• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Čau holky, zas jen stručně. podle mě není nic špatnýho na posazování dítěte pod rok na nočník, je to hrozně individuální, ale myslim, že např. rehosina maruška na něm sedí moc ráda, tak nemyslim, že se jí to tím znechutí, naopak mi přijde super, že je na něm spokojená. Samozřejmě kdyby se takhle malý dítě na nočníku vztekalo, tak nočník uklidim a zkusim zas za půl roku. Honzík na něm sedí jakoby nic, nedávám ho ani denně, ale budeme to zkoušet, aby si pomalu na něj zvykal.
terky, super jste si to užili!
8. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tetes, více o BKM zde: http://www.detskestranky.cz/clanek/1254-bezplenkova_komunikacni_metoda.htm

Pajdi, držím pěsti na utz :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Lao:a jak to funguje v praxi? Můžeš mi to svými slovy popsat jak to s Vítkem děláš?
Gucci:jj. :wink:
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak co prdaci :--))))
hele ja jsem jako teteska ja moc neumim travit vik bez M. ale von to umi moooc dobre ..hlavne co se tyce hor..i kdyz ted jak jm byla tehu tak normalne byl jen jeden den chudera ...se obetoval..
tak bublaninu mam hotovou ..za chvilu mam picha s kamoskou na kocarkovani ..mlade se musi prospat
jani a pajdi vam to fakt bude luset i v igelitce :slight_smile:))
hele pajdi jsem krava tva ublanina se nekona pac jsem zjistil az doma ze sjem koupila pomazankove maslo NIVA..nevim proc to ti blbci neoddeli nejka barevne ..proste bila piksla=bez prichuti kurna neeeee???
hmm tak to si musim pak nastudovat tu bezplenkovou metodu? a lao jak to vitulkovi jde?
prebalujes ted jak casto? ja tak 7x denne a M. tak 15x..ten to resi po kazdem ucurnuti :slight_smile:))
8. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojte,
tak jsem dneska v noci dudlíkovou metodu zkusila a nic, ale je fkat že Stelik spala pěkně 4 hodiny v kuse a pak zase.. takže dobrý.. ale ráno ji asi zase bolelo břicho tak sebou hrozně šila, i tak jsme to vydžely do cca půl desáté v betli :slight_smile:

šátek pro dvojky http://www.didymos.de/cgi-bin/didy.pl?zwillinge.htm

lao, tu metodu bych asi nedala...

fajn že se milu už hýbe a že je jí líp..

s tím trávením víkendu bez manžela - já už jsem zvyklá od začátku, M. jezdí často pryč, hlavně do noci a pak třeba spí a zase jede pryč do noci, někdy se i těším, že budu mít chvíli klid pro sebe.. teda to bylo před Stelou, teď je mi to spíš jedno,ale jak bude ten fesťák tak asi porposím mamku, aby mi trochu pomohla..
8. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Tetes, u nás to probíhá tak, že ráno - kolem páté, začne být V. neklidnej, tak ho šupnu nad nočník, tak se vykadí i vyčůrá. Potom přes den se ho snažím dávat nad nočník průběžně-bohužel čůrání nemám moc vychytaný, takže signál nerozpoznám, ale většinou, když ho dám nad nočník, tak se vyčůrá-i když něco udělá do plinky. Kadění už u nás končí jen v ¨nočníku :dizzy_face: Mám koupenou knížku o BKM, takže se musím mrknout co a jak a ještě chci nastudovat, co dělám blbě a co by třeba šlo udělat líp a tak....
8. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Lao, mě by to docela zajímalo, tak jestli mohu vyzvídat? Od jakého věku to zkoušíš?Předpokládám, že za každý úspěch následuje velikáááá pochvala slovní nebo něco speciálního? Jak rozpoznáváš signály na to kadění?
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
jee lao to je fakt super muzes mi sem hodit nazev ty knihy prosim?
to bych rada zkusila
hlavne mirova babicka rikala ze tohle je super jakmile dite se udrzi v sedu tak klido dat si na sebe nocnik a sedet s nim na kline a ze se to brzo nauci...teda delala to takhle ona a jeji matka ..takze trosku treba astaralay ale asi to bude doost podobny co?
kay to je super ze spala 4hod..oliver mel 4 hod v noci jako startovny na konci ve dvou mesicich mel uz 6-7hod a ted tech 10-11hod..doufam ze se to nezmeni a jenom zustane :slight_smile:))
jee to je super ze milu uz chodi parada
jo a vim o pajde ale slibila jsem ze to nevcybleju ..dulezity je ze jsou OK :slight_smile:))
8. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
jdem prdise vykoupat a pak najist a spat :slight_smile:))
8. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj babuchy,
tak uz jsem doma se sraziku i navstevy babci a nakupu :wink:
Srazik super, Pajdula uz ma fakt nadherne brisko, tak dvojnasobne nez ja :wink: Koupila si moc pekne 3/4 kalhoty a saticky. No a ja si koupila jedno tehu triko a jednu tuniku, co se da nosit i jako saty :wink:
No a pak jsme si s Pajdou daly do nosu :slight_smile:
H. je strasnej sympatak a strasne hodnej.
Bylo to super..jinak ja taky vim :wink:

