• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
A ty šablony co máme my, tak už je máme skoro všechny připravené, vygumované a uložené v PC, takže bych Ti je mohla klidně poslat. Měla by jsi to už hotové. Je s tím celkem drbačka, jeden obrázek trvá upravit asi 6-8hodin a někdo na to prostě nemá nervy. Takže kdyby jsi si vybrala nějakou z těch našich, není problém :wink: .
8. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Jani- no doufám, že jo :wink: . Pokoukáme a snad něco najdeme.
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Já se klidím, za hodinu jedeme, takže valím do sprchy a něco se sebou udělat. A hlavně se ještě najíst- to je to nejdůležitější :grinning: . Tak prosím držte pěstičky, ať je všechno v pořádku.
Jani- až budeme hotoví, zavolám, ju? papa
8. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Pajdi uzijte si to, pry je to nadherny zazitek. a budu se tesit na tve zavolani.
8. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Pajdi: ty máš dneksa zase ten 3D nebo co? to mi ušlo?
8. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Gucci Pajda jde na velky UTZ ve 20tt
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
aháááááááááá, tak držím palec, pak napište sms, at to sem můžu hodit :wink:
8. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak Milu uz si uuuplne sama dosla na zachod. No neni to nase holka sikovna :wink:
8. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
ooo jdu jí hned napsat a pogratulovat :grinning:
8. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Gucci to bude mit radost :wink:
8. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Teda tady je to nejaky mrtvy :wink:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
mě akorát psala Mili, že sice na WC byla, ale pak začla trochu krvácet, že jí vyndali už ten dren, ale že už dobrý

a bolí mě hlava, už dva dny :angry:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Gucci tak to jsou super zpravy. No neni se cemu divit, ze po takove operaci trochu krvaci a jeste ma tesne po ms...
Hlava, to je tim blbym pocasim :-/
8. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
jj jsem jí psala, že to má dobrý, že mě nechali dren dva dny a pak to vytahování stálo za to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Gucci to verim, jak to vic priroste, tak to pak pekelne boli :frowning2:
8. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
jj no nic příjemného to nebylo teda, přišlo mi, že mi to tahaj až z paty ... no nic, je to už dva roky pryč
8. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Gucci no uz se to opakovat nebude :wink:
Taaak jsem napapkana a ted cekam na Pajdino zavolani a vyrazim do mesta :wink:
8. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
já mám dneska segedín, vůbec na něho nemám chut, ale co mi zbývá
8. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Lao:co to je BKM???? V čem to spočívá????
Terkytko:téda, ty jsi si to musela parádně užít. Náhodou je to úplně super, tě takhle číst, co všechno se dá i dětma podnikat. Je mi to hrozně sympatický. :dizzy_face:
gucci:právěže mi bylo úúúplně stydno,páč mám nohy zarostlé jako pangejt :grinning: Nejsi blázen? Nevidím jediný důvod proč se v tomhle p.Gucciho zastat ani malinkatej :angry: :grinning: Prostě hovado chlap!
:grinning:
steff a pajdi užijte si sraz. :slight_smile:
Prosím vás vám oběma to bude slušet i v pytli od brambor.
Ježiši,úplně je mi Mili líto,jak jí to teď asi musí bolet,chuděru.... :cry:
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Gucci ja mela fazole na husto, to budu prdet :wink:
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Ježiši, tak zavřít se teď do jedné místrnosti se Steffi a s Gucci by bylo na plynovou masku :grinning:
8. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
:grinning: :grinning:
jinak na obranu pG musím říct, že už o tom ani nežblebtnul :grinning: srabík :grinning:
8. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Tetesko musim s tebou souhlasit, jeste ze jdu na sraz s Pajdou a ne Gucci :grinning:
Gucci no co ma na to rict, ma to zatrhnuty, tak neni o cem debatovat :wink:
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
jani: nemááá :grinning: , já mu neřekla, že za trest nikam nepojede, myslím, že mu to samotnému došlo, že by to asi nebylo fér :grinning:
8. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Gucci treba by si to ani neuzil :wink: L. by k mori beze mne nejel :wink:
8. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ále užil :slight_smile: , my jako běžně trávíme víkendy bez sebe, je to bezva, člověk si odpočine....ale na dovču bych bez něj asi nejela, mě zase takové ty pravé babince moc nesedí, chyběl by mi tam ten pindík :grinning:
8. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Gucci oddelene vikend je neco jineho nez treba tyden. Vikend mi taky vyhovuje, ale tyden uz ne :wink:
8. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Když já tak nějak nepotřebuju ani ten oddělenej víkend, mě je prostě s P. dobře a pobavím se s ním stejně jako bez něj a tím,že jsme víkendy trávili hodně sportem a ne doma na gauči,tak to prostě bylo vždycky moc fajn. Nevím, asi jsem divná, ale mě je s P. stejně dobře jako na začátku zamilovanosti,možná teď ještě lépe.
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tetesko to mi nevadi travit vikend s L., je to prima, ale nevadi mi ani travit vikend s jinymi lidmi. Proste tak i tak je mi fajn :wink:
Ale treba ted uz je mi po nem smutno :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
tetes: no jasně, o tom to je, my jsme taky hodně akční a tím jak máme rodinu a kamarády mimo Prahu, tak furt někde lítáme a jestli trávíme jeden víkend měsíčně v Praze, tak to je moc...ale stejně mi nevadí, když má nějakou víkendovou pánskou jízdu na kolech :wink:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.