• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No on to mění víš? Chvíli je to sranda, pak vztek, protože ho to už nebaví, pak vztek že chceme odejít, pak zase sranda protože tam jsme a nakonec řev, protože už je unavený a chce spát, jenže se sám neumí na to jeho oblíbený břicho otočit. :grinning: Někdy je to s ním opravdu sranda k popukání. A dneska nevěděl zda koukat na kolotoč nebo na tátu, který dělal pošklebky. Oči mu lítaly sem a tam. :sweat_smile: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
campi neke ty taky :slight_smile:) a hlavne mirrikal ze jste sympataci a teda rikal ze je to zvlastni kdyz se takhle F. urazi :slight_smile:) ale to mu nerikej :slight_smile:))
jo to znam M. si dneska takhle asi 20min povidal s oliverem :slight_smile:))
no tak trb a
13 co? to jekrasny datum
campi a pracujes ja jo uz mam odmakano 45min u harryho :slight_smile:)) ale zaviraji se mi vocicka
10. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
mel a hele uz se smeje i na tebe?
10. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tek, jo už jsem poctěna úsměvy i já. Zejména, když mu "nadávám" jak se hezky pos*. :grinning:
10. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jo a u tchánovic se až zalykal smíchy, protože to byly nové "ksichty" no a s mojí babi se taky řechtal.
10. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jsem debil, polila jsem si notebook polívkou. Teď píšu ze serveru, notebook jsme vyfénovali, P. ho rozebral, ale nejde, snad do rána ještě doschne...
Holky, ono 190 v lepším autě a na dálnici Praha-Plzeň není zas tak strašný, když jedu s tátou, tak si připadám bezpečně, až jsem překvapená, že je na tachometru 180 apod. Ale to ho neomlouvá :sweat_smile:
Evi, to nevim, jestli je to i ve městě s tím nad 50, asi jo, tak ať D. radši jezdí do stovky :sweat_smile: Táta ve městě jezdí celkem pomalu, 50 teda rozhodně ne, ale pirát silnic to není, vím, že to zní šíleně, ale jezdí fakt relativně bezpečně.
Evi, Majda je čím dál větší smíšek, co? :slight_smile:
Campi, prosím tě, s tím neuvařením, tenkrát fakt ani jedna z nás neměla čas, to prostě nešlo, neřeš to! :slight_smile:
Honzík se teda nejvíc směje na mě a pak skoro stejně hodně na P., ostatní se musí hodně snažit.
Tyjo, ať jde ten notebook, prosím, já jsem takovej debil, proč žeru polívku nad notebookem?
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi vase rodina nema svuj den, co?
Hele muj tata jezdi taky 180-190 na dalnici, kdyz je prazdna. Rekord Praha Ostrava ma za necele 2 a pul hodiny :wink:
Ale on jezdi denne a od svych 16ti let, takze ma najezdeny tisice kilometru a vi co si muze dovolit. Ale ve meste jezdi max 60kou!
10. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
No nic, jdu docist knihu, at ji muzu nechat v OVA. Zitra se ozvu az odpolko, tak se mejte a dobrou :wink:
10. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Puzzi: koňová závislost :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
tek: jj, pracuju u harryho a taky mi klesaj víčka :unamused: .

steffi: na kazdyho funguje zjevne neco jinyho. A zkousela jsi cernej caj nebo kafe či meltu se SMETANOU?

Zacpa je pitoma, nedivim se, ze jsou deti tak uřvaný, kdyz se nemuzou vykadit. Ja Ladu teda za kadění chválím :dizzy_face:. A kdyz pak rozbaluju plenku, tak se kouká jakoby šibalsky ve stylu: "to budeš koukat, co jsem ti tam připravila za poklad". No, musim to sem trapácky napsat, ona je roztomila, i kdyz tlačí :grinning: .
10. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, objevila jsem Vítkovi zub :grinning: Proto byl včera asi tak uřvanej.... Jdu dočíst
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Puzz, teda ty jsi fakt "šikulka". Třeba půjde, když jste udělali rychlej zásah. :wink:
10. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Lao, gratuluju Vítkovi k prvnímu zubu. :wink:
campi, Luky furt pak říká e e e. . . . A já na to, no já vím, že jsi byl e . . a smrdíš jak starej chlap. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Lao gratuluju k zubu :wink: Přesně ve stejnou dobu se proříznul i Marušce :slight_smile: Takže budeš mít na šaty
Ja se priznam, ze jsem po plzenský taky drandívala 180. To se ještě nesbíraly body, zaplatila jsem jeden rok na pokutách za rychlost pět tisíc. Ale zpětně na to pyšná nejsem.

