• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Zdar ženy,

dřív než teď jsem od rána nemohla. Dopolko jednání odpo stihnout všechno ostatní a po práci k nám přišel malíř, abysme se domluvili kolik nás to bude stát a tak. Pak jsem vařila..pozor tchán chtěl jíst, tak dostal tousty páč jsem s ním nepočítala :grinning: .
Jo a super zpráva, aby toho nebylo málo s koupelnou, tak budou muset bourat podlahu :angry: , se trošku propadla a musí se tedy udělat znovu. :angry: Já se poseru :angry: .

Tet, moc se omlouvám, manža dnes nestihl zaslat ten Utroš, páč byl dlouho v práci a pak už ho naháněl ten malíř.Tak to pošle zítra doporučeně a v pátek to tam budeš určo mít. :slight_smile:

Jinak nejsi divná a naopak klobouk dolů jak si se zachovala, v klidu a v pohodě a ještě jsi navrhla řešení, které je super. Jsi šikula. Jo a věřím, že ti musí lézt na nervy a to ještě přijde jen tak, bez dovolení.
20. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
lao ty jo...
no a jak to vypadalo evco? myslim ta blba reakce.
20. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Tetes, teda sousedka je fakt divná... Docela paradox, že si jde stěžovat, že má dlouhou chvíli zrovna za tebou, která jsi tam teď jako doma... :confounded: naprosto chápu, že nemáš sílu někoho psychicky povzbuzovat. Myslím, žes udělala dost, když jsi šla za sestřičkou :wink:
20. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
než dočtu a zareaguji, přidala jsem do alba fotky Vojtíška s Alexem :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Jééé ty fotky jsou hezký :dizzy_face: . Malej a velkej :grinning: . Moc jim to sluší a jsou to oba krasavci :slight_smile: :dizzy_face: .

