• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No já se asi taky pokusím o spánek, ať mám sílu na Lukyho. No mobila v noci budu mít u sebe - odpočítávám na něm 5 minut, ty když je Luky potichu, tak můžu většinou pak spát, protože už řvát nebude.
9. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
No snad tady nebudu čekat zbytečně a písne to někdo i sem :unamused:
9. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
s těma zubama jsem si taky říkala jestli nemůžou Vojtovi už růst, ruky má pořád narvané až v krk, vlastně si rve do pusy úplně všechno a dost to drtí dásněmi a šíleně slintá, furt ho převlíkám
Rio-písneš mi prosím smsku až to budeš vědět?
Pajdi jasně písnu
9. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
a myslíte že pan tetes napíše?
9. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
kay, no doufám, že jo. No i Teteska by mohla, když to vezmu podle sebe, tak co jsem pak už byla na JIP, tak nemít mobila v tašce tak jsem psala dřív jak v půl šestý, kdy mi ho podala sestřička.
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Marti- děkuji moc :wink: .
9. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvám se, že vám sem lezu, ale tetes nám říkala, že až se bude něco dít, tak to tady budete vědět ...tak až budete něco vědět o Tetesce víc - že nám to písnete do Srpna 2009... my jsme tam všechny taky napnuté a nervózní aa držíme pěsti... a až jí budete psát smsku, tak jí popřejte i od srpnovek, že na ně všechny myslíme. Dííííky mooooc
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
rio, třeba mu rostou, třeba ne, honzík slintá někdy od 3M úplně hrozně a v puse furt něco a zuby nula.
Ještě chvilku tu budu, ale jinak se loučím!
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Jé, a co martuse? Já jí napíšu sms.
Jasan, peti, někdo z nás vám dáme vědět!
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
No zalezi, jestli Tetesce dovoli vzit mobil na JIPku...
No uvidime, kdyztak se miry a vahy dovime rano :wink:
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
rio, Luky slintá od srazu na Zličíně . . . . . Mám obavy, že podle toho se to soudit nedá a ruku má taky furt v puse (nic jiného zatím do pusy nestrká, protože ani do ruky nebere, občas zachytí kroužky od světlušky).
9. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
No jasne na Martu jsme zapomnely, uz dlouho tu nebyla. Si asi uzivaj prazdniny..
9. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
moc moc díky... my bychom vám sem jinak pořád lezly - asi chápete, že jsme taky všechny napnuté jak kšandy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak krásné těhulkování a maminkování :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Nic, jdu hají. Jsem dneska díky cestování neměla ani minutku spánku a pomalu odpadám. :pensive: Snad mi dá někdo vědět, jinak holt dočtu ráno.
9. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
no asi to zuby nebudou
jinak má zase problémy s kakáním, přitom má Nutrilon na zácpu. Zase 4 dny nic, pak jsem mu už pomohla s trubičkou a vykadil se, přitom ale neměl stolici tvrdou ale mazlavou, nechápu proč mu to nešlo...počkám další 4 dny a pokud nic, půjdu k doktorce
9. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Peti jasne a naprosto chapem, ze jste napnute jak ksandy :wink:
9. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Rio, třeba Vojtíšek rychle tráví a tak nemá co kadit. Nevím jak je to teda u starších kojenců, mě doktorka řekla, že klidně nemusí i 5 dní. . .
9. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Rio to je taky zajimavy, vy taky z tech trapeni nevyjdete :frowning2:
9. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jej, holky, snad nás nezdrbe nějaká Tetesina nejlepší kamarádka, že jsme jak pavlačový drbny!!!! :grinning: My drbny :grinning:
9. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Kojený děti nemusí kadit každý den, ale ty na UM by asi aspoň obden měly, taky záleží, jestli Rio pozná, že třeba tlačí a nemůže?
mě řekla že by měl aspoň jednou za 3 dny, navíc má právě na to i Nutrilon a po té trubičce toho vykadil fakt hodně
lao, my a drbny??? Za prvý nevím co to je a za druhé mě to uráží. :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Sakriš, vlastně já už šla hají, že jo? Tak co tu furt dělám. :astonished:
9. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Mel, jojo, my dvě už tu dávno nejsme a spíme :grinning:
9. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
puzzi právě že dva dny tlačil, občas poplakávala nic...dnes zase tlačil ráno, tak nevím
Puzz, ha, takže vlastně jsme náměsíčný a nebo se nám to zdá??? :wink:
autor
Mel, náměsíčná? Ne, já jedině náslunečná :dizzy_face:
Rio, hm, to je blbý, na prd, že nutrilon comfort a nic z toho.
9. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
puzzi nejdřív to právě bylo dobrý, už měsíc měl Vojta kakaání ok tak každý druhý den a sám, tak to nechápu, dostává pořád stejné mlíko a stejné dávky
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
lao :grinning: :grinning: :grinning:

riuš, teda to je fakt děs, chuděra Vojtík..
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.