• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel, ale to taky neni zprava k zahozeni :wink:
10. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Jani není, teď jen aby pomohly za ty prachy. :unamused: Ale tonoucí se prostě stébla chytá.
10. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Mel uvidis, zase kdybys nevyzkousela, tak by sis to vycitala...
10. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
No nic, jdu se pripravit a za chvili vyrazim pro babcu a jedem do ty poradny. Tak doufam, ze az se vratim, tak uz tady budou novinky :wink:
10. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,to pořád nic????
My jsem dneska vstávaly už v šest ale naštěstí vypila mlíčko a ještě usnula :wink: Teď vstává tak jdem něco provádět
10. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno, já rychle běžela dočíst a tady taky nic... :confused:
10. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
No já tady furt nakukuju v běhu mezi Lukym a domácností. . . Grrrrrr...........
10. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
bré ránko

tak fofofofofo?
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
PANEBOŽE 9 STRAN???
10. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojda,
a nikdo nedostal ani sms?
Tetes na koně nepujde a P. ma asi jine starosti, nez nam psat, ale treba Eva nebo steffi by mohly dostat takovou tu hromadnou zpravu o narozeni..

m.e.l: myslim, ze princip probiokapek spociva v dlouhodobem uzivani, takze rychle ucinek neocekavej. Ale urcite to ma smysl mu je davat.

Jinak nemam kapacitu docitat, ale teksas mi dnes vsechno urcite povi. Ja ted musim aspon vysat, aby se decka mohly valet po podlaze.
10. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Mili to IVF už v září by bylo super, moc držím pěsti aby to vyšlo :wink:
o Len jsem četla včera :unamused:

a Tetes furt nic?
10. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
JEN ABYSTE VIDĚLY, ŽE NEKECÁM :sunglasses:

tetes1 • 37tt • 29. květen 2009 ve 13:08
Teoreticky bych měla rodit 13.7. ale já bych je chtěla ukecat na 8.7 nebo 10.7. aby to byl pátek, páč ten víkend před pondělkem 13.7. už bych asi nervama nepřežila. No, naplánovaný to mám hezky,ale oni tady asi nebudou skákat,jak já písknu

gucci • 16tt • 29. květen 2009 ve 13:35
tet: 9/7 nebo 7/7 jsou lepší data :wink:

tetes1 • 37tt • 29. květen 2009 ve 14:05
gucci:takhle jsem to právě myslela jako 8/7/09, ale je fakt, že 9/7/09 je lepší

gucci • 16tt • 29. květen 2009 ve 14:06
tet: jj jestli si můžeš vybrat tak ber 9/7

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Tak nic? Třeba budou rozesílat sms teď ráno, uvidíme.
Honzík spal do půl osmý, včerejší spavej den měl za následek o hodinu delší noc, já to říkala, že to chci furt :sweat_smile: Teda ve 4 mlíko, ale to je celkem ok.
A novinka - Honzík si stoupá na 4, zatím hlavně na posteli a měkkým povrchu, nebo v postýlce ve 4 ráno a tak :grinning:
Campi, tek, užijte si!
O Len jsem taky četla :confounded:
10. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
jéé puzzi, ten je šikovný :dizzy_face:
10. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Puzzi gratulace ke stavění na čtyři :wink:
10. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Tetes u sebe určitě nesmí mít mobil, ale říkala, že dá P. číslo. No, snad se něco dozvíme...
Puzzi, to je H. šikula! :dizzy_face:
Campi, užijte si den a nezapomeň to s Tek domluvit! :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Puzz, gratuluju k šikovnému Honzíkovi. :wink:
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
puzzi: doufam, ze jsi v te posilovne poradne trenovala svaly na nohou, za chvíli bude Honzík behat, jako by mel motor v prdelce :grinning: . Tyy jo, mam fakt pocit, ze to zacne bejt vazny, kdyz jdou na všechny 4 - zvlast kdyz pomyslim treba na čečetku Maruš, takovy živý stříbro.

rehos: vzpomenes si, kdy se Marus zacala snazit o nejakej pohyb na brise kupredu? L. se porad hejbe sem tam, couvá (dala jsem pred ni casopis, kterej miluje, a posunula se o velkej kus vzad - HAHA), pak si polozi hlavu a vystrkuje zadek a rozciluje se u toho, protoze se dopredu nedostává.
10. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky, kurňa, já se vzbudím po druhé a tady zase nic. Já už mám fakt nervy na pochodu. To nám nemůže P. napsat? :angry: Teteska je určo na JIP a tam mobil být nemůže, ale proč nám nenapíše on? Včera večer jsem posílala sms, tak na ni mohl odepsat, Já už to nevydržím, mám o ně děsný strach!!
10. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
campi první pohyb :unamused: no ona začala ve čtyřech měsících lézt po čtyřech :wink: jo čečetka to sedí :grinning:
10. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Puzzi- gratulace, to teď budeš lítat :sweat_smile: .
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak já celou noc skoro nespím jak myslím na Tet, už jsem dokonce viděla dvojky ve snu :slight_smile: . Ale je samozřejmé, že nemůže psát hned...dočkáme se :wink: .
Gucci, ty si jasnovidec :wink: .
A ta Len..to mě mrzí, přitom první ivfko vyšlo a já si říkala, že to druhé je jasný :frowning2: .
Puzz, šikula Honzula :slight_smile: .
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
tjo ale už by se mohla tetes ozvat
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Holky, dík, na jeho věk by to přesně měl dělat, takže jsem ráda, že není opožděnej :grinning: Chodí mi maily z rodiny každej tejden, zrovna v tom včerejším bylo, že by se měl stavět na 4, tak jsme mu to přečetli a asi šel do sebe. A to už se stalo poněkolikátý, že tam něco psali a do druhýho dne začal :grinning: Lezení asi ale ještě chvíli potrvá, snad do měsíce?
Campi, tohle toužení na břiše po pohybu a zaboření hlavy dělá Honzík doteď :sweat_smile: Teda teď začal ty kolena pod sebe, ale když se odrazí, tak popoleze dozadu, tak si moc nepomohl :grinning:
Já věřím, že je Tetes i tenisáci ok, bůhví jestli P. už neza´píjí. Ale napsat by mohl.
10. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
rehos: taky se mi zda, ze se chysta zacit lezt, ale zdalo se mi to brzo, tak ja ji necham, at si dela co chce a neco z toho snad vyleze (teda doufam, ze ona poleze, protoze ji tak desne rozciluje, ze to nejde, az me z toho boli hlava).

No, kdyz si vzpomenu na svuj porod, tak F. mel hlavu totalne v pejru a byl rad, ze se ozval rodičům :grinning: . Do dneska dluzi jedny my kamaradce, na kterou on nemel e-mail, fotky.
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
holky, můžu v těhu černý čaj s mlíkem?
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
aha, ted ctu od puzzi, ze to bude trvat jeste dlouho, co se bude takhle pinožit, tak to se tesim na rozčilování přes celý léto :grinning:
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
gucci: jojo, muzes. Klidne kazdej den - ale asi bych nepila vic nez jeden az dva hrnky za den. Mnam, caj s mlikem jsem nemela uz vic nez rok. Nejdriv jsem ho zvracela a ted zase nemuzu to mliko :angry:
Kurňa, já musím pracovat a kecám tu zase místo toho.
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
campi: jj díky, ted na mě šéf vyjel, že jakto, že furt piju černý čaj....já si ho vařím každé ráno
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
No a já vás místo domácnosti dočítám. :grinning: Jdu rychle utřít prach než se terorista vzbudí. :wink:
10. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.