• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, já Ti samozřejmě věřím, jen si říkám, že to musí být fakt ďáblík a že máš asi hodně citlivý břicho... :sweat_smile: :wink:
10. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Evi, jj, to je fakt, že děti začínají otočkami na břicho, ale v některých knížkách jsem našla i to, že nejdřív se mají otáčet na záda, ono je to fakt hrozně individuální a čím jsou větší, tím víc se asi dítě od dítěte liší.
Přesnídávky a kaše to samý, holky, až začnete nakupovat, tak fakt pozor. Co to jako je přesnídávka od 6M Tropické ovoce s vločkami? Atd. To, že je v polovině přesnídávek od 4M cukr, to už ani neřešim. Kaše od 6M lepek tu a tam, jahodové příchutě...
Gucci, já ti to taky věřím, neboj, jen je to pro nás trochu sci-fi, fakt je to ale asi možný!
10. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
evi: no já se ani nepozorovala, páč jsem to čekala tak za měsíc, ale pamatuju si jak jsem v tom 14tt ležela na boku ráno a cítila jsem jak mě do toho boku, na kterém ležím kope....to jsem se vás i ptala, jetsli to může být ono, ale prej je brzy, tak jsem to nechala tak, ale pak se to ob den opakovalo a ted od neděle je to skoro pořád
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
puzzi: tjo to bych taky nečekala, že budu muset sledovat složení přesnídávek apod. pro děti
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Puzz, od čtvrtého měsíce cukr??? Sakriš vůbec se divím, že jsou přesnídavky od 4M, když do 6M má být jenom mléko, teda jestli jsem to spráně pochopila z četby o příkrmech a přesnídávka mi jako příkrm připadá. . . :astonished: Nebo ne?
10. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
na ty příkrmy fakt pozor, abyste v záchvatu prvního nákupu nekoupily zásoby a doma zjistíte cukr a nevhodné potraviny a můžete si to sníst samy, že :sweat_smile:
Gucci, do toho boku jsem to měla až strašně pozdě, ale je to krásný, viď?
10. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
puzzi: Guče kope jen do levého boku a sem tam dolů, pravé strany si zatím nevšímá a nebo to necítím kvůli srůstům
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Mel, u nekojených někdo začíná přikrmovat ve 4M. Ale teoreticky by se mělo začít zeleninou a nejdřív po 3 týdnech ovoce, takže vlastně nejdřív ovoce skoro v 5M. Ovšem asi jsou i mámy, co začnou přikrmovat ve 4M ve velkým, no asi zele ovo moc nezkazí, cukr taky asi nic velkýho nezkazí, ale uznejte, že to je trochu divný dávat ani ne půlročnímu dítěti slazenej příkrm...
10. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
puzz, aha. . . No mě to i tak připadá brzy, že bych za 2 měsíce měla dát příkrmy. Pokud ho nepřejdou ty jeho koliky, tak by mu myslím po příkrmu bylo ještě hůř.
10. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak jsem holky volala znovu do Podolí a výsledky z MR nikde.
Tak jsem se k řezáčové objednala a první volný termín až 30.července v 9 hodin :astonished: .No uteče to já vím, jsou dovčy...ale už jsem to chtěla mít za sebou. Tak když si pojedu pro ty výsledky do toho Medisanu sama, tak snad z toho něco poznám, nebo mi třeba něco řeknou...