puzzi: ja mam od F. zákaz jíst a pít u notebooku a vidím, že je docela předvídavej..
jo jeee to muzu potvrdit pac jsem to dneska videla :slight_smile:) je fakt rozotmila a jakou ma rad z toho ze ma poranou prdelku :slight_smile:))
lao no neke to je bomba a mas novej vohoz holk :slight_smile:) gratulace
jani tak na sebe davej bacha joo
mel tak to je super ...
oliver se tlemi mi prijde na vsechny
campi, taky Lada při tlačení roztomile vyvaluje oči a nahazuje přemýšlivý až vyděšený výraz? :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
laolo: super se zoubkem. Nasadíte kartáček? Co se má vlastně používat? Takovej ten na prst?
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tek, Olík je smíšek a naprosto pohodovej kluk. :wink:
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
lao, gratuluju k zubíku :grinning: no tak vidíš..

holky s tím povídáním, já dneska měla chvilku se stelikem a ona tak mrčela chvilkama, tak jsem zkusila taky zamrčet a ona zase zamrčela a přitom jsme na sebe koukaly a já zase zamrčela a ona se normálně rozesmála :grinning: :dizzy_face: tak jsem si říkala, že to byla náhoda, a zkusila jsme to ještě jednou a zase to stejný :slight_smile: ale po třetí už ji to asi nebavilo..

steffi, zkus švestkový kompot..

puzzi teda tvůj táta je rychlík.. ale oni se ty mrchy maskují v obyčejných autech.. jenže je fakt, že když se pak něco stane v takové rychlosti, tak je to konečná...
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
puzzi ty jsi tele a to s nim mas jet do hrvatska joooo? :slight_smile:) booze se tlemim :slight_smile:)
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tek, no to bude mí Puzz rychlejší jak letadlem. :grinning: Akorát nejsou oni chorvati dost háklí na jakýkoliv přestupek??? Jako, že oranžovou berou už jako červenou atd. . . ?
10. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
mel: to se neda popsat, ale oci už nevyvaluje. Lukymu se to asi jeste zmeni, pac bude cim dal vetsi kadící profík, pozdeji prej nektery deti dokazou zachovat naprosto vyrovnanej oblicej, ze se ani nepozna, ze tlačej..

No jo, teksas na Ladu delala blbosti, kdyz jsem ji umyvala (Ladě :grinning: ) zadek.
10. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
kay: to neni nahoda to povídání. Bylo to hezký, vid?

No jo, Chorvati se specializujou na chytání řidičů turistů, to je pravda. :unamused:
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
campi, no když Luky spí na hrací dece, tak tlačení nepoznám, ale cítím výsledek. :grinning:
10. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky, díky :dizzy_face:

Campi, jj, pořídíme kartáček (jj, ten na prst) a budu mu dávat fluorové tablety.

Puzzi, doufám, že si noťas šmáknul :grinning: Ale ne, snad se vám podaří ho vysušit a bude zase fachat.
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
campi, no bylo to super.. já ale nevěřila vlastním očím a uším a musela jsme se na ní pak hrozně smát a je hrozně krásný když se začne jako smíchy až zalykat a směje se celým tělem.. to bych ji sežrala, Martin se tomu směje.. :grinning: jako v dobrým..

puzzi, no tak snad notebook vyschne..
10. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tek a Campi super že jste si užili návštěvu a děti taky ... Tek Olíka bych fakt strašně ráda viděla naživo
Puzzi teda to je smůly v jeden den, snad to bude fungovat
Lao blahopřeji k zoubku, teď to bude jeden za druhým
Vojta se teda směje na mě furt, jenom kolem něho projdu, kouknu na něho a už úsměv na celý obličej. A už se i chechtá nahlas, dnes měl úplný záchvat když jsem na něho dělala blbinky. Na m. se směje taky, ale musí se snažit a jinak jak na koho, na tchýni třeba skoro vůbec. Taky pořád výská a piští a strašně vykládá, je s ním fakt prča
Menší prča už je že zase nekadí, dnes to jsou teda dva dny, uvidím co dál, trubičku oddaluji, ale strašně mě to už štve že má takové problémy s Nutrilonem na zácpu...pokud se do pondělí nevykadí nezbyde mi než jít k doktrorce. Jinak zítra jedeme do Zlína, v neděli má Vojta křtiny a bereme tu na týden neteř - 12 let
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
rio, já dneska manžu málem vyhnala pro trubičku, protože mi bylo Lukyho fakt líto. No jako by se toho Luky lekl a radši se zasnažil sám. Je blbý, že Vojtík má s kakáním takový problémy. :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak s ím kaděním Stelik problémy má jen to ráno, jinak te%d večer jsme po přebalení kojila a to bylo nejen cítit ale hlavně slyšet.. :grinning: já bych BKM fakt nemohla, protože Stelouch má u toho naprostý Poker face :slight_smile: ale mlžu říct, že už začíná pěkně smraďánkovat.. jsme si říkala, že pohoda, ale nevím jestli nepořídím roušku :grinning:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.