• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay - a bude hůř. :grinning: Zvykej si holka. :wink:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
rioko: nase dr. rikala, ze po UM je bezne kadeni jednou za 2-3 dny.
Asi byste potrebovali holcicku, aby se smala na tatinka - ja si porad pamatuju, jak se Lada na tvyho chlapa řehtala. A to bylo v obdobi, kdy se nesmala tak často jako teď.
no to Vojta má zase strašně smradlavé prdíky - ale takové ty tiché kdy se jen kolem rozline šílený puch, vždycky kouknu jestli není pokaděný a nic, ale smrdí teda pořádně :grinning:
rio, ty tiché jsou nejhorší - těma mě ctí manža, ještě že v ložnici větráme. :grinning:
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
campi já vím ale on právě naposledy nekadil 4 dny, pak jsem mu musela pomoct trubičkou jak už poplakával - neměl přitom tvrdou stolici a teď zase pořád tlačí a nic, tak počkáme max. ty 4 dny a jdu k doktorce
no on to m. celkově s dětmi umí a hlavně se o ně zajímá, když přijde nějaká kamarádka s dítětem, on je dokáže zabavit
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
rioko: bude lepsi, kdyz zajdes k dr. A nema uzkej konecnik jako mela Maruska?

Ja jdu spat, pokracovaní prace zitra, tak dobrou klidnou noc vsem. Ja si rano prispim, o houkalindu se postará F.
10. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
mi na začátku taky přišlo že se Stela směje na všechny krom mě.. teda i M. Na doktorku, babičku ale já nic.. teď už jo.. ale na M. se víceméně nesměje, on te%d nemá vůbec nanic čas, takže ani na ni moc ne.. :unamused:
10. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
holky ještě mi prosím řekněte, jak mám nastavit ten režim? S. teda už jako nějakej mám ale to je hodina sem hodina tam.,. taky podle toho jak spí.. mám ji začít budit, abychom to nějak dodržovaly, nebo co?
10. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jako co jste to tu předváděly? Jeden den a vy nakecáte 12 stránek?????
Hele, jsem teď ráda,že žiju, respektive,že sedím. Už jsem na normálním pokoji. Všechno je ok. Nevím,kdy se dostanu k pc a jak to teď bude. Dneska mi přinesly M. piřložit ještě na JIP a od věděl lépe co dělat než já a přisál se :dizzy_face:
A hodila jsem dvě fotky do nového alba,fakt jenom v rychlosti, je mi ještě docela bídně. Tak zatím čus.
10. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
pěkné vlasaté dítka :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
tetes krásný, jsem z nich úplně vyřízená :dizzy_face: moc moc blahopřeju, seš bourák!
10. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
Holky a děkuju moc za smsky, bylo to od vás úplně super.
Jdu se pokusit vyspat, Míšu mi zase ve tři přinesou a možná už vyndají cévku a zítra dren (to bude masakr).
Dneska jak se M. přisál, tak to musím říct byla pecka, úplně mi tekly slzy,ale nejvíc se těším až budeme všichni spolu i s P. já ještě Kačenku ani v reálu neviděla,tak se nemohu dočkat zítřka.
Děkuju za pochvaly. Jo, M. až tak moc vlasatej není. a stejně na něj furt čumím jak na obrázek a on na mě sere jak na placatej kámen a spinká.
10. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
tetes, toje super, že se přisál a žejste všichni v pořádku a zdraví. A snaž se spát co nejvíc.. ať jsi silná. :dizzy_face:
11. črc 2009 v 00:02  • Odpověz
bréééééééé rááááánko

jé tak koukám, že tetes je už tady :dizzy_face: , já myslela, že je na JIP tak jsem jí ani nepsala sms, tak to jdu hned dočíst co a jak :slight_smile:
11. črc 2009 v 05:47  • Odpověz
díky Mili za včerejší zprávu o tetes :wink: , četla jsem to i Grej, moc pozdravuje, tenisáci mají super míry, tetes je borec prostě, ted tak přemýšlím jak dlouho byla v té nemocnici?
kay: super s tím špendlíkem, ten musím určo koupit :wink:
puzzi: to je dobrý s tím tátou :grinning: , my jednou na D11 toho Pasata předjeli :grinning: , ale naštěstí se už zaměřoval na někoho jiného, tak nás nechal být, ale od té doby máme před VW staženou prdelku :grinning:
my i to srdíčko měli nějak brzo teda :grinning:
jinak Kačka Grej byla taky pidi, tuším 44cm a 2,4 kg a to jsou oba velcí
ty rychlosti to je sranda, já mám rekord Praha-Těšín (cca 400km) 3hod15min
Lao: jéé gratulace k 1 zoubku :dizzy_face:
Rio: tjo to je super jak popisuješ jak s V. pořád směje a že taky pozná dobré lidi a na tchýni se nesměje :grinning:

Tetes: náááádherný miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt se vám moc povedli :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 06:02  • Odpověz
ted jsem si všimla, že Kačenka má na těle A a Míša B, to je podle toho jak je vytáhli z bříška?
Jinak se mi zdá, že je Kačka větší, ale to je asi fotkou
11. črc 2009 v 06:07  • Odpověz
no nic tak jdu zkusit zase spát...jsem byla včera u kamarádky a měl jsem pomerančový džus ředěný vodou a celou noc mi bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no jsem fůl prostě
11. črc 2009 v 06:14  • Odpověz
dobrý ráno
Tetes Kačenka s Míšou jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju,musí to bejt úžasnej pocit,užívej si to :slight_smile:
gucci,co to jako tady předvádíš v 6.00???? :grinning: :grinning: Bych tipovala že se o víkendu budeš chtít vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Teda, Tetes, Kačenka s Míšou jsou nádherní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratuluju k Míšovu přisátí :dizzy_face: Odpočiň si, ať nám můžeš brzo povykládat, jak porod vlastně probíhal atd :wink:

Gucci, díky za gratulation :dizzy_face:

Holky, jsem se teď ráno tak nasrala.... Kolem páté začal náš skřehotálek vyvádět, tak šel na nočník, nakrmit, přebalit a že ještě budeme spát... No mladej pán byl jiného názoru, takže furt pískal atp.... Tak jsem pronesla směrem k MM, že by bylo fajn, kdyby zrovna dnes byl ten den, kdy by mě nechal vyspat a vzal si maůýho třeba k pc a tv.... no a dopadlo to tak, že jsem ho o půl sedmé sbalila z ložnice.... :angry: Doprdele, chci tak moc, když bych se ráda jednou vyspala dýl???!!!
Má štěstí, že mi (kurwa proč říkám mi, když je to pro všechny) včera zapojil tu myčku. Teda a řeknu vám, že už jsem si na ni zvykla a neumím si bez ní představit budoucnost :grinning:
11. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Lao,to je blbý že ti to manžel zrovna neulehčí :unamused: Proč maj některý chlapi zažitý že jenom ženská má tu povinost pořád vstávat k dítěti bez nároku na občasnej odpočinek? :angry: Snad tě zítra nechá Vítek spát dýl
11. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Mysky, pochybuju :sweat_smile: Co ty? Máš v plánu výstup na Sněžku? Nebo dnes jenom jízdu na kole? :wink: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes Kačenka i Míša jsou úžasní. Hezky jste si je vyrobili. :wink:
11. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
lao na kole až v pondělí :grinning: Na sněžku ne,tam už jsem letos byla,ale přemejšleli jsme nad Černou horou nebo Ještědem...tam to ještě neznám :sweat_smile: :grinning:
11. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Mysky, na Ještědu se dobře rodí. :grinning:
11. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Mysky, já se z tebe poseru :grinning: Ty budeš fakt rodit někde v přírodě :grinning:
Ale ne, dobrá fyzička ti hrozně ulehčí porod :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Teri- gratuluji ještě jednou, Kačenka i Míša jsou překrásní :dizzy_face: . A jak jsi psala, jak se Míša krásně přisál, tak jsem hned spustila slzy. To muselo být nádherné :dizzy_face: . A co Kačenka- jak je na tom?
11. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky nechte toho :grinning: :grinning: vzhledem k mojí fyzický aktivitě při který mi za poslední 3tejdny ani jednou netvrdlo břicho mám pocit že budu nakonec ještě přenášet :zipper_mouth:
pajdi tobě krásně svítí ten 21tt :slight_smile: to je paráda,už jsi za půlkou :wink:
Mel to víš,tady všechny rodíte stohově v porodnici tak by to chtělo něco nevšedního,třeba zrovna na tom Ještědu :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Mysky máš pravdu, porodnice je taková okoukaná a nemoderní věc. :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
mel,no právě.....navíc by nebylo od věci pár kolemjdoucím zvednout adrenalin :grinning: :grinning: nee,už jsem ticho :zipper_mouth: nebudu to pokoušet :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Mysky, nech holčinu ještě hezky dopéct. :wink:
11. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.