Holky já vám ty miminka tak závidím :frowning2: .
20. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Mili, neboj, brzo budeš mít svoje :dizzy_face:
Holky, já se strašně těším, až zase budu těhotná :dizzy_face: :dizzy_face: A pak zas budu nervačit jak potrhlá...
20. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mili dočkej času, my budeme závidět tobě potom toho sladkýho, vonavýho mimíska :wink:
20. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Lao, já si právě nebyla jistá, jestli si to dobře pamatuju... Tak snad teď to bude OK.
Tek, měla obrovskou bouli - 2x jí to museli píchnout a vymačkat hnis, což bylo fakt příšerný! :confounded: A doteď to nemá dobrý, a to beru nějaký homeopatika a mažu jí to atb.
Ty jo, fotky super! Jsou to fešáci! :dizzy_face:
Mili, vydrž ještě chviličku - brzy se taky dočkáš! :slight_smile:
Lao, cože?! Ty taky?!?! Já myslela, že takovej blázen je jenom Puzziová. :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Rio, teda fotka dobrá - jak píše Míla - malej a velkej. :grinning:
Tek - dudlana jsme měly, ale když Luky řve, tak řve a můžeš mít tisíc dudlíků!!!!!!!!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na druhé těhu se taky těším, ovšem pokud k němu za rok znásilním manžela. . . :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Evi- tak to držím pěsti ke koupi :wink: .
Ježiš Teri- cos to tam chytla :sweat_smile: :confused:?? To jsem teda zvědavá, jak to v noci dopadne, snad se vyspíš. A neboj, určitě Tě chápeme, asi bych už začala ječet stejně jako Mel :sweat_smile:. Ne ječet asi ne, ale něco bych ji řekla.
Mel- neboj, zítra snad bude s Lukym zase dobře.
Hele běžte už s těmi ponožkami do háje!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mili- teda vy už s tou rekonstrukcí máte fakt pech :angry: !!! A miminko budeš mít za chvíli taky, neboj. :wink:
Jé to je fakt malý a velký, ale oba jsou krásní :dizzy_face: .
20. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
My byli odpoledne s H. na procházce a když jsme se vraceli, tak na nás mávala sousedka, ať počkáme a ptala se, že je jí to trapné, ale že má pocit, jestli nejsem konečně těhotná. že už si to myslela dřív, ale bála se zeptat, jestli jsem třeba jen nepřibrala. Ale že teď už to jde fakt vidět hodně, tak se odhodlala zeptat :sweat_smile:. Měla úplně slzy v očích a byla totálně dojatá. Moc nám to přála a věděla, že to tak dlouho nejde. Moc nás tím potěšila. Říkala, že na mě někdy klepne a musíme si popovídat více, že chce všechno vědět :slight_smile: . Má dvě malé holčičky o rok od sebe a 12 letého kluka . Je bezvadná, těším se, až spolu budeme chodit na vycházky. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Čau jsme doma, cesta v pohodě 9,5 hodiny. Přijeli jsme v sedm, Honzík byl s P. na zahradě, koukal na mě jakoby nic, byl rád, ale prostě jakoby mě neviděl chvilku a vše normální. Pak tady na mě kopal na zemi, spokojenej, prostě vše ok, myslim, že žádnou újmu neutrpěl, naopak si víc zvykl i na P. a P. na celodenní péči. Prej vůbec nestíhal pracovat, byl furt s Honzíkem a když spal, tak myčka, pračka, dokonce převlíkl povlčení, fakt matka pluku :grinning: Tak jsem ráda. Asi dnes nedočtu, ale snad to zejtra doženu. Nebo možná rychlovkou nakouknu, co tady novýho.
20. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Teda Tetes to Ti ještě chybělo co? Ale dobře jsi to vyřešila že Tě napadla ta psycholožka
Pajdi takové lidi co kradou fotky nechápu, hlavně co mjía z toho když si někdy dají cizí břicho :fearful: s tou sousedkou je to fajn, je super mít někoho s kým můžeš mluvit o dětech a tak, já tu v Březině nikoho nemám
U Anippe bylo fajn, udělala výborné palačinky a Alex je úžasný smíšek, pořád se usmíval, je krásný :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak jsem aspoň umyla nádobí... Fuj, jsem si mákla :grinning: Prcka jsem dneska dala spát bez koupání, dneska byla reakce na hexu slabší-měl 38 před odečtem, takže to bylo bez čípku, ale koupačka se holt odložila. Dala jsem ho do postýlky a šla do kuchyně a za 15 minut slyším chechtání, tak se tam jdu podívat a on si ležel naštorc v postýlce, sladce spinkal a měl svůj záchvat smíchu... :grinning: Tak jsem se ho snažila dát rovně, samozřejmě se probudil- 2x se na mě zachechtal, já vzala roha a za chvilku už spinkal :dizzy_face:
Puzzi, super, že už jsi doma (odpočatá), Honzík je určo taky moc rád, no a P. teď aspoň dokáže docenit to, co doma všechno děláš :wink:
Pajdi, to je fajn, že jsou na světě ještě takoví bezva lidi :dizzy_face: Dneska to spíš vypadá, že si každej hledí svýho a když už se o někoho zajímá, tak jen v souvislosti s roznášením drbů nebo ze závisti.... :angry:
Rio, fotky super!!!! :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Pajdi, to je milý. :slight_smile:
Puzzi, jé, vítej zpět ve vlasti! :grinning: Tak to si zaslouží P. pochvalu, co?! :wink:
Lao, to je super, že se směje i ze spaní. :slight_smile: Hele, to je blbý, že měl zase teplotu. Já se toho hrozně bojím, když jsem viděla tu reakci na TBC. :confounded:
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Dnes poradna, 9450 gramů, 70 cm. No comment :sweat_smile:
Očkování asi přežil bez úhony, uvidíme v noci, ale vypadá normoš.
20. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Puzzi, gratuluju k půlročninám!!!!! Hodně štěééééééééééstí, zdrááááááááááááááávíííííííííííííííííííííííííí, milý Honzíííííííííčkůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: Tak co máte dort s rozpůlenou svíčkou? :wink:
20. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
A super váha! Prostě koblih-tak jak ten náš :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojte
Mel porod nic moc,ale Luky za to stojí a je to teda kus chlapa :wink: je ti hodně podobnej :dizzy_face:
Rio,fotky hezký...jak jsou kluci upně rozdílný,malej a velkej :slight_smile:
puzzi,tak zpátky doma a odpočatá??Chlapi to spolu zvládli bez újmy?Určitě už se tě nemohli dočkat :wink:
Lao,to musí bejt krásný jak se V. ze spaní směje :dizzy_face: :dizzy_face:
Pajdi,to potěší když zjistíš že má někdo z tvýho těhu upřímnou radost a všimne si :slight_smile: no jo,vždyť na tobě už je to krásně vidět :dizzy_face:
tetes,na to že si k tobě přijde ženská postěžovat že je jí jeden den dlouhej,zrovna tobě která je v nemocnici už součástí inventáře si reagovala hezky,navíc že si šla i za sestrama :slight_smile: jéé ty budeš mít ten UTZ ve 30tt,to se budeš moct pokochat dvojkama :dizzy_face: :dizzy_face:
Milo,vy s tou koupelnou máte taky pořád nějaký starosti :unamused: snad po tý podlaze se už nic nep***ere
Evi,chudák M. takovou reakci na očkování :pensive: to už je docela dlouho co to má ne??
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Koukám na fotky Stelinky, moc moc krásná holčička a malinká. Kay, gratuluju, je nádherná. :slight_smile:
Rio, Vojtík je krásnej smíšek a fotky s Alexem, týjo, Alex je taky nádhernej a konečně někdo taky mírně valibuk jako Honzík :wink:
Lao, díííík :slight_smile: Jsem ráno sledovala na mobilu v autě 10.18, abych vychytala ten přesnej půlrok :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
puzzi taky gratuluju k půlroku :dizzy_face: Ty jo,ten čas letí :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak to na mě totálka padlo a normálně jsem se "sesypala". Tak já si tady teď postěžuju,snad mi prominete můj výlev. Už nějakej čtvrtej den je mi špatně, nebo ne špatně ale slabo, v noci se nevyspím, bolí mi záda a byť je to nepochopitelné,tak jsem se pořád cítila hrozně unavená, jenže jsem to prostě nechtěla tady říkat. Asi to nepochopíte, ale já nechtěla otravovat. A říkala jsem si, že jsem rpostě těhotná a patří to k tomu a že už si ze mě děti prostě víc berou a to tělo to nezvládá už tak dobře. No a paní sousedka tady byla ještě jednou, přišla se slovy: Já se k vám jdu ukloidnit, sedla si na židly a začala brečet, já na ní zírala a nevěděla jsem co dělat, tak jí říkám proč pláče....a prý,že jí volala maminka a že jí plakala do telefonu a já a proč vždyť se nic nestalo a ona,že má o ní maminka strach......a pak jenom seděla a koukala na mě a ani mi moc nevnímala,když jsem na ní mluvila a snažiloa se jí utěšit, no a do toho volal Petr,že jede a jestli se chci projít ať sejdu dolů, tak jsem paní vyprovodila s tím,že budu mít návštěvu a v průběhu návštěvy už se mi začala hrozně motat hlava......Když jsem šla ven okolo sesterny,tak jsem říkala sestřičce, jestli už tam byla ta psycholožka, že už u mě byla paní zase a že prostě nevím co jí mám říkat.....no a šla jsem ven, tam mi začalo být špatně a hrozně se mi motala hlava a Petrovi jsem to o sousedce vyprávěla a už mi začali téct slzy. Šli jsme na pokoj a on se mi snažil utěšit (to jsem teda ještě neřvala jako hysterická kráva) a řekl mi něco v tom smyslu:ty blázínku,copak je, tobě je smutno? No, a mě to ty blázínku nasralo (vždyť blázen byla ta paní vedle) a rozesmutnilo a začali mi téct pořád slzy a nebyla jsem to schopná nějak zastavit, do toho mi začalo být zle od žaludku,takže jsem šla opět zvracet a hodinu se potýkala s děsnou motolicí hlavy, že už měl P. fakt strach a donutil mi jít na sesternu změřit tlak, ten byl naprosto v pořádku. No a pak za mnou na pokoj přišla ta sestřička co jsem jí hlásila tu sousedku a ona je hrozně hodná a ptala se mi jestli mi to tak rozhodilo a pohladila mi po ruce a mě to gesto úplně dostalo a já začala strašně brečet a vůbec jsem nebyla schopná to zastavit, řvala jsem tady P. v náručí, úplně hotová a do toho mi strašně štvalo,že se chovám jako hysterka a co si tady o mě pomyslí,že takhle otravuju a že se prostě takhle vůbec neznám, abych se chovala takhle iracionálně......takže do toho mého brečení mi ještě štvalo tohle a prostě konečná......Sestřička mi teda říkala, že mám pořád docela dost málo železa, že jsem pořád anemická,přestože beru už dvě železa denně, takže mi asi ještě přidají další, no a jak jsem se k tomu psychicky rozhodila, tak mi prostě tělo zradilo. Šla jsem do sprchy a tam už jsem se jakžtakž uklidnila,P. tu čekal,abych sebou ve sprše nešlehla. byl tu i doktor se mi zeptat,jestli nechci prášek na spaní, tak jsem říkala,že ne, že zkrotím svůj hysterismus a bude to dobré.....to už jsem teda moc nebulela, tak to šlo,že jsem se necítila tak strašně trapně. No a teď tu před chvilkou byla sestřička, tak jsem se jí omlouvala, že mi do toho ještě štvalo, že se takhle chovám, ale že jsem ze sebe vycucala poslední dávku optimismu,abych povzbudila paní a pro mě už nic nezbylo.....Sestřička říkala ať si s tím vůbec nelámu hlavu, že ty hormony v těhotenství mávají a do toho už se člověk necítí nejlépe a že jsem tu dlouho,takže není divu. No, protě pro změnu utěšovala ona mě......jo a že prý bude hůř ke konci těhotenství....No, prostě jsem si tady utrhla parádní ostudu a je mi z toho dost trapně.
Teď sebou škubnu pokaždé,když v koupelně slyším světlo a jenom doufám, že už sousedka nepřijde. Jo, zamknout si tu mojí část koupelny z venku nelze. Ale když paní ještě přijde, tak jí prostě řeknu, ať se nezlobí,že chci být sama. Prostě na ní nemám........Omlouvám se za nezáživný za to dlouhý příspěvek, ale já se potřebovala politovat asi ještě i tady,tak díky za pochopení.
20. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Puzzi, Ty jo, to měla kamarádky holčička v roce! :grinning: Super, že vše OK. To byl P. i sám s Honzíkem v poradně? Jé, H. má narozky, viď?! Tak všechno nejlepší!!! :dizzy_face:

