• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty voe, jako já neslintám, jako slintám nad pěknou chlapskou prdelkou,ale tu už jsem neviděla ani nepamatuju, takže vychladni blonďáku :angry: :grinning: Já dávala Míle, pěknou hubičku na přivítanou,neodličovala jsem jí jazykem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
já nejsu blondák...jak jste přišly na to, že su blondák
tak mlask mlask je podle mě slintání :sunglasses:
kdyby chtěla JA jako žena Mili poslat virtuální pusu tak napíšu "pusipusi" :grinning: nebo "ňufňuf" :grinning:
9. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
() nebo tenhle "znak" je jako pusina :slight_smile: , i když ted se na to dívám a vypadá to spíš jako pikaču :grinning: bez ká :grinning:
9. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Mili, to je super, že už jsi doma! :dizzy_face:
9. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Tetesko jak jsi dlouho nevidela peknou prdelku, co P.? Nebo pan doktor? :wink:
9. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
zítra mám půl dne dovču a jedu ke Grej a Kačence, tak doufám, že bude hodná :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
no zrcátko našteluješ tak, že do něj vidíš zrcátkem ve předu pokud řídíš. nebo já si koupila druhé i pro sebr když budu sedět vepředu.. já neřídím, a mám trochu problém, že se mi vzadu dělá blbě :confounded: takže tak.. a ve předu nám nejde vypnout air bag... :angry:
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj všichni :slight_smile: ,dlouho jsem tu nebyla,házela jsem si od všeho relax :wink:
Je mi fajn,jinak zpráva,dnes jsem oblítala poslední vyšetření před IVF,vše mám naprosto v pořádku i manžel,já mám akorát trošku bakterií v moči,ale to je prý z toho,že málo piju,takže musím nastolit prý velký pitný režim,ale jinak vše OK,tak jsem mooooooooooooooc ráda,dnes mi volali z kliniky,máme to schválení,takže 20.7 v pondělí si jedu pro rozpis,to už budu 2DC a zrovna začneme píchat a huráááááááááá do toho,akorát mi k tomu přidali nějaký ďobanec 7DC,už nevzpomínám,jak se to jmenuje,ale jinak pořád jedu menopur,v pondělí dostanu rozpis,tak uvidíme,každopádně od 20.7 nám začíná dovča,takže to výjde do ní,ale asi od 21.7 do 26.7 odjedeme na Moravu,trošku relaxu,hodíme kola do auta a tradáááá do sklípků :grinning: :grinning: :grinning: ,tam si odpočinu a pak začnou UTZ a odběr,to to uteko :confused:
a co tady u vás nového?vůbec nevím,odkud budu dočítat,ale bude to asi dost stran,prosím o drobné shnutí,DĚKUJI :wink: :wink:
9. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Teda holky, co vy jste tady vyváděly, když jsem chrněla :grinning: :grinning: !! Člověk se tady pak může umlátit smíchy, když to čte :grinning: .
Mili- vítej, to šlo teda rychle!!
Teri- já měla dost přísnou výchovu a do 22 let jsem bydlela u tety a babi a tam to jaksi moc nešlo. Ještě ve 20ti jsem musela být brzy večer doma, říkat kam jdu, v kolik přijdu, nesměla jsem nikam na diskotéky apod. Prostě jsem žila jinak než ostatní vrstevnice a dokonce mi to ani moc nevadilo. Zvykla jsem si. Pořád jsme s tetou někam jezdili a něco podnikali. Celé prázdniny jsme někde procestovali. V tomhle byla super. Takže mi to vynahrazovalo diskošky. :wink:
9. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj leni, ten druhý dobanec 7DC je určo Orgalutran, to máš stejný rozpis jako já :wink:
9. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
jinak:
Pajdi čeká dvě holčičky a jsou zdravé :dizzy_face:
tetes čeká 14/7 porod :dizzy_face:
Mili: byla na operaci a už je doma a snad bude vše ok
annip: dostala krámy :grinning:
kay: ted řeší s dr. to bebí od Stelinky
steff: je ted v OV u rodičů a zmeškala cvíčo
evča: tady vše při starém :slight_smile:
mel: je ted s Lukym u babi
terkyt: si užívá jednu dovolenou za druhou
puzzi jede v pondělí do chorvatska na dýl
9. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
lao a tek: žijou bezplenkovou metodou
9. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Gucci krasne jsi to shrnula :wink:
9. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
konečně pochvala :dizzy_face: :dizzy_face: kují

já už mažu
mějte se hezky
fáááááááááááááá
9. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
papa Gucci :wink:
9. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Tetesko děkuju za pusinky och och :sweat_smile: .
Asi ani není co bych vám povídala, vše vám sem psala Jani nebo Pajda.
ALe shrnu to:
První den : klistýry, při s_aní jsem měal oči až na dveřích, bylo to boží :grinning: .První noc příšerná, spolubydla chrápala jako prase :angry: .