Milu se nechala prelozit na jiny pokoj, jelikoz spolubydlici strasne chrapala :wink:

Lao metoda uzasna, az to bude aktualni, tak budu vyzvidat :wink:
8. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
jani tak to je super ..ja dneska poprve slysela jeji hlas a fakt strasna sympatacka...akorat jsem ji do telefonu nestihla rict ze uz jsem mela upeceno :slight_smile:))))
takze ma vetsi pbrisko joo tak taky jsou ta dvaja :slight_smile:)))
8. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Teksas ma rozhodne vetsi brisko, to se neda prehlidnout :wink:
A Pavlinka je velka sympatacka a taky strasne zlaticko :wink:
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
to verim a kdy se tady zjevi ..rikala ze budou pryc do vecira .....rychle nebo o nevydrzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Kdyz na to koukam, tak ta prvni veta vyzniva, ze Teksas ma vetsi bricho..ale tak to neni :wink: Pajdulka ma vetsi bricho nez ja :grinning:
8. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
ne ne ja uz mam zase male ..sice je trochu vetsi ale rozhodne v nem nejsou dvojky :slight_smile:))
8. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Teksas to nevim, jeste neco nakupovali v shopping centru a pak asi jeli domu :wink: Ja sla jeste k babci :wink:
Teksas ono to zas takove prekvapko neni :grinning:
8. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
neni no..a vono taky komu by jsme to tady rikaly co?
8. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
a co víte, já to chci vědět :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Knížka: http://www.branakdetem.cz/ingrid-bauerova-bez-plenky.htm
Tetes, začali jsme cca ve 3 měsících. Ze začátku jsem chválila mohutně, teď jsem se kdesi dočetla, že by se to s pochvalou nemělo moc přehánět, že si dítě bude myslet, že dokázalo něco neobvyklého... tak uvidím, co na to odborníci :slight_smile: Když byl V. menší, tak se před kaděním začal strašně soustředěně dívat. Teď už vím, že ráno, jak se vzbudí a začne mrčet, tak valí na nočník a přes den stačí, když párkrát prdne a je jasnej :grinning:
8. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
jinak holky jsem koukala na net, co je to ten hemangiom, comá Stelik na tvři a docela mě to vyděsilo.. navíc jsem zjistila, že má asi ještě něco takového ale vnitřního na hrudníčku.. vypadalo to jako modřina, tak jsem na to zapomněla, ale má to tam furt.. takže zítra volám doktorce.. S. totiž furt tak blbě dýchá, jako by hýkalaobčas a nemůže se nadechnout, myslela jsme že je to normální, ale te´d jsme se docela vyděsila jestli to nemůže mít vrostlé do plic.. Prý se to občas stává. Navíc se má u každého hemangiomu poslat na uzv břicha a hrudi a někdy na magnetickou rezonanci mozku, jestli to není někde ve vnitř..
8. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
aha a curani tak jednoduse nerozpoznas?
vono oliver kadi podle me taky nad ranem takze to ho vytahnout pak z postylky a nechat vykadit do nocniku?
no zajimava kniha ukazu M. a neco na tom bude
8. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Lao to je zajimava knizka, urco poridim :wink:
Kay nestras! Ale radeji mazej k dr., at udela nejake testy!
8. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
kaay ty voe nestras ..snad to nebude tak strasny ....ale volej a jsem zvedava co ti doktorka rekne
8. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem tady :dizzy_face: .
Ještě jsme s H. sháněli ty botky a nakonec se mi podařilo narazit na parádní akci. Mám dvoje botky a oboje celkem za 499,-. Jedny kožené černé s přezkou přes nárt- podobné jako jsi měla Jani dneska Ty a druhé takové balerínky taky černé.
Jinak srazík s Janičkou byl bezvadný, jsem moc ráda, že jsem ji mohla zase vidět. :dizzy_face: A mooooc ji to těhulkování sluší :dizzy_face: . A bříško už má taky krásné :wink:. Bylo to báječné odpoledne!
Jani- přečetla jsem H., co jsi o něm napsala a čertí se tady jako páv :grinning: :grinning: . A moc děkuje za pochvalu.
Teri- Ty jsi mi chtěla ještě něco říct a já Ti to položila? Moc se omlouvám :frowning2:. A u Tebe jsem nic jiného než sympaťandu i po hlasu nečekala, když jsem viděla to video a fotky :wink:.
Jinak genetika dopadla naštěstí na 1*, všechno je tak jak má být, jsou hlavičkami dolů a kopou mě OBĚ :wink: do žeber.

