• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Moje kuchařka příkrmů: mrkev+broko, mrkev+brambor, květák+broko, .... že bych to vydala knižně? :grinning: Pak by to mělo druhou kapitolu to samý co první akorát +maso :sweat_smile:
Anippe, myslim, že ho květák nenadýmá, po všem se chová stejně, mrkev zácpu nedělá, květák nenadýmá, pohoda, akorát barva hoven je různá :sweat_smile:
Rio, honzík měl dnes taky spavej den, jednou za čas to tak je, asi něco doháněj... Nebo budou řádit dnes v noci :grinning:
9. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
09.07.09 je krásný datum, co? Skoro jako Valentýn :grinning:
Holky, co takhle napsat smsky Gucci a kdo tu ještě není večer? Máte někdo číslo na Gucci?
9. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jani napiš mi prosím taky číslo na Tetes ať jí můžu napsat, nebo někdo jiný, díky
9. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ty jooooo,tak já že jenom nakouknu a že ani nebudu přispívat protože jsem se vrátila z kola a jsem totálně vyždímaná a tady takový vzrůšo :astonished: :astonished: takže.....
Tetesko,moc držim palce ať to máte rychle za sebou,dětičky budou mít určitě krásný váhy,hlavně aby to proběhlo rychle a bez problémů a za chvilku budou dvojky na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Gucci: děkuji za shrnutí :wink: :wink: :wink: kukukuju :slight_smile: ,nevím,jak se to moje jmenuje,ale možná je to to samé,co jsi měla ty

jéééééééééé,co to čtu?Mili má po operaci,super,tak ať se Ti daří dobře :slight_smile:
Pajdi: tak to budou dvě holčičky?tak to moc blahopřeji :slight_smile:
Steffi: jak se vede tobě?doufám,že taky vše v pořádku

no néééééééééééé,Teteska rodí :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak jí moc pozdravujte a že držím pěstičky,ať jde vše dobře a dobře dopadne,už odpočítávám minuty....
Vzkažte jí,že jí posílám zas pár kousků z delikatesních mořských plodů,zrovna si tu pošušňávám na té lahodné čokoládičce,tak jí posílám :grinning: :wink:

ještě se chci zeptat,nevím,jestli jsem se na to už ptala nebo ne,ale dávají po IVF neschopenku nebo pošupajdím hned další den do práce? :astonished:
9. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
jééééé,zeptejte se někdo Tetesky,jestli mi můžete poslat na ní taky číslo,sím sím,kuju :wink:
když tak mi ho písněte prosím do IP :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky já Gucci a Mel napíšu. Asi jim psala i Jana, ale pro jistotu. :wink:
9. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
tak už to vědí, už jsem jim to napsala
9. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Leni na neschopenku se tě zeptají určo hned přo OPU a záleží na tobě jestli jí budeš chtít nebo ne. :wink:
9. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Mysky, ve 34tt na kole, to seš blázen, chtěla bych to vidět :grinning:
Leni, držím palce na to IVFko, s tou neschopenkou je to jak kde.
Tak super, snad to teda už víme všechny, dík Milu za zprostředkování :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
A Eva to ví? tu odpo myslim nepsala. Ale tetes jí asi napsala sms.
9. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Puzzi Gucci jsem uz psala, reagovala:PANEBOZE. Ja to rikala, ze ma rodit dnes, ze je to super datum :grinning: No to je bomba.
9. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo jani tak to jsem mela taky casto
annip prosimte nevim ale je dobra ...mam ji doporucenou od te duly takze si myslim ze to bude OK..reknu ti az mi prijd a nactu neco o tom
rio to je nrmos olik to ma taky tak nekdy ....vic spi a min casto pije :slight_smile:))
eva nam to oznamovala :slight_smile:))
9. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Puzzi Evca to tady psala jako zpravu dne, takze urco vi :wink:
Leni ted CARy neschopenku nedavaji, musis si ji vyridit u sveho gynekologa nebo obvodaka. Teda aspon Podoli to tak dela...
Jinak diky za optani, dari se mi dobre a tobe budu za tech par dni moooc drzet palecky, at se povede!
9. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Gucci to opět vystihla :grinning:
Jo aha, Eva nám to oznamovala, tak to ona to asi ví, žejo :sweat_smile: :grinning:
Achjo, ještě 50minut a pak ještě hodně minut, než to udělaj a než ńám někdo pošle laskavě sms s váhama mírama atd., achjo achjo, to je doba, to je doba...
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Rio ja taky mela dneska spaci den, tak se vuubec nedivim, ze Vojtik taky. Ale ja teda mela i zravy den :grinning:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Puzzi uz jenom 50 minut, si vem, ze puvodni termin byl AZ 14.!! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Honzík měl spací i žravý jako ty, Steffi :grinning:
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Honzik je muj clovek :wink:
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jo a taky blicí, teda ublinkávací. Víc než obvykle :sweat_smile: Co ty? Dobrý? nevolnosti už jsou pryč, že?
Holky, já z vás mám takovou radost, jak vám ty tejdny přibejvaj, Pajda už je za 20tt holčičky, velký břicho, to bude taky něco s jejím porodem a dvojky holky. A na jednočata momentálně ještě břišní se taky hrozně těšim, jaký budou, vypadat, spát, nespat... :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
tohle cekani je fkat horzny ale lepsi nez u spontanniho :slight_smile:)))))
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jani díky, už jsem jí psala, prý se moc těší - se nedivím, už dnes bude maminka :dizzy_face:
Vojta ale jedl hlavně malé dávky, po 4 hodinách třeba 60 a tak, taky dnes víc blinkal, po každém jídle třeba 2 x tak nevím, snad to bude zítra dobré, kéž by
9. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Puzzi dikybohu nevolnosti uz jsou pryc. Ted uz muzu secpat co chci a je mi dobre :wink: Myslim, ze ja pekne v tehu priberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem taky strasne zvedava, jak budou mimca vypadat a jake budou osobnosti :wink:
No a ani se nenadame a za chvili rodi Mysky :wink:
ja jsem tak yna nove prirustky zvedava hlavne se tesim ze zase budem moct navstevovat :slight_smile:))
autor
Rio, já bych brala zejtra dnešní repete, až na to ublinkávání, to dlouhý spaní mě bavilo :grinning:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Nojo, Mysky porodí ve 39tt na kole za jízdy :grinning:
Holky, uznejte, že ve 34tt na kole je bomba a nechápačka, to musí bejt pohled pro bohy :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
To je super..Teteska rodi a pritom nema zadne kontrakce, tak si s nama pise. Mam pocit jakobychom to mely live :wink:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mysky je proste nase tehule sportovkyne. Ja dneska premlouvala L., at prijede a ze pujdeme na Pustevny a on mi na to rikal, vzdyt to nevyslapnes a ja mu rikala, no s tim jsem ani nepocitala, ja nahoru jedu lanovkou :grinning: A to jsem v 19tt :wink:
9. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Nostalgicky vzpomínám na moje předporodní čekání, docela dost nervy teda, takový celý divný :sweat_smile: Hezký a současně šílený :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Puzzi no musi to byt zajimavy :wink:
9. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.