyndali ..akorat to museli ty hovadav gestu taky videt ze je to Endo nee?
a proc ta intubace vime?
a kde ty vysledky z ty rezonance jsou ? chjooo to jsou pitomci fakt
7. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Jo a vsechny vas moc pozdravuje, tak jsem ji vyridila, jak jste na ni myslela, tak byla moc rada a dekuje :wink:
Tetesko mi to rikal Cerny z Gestu, ze u laparky se intubuje, jelikoz pak naklaneji hlavou dolu, aby streva vyjela nahoru a uvolnila se jim brisni dutina a ze to uz clovek neudycha...
Ona asi normalne intubace neboli, ale tady ji nejak zmasili :frowning2:
Ale znela moc dobre, je unavena, ale zvladla to moc dobre! Je to nase sikulka!
7. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Teksas kde jsou ty vysledky nevi, proste v karte nejsou. Pokud vse pujde hladce, tak by mela jit ve ctvrtek domu a zavola na tu MR a opta se, kde to poslali nebo si to vyzvedne osobne.
A o Gestu mi nemluv :angry:
7. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
aha tak ja nevim jestli me bolel krk?
jeee je to sikulka nase ..huraaaa snad fakt bude mit z klid...a do dvou mesicu mimo v brisku
7. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
No rikala jsem ji, ze doufam, ze ted brzo pujde na IVf a povede se, aby se nevratilo tolik te endometriozy..
Jo a jeste rikala, ze tu bulku posilaji na histolku, aby vedeli presne, co to je...
7. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
no prave..to by mela co nejdriv ale je na to pripravena tkaze jen co se zahoji si myslim ....jo tak to je dobre ale jako byla to endoska jo?
7. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Teksas no ten chirurg ji rikal, ze to pravdepodobne byla taky endometrioza...
7. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
chudák Milu si užívá :frowning2: ale určo je to ta správná a jediná cesta k mimču, určitě brzo zahlásí //...moc ji pozdravujte, at se drží

no mělo by se vydržet do 6m bez příkrmu, max když dítě neprospívá tak o týden nebo max o dva začít dřív
Ale třeba Majda je plně kojená a Eva je alergik, tak by se mělo až kolem 7-8m, ale mě se zdá že to dítě přejde právě tu dobu, kdy je zvědavé a chce zkoušet :unamused: kamarádka takhle přešla tu správnou dobu, do 8m plně kojila, malá jí příkrmy odmítala a ona neměla trpělivost, do dneška má problém s jídlem, nejraději by MM a to jí budou 2 roky :sweat_smile: ale každé dítko je individualita
7. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Anippe, jo moje sestřenka má u holky problémy taky s jídlem. No ona holčička s nima vůbec cvičí, ve dvou letech stále plně plíny, chce se dívat na krtečka, takže pustit něco jiného se nesmí a tudíž se na něj všichni koukají povinně i do desíti hodin večer. Ale hlavně, že druhým radí co dělat s dítětem a sama se svým si rady neví.
7. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
O příkrmech http://www.maminkam.cz/kdy-zavadet-prikrmy/ Podle jednoho bodu, bych měla za cca měsíc max dva začít. To už těch 6 kilo mít Luky určo bude. :confused:
7. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
ahoj holky,
tak Stela dneska spala 4 hodiny venku v kočáře :slight_smile: no nevím jaký to má efekt.

tek Ty v noci nekojíš? a jak dlouho O. spí? stela teda furt chce kojit po cca 2-3 hodinách, teda já si to aspoň myslím :sweat_smile: :grinning: ikdyž je fakt že dneska když s ezačla budit a prdět kolem druhé (kojila jsem o půlnoci), tak jsem si řekla, že to není možné a dala jí dudel a ona fakt usla a spala asi do 4h.. :grinning: tak to tak zkusím zase..

mysky, teda dovolená super, by mě zajímal Tvůj pupík ve 34tt :grinning: jestli nějaký máš..

