• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
dobrý ráno
Guciii,všechno nejlepší k narozeninááááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Jééé Mysky má pamatováka..tak Gucci ještě jednou všecko nejlepší a ať jsi pořád krásná, hebká a žádoucí :grinning: :dizzy_face: .
21. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Miluško, ty jsi fakt střevo moje :dizzy_face: :grinning:
Gucci: no jo, hepy brzédj a moc se neožer!!!! Všechno nejlepší ať je všechno v pohodě.
Za chvilku mi přesunou na dvě hodiny jinam na pokoj,páč mi to tady hezky vymalujou,héč. A s dr. jsme se domlouvali na utz v pondělí, on mi ho nabízel už dneska,ale já budu i raději,když dvojky ještě chvilku porostou a já pak budu mít radost, že hezky přibrali, ale až v pondělí večer, páč tu bude P., takže bude u toho. Moc se těší.
Říkala jsem dr., že mi teda není nic moc, že mi bývá špatně, tak říkal, že v pondělí stejně budeme nabírat laboratoř, ale nevím co napsala do karty sestra, páč říkal no ono taky nikomu nepřidá být pořád tady zavřenej, tak nevím asi už jsem tu za vyhlášenou hysterku. :frowning2: Ale co už s tím nic nenadělám, bohužel. Dneska už je to lepší, né že bych byla nabitá optimismem od zhora až dolů,ale jde to.
Jo, ta moje dvojčatovka tady odsud, psala, že jí nehospitalizujou páč je tu narváno,takže musí ještě vydržet anbeo naopak porodit,ale je úplně hotová,prý má těhotenstký ischias a že už neujde ani 100 metrů, obě děti mají přes tři kila a ona prý už totálně nemůže.....
21. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Ježiš,Mílo ty se po ránu zase vzrušuješ, prý hebká a žádoucí :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
tetes tak ne že jim tu novou malbu hned zasviníš sirupem :grinning: :grinning: :grinning: Dvojky do pondělka ještě trochu povyrostou a budete se moct kochat :dizzy_face: A snad přijdou na to,co ti chybí že ti je pořád tak zle :unamused:
Dvojčatovky teda lituju,ono jenom 6kg na dětech se pronese a co teprv to ostatní a ještě ty vedra do toho.... :confounded:
21. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Mílo by jeden myslel že v tudle ranní hodinu budeš mít ještě zalepený oči a tys už mezitim tak eroticky naladěná :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobre ranko,
teda vy zase po ranu valite :slight_smile:

Gucci tak jeste jednou vse neeeej :grinning: Tak dokonale prani jako Milu stejne nenapisu, tak zustanu jen u toho :slight_smile:

Tak a ted vas jdu zase docist, doufam, ze jste toho od vcerejsiho odpo moc nenakecaly. My jsme byli u znamych na grilovacce, absolutni pohoda, napapkana, opalena od slunicka, odpocinuta ze zahradky, no co vic si prat :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
bréééé ráááááánko
jdem dnes s pG na véču, je něco co bych neměla jíst ? :grinning:

jdu vás dočíst...
21. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
evi: tjo tak pan Evamiček je IRONMAN jo :grinning: , dobrý...jak to dopadlo s tím baráčkem?
anip: jé takže fotky nebudou? to je škoda
Pajdi: tjo to je milí s tou sousedkou :dizzy_face: , to fakt potěší

jééé tak fotky VOjtíka a Alexíka nakonec jsou, no super kuci v akci
ahoj puzzííííí naše dovolenkářka
Mili: co k tomu říct, ženo má hebká :grinning:
díky ještě jednou za přání :grinning:

jirásky dám později
21. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Tetes: teda ted jsem to dočetla a mazec jako ta ženská vedle, škoda, že to fakt nejde zamknout, páč jestli se takhle budeš lekat při každém rozsvícení světla v koupelně tak to nejni moc dobrý, budu té ženské vedle držet moc palce, aby co nejdřív porodila a tys měla zase klid :wink: .... a rozhodně si nemyslím, že by sis trhla ostudu, dyt - jak říkala už ta sestra, seš tam dlouho, myslím, že to snášíš mega dobře :wink:
21. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Tak M. už druhý den "vstávala" v 7 - stává se z toho nehezké pravidlo či co. :unamused:
Puzzi, já Tě asi půjdu seřvat za to spálení osobně, ne?! Ty nemáš napsat, že jsi blbá, ale že už to víckrát neuděláš! :angry: :grinning:
Jé, no jo, Mysky je jak kalendář. :wink:
Tak Guccíku, ještě jednou všechno nejlepšíííííí! :dizzy_face:
Tetes, to Ti za 2 hoďky vymalujou a hned Tě vrátí? Ty jo, to je teda rychlost! :confused: Hele, určitě za žádnou hysterku nejsi a myslím, že i tam všichni vidí, jak to skvěle zvládáš!
S tou dvojčatovou to je drsný - zvl. to, že ji nehospitalizujou, prot. je plno. :angry:
Co ta sousedka? Něco novýho?
Steffi, teda grilovačku závidím.
Gucci, jj, přesně tak! :grinning: S baráčkem to zatím nedopadlo - podepsali jsme rezervačku, stavět by se mělo začít někdy září, říjen... :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Jááni, ted to čtu o grilovačce, závist veliká
já to včera zvládla v pohodě, byli jsme na zahrádce, prvně jsem si dala vodu jako že mám žížu a pak to malé pivo a ani jsem ho nedopila a přijel pro mě v sedm pG, tak jsem říkala, že jdeme ještě na jinou akci a zdrhla jsem :grinning:
21. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci, no vidíš, jak jsi to hezky vymyslela. :wink:

Jo, holky, mám důležitej dotaz. Rodičovská dovolená, pokud je tříletá, končí v den 3. narozenin dítěte???
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak jsem vas konecne docetla, jelikoz me dneska od rana porad nekdo otravuje praci :grinning:
Tetesko, sousedka je fakt drsna a doufam, ze dneska porodi a posupajdi pryc, at mas klid. A ze ses slozila, no co, sestry jsou na to zvykly a uprimne, neznam nikoho, kdo by zvladal tak dlouhy pobyt v nemocnici s usmevem na tvari. Takze je moc dobre, ze se vybrecela a dneska bude urco lip.

Ty jo dneska ma byt 30 stupnu, asi umru, co mi fakt nedela dobre je teplo :frowning2:

Ani, Rio kluci jsou super smiskove :wink: To je fajn, ze jste si srazik uzily...

Gucci tak tos vcera zvladla dobre :slight_smile: Mi vcera taky nabizeli nealko pivo, ale s diky jsem odmitla, mi to ted proste smrdi :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Jani: hele, ale mě se tam udělalo fakt zle a když jsem si dala to pivko, tak mi to fakt pomohlo...teda na chvilku, ale pomohlo
jinak jsem taky dneksa stála u skříně a čučela co si vemu, naštěstí jsem oblíkla 3/4 džínové z lonska, tak dobrý
21. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Gucci no ja to pivo fakt nejak nemuzu a ani vino...
Ty joo zase nekomu reknu, ze uz nemam nevolnosti a druhej den budu travit s hlavou v mise :frowning2:

Gucci ja uz obliknu jedine trictvrtaky :angry:
21. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
já mám většinu džínů bederních, tak to zatím jde...horší je to s podprdama :grinning:
21. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Hmm tak prsa mi trochu porostla, ale do podprd se v poho vejdu, tam problem nemam :slight_smile:
Gucci no mi uz zacinaji vadit i ty bederni kalhoty, si nemuzu sednou, musim rozepinat knoflik :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Dobré ráno, v půl sedmý jsem vstala s H., i když tchýně by to zmákla poslední ráno ještě, ale už jsem si ho chtěla užít. Teď je v kočáru s tchýní, tak jsme s P. uklidili.
Milu, z Istrie do Plzně to táta jezdí většinou těch 10 hodin plus minus, ještě že je v Německu neomezená rychlost :sweat_smile: Ale chytli jsme i tak pár menších zácep u regensburgu např., ale výborný. Máme navigaci a ta hlásí zácpu dopředu a navrhuje objetí, tak jsme se jedný celkem velký vyhli, haha, pak hlásili v rádiu 25 km Stau či tak něco. Vždycky špicujeme uši na ty německý dopravní zpravodajství a doufáme, že těch 30 km Stau je někde jinde :sweat_smile:
Půlroční podmínka :grinning: Jestli přibere do roka další kilo, tak bude na dietě :grinning:
Gucci, všechno nejlepší, gratulace veliká, těhule jedna, si to nemůžeš ani zapít!!! :grinning: Šup šup vstříc 2. trimestru a nevolnosti nech v tom 1.
Tetes, to bude krása v pondělí UTZ i s P., moc se mi líbí, jak se s tebou na všem domlouvaj a vycházejí vstříc.
Si myslim, že nejsi za hysterku, já myslim, že právě tím chtěl dr. říct, že tam z toho v nemocnici hrabe každý.
Ty vole, chudák ta dvojčatovka...
Evi, ano mami, tak já už to víckrát neudělám, příště žádná desítka, se namažu slivovicí, bude to stačit? :sweat_smile:
Tyjo, já chci nehezké pravidlo v 7, Honzík má max. půl sedmou. No ale dobrý, lepší než v pět, je potřeba k tomu přistupovat optimisticky.
Jj, rodičovská dovolená do narozenin.
Přeju, ať to vedro zvládáte, hlavně těhule a mimina.
21. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Holky nebujte se nic, já se taky do ničeho nevlezu a to nejsem těhu :grinning: . Včera jsem výtahla šortky a zase jsem je zandala, ty jsem mohla nosit tak před 5 kily :grinning: .

