• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky :dizzy_face: .
Děkuju všem :wink: .
Teri- Ty už máš za pár, já už bych byla připoserinkaná radostí a těšením se :dizzy_face: . Hele H. už si zvykl a je rád, ráno když odcházel, tak se loučil s Pompíkem a říká: pa Ty můj malý, pak s Giťulí, pa Ty moje malá, na mé břicho- pa druhá moje malá, pa třetí moje malá a na mě pa čtvrtá moje velká :grinning: :grinning: .
Mel- užij si to u babi :wink:.
Jani- víš co mě napadlo? Já jsem Ti včera mohla dát ten špendlík pro Mel, ale napadlo mě to až doma :confounded:.
Teda já BKM obdivuju- já bych na to neměla.
Anip- kdyby mi vyšly dobře testy ve 12tt, tak na plodovku taky nejdu!! Mám dvě kamarádky, které na tom byly a obě porodily ve 30tt. Nemusí, ale může to být příčina.
Guci- teda Ty ses dneska překonala, to já spím 9hod. pořád, co jsem doma+ 2h po obědě :sweat_smile:.
Puzzi- Ty se máš, že už pojedeš, já chci taky!!!
Guci- no jasně :dizzy_face:!!
Jani- a co kdy by jsi k babi jela šalinou? Šetři se! Už jsem Ti včera říkala, že já bych odpadla po 5 minutách.
Teri- měla jsi ji kopnout do hader :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:! Ale myslím si, že Tvou dobrou náladu už teď těch pár dní nic nerozhází! :wink:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jani- teď mi psala ta paní z toho svetru- příští týden by měly dorazit, tak je pak budou posílat :wink: .
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
ježiš, já jsem zazdila ten svetr :confused:
9. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Guci- tak si ho rychle objednej :wink: .
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ne ne, já chtěla ten s mašlí a domlouvaly jsme se s Jančí, že si je objednáme najednou, ale já na to pak zapomněla a už na to prdím
9. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Gucci:tsssss, když je k čemu tak gratuluju vždycky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale abych něco psala jen tak,protože se to čeká, tak to mi neba,no..... :sweat_smile:
Pajda:to je dobře, že je H. zvyklej. Jé, to u vás bude časem obrovská spotřeba vložek :grinning:
Gucci: vůbec nikdo neví kde to neteř vzala....
Pajdi, já si pomalu neobleču ponožky a neutřu pipku po čůrání natož abych někoho kopala do žeber :grinning: :grinning:
Hele, no jo to víte,že jsem v extázy, že už to budu mít za sebou. Skoro jak kdybych měla orgasmus. :grinning:
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
orgasmus z porodu, to je ještě horší, než můj orgasmus s olejíčku na strie :grinning:
9. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Teri- vidím, že Tě napadají stejné věci jako mě :grinning: . Taky jsem si to včera v duchu na tom UZ říkala, že vložky budou u nás v kurzu :grinning: . A hele nestraš, že se už ani neutřeš! Já už se nemůžu oholit, zápasím se zrcátky a minule jsem se pěkně šmigla :angry: !! Tak se děsím, co bude dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Pajdi: proboha co sis ufikla :grinning: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Guci- naštěstí nic, ale pěkně to krvácelo! :angry:
9. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
já už se lekla, že sis fikla nějaký důležitý kousek kůže :grinning:

