• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

teda normálně nechápu!!! :confused: Tolik pozitivních reakcí na BKM :dizzy_face:

Gucci, zatím nic, na mail neodpověděla, MM má známého vymahače, tak se to zkusí ještě touto cestou... No ale nevím, nevím.... :confounded:

Tetes, já si myslím, že by to šlo zvládnout, snad nebudou "nastavení" úplně stejně :grinning: Musím projít tu knížku, zda tam není nějaká dvojčatová maminka :wink:
Teri a jak se cítí tvá tělesná schránka?
9. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
annip, tek: ony se dělaj dva screeningy, jeden v 1 trim. a druhý v 2 trim., u obou berou krev a dělaj UTZ, ten druhý prej vychází dost často falešně :unamused:

lao: jj UK je taky řešení :grinning:
9. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Tek, v noci absolutně nic nesleduju, když spí, tak spí! :grinning: Dřív jsem přebalovala po každém kojení-na nočník jsem teda nedávala (mimi pilo i 6x za noc)-akorát jsem ho probudila a pak uhoupávala jak vůl...., teď už má plenku od večera třeba do 6 ráno a pak až nočník.
Když jsme mimo přírodu, tak to holt jistí plenka-jako někdy to fakt nejde.... Nebo na návštěvě to taky nehrotím-vesměs by si lidi ťukali na čelo, proč jdu s malým na záchod... :unamused: jo s tím čůráním furt mi to taky tak připadá :grinning:
9. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
no me to prijde sne super .....mirova babicka rikala ze timhle zpusobem byly deti uz v roce bez plen..a to je hodne pozitivni nee??? :slight_smile: a proc tp nezkusit a ja obcas poznam jen enono....ale curanky teda fakt ne..se na to ted budu chvilku zamerovat pak koupinm knihu a nocnik a asi do toho pujdu
ja vim me delali jen v 15tt krev a tabyla blba a hnali me hned na odber ....a en ve 20tt uz byl OK!! a plodovka taky OK!!
jedno pozitivum to bylo ze jsem vedela brzo ze je to olik :slight_smile:))
hlavne u dvojek je blba krev pac wse to hodne zkresluje
kecas 6 za noc???? to by me zabilo
aha tak to je pravda ze muze na zachod a na nocnik :slight_smile:)))
9. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
tek: jj jediná výhoda je, že hned víš pohlaví :wink: , já bych se té plodovky ale hrozně bála, jedna holčina v prosincovkách takhle přišla kdysi o mimi :unamused:
9. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
ja se bala jako svina ..jsem tejden brecela a myslela na to ze budu to 1% vim jsem..blba a pak jsem se taky bala apremyslela cobudu delat kdyz bude postizenej ..no fuj tohle byllo fakt hnusny ..ted si ten prvni screening klido i zaplatim
9. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
já spala dneska 10 hodin :sunglasses:
9. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
teda gucciku jsi se rozjela
hele tak predbezne cajka ve ctvrtek?
v ponedli po kontrole potvrdim ok?
jooo a zapijeme tenisaky :slight_smile:)
tek: a počítáš taky se mnou na ten čajík?
9. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík spí, kámoška je s holčičkama venku, tak mám chvilku.
Tetes se to fakt blíží, mě to taky docela překvapuje a je to takovej nezvyk, že už nebudeš v nemocnici a dvojky v břiše, že budeš dvojnásobná matka pluku :wink:
Gucci, chorvatsko v pondělí ve 3 ráno.
BKM a kadění mi přijde dost těžký, ale věřim, že se to na dítěti vypozorovat dá, jak na kterým, ale jo, tomu věřim. Ale čůrání :sweat_smile: Honzík někdy u čůrání nenadále ztichne a zahledí se do dáli, ale to vim, jen když je rozbalenej, jinak netušim.
Tek, s tou plodovkou sis užila :frowning2: Ale už je to za tebou :wink:
My s kámoškou tady dobrý, chodíme různě ven a hrajeme si s dětma, ale občas to nejde skloubit jako teď, takže děti na prvním místě a v mezčasech kecáme. holky ráno vstávají v půl šestý až v šest, Honzík v půl sedmý, tak mám dobrej pocit, jakože na tom nejsem vůbec špatně :sweat_smile: Honzík teď spal dvě noci s náma v ložnici, je to blbější, že si nemůžeme večer povídat a člověk se musí snažit bejt relativně potichu, ale žádná hrůza, v noci 3x dudlík apod., to je normoš. v chorvatsku budu spát s ním v karavanu a naši ve druhé místnosti ala předstan (prej abychom s honzíkem měli klid :angry: :grinning: ), tak snad to půjde.
2,5 letá holčička má někdy super hlody, např. včera mi povídá: Máma mě furt cpe, cpe mě samýma dobrotama :grinning: Což je úplná blbost a vtipnost, nevíme, kam na to chodí na ty řeči :grinning:
9. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
gucci jasny ....jsem rikala kdo ma chut nech se prida kurna neee :slight_smile:))):grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tetes tak uz jen 4 dny ..dnesek nepocitam ..jupiii jouuu :slight_smile:))
jee puzzi to mas ted krasny tri dny cooo?
relativne potichu pri cem ty potvurko :slight_smile:)))
to je vtipny :slight_smile:))))) holka nekde sbira rozumy co?
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
tek: akorát vy asi půjdete nějak brzy co? :confused:
puzzi: to je vtipný s tou holčičkou :grinning:
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Je to vtipný, méně vtipné jsou několikrát denně vztekací záchvatky, i když já jako pozorovatel se někdy trochu bavím :sweat_smile: "Maminko, ne, to neříkej, nemusim, nepůjdu ven, ne, já chci bejt ještě tady, já nepůjdu,..." Hrozně kecá rychle dokola podobný věci, do toho kňučí, řve, kroutí se a tak no :grinning:
9. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
no to asi jo ...pac ja potrebuju bejt zase pak treba v pul pate nejpozdejc doma kvuli rezimu ..ted si jeste nemuzu dovolit ho porusit :slight_smile:)))
9. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
puzzi :grinning: jj to znám od neteří a dycky si říkám: proboha moje dítě takový fracek nebude :grinning: :grinning:

