• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel,vzhledem k tomu že mám doma zatim tak 1/3věcí tak i kdybych jí měla zatlačit zpátky tak dřív jak před termínem nevyleze :grinning: :grinning:
Nic,venku je hnusně,ale musim jít venčit :unamused: se mi nechce......
11. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Chudák dítko, máma na něj vůbec není připravená. :grinning:
11. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno, notebook funguje!
Vidím zběžně, že psala Tetes, moc gratuluju ještě jednou, dvojnásobná mámo, moc hezký dětičky se vám povedly, vůbec to nejsou králíčkový nedonošený dvojčata, jsou to hotový děti, krása, jak je Kačka vlasatá a Míša méně, tak to má být. Fakt vypadají každý trošku jinak, jsou nádherný :slight_smile: A bomba, že Míša tak hezky saje, Kačce to půjde určitě taky!
Campi, to tě na plzeňský tak chytali, jo? To můj táta zatím měl mega štěstí, teď ho chytli poprvý a to tam jezdí často.
Zákaz jíst a pít u notebooku :sweat_smile: F. na mě, mně to furt nikdo nezakáže a takový to má konce :grinning:
V zahraničí táta předpisy relativně dodržuje, např. hlavně v Německu na dálnici, tam se smí jezdit i těch 200 :grinning: Ne, kecám, když je tam omezení, tak zpomalí.
Kay, my máme režim stále tak plus minus hodina, akorát večer spát v sedm dodržujeme stejně.
Gucci, předjetí Passata :grinning: Holky, koukám, že jsme se tu sešli pěkná banda "dodržovačů rychlostí" :grinning:
Lao, myčka super, manžel a ráno nesuper, to jsou fakt někdy sobečci, mě taky teď P. naštval, od rána si dělá svoje věci a když se ho zeptám, že jestli je blbý moje očekávání, že by byl v sobotu s náma, tak řekne něco jako že musí to a to a že snad taky s náma bude nebo co, sakra, mě sere, to a to mohl včera večer, v týdnu atd. Tyjo, já taky musim nakoupit a jet do města a Honzík tu asi bude teda celej den sám, si tak říkám :angry: Lao, takys měla nechat Vítka vstát samotnýho, ne? Manžel ti přece nebránil ve spánku :sweat_smile: :angry:
Mysky, ty tvoje výkony jsou bomba!
11. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
A jé je, koukám, že jsme všechny nějak napružený na drahé polovičky. Já budu muset hodit s tím svým řeč, nebo vybublám a pak si spíše přihorším než přilepším. Asi přijde MS jsem citlivá na každé slovo. :angry:
11. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky.

Tetes Míša s Kačkou jsou nádherný. To jsou už hotový miminka :dizzy_face: No Kačenka je nádherná a jak je vlasatá a Míša je krásnej kluk a šikovnej, jak už se hezky hned přisál. Musí to být nádherný pocit :dizzy_face: .Gratuluji Tetesko. :slight_smile:

Teda holky, tak koukám, že já jsme asi jediná, která dodržuje předpisy, já teda opravdu máááááloookdy překročím povolenou rychlost. :sweat_smile:

Teď jel manža s Meggie na veterinu, malá má strašně nateklej čumák a hlavičku :frowning2: .Nevíme z čeho, jestli ještě včera z očkování, nějaká pozdější reakce?? :unamused: Snad to nic nebude..chuděrka malinká :frowning2: .
11. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
tetesko gratulaceeee nejvetsiii jsou nadherni panecku .....jsi borkyne :slight_smile:))
lao ty voe to bych ho kopla ja dneska taky potrebovala a nastesti si olik schrupnul swe mnou..jinak o viku si ho M. veme vzdycky k telce a me necha dospat....
mysky to je super hele a tomu never to je kec ja byla jeste den pred pordem na hooodne dlouhy prodchazce a teda nerekla bychze jsem mela uplne nejlechci porod..ale ne vetsinou to funguje ..lepsi kdyz se clovek vubec nehejbe a kyne
jeste je peknej ....
puzzi jupiiiiiiiiiiiiiiiiu
jako gucci jsi na hlavu bo co?
lao mycka pro TEBE bomba co? ja se tesim az nebudu muset prelejvat horkou vodou flastick
11. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
dneska jedem podporovat taatinka na zavody ..se tesim jupiii
jinak ja nejsem napruzena na drahou polovicku ale na matku!!!
jeziiis milu a nemohlo ji venku neco kousnout? aha nebo reakce na ocko
11. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
joooo holky kdy si vase ditka prendavali hracku z ruky do ruky? a chytalli obouma a strkali do pusy?
11. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
jooooo a se musim pochlubit dneska je mu 3 mesice jupiiiiiiiiiiiiii
v pondeli mame pediatr...a v utery kycle doufam ze naposled
11. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tek gratulace k 3.měsíčinám Olíka :dizzy_face: .
11. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Tek, gratuluju Olíkovi k tříměsíčninám, to už je velkej kluk. :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
kujuu holky je to uplne nejvetsejsi :slight_smile:)))) si myslim ze za chvilku dozene ladunku ta je furt malinkatat holcicka :slight_smile:) ale je fakt strasne krasna
11. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Tek, taky se připojuju ke gratulantům :dizzy_face:
Puzzi, jooo, kdyby mě nechávalo chladnou Vítkovo řvaní, tak spím ještě teď... Ale když vím, že ho ležení už neba a nepřestan e, dokud nevstanu, tak mi nic jinýho nezbývá :sweat_smile:
11. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
hele holky myslely jste tohle? ja to totiz neznam :slight_smile:)))
http://www.animsvet.cz/serial/9-o-klukovi-z-plakatu
11. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Milu, snad to bude dobrý s Meggie, jen reakce ne očkování doufám...
Tek, přendávání hračky z ruky do ruky nevím kdy, ale Oli je určitě šikovnej, gratuluju ke čtvrt roku! Jj, Oli je celej kluk z plakátu :wink:
Lao, aspoň máte dnes lepší den, když je zub venku?
11. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojda,
Tek gratuluju Olíkovi ke 3 měsícům :slight_smile:
Maru se dnes v noci vzbudila s šíleným brekem,napila se a pořád plakala už jsem myslela že jí něco je,vyloženě jsem jí uhoupala na křesle aby vůbec usnula.Pak spinkala až do půl osmé :wink:
11. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tek gratuluju Olikovi ke 3měsíčninám :slight_smile:
Mílo,tak co Meggie?Už je s ní manža zpátky??Snad to neni nic vážnýho
puzzi to je na houby,ty víkendy by se vám mohl manžel věnovat pokud to aspoň trochu jde :unamused:
11. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
rehos,jejda a pak už byla Maru klidná???
11. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Mysky jj,pak už to bylo v pohodě,dokonce mi ji pak hlídala sousedka abych si mohla na otočku zajet do města a byla u ní moc hodná :dizzy_face: Sousedka jí dala krásnou pinetku do vlásků a moc jí to sluší,už jak velká holka :wink: Vlasy jí začly rychle růst a pěkně houstnou po mamince :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak uz jsem doma. Cesta do Prahy byla pohodova a rychla. Jeste jsme si s tatou dali obed a on pak sel pracovat a my domu spinkat :wink:
Uz mam i vyprano :wink:
Tetesko Misa i Kacka jsou nadherny a uplne normalne velky miminka, to je nadhera. Ty jo jak se to do tebe veslo? :astonished: A ty jo, Misa se krasne prisal, to je nadhera, sikulka jeden! Tjoo ja su tak dojata...
Tek gratulace k Oliho 3 mesicninam, pekne to zapijte :wink:
Lao gratulace k prvnimu zoubku a objeveni mycky :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak dneska i L. byl pocten kopancem od kopacatka :wink: Smal se a porad opakovat, to je ono? To je srandovni :grinning:
11. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Jani, tak to muselo být super, když už i L.cítil malého prcka. :dizzy_face:
Rehos, tak ještě, že Maru nic není a bylo to jen něco náhlého.
No a Meggie je už v poho, vypadala teda jako pitbull to bylo hrozný jak otekla, ale dostala injekci na alergii a už je dobrá.
Já tu měla teď návštěvu, přijela se na mě podívat ségra se švagrem a synovcem co mu jsou 3 roky a naši. Synovec po 10 minutách řekl: kdy už pojedeme domů :grinning: .Očividně se mu tady líbilo, ale pak jsme mu pustili pohajdu a bylo dobře :slight_smile: .
11. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám ode dneška u sebe dvě krásná embryjka. :slight_smile:
11. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jani, super, že i taťka cítil prcka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to závidím :dizzy_face:

Mili, jak ti je? Nebolí tě to moc?