Kay- nestresuj se nějakým čtením, určitě zavolej dr., ale raději takové věci ani nečti, určitě to bude dobré!! Neboj.
Tetesko- co Ty dneska, už je to dobrý?
8. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pajdi no super, kde maji takovou uzasnou akci, ze bych si tam jeste skocila a koukla, jestli nemaji nejake botky pro me :wink:
Pajdi naprosty souhlas, bylo to super odpoledne. doufam, ze zase prijedu nekdy na dyl a my se zase setkame na dyl...
Jee tak to me tesi, ze jsem H. udelala radost..
Jo a zapomnela jsem ti uplne pogratulovat k perfektnim vysledkum z genetiky :wink: tak dodatecne...
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak jsem na to koukala a maji tu knihu i u dzoudyho ...tak jestli me ho naockujou tak nechcete pristi tejden nekdo na caj?
ne pavli v pohode ....ja jsem ani nechtela zdrzovat jsem vedela ze mate ten sraz akorat nez jsem se vykoktala ...ale j evyborna hele fak tmoooc...dala jsem tam misto pomazankovyho heru a taky dobry
ale prosim tebe :slight_smile:))))
moc mi nefandi :slight_smile:)))
a je to venku juichuuuuuu...takze jaka jmena?
8. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Teksas ja jsem pro caj, jen nevim, kdy se vratim do Prahy a rozhodne nemuzu ve stredu, to mam cviceni :wink:
8. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
v poho tak treba prsiti ctvrtek pokud tady uz budes.....a kdyz bude prdis naockovan jinak hovno hovno slavny soude..oni tam maji prave tu knihu a me se to nechce objednavat spostovnym.....
jo Lao a pouzivas teda ten cinsky nocnik?
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Teksas ve ctrtek budu uz v Praglu urcite, nejpozdeji v utery dopoledne se vracim...uz dneska jsem prosvihla jedno cviceni a to me stve...
8. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jani- děkuji, obchůdek se jmenoval asi visto, vůbec jsem si nevšimla, ale na účtu je to tak napsáno. Vista- Preker. A ta akce byla 2v 1. Jedny botky+ druhé ty levnější za 1,-. Já si vybrala oboje za 499,-. takže jsem zaplatila jen ty jedny.
Teri- vpravo Eliška a vlevo Majdalenka :wink: . Super, že buchtička dobrá :wink: , to jsem ráda.
8. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.