• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzz a Tetes to zvládne taky, na ní snad budou hodnější. I když ona má taky velkou oporu v drahé polovičce. :dizzy_face: Hlavně se jí ten pobyt v nemocnici už zkrátil. Tu nejdelší dobu už má za sebou holka statečná.
10. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: krásný míry....tetes moc blahopřeji a přeji hlavně zdravíčko!At jste co nejdřív doma
10. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
To jsou krásný zprávy o Tetes, zvládla to dobře a ten pobyt v nemocnici stál za to.
Dlouho jsem tu nebyla a čtu samé dobré zprávy. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj
jenom jsem přišla zjistit co tetes.....až jí někdo budete psát,vyřiďte prosím i ode mě obrovskou gratulaci,že jim všem přeju moc zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak ja mam povinnosti splneny, babca je dobra, tak vyuziju toho, ze zitra jede tata do Prahy a svezu se s nim.
Milu co ty rikas na mou pondelni navstevu? :wink:
10. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Mysky no ted jsi na rade ty :wink: Jezis ja uz se tesim na fotky Misi a Kacky a pak na Mysky porod :slight_smile:
Ja mam dneska takovou radost :wink:
10. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
No to je nádhera :dizzy_face: , já už se tak bála. Tetesko- moc gratuluju :dizzy_face: a přeji hlavně hodně zdravíčka!!!!!!! :dizzy_face: To jsou krásné váhy! Už se nemůžu dočkat až uvidím fotky :slight_smile: .
10. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Jani- takže Ty už zítra zase pofičíš domů? Doufám, že se tady ještě do porodu ukážeš :wink:.
10. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Pajdi vis jak ja se lekla, kdyz mi P. volal. Jsem myslela, ze se neco stalo. Ja nevedela, ze to jeste nikdo nevi..
Ale pak mi rekl ty krasne miry a ze vse bylo v pohode, tak mi spadl balvan ze srdce!!!
Jojo zitra uz jedu domu a urco se tady jeste nekolikrat do porodu objevim :wink: Urco na zacatku zari, to tata bude slavit 60tiny :slight_smile:
No zaridim si to tak, ze tady zase budu na dyl a urco se uvidime :wink:
10. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
tak velká gratulace, Míša je teda obr, větší než Mariánka při porodu :sweat_smile: To tak rychle uteklo a už jsou na světě!
10. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Terkyt fakt? Kolik mela M. pri porodu?
10. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Teda mě 2,8 kg připadá hrozně málo u jednoho miminka. V porodce mi takové děti připadaly hrozně malé. . . Ono asi tak větší část dětí váží. :confused: Jo teď jsem našla článek, že ve 3-4 měsících by dítko mělo vážit dvojnásobek porodní váhy. Jako doufám, že to se nás netýká. . . Už teď občas necítím záda.
10. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jani- tak to je super, to budu doufám ještě vcelku :sweat_smile: . Už se těším na září :wink: . Teda kdyby mi volal P. od Tetesky, tak bych se asi taky vyděsila k smrti!!
10. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Jani v pondělí nejni problém, kdyby to šlo, tak někdy odpoledne. Dopoledne musím na gyndu a pak do toho Mediscanu a pak si dáchnu a pak tě čekám :dizzy_face: .Tak nějak kolem třetí?? Můžeme jít nejdřív spolu na prochajdu, teda nějakou kratší a pomalou jestli neva a pak skočíme k nám :wink: . To se už moc těším :slight_smile: .
10. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Pajdi no ja se s P. znam, ale nejak jsem necekala, ze to jeste nevite...
Milu dobrej plan, souhlasim :wink:
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Mariánka měla 2750g a 46 cm. Ale vůbec netuším proč. Rodila jsem ukončený 38.tt a přibrala jsem předpisových 12kg.
10. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Terkytko, ono některé děti jsou asi prostě menší a některé větší. Proč měl Luky 4080g a já přibrala 7kg? Z toho 5 jsem přibrala vlastně posledních 5 týdnů.
10. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Terky bud rada, ja mela 2,3 kg a 49 cm a to mama rodila necele 3 tydny pred terminem. Bracha mel o 1,5 kg vic a moje mama dodnes na porod brachy nevzpomina moc rada. Rikala, ze se mnou to byla brnkacka :wink:
10. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Jani, na tak malý prtě z tebe vyrostla docela vysoká ženská. :wink:
10. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Mel no jasne, ja mozna v porodnici byla nejmensi, ale to bylo poprve a naposledy :wink:
10. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj,máte nějaké nové info o Terce?
Puzzi,děkuji za info :wink:
Steffi: ty ses na mě vyprdla :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo holky,prosím o info,ségra dnes byla na UTZ, je v 6-tém týdnu,ale nezjistili srdíčko :frowning2: ,to už by mělo být ne?byla z toho taková celá přepadlá,raději prý počítá s nejhorším :cry:
10. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Leni nevyprdla, ja se to dovedela, napsala tady a Puzzi byla rychlejsi a poslala to tobe a Mila to poslala Gucci :wink:
Leni at se segra nestresuje, srdicko musi byt do 8tt, to je rozhodujici...kdy jde na dalsi kontrolu?
10. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Jinak o Terce zadne dalsi info, mela by se ozvat az ji pusti z JIPu.
10. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Holky, zrovna mi píše táta, že jel dnes na D5 193 a zastavili ho dva sympatičtí páni v Passatu a vysvětlili mu, že nebude min. příští tři měsíce potřebovat auto :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě že jedeme do Chorvatska naším :grinning: Řidičák jim prý má přijít odevzdat až za 2-3 týdny, tak do Chorvatska ještě bude řídit, zpátky já a máma :grinning:
10. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Puzzi no nekecej! A to uz mel nejaky skraloup?
10. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Steffi: já to beru,to je v poho,řekla jsem si,že si dloubnu :grinning: :wink:
na Další UTZ jde za 14 dní,tak doufejme,že se srdíčko objeví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Leni, jen si dloubni :wink: Ale to vis, to byla informacni smrst. Vsichni uz byli vynervovani, co se deje...
Leni urco se objevi. Ono nekdy staci den. Ja v 5+4tt srdicko nemela a o tyden pozdeji krasne bilo :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Steffi, neměl nic, ale překročení nad 50 je řidičák fuč, auto zabavený na 6 měsíců, ale jelikož to bylo poprvé, tak po 3 měs. může požádat o prominutí zbytku trestu. No je mi ho líto :sweat_smile:
Zbytek dočtu později za chvíli. Já jen jsem se chtěla podělit :sweat_smile:
Puzzi jo taaak, on trochu zavodil :grinning: Tak to potom jo :wink:
autor
Śteffi, ty se máš, že jezdíš do OVA a můžeš se vidět s Pajdou :slight_smile:
Mel, zdvojnásobení váhy myslím až v 6ti měsících. Honzík jí skoro ztrojnásobil :sweat_smile:
Leni, srdíčko až tak 7-8tt, já myslim, že pohoda, co jí k tomu řekli doktoři?
Já byla dnes odpo s Honzíkem u babi, šli jsme ven, super to uteklo.
10. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.