• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- jó Ty myslíš zakrslého pindíka :grinning: :grinning: .
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
kay aha a jde to ze ho vidis na zadnim sedadle kdyz je celem k sedacce?..to by totiz bylo dost prakticky a sjela bych pro to do podoli :slight_smile:
lao ja totiz vzubec nechapu jak jakpri tom kojeni ..mel pokrceny nozicky? neteklo to horem vrchem?
pajdi taky jste si mohlo pockat na valentyna :slight_smile:
no holky ja asi taky nekdy 98 bo tak nejak
no ja proste na tohle nejsem ..
joo ogucci mysli holciciiho pindika..
ted jsem si dala s olikem dvacet jsem zvedava jak bude spat vecer pac jdem jeste do kocarku
vcera davali super film pani brownova ..ale ja z toho mela kulovy..
9. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky a proč nevozíte prcky na předním sedadle?
9. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
TY voe Lao, tak to musí být úžasný pohled, s nočníkem mezi nohama a nad ním držet V., takže se přiznej kolikrát ti pochcal nohy? :grinning: :grinning:
Steff: no vidíš a to jsi asi ještě i starší než já, tak to už by sis jí měla nechat repasovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jak vypadá čínskej noční a v čem je spešl??????
Puzzi:až 98 jo? Tak to jsi opravdu světice,teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao, teda teď jsem si spojila Puzziino fekální story s tvým popisem,doprovázet do zvukem popřípadě zpívání a řehtám se tu jako kráva :grinning: :grinning: Úplně se vidím, jak zpívám úděláméééé hovíííínkooooo, udělááááméééé hovííííínkooooo :grinning:
gucci:no tak to je teda originální, jsi si to pěkně zkrátila, jako to soráč, ale takhle ti odůvodním, že mám orgasmus i ze smaženého řízku, jako že není sex = vezmu za vděk skoro vším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pajdi:2004?? :confused: to mi teda řekni,jak jsi to dokázala,když jsi takováhle hezká ženská,vždyť kolem tebe museli pinďouři jenom poletovat?
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
gucci:protože se tam dva nevejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
anebo nejde vypnout airback :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
tetes: tak zatím tady dvojky nikdo nemá ne :grinning: a s tím sexem a vděkem si to trefila správně :sunglasses:
9. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
gucci, no nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale třeba když jezdí ve třech jakože i s manželem víš, tak je asi lepší dát sedajdu dozadu a sednout si vedle manžela, víš???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A myslím, že je to vzadu bezpečnější. A airback, tu snad mají néééééé! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, mě fakt jebe...
9. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
:grinning:
no tak je jasné, že když jedu s manžou, že dám sedajdu dozadu, ale já mám v plánu, že když budu jezdit sama, tak si dám prcka vedle sebe, airbag nám vypnout jde, to už mám zjištěné a v servise říkali, že to je stejně (ne)bezpečené jako vzadu
9. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tetesko co ti dneska pridali do ranniho kaficka? :grinning: Ja se z tebe pos... :grinning:
Gucci k tem sedajdam, treba v nasi fabce predni airback nejde vypnout, takze zrcatko uuuzasna vec :wink:
9. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Gucci, já když jedu sama, tak mám M. vepředu. A když jedeme s D., tak sedím s M. vzadu.
9. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
evi: jj přesně tak jsem to myslela :wink:
9. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tek, no byla to krkolomná poloha, ale jelikož jsem nechtěla mít posraný všecko, tak to nějak šlo :grinning:

Tetes, já jsem si vybavila písničku ze seriálu Berlín, Berlín-kdysi tam učili prcka na nočník a zpívali mu " čůry, čůry, lůly, lůly, ty táááák kráááásněěěě čůůůůůůůůůůrááááááááš" Tak jsem to převzala a šlo to-ale taky jsem se chlámala, že kdyby mě někdo viděl/slyšel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že po tomto příspěvku neporodíš :grinning:
9. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
9. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
tek: to je pidi :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
koda ze nejde pouzit cury mury kuri nozka..to pak konci spatne ale to je hezky
no gucci tak me treba neba jezdit vzadu pac me boli cely telo ....takze zrcatko bomba
ale nevim furt jak to tam nastelovat
ne uz ma vymezene datum takze si to nemuze dovolit
9. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo presne na detskou prdisznu
9. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tek, M. už sama v zadu nechce být (tak do 3 m. jí to nevadilo), takže tam s ní já nebo D. sedíme...
9. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
no to chapu ....ja bych tam vzadu taky nechtela :slight_smile:)))
a nestras bo vzadu bude jezdit M.
9. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak vzadu sedí s mimi ten kdo neřídí ne :slight_smile: , my se naštěstí v řízení střídáme :wink:
9. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak Olík je takový hodný zlatíčko, že ten tam bude sám klidně do puberty. :wink:
9. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Gucci, tomu, kdo řídí, by se vzadu dost blbě sedělo! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem doma hurááááááááááá :grinning: .Je mi celkem fajn, jen břicho je ještě nafouklé a nateklé, tak to při sezení trošku bolí, ale každý den je znát a je líp.
Na to, že jsem se včera složila ve sprše a dnes jsem doma, tak to je teda fofr :grinning: .
Manža se o mě vzorně stará, vaří, uklíízí a obskakuje me :dizzy_face: .
Dočítat teda nic zpětně nebudu, tak prosím nějakou shrnovačku o shrnutí :grinning: .
9. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Miluu vitej, to je kraasa, ze uz jsi doma :wink:
9. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
evino ja se z tebe poseru ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hooooooj milu ty velka statecna holko :slight_smile:))
jeziiis jakto? blbej tlak
9. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
evi: no myslela jsem to jako jinak, ale důležité je, že jste mě pochopily :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj MIlííííííííííííííí
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Mili :dizzy_face: To je fajn, že už jsi zpět :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
steff:nic mi nikam nepřidali, jenom mi už tady jebe,ale naprosto vážně :sweat_smile:
gucci:no,jasnačka, já jsem tě jako pochopila,to je jasný.
Bože Lao, nemáš to natočené na videu, myslím, že tohle vidět a zemřít :grinning: :grinning: Já to chci!!!! :grinning: čůry,čůry,lůly,lůly, bože tak tohle nedám :grinning: :grinning: :grinning:
čínskej nočník je tedy něco jako plastová miska :sweat_smile:
Mílo:mlask,mlask,mlask to jsou pusinky na uvítanou. :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tetesko ja ti neverim, takhle zblbnout jsi nemohla :grinning:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
no Mili, tak si utři pusu od uslintané tetes :grinning: a povídej přeháněj...
9. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.