ani příkrmy se přece už začít mlžou a je dobře, že Alexovi chutná a zvládá baštit lžičkou :slight_smile:

je dobře že to má milu za sebou, ten krk se jí za chvilku zlepší, mi taky intubovali a pak mě škrábalo v krku asi dva dny a hlavně že vybrali co mohli... Te´d už budpu ty // určitě. a bez bolesti..
7. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
no já si myslela, že budu do těch 6m pomalinku zkoušet, ovšem A. je jiného názoru.Budu se snažit svoje mlíko udržet a příkrmem omezovat spíš UM...ale nemá smysl plánovat, on si A. umí říct o to správný jídlo :sweat_smile: třeba ted ...v 17.00kojení, tak jsem si říkala, že se třeba ještě přicucne a vydrží bez UM do posledního jídla kolem 21.00, ale prso odmíl a měl hlad, tak ted do sebe souká dávku UM :sweat_smile:
7. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
kay ja nekojim v noci...
oliver spi vetsinou od 7-8 do 6-7....vcera teda to bylo v 8 polozeni do postylky usnul v devet a rano vstaval v 6
a dneska usnul ted tak jsem zvedava v kolik se vzbudi asi jeste zkusim v noci odstrikat
annip jakoze ma jee hlada jo?
no ja rano odstrikam a to schovam na vecer..pac vecer se u prsa vzteka ale napije se dost no a 100ml jeste do nej dotlacime apodle me diky tomu chrni celou noc
7. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Holky, mám tu kamarádku s těma malejma holčičkama, bude tu asi do pátku, tak vás budu zanedbávat, to nevim, jestli pak dočtu. Ale uvidím, třeba te´d kámoška uspává, tak vás zkusím aspoń dočíst co milu a tak.
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ty jo, tak to vůbec netuším, že by mi při laparce intubovali :confused: Hlavně,že už to má Míla za sebou a pan doktor si dal záležet. Strašně se těším až bude Míla hlásit //.
Tak tu byl pan doktor, byl tu v tu chvíli se mnou i P. , takže jsme mu předali tašku s flaškou a dětským oblečkem,pan doktor koukal jako blázen, že to teda nečekal, že nedělá nic nad rámec povinností a že když jsem tu takhle dlouho,že mu to přijde takový nějaký samozřejmý, že alespoň v něčem mi vyjde vstříc. Tak říkal, že udělá všechno proto, aby mi mohl dělat sekci on, že jediná překážka by mohla být,kdyby mu to nadřízený zatrhli,když bude na dovče, ale že to snad né. A kdyby tak prý mi domluví zvláštní zacházení od někoho,kdo by mi dělal. Že sem určitě zavolá a vyřídí to. Pak jsme si chvilku povídali o tom jeho miminku.....Vážně na něm bylo vidět, že říct si o peníze nebo je přimout ho asi ani nenapadlo.
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Tetesko to je tak strasne mily, ze existuji i takovi doktori jako je ten tvuj. Fakt je to charakter...
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
tek , tak to čumím, že Olik spí takhle.. já teda dneska v noci ve dvě strčila stele místo kojení dudel a ona zase usla a spala až asi do 4h.. mi to přišlo už moc, když jse kojila o půlnoci , po dvou hodinách zase...
7. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
hele puzziova koukej se venovat i nam :slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
tets to je jasny mate spolu super vztah a taky jsem si myslela ze to pojme takhle vzhledem k tomu pobytu..takze super je videtze jste mu udelůali radost vid?
kay hele voni kdyz spej tak i ji....hele zkus to na ni ..oliver jedl ze zacatku po 3hod... a uz v porodce kdyz jsem ho prejedla tak spal 4hod..to tam zadny dite ...
no a ted spi uz takhle dlouho a ve dne ted kojim castejc proste dle potreby pac jak jsou vedra tak je to dulezity
7. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak jsem konečně doma,pěkně jsem zmokla :angry:
Míla už to má za sebou,snad už si opravdu vytrpěla všechno a od teď už to bude jenom lepší a brzo půjde na IVF,pozdravujte jí
teksas,nezdá se ti že ti Olík dopřává nějak moc spánku?? :grinning: máš nějaký hodný dítko :wink:
tetes,to je od toho dr. děsně milý :dizzy_face:
