• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
JSEM ZA NÍ NERVNÍ,SNAD TO VŠE DOBŘE DOPADNE,TETESKA BUDE URČITĚ SILNÁ A ZVLÁDNE TO A ZA CHVÍLI UŽ SI JE BUDE DRŽET V NÁRUČÍ :dizzy_face: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jani vyndání miminek je rychlovka - ale šití trvá strašně dlouho (vysvětlení doktora mému manžovi, když se ptal, kdy přijdu na řadu).
9. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Týýý jo, to jsou nervy!!! První dvojčata diskuze :dizzy_face:
No jo, Teteska má tady vlastně prvenství v dvojčatech. . . :dizzy_face:
Jojo prvni dvojcata :wink:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
1 minuta :dizzy_face: .
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
BUDU MUSET VYPNOUT PC,JE TU BOUŘKA A POVYLÍTÁVÁ PROUD,TAK JDEM VYTAHOVAT ZE ZÁSUVKY,DEJTE MI PAK PROSÍM VĚDĚT,JAK TO PROBÍHÁ U TETES,DĚKUJI PŘEDEM :wink:
A MOC JÍ ZDRAVÍM A DRŽÍM PĚSTIČKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
jsem tu a plně se soustředím :wink: :slight_smile:
autor
Mel, to vztekání u flašky a večerní hysteráky určitě přejde, to jo, ve 3M by to mohlo být ok, to je nadějný. Já myslela takový to pořvávání nespokojený obecně, ale to možná Luky nedělá, tak to máš nadějný :wink:
Já si taky říkám, že do deseti by mohla být sms.
Já byla na sále asi 30 minut, pak tak 10 minut odvoz a uložení, no, možná dřív jak v deset sms nebude, dvojčata asi budou pomalejší operace a taky ty placenty.
Tak teď snad už začínaj, hodně štěstí na dálku!
jsem tu a jsem nervozní a čekááám....
A je to tady!!!
9. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Teď to nejhorší čekání než se ozvou. :confounded:
9. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak Tetesko naše milovaná. Myslíme na tebe a držíme všichni všechno co máme a máme tě strašně rádi. Ať ten první výkřiřk mrňousků na tenhle svět je pro tebe a tátu ten nejkrásnější a ten první okamžik kdy je uvidíte na vlastní oči je nezapomenutelný. Máme vás rády a držíme palce. Hodně štěstí :dizzy_face: .
9. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak drziiiiiim
campi drzi taky
Taky myslím jdu se na to posilnit meruňkama
Mysliiiiim co to da...
puzz, no nespokojený brek to fakt není, to je vztek až do fialova. Občas pomůže míč, ale někdy - jako dnes večer ne. A jinak řval vlastně od šesti do osmi. Pak už jsem ho prostě dala do postýlky a nechala řvát - došly síly a tudíž lepší než mu ze zoufalství ublížit, odsuďte mě. :cry: :pensive: :cry: :pensive:
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Taky držím!!!!
Tak a teď už brečím i já. Mili to je krásný!!
Hodně štěstí Teri!!!!
autor
P. tam u toho asi je, že? Holky, to je takový dojemný, kolik nás tu je a kolik ještě známých a příbuzných tetes a všichni se těšíme na kačku a míšu :slight_smile:
Tak ja uz taky brecim, Mili to je tak krasny cos napsala....
9. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ty jo, aby Teteska z toho nezačala škytat. :confused: Držím moc a moc palečky, šla bych spát, ale neusnula bych.
9. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Mel, tohle neznám, honzík se vždycky nějak dal uhoupat nebo unosit nebo ukrmit. třeba zaberou ty probio, kéž by.
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
to jsou nervy.... si snad ohryžu svoje krásný nový nehty!!! Já jsem na ně tak strašně zvědavá :dizzy_face: A jsem moc ráda, že se Tetesce uleví :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
No někdy to jde, ale někdy jako dnes. . . . :cry: Mám depresi z každého krmení, zvláštní, že v noci ke vzteku dochází minimálně. A v úterý to bylo skoro celý den o.k., za to dneska. :cry:
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Je to super, jak tady všechny jsme, je to úžasný pocit, jak spolu všechny držíme :dizzy_face: .
Už jsem samou nervozitou zdlabala celou čokošku :sweat_smile: .
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mel- máš doma míč?
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Lao jsem si dneska chtela jit nechat udelat gelove nechty a pak jsem se na to vyprdla..a uz vim proc :slight_smile:
Mel snad se to uklidni, Luky ma asi opravdu hur vyvinuty travici trakt...
Pajdi, tyhle nervy nejsou na štíhlou linii. Asi taky půjdu něco ulovit. . . :sweat_smile:
jo, holky, u nás dneska kalamita... Vítek odpoledne furt pištěl, pak začal regulérně brečet... Už jsem fakt nevěděla, co s ním mám dělat... :frowning2: A byla jsem pěkně naštvaná a furt jsem na něj hudrovala... No a teď mě mrzí, že usnul a před spaním se na mě ani jednou neusmál :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.