Mysky, no, něco přes měsíc. :unamused: A jak se máš Ty? Co je novýho? :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tetes, neblbni, neomlouvej se za to, že ses potřebovala vymluvit! Od toho tu jsme, ne?!! :wink: Vůbec si nemyslím, že by sis trhla ostudu.. Prostě jsi normální člověk, kterej něco cítí a holt toho je na tebe moc! To je pak jasný, že se potřebuješ vybrečet. Já bych řvala už po týdnu :wink:
20. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Terko,ale ty se přeci nemáš za co omlouvat.Ty hormony a pobyt v nemocnici prostě udělaj svoje,do toho ta sousedka,nevolnosti.....na jednoho člověka je toho moc
Že ty emoce jednou za čas musej ven je naprosto normální a určitě tam nejsi za hysterku
Musí to bejt šílenej nápor.V žádnym případě nemůžu říct že tě chápu,protože takovou dobu jsem v nemocnici nebyla a neumim si to představit.Podle mě to zvládáš naopak statečně a ještě si při tom zachováváš zdravej rozum.A že jednou za čas musej emoce ven,nic si z toho nedělej,vybreč se,rozepiš se tu..........hlavně aby se ti po zravotní stránce udělalo líp.Kačka s Míšou tě potřebujou silnou a zdravou aby měli z čeho čerpat energii :wink:
20. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tetes, prosím Tě, jaká ostuda?! Tohle vůbec neřeš!!! Je to prostě hrozně náročný - těhotenství s dvojčaty, tak dlouhý pobyt v nemocnici, obavy... Jsi fakt dobrá, jak to zvládáš!
20. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
evi ty jo,to už je docela dost :unamused: tak snad už se jí to zahojí.
U mě novýho ani nic,nějak mi teď připadá že ten čas stojí :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Holky, děkuju za podporu. Tak jsem právě sežrala půlku tabulky čokolády, že se na ty kila taky můžu jednou vysrat a raději jdu dneska zdechnout do houští, než se začnu ještě trápit mindrákama ze své postavy, mám prostě dneska den krávu. Se z toho vyspím a zítra bude lépe. A díky za útěchy. Zíta už zase budu normální. :wink: ale nezaručuju, kdy zase překvapím už je to tu někdy fakt na bednu.....
20. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Kay, tak dnes už má Stelík 2,5, viď?
Tetes, super, že ses ptala dr. a je vše ok! Věřím, že Kačka poroste, jak má.
Tet, to břicho si sluší, fakt, na tý fotce zepředu je moc hezký, já chci taky :grinning:
Pajdi, tobě to tak strašně mc sluší, jsi nádherná těhule. A jsi vysoká nebo se to jen zdá? Tipuju 180 cm? :slight_smile:
Taky jsem myslela, že tě pajduláci vzbudily rvačkou :grinning:
Tek, hlavně že ty nejsi prdlá :_D
Pajdi, snad ne zánět, on ten močák je celý těhu citlivej. jez preventivně brusinky.
Tek, 3 hodiny řev uf, aspoň že dobrá noc.
Rio, to je super, že je Vojtík smíškovitější, počkej počkej, po UM bude i koblihovatější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kay, blbá noc, takových co nejmíň!
Pajdi, ukradený břicho hrozný!
Gucci, Dear Mr. President :grinning: Hele, já nejse,m těhotná a taky mě občas něco vezme!
Marti, super kyčle a snad to zaklánění zvládnete.
Podvozek na autosedačku nemám a je to vždy moje smrt s tím nošením :grinning:
Campi, 45 minut na břiše bomba!
Holky, jste dobrý s mazáním, vaše kůže vám poděkuje :slight_smile: Já už nevím, co k tomu dodat, jestli vám to udělá radost: jsem blbá, jsem blbá, jsem blbá, ještě že nejste moji rodiče a snad vás moje kůže tak moc netrápí, ne? Příště budu radši mlčet. Puchejře fakt nemám a ležet na zádech v pohodě můžu.
Evi, my máme splátky přes 20 tis., je to síla, ale za bydlení to stojí! zvládnete to!
Evi, znám na prosincovkách víc případů, že je neočkovali kvůli TBC, to bude ok. Pozdní očko až tak neva.
Tetes, sousedka dost drsná! Kuřačky těhule nebo maminy na Locháči před vchodem jsem tam viděl vždycky dvakrát, co jsem tam šla.
Mel, prdíky hnus, snad to přejde!
Lao, chudák Víťula! A chci bejt taky zas těhotná!
Milu, sakra podlaha.
pajdi, ton je krásný se sousedkou!
Mysky, jojo, P. říkal, že další den by už nedal :grinning: Ale dal, je dobrej.
Díky za gratulace k půl roku :wink:
tetes, to je mi hrozně líto, chápu, mě by to taky sebralo s tou ženskou, jsem na podobný lidi hodně hodně citlivá a vždycky se rozklepu a nevím co říkat. I když konkrétně takhle semi to nestalo, ale stačí na ulici takový ty žebráci se smutným příběhem apod. Nechci je poslouchat, ale nedaj se, no podobný. Příště jí odpálkuj, uf. Bude to dobrý.
Evi, P. byl s´v poradně sám, teda s tchýní, ta se pak ptala dr. na nějaký příkrmy, to teda nechápu proč, já všechno vim, no co, pokecaly :sweat_smile: P. to zvládl, chodí se mnou do poradny většinou.
20. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Zdar ženy :slight_smile: .

