• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Jj, tvaroh od roka, to je přesně ono ta přesnídávka od 5M s tvarohem - nebrat!
Nj, já vím, že bez cukru čaj by byl lepší, ale v tomhle jsem udělala osobní ústupek. Zkoušela jsem honzíkovi vodu a jeden sáčkovej, ale ani neochutnal, tyhle granulovaný tu a tam aspoň trošku.
10. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
No já nemusím teď řešit ani granulovaný ani žádný, jsem ráda, když do něj dostanu přes jeho vztekání mlíko.
10. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Mejl z rodinky - málem jsem chcípla smíchy Miminko již rozpozná své rodiče od ostatních lidí. Ráno po probuzení přijdete k postýlce a miminko vás uvítá svým neodolatelným úsměvem. Myslí ten řev hladového dítěte???
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
puzzi dík za typ na Sunárek, se přiznám, že jsem to nějak moc nekontrolovala a ted na to koukám, je tam cukr :frowning2: ale už budu dávat pozor.I když zase nic se nemá přehánět, že!Takže když babi koupí s cukrem, tak se z toho nepo...Máti ho totiž děsně ráda krmí, na štěstí bydlí daleko :grinning: Mě se zelenina z marketu hnusí, takže u nás bude bio, vlastní, nebo skleničky asi hodně dlouho.Čaje nedávám, pokoušela jsem se o neslazenej, ale nechce, tak vozím jen vodu a násilně mu vlažím pusinku :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Anippe, já násilně krmím. . . :grinning:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Anippe, hlavně pozor na Hami, ty jsou slazený většina. Ale jasně, jednou jsme byli u našich a byly tam tyhle a dala jsem tu slazenou, jednou za měsíc někde se nic nestane, to je jasný! Ale kupuju ty Sunárky bez cukru a jsou fakt dobrý, škoda že to honzík vždycky sní všechno, bych to ráda dojedla :sweat_smile:
Mel, :sweat_smile:, Honzík nás úsměvem vítá, ale ve 2M taky většinou brečel :grinning:
10. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
puzz, brečel??? Já to nazývám řevem hodným týraného dítěte. :grinning: No občas se zklidní na přebalováku, ale nesmím začít oblékat. :confused:
10. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
jo ještě vám musím napsat hovnostory ze včerejška.Jak jsem jela nakoupit P. že počká s Alexem v autě, no stojím u zeleniny a najednou za mnou P. s Alexem v náručí, Alex rudej až za ušima, P. hlásí, že řval jak vražda, tak musel přijít.Jsem se nahla, dávám A.pusu a najednou to cítím :astonished: Tak jsme nakupovali, smard se za náma linul, matka prase, zůstavala hezky v klidu, děcko muselo přežít ještě cestu domů, páč jsem tušila že bez sprchy tohle nedám.Doma jsem to vzala z gruntu, nejdřív dítě, potom oblečení :sweat_smile: ....ale vzpoměla jsem si na parkovišti na vaši BKM :grinning:
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Anippe, to znám :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Anippe, teda Alex je šikovný chlapeček. . . Já když nechytnu včas nohy, tak meju taky téměř komplet - zasadně si je do toho vrazí. :dizzy_face: Nejlepší je, když má ponožtičky a já je zapomenu sundat.
10. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
tjo Anip, to seš dobrá, že tě to nechalo tak v klidu :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Dobrá hovnostory :grinning: :grinning: .
Holky co je s tou Teteskou, já už jsem fakt nervní!
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Já bych šla 5 kroků za nima a dělala, že je neznám a nenápadně přihazovala do košíku nákup. :grinning:
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Anip, :grinning:
Mel, a Ty neuvažuješ někam s L. zajít? Pokud brečí takhle moc, jak píšeš, tak bych to asi řešila... Vem si Campi Ladunku - taky jí strašně trápilo to bříško. Kdyby se na to nepřišlo, tak chudák Lada...
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Pajdi: no já taky čekám čekám, za půl hodiny jdu z kanclu :unamused:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Evi, když ono to je někdy moc a někdy ne. Zvláštní, že někdy míč pomůže a někdy ne, v noci pak klid a když není hlad tak spokojené miminko. Zkusím ještě ty kapičky a větší dudlík na lahvi, třeba mu co se týče jídla vadí, že to teče pomalu. No a pak se uvidí.
10. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak furt žádné zprávy? :confused: Jsem byla ráno pracovat a furt jsem si říkala, že budu poslední, kdo se to dozví a koukám, že stále niš... Jsem moc napnutá. No ale to my všechny.
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ke všemu teď spokojeně chrupe už tři hodiny, a kdyby tak hrozně bolelo bříško, tak nebude nejdříve řvát u flašky a následně se smát u kolotoče. . .
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
mel no jo, na ponožky nezapomínat, to je základ :grinning: Alex mi vždycky sprasil vývazy na nohách, ale to jsem riskovala, páč se mi nechtělo rozvazovat, namotávat a znvu vázat

