• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo Pajdi s tim spendlikem, ja ti to chtela hned navrhnout, ale pak jsme to nejak zakecaly a ja si na to vzpomnela az doma :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Pajdi, jedny nehty žádný nehty. :grinning: :dizzy_face: Ó Lukýnek se má, akorát si to nezaslouží za to jeho zlobení, i když on za to nemůže, že ho trápí bříško. :confounded:
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Puzzi, jj, řval i na rukách-už mi to připadalo, že ještě víc... Jsem fakt nevěděla, co dělat... :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jani- mě to v tom obchodě vůbec nenapadlo až doma :confounded: . Škoda no.
Mel- zaslouží :wink: .
9. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mel- vybrali jsme s Jani žlutý, může být?
autor
Jj, zlepší a zlepšuje se to. No to je jedno, teď 7 týdnů na něj budeme celej den dva až tři, to bude fajn a v září doma už bude snad lézt opravdu a zabaví se, ach, proč já jsem pořád tak debilně naivně optimistická? :sweat_smile:
Holky, to je takový divný se tu bavit takhle, mám blbej pocit, že teď je téma Tetes, ale tak aby řeč nestála, neva, ne? Jasně že teď myslíme ale hlavně na tetes!
Pajdi, když říkáš, tak si to zaslouží. :wink:
Lao, jako by jsi byla dneska večer u nás. . . . :confused:
9. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Lao, tak aspoň ale trochu důkaz, že neřve jen tak, třeba zuby? Honzík prostě řve z nudy a z prudy, u mě se vždycky uklidní, kdybych ho od rána do večera nosila a chodila a ukazovala co kde, tak by ani nekníknul. Jedině že by mu upadl dudlík.
9. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Puzzi, musíme se rozptýlit při čekání na cvajčata :grinning: Tetes to pochopí :dizzy_face: Kurňa, jen šest týdnů a bude moct veverkovat :grinning: :grinning: A pak, že na ni nemyslíme :grinning:
9. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Puzzi tak tak ted si odpocines a ziskas nadhled a za ty 2 mesice bude zase o kus dal.
Tetes je dneska na 1. miste to je jasnacka :wink:
Pajdi, nevadí. Žlutou mám ráda, když mu něco obléknu ve žluté tak mu říkám žluťásku, tak mu aspoň bude špendlík ladit k oblečení. :wink:
Puzzi, že by zuby? No je to možný... Každopádně ať to bylo, co chtělo, jen ať ve zdraví přežijeme....
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Puzzi- já si myslím, že nám Teteska odpustí, že se bavíme i o jiných věcech. To proto, abychom zahnaly nervozitu. Však na ni pořád všechny myslíme!!!
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hm, a ve dvou měsících zuby nerostou co??? :fearful:
Sakriš, co ten pan Tetesan,určo fotí a na nás nemyslí. :angry: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Když mluvíte o zubech tak nevím jestli se nám to trápení náhodou nevrátilo páč dne Maru byla zase taková jako když jí lezly :unamused:
9. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Lao, jj, už kroužkujeme v kalendái datum konce šestinedělí u Tetesojc, to můžeme pak zase tady sedět na koni a čekat na zprávu od Tetesojc, že je úspěšně po všem :grinning: :grinning:
Lao, pokud jsou možný zuby, tak aspoň něco, aspoň důvod. Honzulák vyvádí od narození a dásničky stále jemně růžoivoučký a zuby zřejmě ještě 3 cm pod povrchem :grinning:
Za chvíli mi chcípne baterka na noťasu a kabel mám natažený pod postelí v ložnici kde už spí H. Ať už někdo napíše!!!
Puzzi :grinning: Honzík nemá 3cmetrovej povrch na pusence :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Puzz, u vás víla se zoubkama asi zaspala. :wink:
9. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Víla se zoubkama je pěkně zlomyslná a čeká, až budeme na dovolený v Chorvatsku :grinning:
Ať už napíšou, jo, souhlasím, hlasuju pro, ať už napíšou!
9. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jsou děti kterým se zuby klubou až po roce nebo i skoro roce a půl tak aby mezi ně nepatřil Honzula
9. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Rehos, je to možný, těžko říct, nestresuje mě to, jednou mu vyrostou, akorát že to furt sleduju, jestli už náhodou a jestli budu půl roku marně sledovat, tak se usleduju :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak co pořád nic???
9. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Puzzi přeju ti abys brzy vysledovala aspoň jeden kousek :wink:
9. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Porad nic...myslim, ze si to prectu az rano..budu muset jit slusne spat, zitra rano musim s babcou do hematologicke poradny ...
9. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
zrovna jsem taky chtěla napsat, že jdu asi spát. Mobil si vezmu k posteli, kdyby něco, ale jinak se budu těšit ráno sem, až si to přečtu!
9. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky já budu muset taky, fakt už mi chcípá noťas a nechci budit H. Můžete mi prosím někdo písnout smsku, hned jak budete něco vědět? Prosím prosím.
9. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
No ja jeste tak 30 minut vydrzim, ale vic asi ne...
9. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak já ještě počkám, m. mi říká že jsem hrozný závislák ale já prostě musím vědět ještě dnes co a jak
Pajdi to vis, ze jo...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.