Anipp,A je docela nenasyta :sweat_smile: hlavně že mu chutná :slight_smile:
Kay,co Stelik?Jak roste?Břicho už mám kvalitní,za ten poslední tejden nějak vyrostlo,zejtra nafotim tak můžeš posoudit.....
7. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
mysky to se mi teda nezda :slight_smile:))))
hele ja jsem blba raduju se ze spi a jsem tady misto abych sla chrnet taky
ale dneska to bylo bajo vstal v sest ale ja byla tak vyrizena ze jsem jeste riskla po kojeni spanek a to chrnel az do pul desaty....a ja se bala ze vecer neusne a byl tuhous hned jak jsme ho tam polozili :slight_smile:)
ja se tesim az tovoje bricho uvidim an zivo ty kecko placata
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Evi, Honzík taky někdy dělá, že se mi za žádnou cenu nekoukne do očí, kouká ode mě napravo nalevo, já na něj volám a nic, i když posl. dobou už moc ne.
Gucci, pohyby asi fakt jo, to je super, seš přebornice!
mysky, dovča super, seš nezmar, to bych měla co dělat zvládnout jako netěhotná!
Pajdi, gratuluju k výročí a k obrázkům, strašně krásný :slight_smile:
tetes, tyjo, zas nervy, snad dvojky vydrží, už kvůli tomu sedmiboji!
rehos, užij si volno!
Evi, uf, super, žes jí chytla, to je ok. Mně Honzík taky už skoro spadl z gauče, taky jsem chytla. takových situací skoro už bylo víc, většinou, když si ho nějak přehazuju v náručí na druhou stranu.
Anipp, alex je velkej chlap, já taky s příkrmama začala v 5M, super, že mu chutná!
tyjo, milu a endoška :frowning2: Dobře že to má venku.
7. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
tek, vídíš, že ranní delší spaní na večer vliv nemá, tak příště bu´d ráda, když bude spát ráno dýl :wink:
7. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
asi nema no .....tak to asi tak budu zase praktikovat ...i kdyz budu se bat :slight_smile:
tad uz to bude pres tejden co chodi spat na tu sedmou a zatim jen jednno vykolejeni :slight_smile:)
7. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Gucci, Tebe bych teda taky chtěla mít doma! :grinning:
Anip, hele, já viděla ty fotky a "při těle" tam byl jen Alex. :grinning: Já kojím i jednou v noci (okolo 3.-4. hod.). No, ale když nekojíš, tak odsáváš, nebo ne??
Takže přestože první mrkev vyblil, tak dál už to bylo v pohodě? I ta mrkev, nebo tu už jsi mu nedala? Nevím, proč by to mělo být špatně, že dáváš příkmy. :confused: Já osobně bych třeba nedávala ještě maso, ale příkmy klidně.
Steffi, díky moc za info! Chudák Mili, tak hl. aby to bylo OK! Moooooc ji pozdravuj!
Mel, tak ve 3 m. mi teda přijde fakt brzy - podle všeho, co jsem četla... A ve 2 letech pleny mi nepřijde tak hrozný jako trénovat dítě na nočník dřív než v roce.
Tetes, to je fakt super přístup! :dizzy_face:
Tek, tak to ho nemusíš ráno tak nutit k aktivitě. :wink:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
tek jak to myslíš že když spí tak i jí? :sweat_smile: já ji samozřejmě nechávám jíst jak dlouho chce, jenže na mě většinou vysosne obě prsa a pak už ji oddělám :slight_smile: a mám ji jako nějak zdržovat od jídla, dělat delší přestávky? Přes den jí taky dávám častěji, hlavně v těch vedrech..
tek, včera jsem taky tvrdila jak půjdu spát brzo, ale M. přijel dřív než jsem myslela a ztvrdli jsem u tv až do půl dvanácté, bo nejel net :grinning:

mysky Stelik roste jako z vody :slight_smile: už se těším až pořádně udrží tu hlavu a budeme moct korzovat po obchodech v manduce :grinning: a nevěřím že Ti vyrostlo břicho, to jsem fakt zvědavá :grinning:

jo Pajdi, ten obrázek teda oba jsou fakt krásný.. já se chystám na krtečka až budeme dělat dětský pokoj.. ale takhle to teda nezvládnu.. Tojste kreslili fakt podle oka?

jinak já měla taky strach, že Stela nebude spát, když chrněla ty 4 hodiny v kočáře venku a už je tuhouš a to ještě měla cca hodinový spánek mezi kojením a pak koupáním a kojením :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.