• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tý Len je mi taky hrozně líto. Jí bych to tak přála! :frowning2:
Campi, M. pod sebe teď pořád cpe kolínka, ale pohyb vpřed (ani vzad) nic moc. :wink:
Gucci, ne moc silný asi jo. Já ho nepila, ale trochu Ti určo neublíží.
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Majda a Ladunka už dávají kolínka pod sebe? Tak to jsou šikovný, to právě začal Honzík až teď nedávno :sweat_smile:
On se rozčiloval, že nemůže dopředu a dělal letadlo. Pak časem začal aspoň natahovat ruce. A to dělá doteď, dopředu se posunout neumí, jen rotuje okolo a na posteli na 4 se odstrčí někdy malinko dozadu.
Taky jsem tomu u Len věřila, považovala jsem to za tutovku, že najde //. :frowning2:
10. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
campi mas smolika ja to nejak nestiham taky docist..ale v zasade si myslim ze tady tech 50stran nakecali o dvojkach takze pohoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi gratuluju k honzulakovi jai to rikala
gucci jsi vestec
annip ok kouknem ..doufma ze zadny prasarny:slight_smile:))))
kurna co ta teteska .....
normalne nam v noci zacal blbnout monitor ja vylitla M. se lekl ale prdis si tam vesele chrapal a mrskal sebou ..tak nevim mnooo uz mam nastesti na poste chuvisky tak to bude dalsi vec pro muj klid
ale nenaspala jsem toho moc ..blbec jsem dlouho prcovala a oliver mel dneska naou zkracenou ..doufam ze se pochlapi pac zejtra mame zavody
o len jsetaky cetla uz by ji to kurna melo vyjit.....a to bylo 2IVF co? takze ma posledni pokus
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ježiši mě zase teče krev z nosu :angry:

tek: jj to už bylo Len druhé IVF, ještě přišla o práci, mazec no, se jí to hromadí :unamused:
10. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
teksas: my meli dnes monitor dvakrat :rolling_eyes: . Kdyz se to stalo na zacatku tydne poprve, tak me to teda dost vydesilo, ale ted jsem videla, ze je narvana nahore v rohu a bylo to jasný
10. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
smarja tak spunta ...me tekla gucciku furt..treba na vanconim vecirku jsem si sla i verejne se spuntem v nose pro darek oliveruv :slight_smile:)))
ja vim no chudera ....to je fkat na rit
no ale on byl normos na desce a jeste sebou mrskal jako kapr pac mu vypadl dudel
10. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
jinak Guče už fakt normálně cítím, takže to v tom 14tt pohyby fakt byly....musím teda říct, že je dost živé a prosincovky psaly, že to bude určo holka, že chlap by se tak brzy neobtěžoval :grinning:
10. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Šmankote, furt čekám na zprávu o Tetes, ještě chvíli a vygruntuju z nervozity i to co nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
¨no to je jasny e je zive .....parada a velka gratulace
10. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
gucci, nějaké akční dítko ne? To bude slušnej hyperaktivec. :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
tek: díky, večer když sedím, tak se mi normálně hejbá břicho :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Guci- mě dr. řekla, že černý čaj je v těhu lepší než ovocný nebo bylinkový. Ale musí být strašně slabý. Říkala, že jakmile doliju čaj až po okraj, tak už ho mám vytahovat. Jinak taky si myslím, že to bude holka. Kluci jsou prý fakt líní. Já ty pohyby taky cítila strašně brzy, ale nevěřila jsem, že by to mohlo být ono. A do průkajdy jsem si zapsala až termín, kdy to bylo fakt silné a časté a já si byla jistá, že je to ono :wink: . Takže skoro tři týdny po tom prvním bublinkování. :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Tek, Campi, nám blbnul monitor poprvé a naposledy nedávno, je to trochu šok, co? Nevim jak u Oliho, možná taky někam poodlezl, ale u Ladunky a Honzíka je to 99% tím, jak cestujou a odlezou někam do paďous. Se divim, že většinou ten monitor funguje, Honzík je každou chvíli buď úplně nehoře nebo u kraje, asi jak je těžkej, tak to ta matrace přenese.
Gucci, to je dost dobrý, jaks předpověděla toho 09.07. Jinak pohyby od 14tt mazec, to je neuvěřitelný, ale věříme, v 16tt už takhle pohyby, holka, máš se na co těšit, ve 30tt ti Guče prokopne břicho :grinning:
Achjo, snad brzo někdo napíše, už je to čekání na zprávu o tenisácích dlouhý, snad to s těma placentama bylo v pořádku.
10. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Já měla první bublinkování loni 2.7. a to jsem končila 19tt. :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Guci- tak jestli se Ti hejbá i břicho, tak to padám. Nemáš tam nějakého vetřelce? :grinning: To mě pohyby jdou vidět až teď a to ještě H. musí koukat málem s brýlemi. Boule to jo, to už se boulí dlouho. Hlavně když se nějak blbě otočí, tak mám skvělý hrb. :grinning:
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
puzzi: no já si právě říkám, jestli to cítím tak brzy, tak porodím snad v listopadu s takovou :grinning:
jsem zvědavá co mi na to řekne dr.

doufám, že tetes napíše dopo, odpo mám půl dne dovču
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
hmm tak to mi oliver dela az ve 20tt :slight_smile:))))
takze super akcnak
jo guci ja pila trochu cernyho a i kafe v tehu..jako ne moc ale dala jsem si i kolu :slight_smile:))
ja prvni pohyb na ruce cejtila 18.11 :slight_smile:))
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
pajdi: no pG to taky necítí, ale podle mě je málo trpělivý, páč já to cítím i na ruku a když sedím a koukám na holé břicho tak vidím jak se hejbá z těch kopanečků
pG si už dělal prdel, že to je určo to druhé Guče, které nám zatajili :grinning:
10. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
evi: to je novinka ze vcerejska, po dlouhe dobe jsme byly celej den doma, tak byla vic na dece a zacala to delat.
gucci: ty jo, krásný s pohybama.
10. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak já měla první bublinkování okolo 16-17tt a první silný výkop jsem si zapsala 20.6. :slight_smile: To byl myslím 18-19tt.
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Gucci, ty voe, tyhle kopanečky hejbací na břiše jsem sledovala až po 20tt určitě, Gučice je fakt akčnice, teda jestli to není akčňák Gučák.
Jinak co mě štve s příkrmama a kupovanýma skleničkama. Sklenička od 6M a je v ní rajč. protlak! Sakra, přitom rajčata se maj dle všech tabulek až po 8M, chápete? Atd., fakt mě to štve, že to člověk musí studovat a vybírat. A další věc, od 6M jsou ve všem kousky, Honzík kousky nezvládá, zuby nemá, dáví ho to. Takže když už někam jedeme, tak buď abych mu dala dvě pidi od 4M nebo od Hippu větší od 5M, ale ty zas mají jen dva druhy. Teď chci jednu od 6M s kouskama rozmixovat s mou brokolicí, ale koukám, že je tam ten protlak, mě se.ou!
10. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Guci- H. to taky dlouho necítil na ruce a já nechápala, jak to, když já to cítím. My to cítíme totiž i zevnitř a asi nám připadá, že je to i z venku. Ale druzí mají problém :sweat_smile: .
campi cece myslis ze bude prset? mam si brat ty brusle ...jsou tezky takze kdyz bruslit nepujdem tak na to pecu :slight_smile:)
autor
I když Honzík má vlastně ukončenej 8M za necelý dva tejdny, tak 10% rajč.protlaku už je snad ok.
Holky, já chci taky bublinky a pohyby :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Pajdi: no já se včera skoro až na pG naštvala, že jako nechápu jak to nemůže cítit, když já to cítím :grinning:
10. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ty jo, Gucci, to snad není možný! :confused:
Puzzi, ona M. na tom břiše moc nepobude, takže párkrát se odrazí a už je na zádech. :sweat_smile: Ale je zajímavý, že 90 % dětí se nejdřív umí otočit na břicho, ale M. na záda. :sunglasses:
10. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
gucci, chlapi ke všemu na čekání na kopaneček nemají trpělivost. P. v tomhle byl hrozný, takže Lukyho cítil jen párkrát.
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
ty voe puzzi to jsou fakt kreteni!!!! a clovek ktej to moc neresi a koukne jen od jakyho mesice tak to diteti klido da...
hovadi..to by tam chtelo napsat
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Puzzi, jj, u těch skleniček chce fakt sledovat důkladně složení - někdy jsou tam věci, kt. neodpovídají věku. :angry:
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
evi: no já o tom právě ani moc sem nepsala, páč jsem furt nevěřila, že je to ono, abyste si nemyslely, že jsem blázen
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.