• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
i já na ně myslím. :angry:
9. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
No já si snad dám tu bublaninu :confounded:
Pajdi ja chipsy :wink:
Pajdi, mám míč, houpací křeslo . . . Ale prostě občas nepomůže nic. :cry:
Lao, podobné pocity mám dneska já. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak díky tetesce se tu budem teď přežírat :grinning:
9. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jani :grinning: No, ohryzaný by nebyly nic moc :grinning: Chodíváš na gelovky? Jak ti drží? Mně v těhu držely dobře všechny materiály, ale po porodu děs a hrůza :unamused:
Jejda, už ať jsou tenisáci na světě!!!
9. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Mel, jakej používáš dudlík? Jestli Avent jedničku, tak vyměň za dvojku, Honzík se vztekal chvíli i kvůli tomu, že to pomalu teklo. A jestli máš Nutrilon comfort, ten je hustší a teče pomaleji. V noci se u jídla nevztekaj, páč u toho polospí, to i ve finále našich kojících problémů to v noci šlo.
Lao, hm, znám, dnes jsme přijeli po pátý hodině z nákupu, honzík na zemi řev, na klíně mírnej řev, chodit s ním odmítám dlouho, to prostě nezvládám, nakonec jsme šli všichni tři do našich postelí, tam jsme na něj bafali a zkoušeli ho učit lézt a hračky a dokola všechno možný a nějak jsme to přežili. Ale hrozný chvíle to jsou a když je to přes den a není naděje že za hodinu koupání, tak mi hrabe.
Jdu si taky nwěco dát, když mě tak přemlouváte :grinning:
Holky, možná že už jsou venku, akorát to ještě nevíme. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
já si dám potom decko :grinning: vožeru se na počest ....tak šup šup doktůrci už mám chut
9. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Lao, Mel- takhle to nemůžete brát, vždyť pro ně děláte první poslední!! Jste úžasné mamči.
Jj díky Tetesce vyžeru takhle na večer celou špíz :grinning:.
Já gelovky po šesti letech teď v těhu sundala. Bála jsem se, že by se mi pak blbě zapínaly ty pidi knoflíčky u miminek a špatně s nimi manipulovalo. Ale tak v půl roce dvojek si je nechám zase udělat.
9. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Puzz, Avent dvojku už má tak minimálně 2 týdny. . . Výsledek stejný, a nutrilon má zatím normální + na noc extra sytící.
Koukám, že krize s dětmi byly dneska i jinde, než jenom u nás.
9. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Lao ja mela jednou v zivote gelovky a drzely mi suprove. Ale v praci to s nema neslo, tak jsem je nechala sundat. Ale ted jaksi nepracuju, tak jsem myslela, ze je zase na par mesicu poridim :wink:
9. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hm, jedna Horalka ve mě. . . (to je teda dietka) a co bych si tak dala dalšího . . . . :confused:
9. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Já mám krizi každej den, každej den aspoň nějakou část je to na prd. Někdy už jsem s nervama v kýblu, tak ho dám na hrací deku a jdu třeba vyndat nádobí z myčky, že jako ať teda řve. Ale vydržím tak dvě minuty a jdu ho vzít. Tak nevim, rozmazluju ho nebo naopak se mi to vrátí, že ho nenechávám... Aspoň že docela hezky spí i přes den, že mám vždy chvíli klid na načerpání psychické energie :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky tak dvojky uz jsou urco venku! Ted ty placenty a pak sesit....
Jani- na pár měsíců to nemá smysl, pak budeš mít svoje nehty strašně slabé a zpilované a bude trvat než Ti dorostou Tvé zdravé. Já už je mám pryč dva měsíce a pořád je mám jako papír.
Já už si dávám červený :dizzy_face:
Holky, díky za uklidnění, moc mi to pomohlo, když vím, že nejsem úplně otřesná matka... Dneska už jsem se třepala, srdce až v krku, no naštěstí dojel MM a šel koupat, tak jsem se vybrečela a trochu se mi ulevilo...
Pajdi, já shodila nehty před porodem a myslela jsem, že se zblázním... Nemohla jsem si zvyknout a Vítkové i já jsme byli poškrábaní jak sviňa... :confounded:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Puzz, no někdy je Luky prostě docela hodnej, jako by třeba na dece pořvává, ale je to takový jako by polonuda a polosranda. . . Ale dneska to bylo srando - teror. . .
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Pajdi v tom mas pravdu, mi taky pak strasne dlouho trvalo nez mi narostly...kaslu na to, ja je stejne striham, abych si moc nerozskrabala ekzem...
9. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Lao- já si taky ten první měsíc nemohla zvyknout, přece jenom 6 let je hodně, ale doufám, že do porodu mi to hezky celé odroste a budu mít už jenom svoje pevné nehty.
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hm, já moje krásné dlouhé - přírodní nehtíky ostříhala, protože jsem dva zničila od jehly, jak vyšívám pro Pajdina dvojčátka polštářky. No aspoň manža neřve strachy, že ho poškrábu. :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak a je po bublanině,hlavně že jsem večer cvičila :angry:
Holky urco jste vyborne matky, ale proste obcas jsou horsi dny. Na ty rychle zapomenout a zase si uzivat tech slunickovych :wink:
autor
Já si taky dávám červený :slight_smile: Taky myslim, že jsou dvojky venku :wink:
Mel, polonuda polosranda přesnej termín, jj, jako u nás...
Lao a Vítek když je takhle rozjetej, tak brečí i u tebe v náručí? Já poslední dobou, když fakt už nemůžu a nevim, tak jdeme ven, tu půl hodinu minimálně vždy vydrží koukat a mám klid.
Jani- pak si je až budou děti větší dáme udělat spolu, ju? :wink:
Kurňa ať už nám někdo napíše. Napíše nám vůbec někdo? Teteska bude na JIP. Písne nám její manža? :confused:
9. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak ja si davam mineralku, ale i tak pripijim :wink:
9. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
steffi, bohužel sluníčkové dny neznám, u nás je to každej den skoro stejný, řekla bych 20% dobrá nálada a hraní, 40% se dá zabavits trochou fantazie a 40% zabavování do vyčerpání nebo řev. :unamused:
9. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ja doufam, ze P. pisne Evci...
Pajdi domluveno :wink:
autor
Určitě pan Tetesan čerstvý otec napíše, doufám!
Jé Mel- to je mi líto, že jsi si kvůli nám zničila nehty :frowning2: . Ale mám pro Lukynka špendlík :slight_smile: .
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Puzzi ono se to zlepsi, Honzula je proste narocnejsi...
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.