• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jé Teteska nám rodí, a já to málem prošvihla. . . :angry: No hlavně ať je vše o.k. :wink:
9. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já toho mýho chlapa zabiju, mi nemůže říct, že mi zvonil telefon??? :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Mel klidek :wink: A byl to dulezity hovor?
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Steffi,děkuji předem za palečky :wink:
a vy jste si neschopenku daly dát nebo ne?já totiž váhám,ale manžel říkal,ať jdu na neschopenku,neboť v práci teď dělám fakt vše a hodně dřiny :frowning2: a prý,když už to došlo takhle daleko,až k IVF,tak by byl radši,kdybych zůstala doma a kdybych si jí vzala,tak od kdy vlastně bych nastoupila na PN a do kdy?
Nevím,jak to chodí v Pronatalu,ale to mi snad vše řeknou toho 20.
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jani, byla to sms od Míly, že Teteska rodí. Takže hodně důležitý "hovor"!!!!!!!!
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Leni pri 1. IVF jsem mela PN od OPU az do negativniho testu, tzn. asi 3 tydny. No a pri 2 IVF jsem PN nemela. Ale v praci jsem si davala pozor, abych netahala nic tezkyho, nenervovala se...no a povedlo se :wink:
9. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mel aha :grinning: Tak to je neomluvitelny :wink:
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jani to teda je neomluvitelný a rozhodně mě nenapadlo vylézt z vany - útěk od řvoucího dítěte a kouknout na mobila. :unamused:
9. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Mel no ale stihlas to! Jeste 29 minut!!!!
9. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Leni, s tou neschopenkou je to i hodně na tobě, sama víš, jestli pro tebe bude lepší mít doma klid nebo naopak by ti to doma neutíkalo ty dva týdny a tak. Já osobně bych asi byla radši i doma, bych se zabavila možná líp než v práci? Nevim :sweat_smile:
Mel, tyjo, tak to si P. hodně dovolil, že tě neinformoval :grinning:
Už je necelá půlhodinka, doktůrci už si myjí ruce!
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
To jo, ale kdybych nevlezla na comp, tak jsem to prošvihla totálka do rána. . . . :angry:
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak jeste jsem napsala campi :slight_smile:))
jo mel tak to mu nakopej rit :slight_smile:))
9. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Připíjím si červeným vínem na Tetes a tenisáky, ať si užjí poslední chvilky takhle všichni pospolu :wink:
9. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Nojo, campi, kdo ještě sakra? Ví to fakt všichni? No ono je to jedno, se to všechny časem dozví tak jako tak :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jeste Terkytka, ale na tu cislo nemam...
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky manža mě masíroval krk...orgasmus jako prase :grinning: .
Tetesce se to blíží a já mám víc a víc staženej žaludek. Holka naše milovaná.
9. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Milu to chapu!!! Masaz je boziii, ja si to vzdycky uzivam u pani Bezvodove...
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
No vida a Tetesce se taky přiblížil orgasmus s manželem, ode dneška za 6 týdnů :grinning:
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Nekecáte, holky? Masáž krku na Mojže je docela nepříjemná, jak se to tam natahuje :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Puzz, jestli si na to Teteska za 6 týdnů vzpomene a nebude ráda, že je ráda. Já si na sex vzpomenu a pak představa, že bych ještě se "tulila" je tak zničující, že radši spím. :grinning: Luky má nějaké šíleně řvavé období a to i v noci. :angry: A to vztekání u flašky mě začíná čím dál více ničit. :unamused:
9. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Puzzi no mi to je prijemny az ted, kdy mi nic nenatahuje :slight_smile:
No to je fakt, muzem si to napsat do kalendare :wink:
9. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
No na Mojže to teda není orgasmus :grinning: , to je utrpení. :grinning:
9. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
To jo obzvlast mobilka :confounded:
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jsem tady, ještě pár minut, snad dá pak někdo hned vědět co a jak. Já jsem tak nervní, že nevím, co mám dělat!
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Steffi, milu, tak to jo, jsem už myslela, že máte rády sado maso :sweat_smile:
mel, řev u flašky hrůza, co? Nemá to moc řešení, řev u prsa vyřešíš flaškou, ale co řev u flašky? Zlepší se to, Honzík už to dávno nedělal. Musíš to přežít to řvaní, buď to přejde anebo si trochu zvykneš jako já :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
12 minut a myslíme! Co chudák Tetes teď nervy, ale určitě je to těšení mnohem větší.
Jo a co ta dokopná, ta byla toho 6.7., tak to vyšlo dobře, nebo ne? :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Myslíte, že začnou fakt ve 21.00h? Třeba už začali.
9. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
DRŽÍM PĚSTIČKY TETESCE A MRŇOUSKŮM,HNED PODÁVEJTE INFO JO?
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Puzz, zvyknout??? Když pak někdy i sní docela málo? Mám pocit, že to souvisí s kolikama, takže se modlím k poslednímu měsíci a že ho to snad po třetím měsici života přejde. :pensive:
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ty jo jeste 5 minut, to je peklo..ja doufam, ze napisou co nejdriv..ale driv jak v 10 to asi nebude...
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.