Puzzi vítám tě doma a řeknu ti cestu zvládnout za 9,5 hodiny, tak to klobouk dolů :grinning: . To s tím spálením, hele nikdo tě neodsuzuje a nejsi blbá. Já se třeba u moře mažu, ale tady u nás maximálně degól a šmitec. Takže jako toho nech, neb na tebe vlítnu a to opálení z tebe sedřu a bude :grinning: :grinning: .
Je fajn, že sis odpočinula a že prcek a taťka všechno tak krásně zvládli, holt je máš dobře naučený :grinning:. hele a to se cení :wink: .

Tetesko, ty koblížku náš :slight_smile: . Za co se šmarjá omlouváš? Tak ti ujeli nervy a co? Já tam být týden, tak řvu jako kráva každej den. Já kvůli tomu jak jsem stejskavá nejela ani po těch operacích do lázní i když jsem měla. A že to je úplně o něčem jiném, to se s nemocnicí nedá srovnat. Takže takové stavy a ještě v těhu jsou naprosto normální a jasný. A hlavně jsme tady od toho, aby si nám to řekla hned a ne až za 4 dny. Třeba i to, že by si se z toho vypsala by ti pomohlo :slight_smile: . Tetes vždyť mi tě máme tady všechny tak rády, že i kdyby si nám napsala v návalu těhotenských hormonů, že tě nebavíme, tak mi ti odpeíšeme, že tě stejně milujeme :grinning: .

Pajdi, sousedka super, i mě to dojalo a musela jsem si utřít kukadla, abych nebyla rozmazaná a kolegyně se mě nelekla :sweat_smile: :slight_smile: . Fakt je to hezký, když na tebe někdo myslí, to člověka strašně potěší a je mu v tu chvíli na světě zas o něco líp. :slight_smile:

Týýý jo Puzzi, H. je fakt kus chlapa :slight_smile: . Tak také blahopřeji k půlroční prohlídce....debil jsem nejdřív napsala půlroční podmínce :grinning: , to bys asi čučela :grinning: :grinning: :grinning: .

Lao, to musí být sranda jak se směje ze spaní, to já bych se na něj musela pořád koukat :slight_smile: .To ti musí být v tu chvíli nádherně viď, když vidíš jak máš spokojené miminko :slight_smile: .
21. kvě 2009 v 06:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.