• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, jojo to je vyhoda, ze pochazim odtud :wink:
10. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak nevím kdy dvojnásobek ale stoprocentně v roce mají mít trojnásobek porodní váhy :wink:
10. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Rehos, dík za info, takže odteď nesmí Honzík 4,5 měsíce přibrat ani deko :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Puzzi to jsem teda nechtěla říct,víc mít určitě může ale nemělo by to být míň :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
:grinning: tak ted jste me pobavily..chudak Honzik :wink:
10. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
cau tetesko mooooc gratuluju k prdisum krasne vahy a urcite bude Kacenka v poradku ...moooc se tesim na foto ..to budou nunici panecku ...2800 mel oliver kdyz spadl ze sve porodni vahy :wink:
dneska byl krasnej den ..rano teda peklo oliver byl asi pretazenej ale pak MHD a u ladunky super ..ladunka ho trochu zmlatila .-))))) a byla strasne hodna
campi zase uuuuzasne uvarila :slight_smile:
no a pak super prochazka se zaverecnou horolezeckou pasazi a pak taky super brusleni ....s destovou prestavkou ...
campi to mooooc slusi byla vcera u holice :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi ty voe :slight_smile:)))))) to jwsem zvedava tak ho tejden nekrm :slight_smile:))
leni srdicko muze bejt az do 9tt takze klidek ..ja ho mela 6+3 myslim bo tak nejak takze 7tt
10. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
puzzi kolk ze jel?
10. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Puzz, Honzík bude holt držet dietu. Já to Lukymu říkám už teď. :wink: A tvůj táta - jedním slovem šikulka. :grinning:
Jako nemám takovou fekální story jako vy, ale měla jsem krásně umytýho čistýho chlapečka. Jdu mu dát najíst - začal se opět vztekat - to jsem ale věděla, že trápí nevykakání za více jak 36 hodin a nejde mu to ven. Takže pereme se s jídlem, Luky třikrát zaprděl, třikrát zatlačil a . . . . koukl na mě spokojeným pohledem a já ho šla komplet svlíknout, znovu umejt a dát komplet vše čisté. A chlapeček úsměv na rtech. . . :confused:
10. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tek, tak jste si to u Campi opět užily, hm, mňam, to věřím, že byl dobrej oběd, Campi umí :slight_smile:
Tek, 193 jel :sweat_smile:
Mel, není nad to se pořádně vy..., i Luky už objevil to kouzlo :grinning:
Fuj, jsem se přežrala tyčinkama. :confounded: :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo a s úsměvem, že bude hajat a místo toho už hodinu straší a spát nechce. Z kolotoče už mi drnká hlava. :grinning:
10. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tek krasne jste si to uzily, to je parada :wink:
Puzzi ty jo, to ani muj tata tak rychle nejezdi :slight_smile:
Mel to vis, takovy poradny vys... to je krasa, to i ja ted ocenuju. Blba tehu zacpa :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Mel, dvojnásobek porodní váhy by měly mít děti tak v 6 m.
Puzzi, no nekecej! Hned jsem to četla D., prot. ten jezdí podobně, a kdyby přišel o řidičák, tak může jít na pracák... A potřebuje táta jezdit kvůli práci? Nevíš náhodou, o kolik se může překročit ve městě, taky 50?
Tek, to je super, že jste si to užily (vlastně užili - i s Olíkem :wink: )! Už se taky moc těším! :slight_smile:
M. tady už na mě hodinu kouká s očima dokořán. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jani, tak těhu jsem zácpu neměla jediný den. No jinak to co Luky vyprodukoval, to bylo hodno BKM. Brzy hodlám objednat čínský nočníček, na tohle nebudu mít dlouho žaludek. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Steffi, naprosto chápu - já byla v pohodě až po Magnosolvu. :wink:
10. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Evi, no když budu držet Lukyho na dietě, tak možná v šesti měsících bude mít jen ten dvojnásobek, jinak ho asi překročí. Blbý, že do poradny jdeme až na konci srpna, nemám teď přehled o jeho váze.
10. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mel, tak to je takový orientační... Hl. je nehladovět ani nepřecpávat. :slight_smile:

Zkoušela jsem M. hladit po hlavičce, aby usnula - tak se rozesmála... :sweat_smile: Tak nevím, nevím...
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
ty voe puzz jsem myslela ze jsi se upsala si dela prdel neeee???? :slight_smile:)) to se nemuze ale nicemu hoch divit :slight_smile:)) kam ty voe spechal?
mel tohle presne bych taky potrebovala ...oliver to dneska krasne zalomil jupiiiii :slight_smile: ac jsem mela strach pac toho naspal habadej
evi nesmis prekrocit mas pouze toleranci 3km v hodine na vychylku radaru ....
a to plati uz vsech rychlosti
evi ja taky rikala jsem campi at se domluvite me je to fuk a klido prijedu i k ni :slight_smile:))
10. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Evčo, no přecpávat se nedá - normálně prostě přestane pít a jazykem vyhazuje flašku.
No Luky už usnul. Zajímavý srandičky srandičky, pak člověk chce aby spal a začne pobrekávat až řvát vzteky, co že to chceme, když on si chce povídat. :sweat_smile: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Evi ja si ten Magnosolv snad necham napsat jen kvuli zacpe :wink:
Ty jo mi se ted mota hlava, ale tlak mam dobrej :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jani a nebo apolactobacillius - já ho brala poslední 4 týdny, prý má dobré účinky na ochranu dítěte před alergiemi, stačí poslední 4 týdny, ale můžeš i teď a taky se po něm chodí dobře na záchod.
10. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Mel diky za radu. Ja ted cpala same ovoce a jogurty a prdlacky :-/
10. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
No když budeš kupovat, tak jen apo - jinej ne. Je to 30 tablet a bere se jedna denně. Nevzpomenu si teď jaká firma to dělá, ale je jen jedna jediná.
10. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
10. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Diky :wink: Zkusim...
10. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Není zač, mají to snad v každé lékárně. Tohle jen, že jsem zkopírovala jeden z odkazů. :wink: I když by to vyloženě nepomohlo, tak rozhodně neuškodí. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak nakukuju, jestli se tu neobjevila tetes, abych jí poblahopřála... Fakt klobouk dolů před touhle ženskou.

teksas, evi: takze vychazi 11. nebo 13.8. Mně je to fuuk.

puzzi: ja jsem jeste furt nerozchodila, ze jsem ti tenkrat nezvladla uvarit, ale musim to nekdy napravit. A jaky auto ma tvuj tata? Nebojite se o nej, kdyz jezdi tak rychle?

evi: jsi me rozesmala, kdyz jsem si predstavila tu situaci s uspavanim. Jsou to potvůrky, stačí pak jeden usměv a člověk je naměkko.

steffi: a zkusila sis zamichat do jogurtu psyllium?

Holky, Oliver je takovej pohodar, to mi prijde jako z jinyho sveta. Ale teksas je taky pohodarka, tak to to vysvetluje.

m.e.l: a stalo by se vam neco, kdybyste trochu Lukymu vyhoveli a treba se mu venovali, kdyz si chce povidat?
10. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
campi neboj my mu vyhověli, nejlepší je jak to pak natahuje jako že mu je hrozně ouvej, aby jsme u něj furt byli a pak se sám prozradí tím, že se začne řechtat na kolotoč. :grinning: Je to komediant čím dál větší. :wink:
10. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
mel: tak to jsem špatně pochopila, když jsem četla o tom řvaní.
10. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Campi psyllium si davam normalne do vody, ale taky mi to nepomaha :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.