Jani, super grilovačka, to ti závidím. :slight_smile:

Gucci vidíš jak si to včerá zmákla :wink: .

Jinak já jsem od rána prostě eroticky naladěna a to včera byl sexík a jako dost dobrej a měli jsme i otevřený okna a všechny a bydlíme ve 3.patře :grinning: , ale jak mám vždycky ovu, tak bych mohla pořád, ale to za pár dní přejde a nemusím nic :grinning: . A to si ani nijak nevsugerovávám, že si řeknu hole vole je ovu znásilni manžu..to fakt ne, kor když vím, že to přirozeně nejde..ale asi to ta příroda zařídila tak, aby ta sexuální vzrušivost byla v tomhle období větší. :sweat_smile:

Tet, tobě budou malovat? A nemalují celé poschodí kvůli tomu sirupu co jsi jím ohodila v tom prvním pokoji stěnu :grinning: . Jestli jo..tak měli raději počkat až půjdeš s tenisákama domů..takhle riskujou, že to budou dělat za dva měsíce znovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
21. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Puzzi, dík. A ještě mi prozraď, kde sis v Plzni byla žádat o rod. přísp. :slight_smile: Tak pro mě je v 7 fakt krize. :sweat_smile:

Tak o sexu mi vůbec nemluvte! Nemám na něj vůbec, ale fakt vůbec chuť... :unamused: Myslím, že si D. brzy najde milenku. :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Čau ženy,
tak Guccíku, hodně štěěěěěěěěěěěstíííííííííííííííííí, zdrááááááááááááááááááááááávííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: Ať se ti splní všechno, co si přeješ a malý Guče a pan Gucci ať ti dělají jen samou radost :dizzy_face:
Jdu makat, posléze se pokusím dočíst
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Lao, co furt děláš?
21. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
kujíííííííííííííííí :dizzy_face: , 29 je mazec ale teda
21. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Gucci, neser! Bych brala 29 hned! :wink:
21. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Evi, příští tejden jdu žádat o RP, teprve teď jsem byla schopná si nechat v práci podepsat nějakej papír, tak o víkendu to musim vše vyplnit a jdu na to. Pak ti řeknu.
Milu, šortek "před pěti kily" taky vlastním několikero :sweat_smile:
Evi, jsem na tom se sexem podobně :frowning2: Když už na to dojde (a někdy i z mého popudu - když si řeknu, že už by to chtělo a že je trapný, aby furt dolejzal jen jeden :grinning:), tak jako celkem ok, ale že by to byla extáze a nemohla bych bez toho bejt... Docela mě to štve a nevím co s tím, je to jen v mý hlavě něco, stereotyp? vyčerpanost? Nevim nevim...
21. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
cau holky tetes to je prece normalne lidsky obcas proste takhle brecet....bo jako co si myslis...
jeee jani grilovajdu taky zavidim a mame taky naplanovano akorat..musim pockat az mu sleze ta vyrazka ....
evco do 36tydnu veku ditete..takze asi ten prvni den co mu jsou 3roky
no ja uvazuju nad dvouletou a zacnem se snazit asi od pristiho ledna....nebo tak nejak ...dneska jsem mela pocit ze jsem mela ovulku :slight_smile:)))
uvidime jestli to dostanu cca za 14dni
gucciku taky hepy berzdejuju a hlavne at je male guccatko v pohode a del ti jen radost :slight_smile:))
janim jak je neblinkas?
rio a annip to jsou asny chlapecci ....
evco my jsme ockovany 4den z porodky ..a teda reakce fdakt husta chudera mala...to bych se taky pak bala tech dalsich
lao jeee to se taky tesim az se mladej bude na me takhle krenit cece ..ted si povida v kolibce ..tak s nim pujdu zkusit uvarit si poblivku ...
vcera vecer jsem vubec nemela mliko
21. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Haha, Gucci je staroušek, já jsem o 3,5 měsíce mladší, heč :grinning: Ale vykat ti nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Tek, naběhni na jídlo, to zmákneš, Olík tě snad nechá, je fakt hodnej podle toho, co píšeš. Šikula :slight_smile: Těším se, až ho uvidím na vlastní oči, musíme se někdy v červnu domluvit.
21. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
puzziová, vykat nemusíš, ale svačinky by se hodily :grinning:
21. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.