Druhý den operace:uspání, šílemost, nemohli mě napíchnout žílu a když mysela sestra, že jako ok, tak anesteziolog řekl, že ok a prý děvenko dobrou noc a já na něj pořád mrkala a nademnou už stali doktoři :grinning: . Takže zjistili, že mám napíchnuto blbě, tak mi to přípíchávali nad palec.
Pak na pokoji po operaci, zavázaná ruka a obalenej krk, pže při té intubaci mi ho nějak poškrábali víc než je zdrávo, takže jsme si spíš připadala jak s angínou než s břichem po operaci. :grinning:
Pak přišel DR. co mě operoval a říkal, že operace dobrý, že v malé pánvi endoška, že odstranil co to šlo, ale že to na tlustým střevu nechal, pže to nejde odstranit jinak, než že vezmou kus střeva a konečníku a je to zbytečně velká operace. JInak boule byla asi cca 3x1,5 cm velká a chirurg to celé odstranil a vyčistil a poslali to na histolku,aby se vědělo co to je. Ale asi endoška a na takovým místě, že jsem prý rarita, ale asi to způsobilo to mimoděložní.
Druhý den po operaci, dostala jsem první rohlík, byl božskej :grinning: , pak vyndání drenu a cévky a kanyly.Sestra byla šikula, ani to moc nebolelo. Pak první wc sama, jen co jsem si lehla, tak obrovskej flek na košili od krve, to po tom drenu hodně krvácelo, tak to pak sešili znovu.
Pak první sprcha, tam trošku kolaps, začala jsem hodně krvácet a bylo mi hodně blbě,tak mě 3 sestry podpírali a dali na vozík, pže jsem se strašně klepala...to mi bylo hodně zle.
Pak už dobrý...odpo pohoda, přeložení na jiný pokoj, pže spolubydla faktděsně chrápala.
no a dnes dom ..huráááá
IVF prý asi tak v září, ale prý se mám domluvit s řezáčovou a podle ní se mám zařídit.
Výsledky s MR v Podolí nejsou, tak jsem volala do Mediscany a prý je posílali za 2 dny, takže zítra ještě zkusím zavolat do Podolí do IVF centra a jestli je tam nemají, tak si tam mám pro ně osobně přijet. No a pak se objednám do IVF na kontrolu.
Eto vsjo :grinning: .
Omlouvám se za chyby blbě se mi píše.
9. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Milu IVF uz v zari, to je paradicka! To je supeer, ja mam takovou radoooost!
9. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
No Jani doufám, to mi řekl doktor po té operaci, prý než se ta endoška začne tvořit znovu. No uvidím co na to řezáčová. :wink: Snad bude stejného názoru. :wink:
9. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Jsem tu. Výlet jsme přežili. . . . V MHD klid a u babi ukázal roztomilého chlapečka i řvoucího teroristu. :grinning:
Mílo super, takže v říjnu //. :wink:
Jé čínský nočníček - plastová miska se mi líbí, objednám hnedle spolu s knížkou a začnu studovat. :sweat_smile:
gucci, neříká se krámy říká se mrcha. :grinning:
No tak u nás se může Lukymu líbit nelíbit v zádu sám, ale když vezeme kočár, tak se tam nic jiného než kočár a Luky v sedajdě nevejde a mě je ke všemu vzadu blbě, takže není kdo by s ním i kdyby to šlo vzadu seděl.
9. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Šmankote, tak tady se i probíralo kdy poprvé??? É musím přemýšlet. . . . Jo někdy 4/1999??? :confused:
9. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Jako holky co kdy poprvé??? jako sex???
9. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Takže zpráva dne: nejpozději v devět večer budou dvojčata Tetes na světě!!!
Okolo třetí začala T. krvácet, takže ji hned převezli, ale prot. jedla, tak čekají, aby byla na lačno. P. už tam je taky.
9. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Tý jo, takže dvojky už budou dneska na světě :astonished: :astonished: :astonished: ?????? Doufám, že to všichni zvládnou!! Ať už to mají za sebou. Já se tak na malé těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
No ty blaaaaho, Teteska rodi, to je neskutecne :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Týýý vole, já mám úplnýho husáka :confused: :confused: :confused: Ona fakt tu moji čůrací story nerozchodila :grinning:
Evi, moc ji pozdravuj a vzkaž jí, že držíme pěsti a moc na ni myslíme!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Ty ja ja mam uplnou husinu. Hlavne at to Terka hladce zvladne!!!!
9. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Ty jo a to mela dneska tak skvelou naladu, jako by to vedela :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Už jsem jí psala, že ji pozdravujete a že na ni myslíme.
Steffi, mě to taky napadlo! :confused:
9. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Mili jinak ano, tenkrat poprve, jakoze kdy poprve sex!
9. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky tak uznejte, ona mela dneska uplne jinou naladu, nestezovala si..jako by to v podvedomi vedela, ze je konec :slight_smile:
Ty jo ja jsem nervozni a zaroven se neskutecne tesim :wink:
9. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.