tek: aha, tak to se mě netýká :unamused: , ale jestli tam maj tu knížku, tak poprosím Janči, at mi jí koupí a dám jí pak penízky, až spolu budem venčit Rychlou rotu od MIli :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Ty vztekací záchvaty prý začínají někdy po roce a většinou končí do dvou let, tak už brzo to přijde i k nám :grinning:
Další sraz, se máte, hlavně těhule, já chci bejt těhule s dítětem v břiše potichu a chci si jít s váma pořádně pokecat :grinning:
9. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
no tak vidno u holcicky porad pretvrvavaji ..ale na tohle si myslim ze holky jsou vetsi spratecci :slight_smile:))
i kdyz vono je to asi fuk...jde vo to jestli to dite jeste ke vsemu je rozmazleny...
chjoo gucci uz se na tu praci vyser dyt ty si to tehu neuzias vubec :unamused: :angry:
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Mili jde domůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
9. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Tek, já myslim, že ta holčička kámošky rozmazlená není, kámoška ty záchvaty řeší klidně, ale nekompromisně, když už je malá rozřáděná, tak jí nechá v místnosti a odejde, neuklidňuje blbostma, nerozmazluje, věnuje se jí hrozně, pro mě trochu vzor, i když zas třeba se věnuje holkám a té první dřív až moc, pořád si s nima chce hrát, i když jí nepotřebujou a tak, nevim, ale určitě bych neřekla, že je to její chyba. Spíš možná jak se jí narodila ségra v necelých dvou letech a ona to těžko nesla...
Mili jde domů, super, tak se na ní těším tady :wink:
honzík nějak dlouho spí, haha, to je klid :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
puzzi: můj švagr když měli první holčičku, tak ta byla mega rozmazlená, ta potřebovala sourozence jako sůl a od té doby, co má ségru (rozdíl 4 roky), tak se naprosto uklidnila, poslouchá na slovo, je hodná, fakt čumím jak se změnila
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jupiii tak ji pozdravujte sikulu jednu :slight_smile:)
ja jdu ted luxovat a zkusim vytrit jestli mi to mrnous dovoli
ja nerikam ze je rozmazlena..jen jako ze rozmazleni to budou delat jeste vic :slight_smile: si myslim
gucci ..to je jasnej vitez :slight_smile:)
9. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahooj holky,
tak uz mam za sebou nakup s babcou. Ale reknu vam, ze uz me to trochu zmaha, porad litat tam a zpet :wink: I kdyz zase se hejbu a telo to urcite uvita :wink:
Tek s cajikem predbezne pocitam na ctvrtek, cas domluvime pristi tyden.
Gucci rozhodne je vase Gucce nejhezci :wink: Tak ukazkove tam haja :wink:
9. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky!
Pajdi, moc gratuluju k holčičkám!
Kay, doufám, že to bude dobrý! Je dobře, že to řešíš a nenecháváš to být.
9. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
A co je to ten čínskej hrnec? A když dítko nesedí, tak kam se jako dává čůrat, nebo jak je to technicky proveditelné?
Asi budu muset objednat tu knížku, nebo o tom něco počíst. :slight_smile:
Cítím se celkem fajn, záda se o dost zlepšila, sice teď s těma játrama nastoupila nějaká svědivka, takže se furt škrábu,a hodně mi bolí třísla,jak už jsou děti těžký,ale teď už se nějak všechno snáší lépe,když vysvobození je nadosah.
Jo, a včera jsem tu měla večer kamarádku a nějak jsem si stoupla z profilu a ona se začala smát jako debil, jsem jí tady nadávala do krav,aby se laskavě uklidnila. To nemohla zastavit, že prý to břicho je prostě masakr. :grinning:
Hele,já musím odesílat na etapy,páč se mi najednou začal noťas sekat.
9. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
když čtu o Puzzi kamarádce,tak se hrozně těším až budou vaše dítka mluvit a budete sem pstá ty trapasy, jak kde co v tramvaji a před lidma kváknou, to hrozně ráda čtu. Třeba tchán bych s tříletou neteří venku,koupil jí zmrzku a ona pak před všema lidma říká:to je tak studený až mi z toho ztvrdly bradavky :grinning: a tchán rudej až na prdeli :grinning:
Ono to období vzdoru, na všechno NE, asi nemá s výchovou až tak společného,to prostě přijde asi u každého dítěte :confounded:
Jééééé Mili jde domů, hurááááááá. :dizzy_face:
Tamtadadáááááá a první místo na miss prosines získává: malé Gucci. Blahopřejeme, zřejmě bude po mamince. :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Tetesko na tobe je strasne videt, jak mas dobrou naladu, kdyz odpocitavas posledni dny :wink: To je super :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
jj Jani má pravdu, gratulovat mi k takové kravině :grinning: :grinning: :grinning: to se u tetes jen tak nevidí :grinning: :grinning:
jinak story s tchánem a neteří je dost dobrá :grinning: :grinning: nějaká vyspělá neteř ne :grinning:
9. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
mě ted říkal šéf, že jejich roční synáček začal dost mrčet, nebaví ví ho si hrát, kouše a přitom to byl doted neskutečný pohodář...jo a čekaj druhé :grinning:
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.