Gucci, týý jo to je fofr a nebuj, když odpo nebudeš a Tetes napíše, tak ti to hodím do smsky. :wink:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Guci- já někdy taky na H. a pak jsem viděla, jak raději kecá, že jo, cítím a já- teď se nehejbali! :grinning:
A na boku je cítím až teď. Zpočátku jsem je cítila jen vleže na zádech s nataženýma nohama. To bude akčňák teda :dizzy_face:.
S těmi příkrmy čumím, budu si muset něco nastudovat. Jaká je dobrá knížka?
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Mílo, teda to je ale bordel. :angry: To si do těch výsledků někdo zabalil svačinu? :angry:
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Mě už na to upozorňovalo několik lidí, takže s tím počítám, že všechno musím dokonale pročíst, než to koupím. :unamused:
Já bych nechtěla dávat cukr do roka - doufám, že mi to vyjde.
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Miluško- až budeš mít výsledky MR a nebudeš z nich moudrá, tak mi je písni do IP a já se na ně kouknu :wink: . A neboj, do 30.7. to sletí jako voda. Jedete někam na dovču?
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Mili, no to je příšerný, že ty výsledky tam nejsou! :angry: Oni Ti určitě něco řeknou, když je poprosíš.
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Koukám, že lepší vařit vlastní stravu než kupovat "hotovky". Pak nemusí být člověk tolik ve střehu. :angry:
10. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Já taky nechci cukr do roka a myslim, že nám to, Evi, vyjde, dají se vybírat bez cukru, sice jsou ty přesnídávky bez cukru trochu dražší a sousedka má poznámky, že kupuju ty dražší, ale já prostě cukrový nechci, ani po roce je nebudu honzíkovi kupovat, to pak spíš bude třeba cukr v ovocným jogurtu, příležitostí bude dost.
Mel, ve 4M příkrmy je fakt extrém, v klídku si počkej na 6M nebo když se ti bude chtít a Luky bude žroutík, můžeš po 5M, je to v pohodě.
Milu, to je teda nic moc s těma výsledkama, achjo, tak snad ten Medisan.
Pajdi, já mám od doktorky o příkrmech pár příruček, tam jsou tabulky kdy co. A dobrej je word ke stažení na kojeni.net.
10. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Pajdi díky, když mi tam nic neřeknou nebo nepochopím z toho co tam píšou, tak ti písnu do IP. Pojedu si pro ně v pondělí jak pojedu ke svému gyndaři s neschopenkou. Jo já vím, že to uteče do toho 20.Ale zkusím je tam poprosit jestli by mi neřekli, co na těch výsledcích vidí. Ale nechápu kam se poděly... :angry: , to je fakt bordel tam. NA dovču nejdeme, nevím jak budu dlouho na PN a pak musím taky do práce, když jsem teď doma :wink: .
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Prdlajs 20. vydržím to do 30.tého, to je ode dneška 20 dní přece :grinning: .Tak jsem to myslela :grinning: .
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Mel, to bys ale musela kupovat jen bio suroviny. Jinak jsou rozhodně lepší skleničky.
Puzzi, přesně - ani po roce bych nekupovala přislazovaný přesnídávky. Nebo vrchol je takový ty sladký pitíčka.
Pajdi, já mám taky od dr. brožurky a něco jsem si našla na netu.
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj, tak pořád nic? :frowning2:

Alex měl z ovoce jablko, hrušku,banán a broskev.Skleničky od Hamé, jablíčko a broskev samotný, ostatní v kombinaci s jablkem.Ale ted mě dostala broskev s tvarohem od 5m :astonished: koupila to máma, tak to sežeru sama, páč tvaroh asi až od roka, ne?

puzzi, děláš si i ovocný přesnídávky?ovoce budeme mít dost ze zahrady, jen nevím jestli se mi s tím bude chtít dělat
10. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Mili: no je fakt, že to uteče, ale kam se ty výsledky poděly, to by mě zajímalo teda fakt :unamused:
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Nojo, já vlastně dělám ty graulovaný čaje a tam je taky trochu cukr. :sweat_smile: Ale tak snad to není tak hrozný jako ty sladký Jupíky a Kubíky.
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
myslela jsem že budu poslední kdo se něco o miminkách od Tetes dozví a koukám že nikdo neví nic, snda dá brzy někomu vědět, určitě ví jak netrpělivě čekáme na zprávičky
Vojta dnes jí už líp a zatím ani moc neblinká, ale chudák pořád tlačí a nic...ach jo, kéž by se mu to povedlo
s příkrmama bych chtěla taky začít co nejpozděj, ale on stejně Vojta nevypije ani svoji denní dávku a to ji má mít od pondělí zvýšenou, takže on víc asi nepotřebuje tak není kam spěchat. Ale přesnidávky si chci uděat
10. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Do 6M by prý měly být jen skleničky, že jsou bio a dusičnany minimum. Po 6M mi dr. říkala, ať kupuju normální hezkou zeleninu, že tělo dítěte už to umí zpracovat. To už je pak na nás, já kupuju něco bio, něco normoš, radši vařím, udělám si vlastní konzistenci, ty skleničky jsou na Honzíka moc tekutý, on radši hustší. Pokud člověk sleduje složení a kupuje bio skleničky, je to asi fakt nejlepší, ale podle mě ne o tolik lepší než kvalitní domácí.
Anippe, ovocný nedělám, jen někdy do toho rozmačkám banán a jednou jsem koupila meruňky, oškrávala a mixla, ale většinou přesnídávky Sunárek, ty jsou bez cukru 100% ovoce, od 4M kupuju.
10. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Anip, tvaroh až od roka.
Puzzi, tam určitě tolik cukru není, ale nemyslím, že to je něco extra - radši bych dělala sypaný.
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Sypaný čaje jsou myslím o.k., a hlavně mají velkou výhodu, že jdou rozmíchat i v chladné vodě. Sáčkovej se musí vařit. A některé jsou uváděny jako bez přídavku cukru, napřiklad Fenyklový.
10. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Mel, Ty myslíš asi granulovaný, ne?! :confused:
10. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
evčo, jo granulovaný - to je pro mě sypaný, víš??? :grinning:
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Sypanýho bych asi udělala Lukymu vražednou dávku. :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.