Soni, tak ať se vše vyvíjí tak, jak si přeješ :wink:

Rehos, možná Maruška prochází obdobím nočních děsů... je to hrůza, ýe v ten moment kolikrát prcka nejde ani utišit...
11. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Holky no je to prima, ze prcka citi uz i L. Rekla bych, ze je to realnejsi :wink:
Soni tak je drz a uz je nikam nepoustej. Budu ti celych 14 dni drzet palecky, at to klapne...
Lao nezavid, za chvili si to zopaknes :wink:
11. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Tak nakonec dnes super den, po obědě se stavili naši cestou k babi, tak jsem sbalila sebe a Honzíka a jeli jsme s nima. P. zatím dodělal tu práci takže zejtra bude mít volno a já se dnes nenudila.
Byli jsme u babi ve vesnici (60 obyvatel) na koupališti na "pivu", přišel tam starosta, koukl do kočáru a málem mu vypadly oči z důlků, páč se šel kouknout na miminko a tam obr. Prej to je Koller a byl úplně hotovej, jak je velkej :grinning:
Rehos, taky mě napadlo jako Lao - blbej sen?
Steffi, stejně jako Lao ti ty pohyby závidím, krása :slight_smile:
Milu, to jsem ráda, že je Meggie ok, bylo to po tom očko? Haha, synovec je upřímnej :grinning: No ale mohl třeba říct i něco horšího :sweat_smile:
Soni, držím palce, dej nám vědět, až objevíš // :wink:
Teteska dnes nenapsala, třeba se ještě ozve, i když jen ať odpočívá.
11. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jenom v rychlosti, jsem dost unavená a nevyspalá. Malou už nám po neděli asi dají taky na pokoj. Míšu jsem tu měla dneska celej den,je moc hodnej,akorát by furt spinkal,takže ho fakt nutím kvůli kojení a malej odstříkávám mlezivo do injekční stříkačky. Všechno je v pořádku. Děkuju za gratulace. Zatím pa.
11. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo, kačka už má 2,5 kila. :dizzy_face:
Všechno vám popíšu až vydržím déle sedět,teď to ještě bolí.
11. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Tetes, jsou nádherný!!! A jak je každej úplně jinej! :dizzy_face: Ještě jednou moc gratuluju! A co je vlastně s Kačenkou?
Puzzi, super, že noťas už funguje.
M. se fakt směje skoro pořád, je s ní pořád větší zábava. Nejvíc se směje, když s ní D. dělá blbosti a když si "zpíváme" a taky se hodně směje na babičku (mojí mámu).
Lao, gratulace k zubu! :wink:
S tím vstáváním - my jsme si takhle stanovili neděli... D. vždycky vezme M. vedle a já spím aspoň do desíti. Tak zkus taky nadhodit nějaký den pravidelně.
Kay, to je super, že už si se Stelíkem takhle povídáte! :slight_smile: Já bych ji nebudila, pokud spí - ten režim se časem upraví.
Rio, to je mi líto s tím kaděním. Snad to bude dobrý!
Teksas, taky gratuluju Olíkovi! :slight_smile: S tím přendaváním si nejsem jistá, tak ve 4. m., ale zrovna dneska jsem četla, že to musí dítě umět do 8 m. :confused:
11. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tetes, není to zvláštní pocit, že v břiše jsi měla takový dva kopací raubíře otáčecí a teď je Míša kulíšek spící a Kačenka jakbysmet, je to úplně jiný, viď?
Gratuluju ke 2,5 kilům, takže během příštího týdne jdete domů všichni tři, viď? Těšíš se asi hrozně, že?
Chápu, že teď je těžký tady u koně sedět a pak asi budeš mít lepší práci než tady vysedávat, ale na druhou stranu hrozně dychtím po info, jaký jsou dvojky, jaký to je všechno a tak. tak se těším zítra na další novinky :wink:
P. je tam od rána do večera?
11. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.