..jdu vařit bramboru+mrkev :grinning: odpoledne mám návštěvu, ale budu nakukovat
10. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
no nic holky, já jedu k té Grej
mějte se hezky
a prosím kdyby něco o tetes napište mi někdo sms
díky moc
o víku snad budu
papapapapa
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Grej pa a užij si to a určo napíšu sms. :wink:
10. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ponožky se musí sundavat, to je základ :grinning:
S tím brekem dětí a problémem, ono je to fakt různý, některý děti jsou extrémně ubrečený a uvztekaný a nic jim být nemusí, jiné mají zdravotní problém a pozná se to třeba dle kadění a přitom ani moc nebrečí, já myslim, že Mel asi nejlíp pozná, jestli Lukyho fakt něco zásadního netrápí? To brečení u flašky měl Honzík jeden čas taky, trochu pomohl větší průtok dudlíku, uklidnění před a tak různě. Večerní několikahodinové řevy neuklidnitelné neznám, to bych asi řešila, i když ve 2 měsících je to ještě celkem asi i normální ty prdy a tak... :frowning2:
Anippe, já nákup se smradem chápu, to je fakt nejlepší vydržet domů :sweat_smile:
Gucci, užij si grej!
Holky, s tou tetes je to divný, že furt žádná zpráva, achjo, snad brzo...
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mel, já samozřejmě nevím, jak to u vás vypadá - já z toho, co píšeš, pochopila, že L. skoro pořád brečí, neusmívá se na Teba atd.
Já ponožky nesundavám - podržím jí nožky jednou rukou a druhou utírám. :wink:
Puzzi, já to nemyslela tak, že Lukymu musí něco být - spíš že bych to prověřila, aby se třeba netrápil zbytečně.
Taky už jsem z tý Tetes nervozní... Je to fakt divný, ale třeba P. zapomněl to číslo nebo tak něco....
10. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky,

no já podle popisu lukyho taky měla pocit, že jako malej terorista jen brečí a řve :sweat_smile:

já ponožky sundávám, kdy jdu spršit a když ne,m tak je taky nechávám, ale už to bylo párkrát tak tak :grinning: tak si pokaždé řeknu že příště je musím sundat :grinning:

jinak Stelik dneska poprvé zaměřila a lapla špendlík :slight_smile: :dizzy_face: a s bolením má problém už jen hlavně nad ránem (to je sice pro mě nejhorší čas,ale co nadělám :grinning:), asi jak se v noci nehýbe, tak ji pak ráno bolí břicho a tlačí..

gucci pozdravuj grej a Kačku..
10. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
a len mě teda mrzí, taky bych jí to moc přála, byla jsme s ní na jednom tématu.. ale do třetice všho dobrého.. teď jsem mluvila s jednou ženkou, má 4 letou dcerku. Říkala, že si na ni počkali 10 let - inseminace, 2x IVF a pak že se na to vykašlali, pořídili psy, dohodli se že aspoň budou moct hcodit na kjoncerty a tak a do půl roka byla prý těhotná.. :slight_smile: vím že to není u všech tak, ale třeba by to len pomohlo, ikdyž vím, že ona je jedna z těch která se to snaží právě takhle dělat..
10. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Evi, tak to jsem se asi špatně vyjádřila. Prostě on má vztek u flašky v první řadě a pak samozřejmě občas začne řvát, protože on se přeci sám bavit nebude. No a pak občas je i nějaká ta kolika, ale spíše večer. Přes den o.k. skoro vždy.
10. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jinak u koliky je fialovej, u vzteku "jen" červenej. U koliky nemůže nabrat dech u vzteku většinou jo. No prostě vztekloun po tatínkovi. :angry: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holka ta Tetes to je divný...počkáme až se vrátí Jani, myslím že má číslo na jejího manžu...ale to si nejsem jistá...
10. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky ted jsem mluvila s P. Vse je OK, Terka je jeste na JIPu, mela by byt vecer.
Misa ma 49cm a 2,8 kg a Kacka 44 cm a 2,4 kg Kacce museli davat krev, protoze byl nejaky problem s placentou, dneska vecer by meli vedet vysledky. A prej jsou naaadherni :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Jasně, určitě stojí za to zmínit se doktorce, že dítě víc brečí a v jakých situacích. Když se budete nudit, mrkněte na diskuzi: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66890&vGroupOffset=0&vOffset=0
Kay, špendlík super! Honzík měl taky takový období plus minus kolem 3M (už nevim), že ho brzo ráno budily prdy, jak se celou noc nehejbal, tak v pět ráno začal prdět a tlačit a brečet, to je děs, že vidíš, jak by dítě ještě spalo, ale trápí ho to, ty bys spala a trápí tě to :sweat_smile: To přejde.
Kay, myslim, že to pořízení psa atd. není pak ani důvodem zadaření, že je to prostě náhoda a že se někomu podaří do deseti let, to má šanci 99% lidí, že když si 10 let počkají, že se povede :sweat_smile:
Steffi, dík za zprávu, to mi spadl kámen ze srdce, jé, nádherní, těším se moc na fotky. Váhy mají krásný, Kačka skoro 2,5 kg, což je úplně ok. Snad to s tou krví bude dobrý, to nějak pořeší a bude! Tetes večer na netu?
10. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.