• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Týýýý brďo,koukám že jsem nakoukla v pravou chvíli.Moc na Terku myslím a držím palce,se těším na miminka :dizzy_face: To byla ta její euforie a šup dvojky se derou na svět :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
milo,fajn že jsi doma že to máš za sebou, myslím, že IVF Ti schválí jak budeš zotavená po laparce, cožklidně září být může.. opravdu by se ot mělo dělat co nejdřív,než se endoška začne dělat znovu, naopak ty homrony můžou ještě pomoct na její zmenšení, takže super :grinning: :dizzy_face:

tetes, držímpěsti, ať jste všichni 3 v pořádku a zvládnete to v pohodě.
9. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tetes pise:Dekuju, jsme vsichni v poradku. Ted mi byli rict, ze v 21 na to vlitnou a tim, ze budu na lacno, tak to pujde epiduralem. Mejte se krasne a drzte palce, at maji pekne vaky. papa
9. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Týýýý jooo tak Teteska dneska bude mít dvojky u sebe, se mi úplně udělalo špatně :sweat_smile: .Husina jako blázen a hlavně držím všechny palce co mám. Tetesko tfuj tfuj pro štěstí :dizzy_face: .
9. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Šmankote já už se těším až bude mít dvojky u sebe, asi budu brečet štěstím :sweat_smile: .Myslíme na vás Tetesko, Kačenko a Michálku. :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Jé koukám, že mi přišla stejná smska jako Jani, tak to už nemusím psát. Dvojky budou určitě vážit už dost, hlavně aby to zvládla bez problémů i ona! Ale je silná, takže to bude v poho a za chvíli tady máme dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: .
9. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
jééééééé právě v čas držím pěsti tenisáčkům :slight_smile: to bude spojené energie v 21.00 :slight_smile:

mili vítej doma :wink:

Já byla konečně nakoupit bio suroviny na příkrmy a od zítra je Alex na domácí stravě, to jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :grinning:

gucci to je fakt bezva jak seš happy z mojí mrchy :sweat_smile: ...tak si to tolik neber
9. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Ani tak hodne sil do vareni domaci stravy a hlavne, at to Alex oceni :wink:

Ty jo ja se tady culik jako blbecek, jakou mam radost, ze dvojky budou dneska na svete :wink:
9. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
tetes držím palce, mám husinu, to je fakt zpráva dne, těším se na ně na tenisáčky, tetes to určitě zmákne!
:slight_smile:
9. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Puzzi no vidis, porodi jeste driv nez odjedes do Hrvatske :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
To je právě super, že tu s váma prožiju ty gratulace a první dojmy :slight_smile:
Se na ně hrozně těším, to je prostě úplně něco jinýho než jen jedno dítě, těším se na ty zážitky a jak bude každej jinej...
Anippe, já vařím na dva dny, není to pak taková pruda :wink:
jo a Milu vítám z nemocnice, přečetla jsem popis, chrápající spolubydla :confounded:, ale jinak super zpráva, že to vyčistili a že v září šup na ivf!
9. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
ty kravo ja rvu jak zelva poslete mi taky na ni mob...- at ji pak muzu gratulovat.....fuuuj uplne mam husinu.......ty voeee
9. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky maminy mam jeden dotaz. Obcas me pichne ze spoda, jak kdyby mi tam nekdo pichnul jehlici. Stavalo se vam to taky? Jsem z toho trochu vynervena..dekuji :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
no a ja uz rvu annip me dorazila tou energii...tetesko taky tfuj tfu hlavne at jste vsichni v pohode
jani presne uplne jina nalada ....to je fakt
9. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
kujuuu jani
9. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
az dokojim tak budu reagovat :grinning:
9. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Jani- jj, mě to dělá každou chvíli :wink: . Asi děloha.
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
jani takovy ze si malem ucurnes?
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
já se zatím držím, zamačkávám slzičky jak to jde, ale v devět si určitě poplaču :sweat_smile: to bude síla

puzzi asi taky navařím na dva dny, jak často dáváš špenát? a zkoušelas květák? pokud bude A. chutnat, tak budu vařit s radostí :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
steff, to se mi taky stávalo, ne často, ale doted si na tu bolest pamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
ja ne ja to nevydrzela
jinak mile to je super ze v zari ..uvidis ze se to podari :slight_smile:)))
annip jeeee ja se na to fakt tesim..
uz jsem si koupila od hofhanzlovy kucharku prikrmu..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Pajdi, Teksas takova bodava bolest, fakt jak kdybych si sedla na jehlici. Je to moment, ale je to neprijemny :frowning2: Pajdi diky za uklidneni, to asi bude ono...
Tak a ja uz zamackavam slzy..ty jo jeste hodka a pul a jdou na to, to je neuveritelny!!!
9. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Ani mi se to dneska po delsi dobe stalo asi 4x, takze taky nic castyho. Ale vydesi to...
9. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Steffi, píchání zespoda jsem měla dost často a hrozně mě to znervózńovalo, jakoby píchání na čípku, ale prý je to normoš.
Anippe, špenát moc často ne, nějak na něj nemyslim, jak není čerstvej, ale mraženej, ale dobrej tip. Květák dávám hodně často, třeba 2x týdně nebo víc, podle toho, kolik mám zásoby, někdy koupím broko a pak zas květák a dělám různý kombinace.
Holky, ve 21 tu všechny musíme bejt a hromadně držet palce!
9. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky diky, jeste ze vas mam. Jinak bych uz panikarila. Puzzi to popsala presne, jako by pichani na cipku...
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
to je napínavější než novej rok :grinning:

tek :grinning: kuchařku příkrmů? kolik to má prosím Tě receptů?
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ani a hlavne je to dulezitejsi nez novy rok :grinning:
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
puzzi a nenadýmá ho ten květák? no on by se ten špenát neměl často, prej do sebe nabírá těžký kovy a tak doporučují ze skleničky,že je to pod kontrolou, ale já ho taky koupila bio mraženej, tak jednou za čas udělám, teda pokud mu bude chutnat, jinak ho zdlábnem sami :grinning: Jinak je ještě dobrá cuketa, ta už za chvilku bude na zahrádce :wink:
9. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
jé já jsem tak zvědavá na dvojčátka, moc na Tetes myslím, to je super zpráva
Anippe ať Alexovi chutná :wink:
Mili vítej doma a ať je Ti brzy úplně dobře :slight_smile:
Vojta je dnes nějaký divný, strašně málo jí - za den celkem tak 400 místo 800 a je hodně spavý, ale teplotu nemá. V sobotu máme jet do Zlína protože v neděli máme křtiny tak snad to bude dobré
9. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jani pošli mi prosím taky číslo na Tetesku. Děkuju. Já z ní mám úplně staženej žaludek :sweat_smile: .
9. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.