• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Janíííííííííííííí děkujeme za zprávy, to je nejkrásnější zpráva dne :dizzy_face: .Jsou to ale obřící to ti teda povím :grinning: .
Tfuj mě spadnul šutrák ze sérdce :grinning: .
Huráááááááááááááááááááááááááá :grinning: .Gratulujeme :dizzy_face: .
Psala si to Gucci nebo jí to mám písnout?
10. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Jdu to napsat na Srpen!
10. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Milu nepsala, ted jsem prisla domu a jeste jsem vas ani nedocitala, hned jsem letela se zpravama :slight_smile:
Puzzi tam uz to je :wink:
Jé super, no Kačka je teda drobek maličkej, ale ona určitě brášku brzy dožene. :wink:
10. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Steffi už to tam napsala, super :slight_smile:
Tak já jí to písnu ať si oddáchneš :slight_smile: .
Diky, jdu docist ty 4 strany :wink:
10. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Holky, to je krása, to musí bejt drobečci nádherní, hlavně že jsou všichni v pořádku, Kačenka váhu dožene a krev bude určitě taky dobrá. Hlavně že to zmákli s těma placentama a krvácením, to je super!
10. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
puzzi, no ta rána jsou děs.. pro nás všechny :grinning:
já to nemyslela tak, že si pořídíš psa a otěhotníš, aleže na to přestaneš mslet atak. to je stará známá pravda,že když se na to vyprdneš, tak se to i povede, protože Tě to přestane blokovat ta psychika..

už aby porodila ta moje skoro švagrová, jsme z ní taky už nervní abyto měla holka za sebou a taky jsem zvědavá..

tetes gratuluju.
10. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Tak já na to blokování psychikou nevěřím, možná u někoho, ale nevěřím. Podle mě když to někomu dlouho nejde, tak má často fakt nějakej problém. Viz Len a idiopatka a u IVF najednou tolik triploidů a možná chyba vajíček. A lepší vajíčka myšlením neovlivníš.
10. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jojo Teteska by mela byt vecer na netu, uz ji pusti z JIPu. Pry cisar byla rychlovka.
Petr znel strasne stastne a unavene zaroven :wink:
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak konečně zpráva,super :dizzy_face: Těším se na fotky :wink:
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jinak jsem vas jen prolitla, fakt jste toho nakecaly strasne moc!
Zachytila jsem, ze Mili nema zpravu z MR, to je fakt bordel!
A Guccikovi gratuluju k pohybum :wink:
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Teda taky jí z JIPu vyšoupnou rychle. Se s tím nijak nemazlí. . . Ale ono je prý důležitý rychle se začít hejbat kvůli hojení, ale je to síla. No po tom všem to bude už myslím pro Tetes stejnak úleva.
10. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mel ono zas kdyz nejsou komplikace, tak na JIPu zbytecne nedrzi a P. rikal, ze cisar byl rychly a bez komplikaci, takze neni duvod Terku drzet na JIPu. Aspon bude mici za mrnouskama...
10. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
mici=moci..pisu jak hotentot!
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Já na JIPu nebyla vůbec :sweat_smile: Rychlý císař bez komplikací super, za týden bude Tetes běhat jak srna :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
No není důvod, vlastně na JIPu je člověk hlavně kvůli měření tlaku a pak pár kapačkám . . . No a člověk má fakt přístup k mimčům, a né furt čekat až je náhodou přinesou, když mají sestřičky na dětským chvilku času.
No ja doufam, ze Kacka bude OK a pujdou vsichni brzy domu...
autor
Snad jo, kvůli císaři bude stejně Tetes v nemocnici asi tak týden, tak to by bylo super, kdyby byla Kačka ok, že by šli za týden domů všichni tři.
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já myslím, že Kačka bude v pořádku. Jen asi možná jak blbly ty placenty, tak neměla potřebný přísun. Se dozvíme večer co a jak.
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Puzz, když ji nevykopnou čtvrtý den jako mě. Kdyby Luky přibíral tak jsem šla třetí den. . .
10. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Mel, nojo, tyjo, tos šla dost brzo. Mně říkali 8 dní a nakonec když bylo vše dobrý a ok a trochu jsem škemrala, tak z toho bylo šest. Já blbka už ani nevim, proč jsem tak škemrala, jsem si tam měla ještě den poležet :grinning:
10. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
P. nerikal, ze by to bylo nejak vazne, takze snad to jednou transfuzi vyresili a ted uz je vse OK a uzivaj si rodicovstvi...
10. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jé, Steffi, moc díky za zprávu!!!! Hurááá! Tak to jsou fakt super velký, bobečci! Jsem moc zvědavá, co pak T. napíše! :slight_smile:
Kay, já teda na psychiku při neplodnosti moc nevěřím - to jsou spíš extrémní případy, kdy se na to někdo absolutně nafixuje, ale jinak bych řekla, že je to spíš výmluva dr., když neví, co Ti je...
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Puzz, no oni potřebovali především uvolnit lůžka a pak prostě asi že nebyli komplikace tak šup domů, ještě že jsem měla oporu v manžovi a v mamce, hned druhý den vlastně nastoupila "babskou". A jinak to už stejnak bylo fuk, nemocnice nebo domov. Mi na tu poslední noc už nekompromisně vrazili Lukyho na pokoj.
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
L26 přeje Tetes, Míšovi a Kačence hodně štěstí, psala jsem jí.
Já se těším večer na Tetesku tady, se na ní sesypeme.
Mel, no síla, jsi měla křest ohněm, ale zvládlas to bezva!
10. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
super zpráva jsem moc ráda že jsou děti i tetes v pořádku a jsou fakt krásně velcí, parádně to všichni zvládli :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jéééé, díky za zprávu :dizzy_face: Kačce a Míšovi přeju hodně zdraví a štěstí v životě!!! :dizzy_face: Krásný míry-moc se těším na fotky a na další info :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.