no nic jdu na o
dobrou
9. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
gucci:no to teda není horší, páč můj orgasmus je logický. Sleduj ten myšlenkový pochod. Porod=konec pobytu v nemocnici´= menší břicho =šestinedělí=sex!!!!!!! Vysvětli mi logiku věci u tebe? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
pajdi:no jako vážně, já se utírám tím stylem, že si břicho jednou rukou hodím na stranu a druhou rukou se jakoby bokem dostávám k ratolesti :grinning:
Co já vím, tak důležitý kousek kůže je pinďour. :grinning:
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Teda tady jsou zase temata :wink: Vlozky a ufikla frnda mi teda nechybi. ale s orgasmem si dejte pokoj, jasny. Jsem slamena vdova :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Hele, tak pinďoura jsem si teda určitě neufikla :grinning: :grinning: .
Teri - bezva, to se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže nadhodit na stranu a rychle se utřít, píšu si :grinning: .
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Tetesko a uz mas v kalendari zakrouzkovany datum, kdy jako tenkrat poprve :grinning:
9. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Hele Jaňule, Ty můžeš aspoň občas, já si o orgasmu můžu tak leda nechat zdát :angry: !! Včera H. říkal, že se těší, až budu ve 36tt, že to už pak zkusíme :grinning: .
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Pajdi, třeba ho mít takhle nebudeš, ono já ho mám i dost dopředu, ale teď už je to fakt nářez, roste den ze dne :confused:
Steff, jako kdy mi končí šestinedělí? Čoveče tak to nemám. Ale teď jsem si vzpoměla, že tenkrát poprvé, to bylo v řijnu roku 1996. Ty kráso, to už je doba, to už jí mám asi dost jetou... :grinning:
9. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Hele, tyhle vodítka jsou boží
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090624/14/b24376748.jpg
Pajdi a vezmi si jak dlouho neveverkuješ ty a co teprve já!!!
9. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Tetesko tak tak kdy ti konci sestinedeli a zacinaji orgie :grinning:
Hmm tenkrat poprve, to byl leden 1996, mam ji vic jetou :grinning:
9. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Pajdi no ja ted muzu, tak toho vyuzivam, nez mi to zas zakazou :wink:
Tetes voditka suprovy...
9. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky jen v rychlosti - volala jsme nakožní, doktorka říkala, že by to mohl být taky ten hemangiom a že to mám změřit a že se na to podívá jak tam půljdeme v září na kontrolu. o uzv neřekla nic, tak jsme se zeptala, prý že jo, žebychom ho mohli udělat a že jestli mi nenapíše žádanku můj pediatr, že máme přijet a napíše to.
Jenže s. pediatr má dovolenou, tak jsem volala na zástup doktorce a ta mě uklidnila, že ten uzv nespěchá, že se to dělá až kolem 3-6 měsíce.. takže to klidně vyjde na kontrolu ve 3 měsících u našeho pediatra.. Jsme jí říkala, že mám strach, aby to třeba nerostlo do plíce, že tak občas divně hýká jakož e se dusí, ale asi to dělají i miminka normálně.. tak nebudu plašit a počkám na kontrolu k pediatrovi a nechám se poslat se S. na uzv.

jinak se omlouvám, dneska jsem úplně mrtvá - včera můj plán jít spát brzo ztroskotal, když jsem šla v devět do posltele a do 22h čuměla do stroupu a přemýšlela co komu koupím k narozeninám :grinning: tak jsem vstala a šla jsem to raději objednat a usla jsem klasicky kolem půl dvanácté.. ale mám objedané clony do auta na sklo a bezpečnostní zrcátka :grinning:
9. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Kay tak to je fajn, ze se tomu dr. budou venovat. drzim palecky, aby vse dobre dopadlo...

No a vidis jak jsi sikovna, mas darky :wink:
9. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Týýý jo, mám záchvat se ztvrdlejma bradavkama!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda to jsou zase témata... :grinning: mezinožní chirurgie :grinning:

Tetes, nočník vrazím mezi stehniska, na něj posadím Vítka a jedem :grinning:
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
no vono pajdi ani si nemuzes ufiknout pindik pac ani v brisku zadnej nemas :slight_smile:)
tetesko to je parada jak mas skvelou naladu cece :slight_smile:)) uplne zaris
a holka teda dooost vyspela s bradavkama :slight_smile:))
teda ty voditka vypadaj super ..bych se toho vubec nebala to pouzit....treba to budem potrebovat :slight_smile:))
je vy si pamatujete tenkrat poprve ..fich a nemam ani tucha ale bylo to urco docela pozde :slight_smile:)))pac to bylo az s mym M.
kay to dela i olik ..obcas jakoby celou noc chrochta..a to je z mlicka neboj
jake bezpecnostni zrcatka?
lao tak jsem o to m neco malo nastudova ..no jako bojim se jako svin ale jdem do toho ..pristi tejden koupim knihu pak cinsky nocnik..hele akorat me prekvapilo tam je popisek jako ze se da pouzit i pri kojeni ?? to nechapu jak :confused: :confused: :confused:
9. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
teda holky moc držím pěsti s tou bezplenkovou metodou.. Já to na S. taky nepoznám, takže se nebudu ještě nervovat, jestli náhodou nečůrá nebo nekadí :grinning:

tek - http://www.babywelt.cz/cs/produkt/vnitrni-pridavne-zrcatko-do-auta-bs-863/
když je Stela otočená proti směru jízdy a já sedím vepředu, tak na ni nevidím a jsem lehce nervozní.. :slight_smile: a taky jsem to koupila jako dárek pro kamarádku která docela často sama s dcerou pendluje mezi brnem a šumperkem..
Stela jako taky občas chrochtá, ale spíš jako by jí zaskočila a přestane dýchat a hýká.. nevím jak to jako popsat :sweat_smile: ale dělá to už dva měsíce tak to asi ještě vydrží.. a myslím, že to už dělá míň..
9. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ztvrdlý bradavky :grinning: Kam na to ty děti choděj, co?
Tak už jsme sami doma, Honzík zase spí :sweat_smile: Kdyby vám někdy přišlo, že furt píšu, že spí, tak to je proto, že když nespí, tak nepíšu :grinning:
Gucci, v roce takhle najednou změna z hodnýho na nespokojenýho? a funguje to i naopak? :sweat_smile:
Pajdi, to je srandovní, jak se s váma H. loučí :grinning: A mám radost z těch tvých dvou holčiček, to je krása :slight_smile: Ono všechny kombinace dvojek jsou totiž krása :sweat_smile: Bude mít H. doma totální babinec, chacha!
Debata, kam si kdo nedosáhnete mě moc baví :sweat_smile:
Holky, vy jste fakt jetý až ujetý, u mě tenkrát poprvé srpen 1998, tak to jsem proti vám světice :grinning:
Kay, bezva, že to doktoři pořeší ten hemangiom, škoda, že musíš čekat, ale asi to fakt není nic tragického, když na to doktoři nespěchají.
tek, ty si nepamatuješ datum tenkrát poprvého, jo? :sweat_smile: Já taky s mým P., jsme se tu sešly :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
no tak já poprvé 19.5. 1998 :slight_smile: jsem ten den maturovala... :grinning: a pak oslavovala..
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Teksas, ze začátku jsme to praktikovali hlavně při kojení-pže V. kadil vždycky u koja :grinning: :grinning: Takže jsem ho vyslíkla, naštelovala na hrnec(nejdřív obal na květináč :grinning: ) a kojila a držela a čekala... :grinning: No a časem už jsem viděkla ty jëho pohledy, takže už jem mu jen nočník podstrčila pod zadek. No a teď už ho jen dám nad nočník a on něcop udělá :dizzy_face:
Tek, vůbec se neboj. Začni třeba nad umyvadlem, nebo prostě někde, kde (kdyby došlo k nehodě) to lehce uklidíš.... Nebo si na postel rozlož látkovky nebo přebal. podložky a tak.... Ze začátku je dobré pomáhat prckovi nějakým zvukem-třeba ssss, šššš, nebo mu něco zpívat.... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
tetes: no to je jasný, není sex = je dobrá i vůně olejíčku :grinning:
pajdi: já nemyslela pindíka, já myslela takový ten kousek kůže důležitý pro ženy :grinning: :grinning:
kay: tak to je dobře, že to tak vyjde s tím pediatrem
já měla poprvé 7/97
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hele tak já jsem podle vás extra světice- 7.2. 2004 s mým H. :sweat_smile: .
Kay- to je dobře, že dr. pořeší ten hemangiom.
Teri- vodítka jsou suprové, začínám už o nich taky uvažovat :wink:. Ale teď jdu spát, děsně jsem se přežrala plněných paprik a rajdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.