• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi tak uz si to zmen v profilu, uz vime, ze to budou holcicky :slight_smile:
Pajdi tak pokud se mi bude chtit, tak si tam sjedu, diky moc za tip :wink:
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdu spinkat, jsem úplně mrtvá. Dobrou noc :dizzy_face:
Dobrou Pavli..
aha tak to je na prd ale to by jsi zase nikam na dyl nemohla
pajdi mooc dobrej nakup :slight_smile:)))
a chci videt jak ti to slusi
jupiiii tak ty holky opatruj jasny
8. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Zítra změním, teď už jdu do pelíšku :wink: . Není zač. papa
Jasný :wink: .
pajdi holčičky, to je krásný :dizzy_face: gratuluju..

no já nechtělanic právě číst, ale nějak mi to nedalo.. zítra zavolám a uvidíme. :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
hewle co tteteska to je naky divny ze neni online je ok?
kay zavolej a drzim palce
8. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Kay, to je síla... :frowning2: Raděj fakt skoč k Dr., ať udělají všechny testy.

Tek, čůrání prostě tipuju. Nejhorší je, že když něco dělám, tak to někdy prostě nestihnu... Nebo třeba když jsme někde v terénu (třeba ve městě...)
Jo, používám čínskej nočník. Docela mě zarazilo, jak je malinkej :grinning: No a někdy používáme přírodu a někdy umyvadlo :grinning:

Jdu dočíst další stránku
8. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Pajdi, gratuluju k super utz a potvrzení holčiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
no jo ve meste to musis vlastne dodrzovat i takhle vsude co? a to jsi to dodrzovala i takhle v tech 3 mesicich?
jo vypada uplne malinkatej jen na tu detskou prdylku :slight_smile:)
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo alo a to mas ty latkovky vid?
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
JJ, Tek, látkuju :slight_smile: Ono je to bezplenkování potom docela inspirativní-ušetřím si praní plenek :grinning:
Jo i ve třech měsících... U nás je blbý, že se na to, že malej chodí na nočník, někteří lidé tváří jak na zjevení, nebo dokonce pohoršeně...
8. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,
super zprávy od Pajdy :dizzy_face:
Lao taky obdivuju BKM,já bych asi na to neměla :wink:
Tek taky jsem dnes pekla bublaninu borůvkovou :wink: Sousedka je dostala a neměla čas ji upéct tak jsem upekla a dostala za to půlku plechu,jen nevím kdo to bude jíst páč kluci nám dnes odjeli a s Maru jsme zůstali samotinké :sweat_smile: ještě jsem uvařila brokolicovou polívku aby měla zítra Marča co baštit.Od zítřka nám dělají nové vchody takže je zákaz vstupu a tím pádem jsme doma uvězněné páč nemůžu s kočárem.Chodit s emůže zadním vchodem přes sklep ale tam bych nemohla s kočárem,je tam dost schodů a bez nájezdu tak doufám že jim to nebude dlouho trvat :unamused:
8. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
no prave to je jak se satkovanim ..tady by se na to divali my prijde stejne
hele a to je fuk jestli budu pouzivat papirovky neee?
me se do latkovek moc jit nechce ...vim jsem lenoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tek, jasně že je to fuk :wink: Třeba si to ještě časem rozmyslíš :grinning: Já jsem byla zapřísáhlá shnilotina a nechápala jsem, proč holky látkujou... No a teď už v tom lítám :grinning: :grinning:

Rehos, nedělej chutě s bublaninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Kurec u vás se furt něco opravuje... :confused: :grinning: No jestli jim to půjde jak ten výtah.... :astonished: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
laol ahoj! Jak se daří?
8. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Na BKM jsem taky lenoch, resp. asi bych to nepoznala, na honzíkovi poznám kadění až při kadění nebo po něm :sweat_smile:. Ale nepřijde mi na tom nic špatného. Hrozný by samozřejmě bylo učit dítě něco podobného za hrozného řevu a trápení, což ale posazení na nočník nebo držení nad ním není ten případ :slight_smile:
Tek, bkm můžeš i s papírkovkama. Látkařky to asi dělaj víc, páč maj větší motivaci, přece jen pokaděnou papírovku vyhodíš a bez starostí.
Kámoška šla spát, my jdeme taky. Zítra po o jede domů, tak pak budu zas psát víc. I když z chorvatska to asi taky nebudou romány.
Pajdě gratuluju ke genetice!
8. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj,
Pajdi gratuluji :slight_smile:

Já teda taky nepoznám na A. kdy vykonává potřebu a kolikrát na to přijdu až když mu to čouhá z pleny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ke všemu, poslední dobou sere v noci, tak to by mě teda mohlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsem se dozvěděla že jedna známá čeká dvojčata :dizzy_face: uvařený v Repromedě.Mluvila jsem s ní po tel. a prej jí doporučili přímo odběr plodové vody, je jí 35 a budoucímu otci 54 :astonished: :grinning: tak prej kvůli věku.Ale já jsem jí řekla že bych šla, jen pokud by se na biochemickém scr. ve 12tt něco nelíbilo, nebo vyšlo špatně.Genetiku měli v pořádku.

S těma příkrmama jste mě udělali radost :slight_smile: já čekala že mě klepnete přes prsty
8. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Lao,jj tohle ještě zbývalo dodělat a teď se do toho pustili,jsem ráda že to bude hotové ale že nemůžu ven mi štve tak bych si přála aby lilo jak z konve aby mi to nemrzelo :wink:
Jo bublaninu sousedka móóc chválila,já si dám zítra :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bré ranko,
Pajdi gratuluju k holčičkám a genetice. :wink:
Já za dvě hoďky razím za babi, je po operaci už doma, tak ať se potěší s L. snad cestu zvládnu.
9. črc 2009 v 06:38  • Odpověz
Pěkné ránko,
tak jsem si od jedné do šesti schrupla,ovšem abych nebyla přespalá,tak jsem do toho vložila ještě 5 návštěv WC. :angry: :grinning:
Pajdi:blahopřeji k holčičkám, maličká škoda,že se tam ten jeden pindík pro H. nenašel,ale nevadí. A je super, že je všechno v pořádku. :dizzy_face:
Se asi začnu víc zajímat o tu BMK i když nevím jak to s dvěma zvládnu :sweat_smile:
Jé, holky už se mi to blíží :dizzy_face: P. už je úplně hotovej, že začnu být snad ještě nervoznější z něj.
9. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Tetes, no se dvěma to budeš střídat. Jedno před jídlem a druhé po jídle. :sweat_smile: :confused:
9. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Mel, myslíš, že kvůli mě si uzpůsobí stolici? :grinning:
9. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,
tetes kdyby zvládla s dvojkama BKM měla bys můj neskonalý obdiv,já bych se do ní nepustila ani s jedním :unamused:
Včera jsem byly s Maruškou ve špitále za kolegyněma,vydržely jsme dvě hodiny.Pak jsme ještě daly návštěvu u sousedky a Maru byla v pohodě i v době kdy už jí normoš koupu tak jsem ji nechala dýl a nevím jestli ta půl hodinka pomohla ale vzbudila se právě teď po celé prospané noci tak běžím za ní :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Tetes, hm to asi ne. . . Tak pak nevím, holt začneš až budou sami sedět a pak budeš doufat, že je nenapadne vstát z nočníku v okamžiku, kdy teprve bobík poleze ven. :grinning:
9. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
bréé rááánko

Jani: tak koukám, že se sraz moc povedl :slight_smile:
Pajdi: ještě jednou gratulace ke genetice a k holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teksas: já bych čaj klidně dala :wink:
Lao: už jsem o té metodě někde četla na konovi a jak nejsem příznivcem látkovek, tak tohle se mi líbilo :wink: a knížka bude super :wink: ...mimochodem co ta tvoje kolegyně ohledně té dovolené?
9. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
puzzi: kdy odjíždíš do toho Chorvatska?
tetes: mě příjde, že to hrozně uteklo, za 5 dní budeš mít tenisáky u sebe :dizzy_face:
mel: užij si to u babi
9. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
hele lao a jeste dotaz kdyz nekam jedete nebo v noci porad sledujes curani? jaKO TREBA V KRAME..NEBO KDYZ venku prsi tak ho asi nerozbalujes ne? kolikrat denne treba curaj ..me prijde ze furt :slight_smile:)
jee rehos boruvkovou ..posli to sem :slight_smile: my mame jen trapne tresnovou :slight_smile:))
9. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
annip ja kdybych mela udelanej ten sreening ve 12tt tak na to prdim a na vodu nejdu ....takze tak
tetes ty jestli to zvladnes s dvojkama tak budes mamina bohyne.....se bojim s tim jednim
ale co za pokus to stoji neee?
9. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.