• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Evi, hlavně je super, jak už víme jak na ně a co je vždy rozesměje :slight_smile: I když třeba jsou to věci, který nemůžu dělat vkuse (např. točení Honzíka dokola), ale vím, že ho to rozesměje :slight_smile: A nejvíc miluju ráno přijít k postýlce, Honzík většinou pase a jak mě vidí, tak se tak nádherně začne řechtat, to je nejlepší - i když blbý je, že je to zrovna třeba v šest ráno :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Taky me fascinuje, jak jsou tetesino deti kazdej jinej. A doufam, ze se bude tetes brzy citit dobre.

Ja dnes rano taky vyspavala, potrebovala jsem to jako sul. Lada dneska nespala od 2:30 do 5:30, uspal ji az Filip u nas v posteli, ja jsem ztracela nervy, a pak jsme spaly do pul 10.

Ale pres den byla moc hodná - zvládla výstavu v Rudolfinu, oběd v Kolkovně a cestu tramvají. Ríkali jsme si, ze o víkendu nebude MHD tolik natřískaný, tak jsme to zkusili. Zítra objednáme manducu, treba na tý výstavě by se vyloženě šikla, skoro 6měsíční dítě už se fakt pronese.

puzzi: to je dobrý, že to notebook zvládnul. Na plzenský jsem platila dvakrát, pak dvakrát v Praze a jednou na ceste ze Strakonic:slight_smile:.

Kay: bych se vykaslala na rezim, ono se to samo nejak nastaví. Nebo potrebujes presne v nejakou hodinu nekam dorazit?

Evi, proc "zpivani" v uvozovkach? :confused:. Treba muj tata misto zpivani skoro recituje a taky se to Lade líbí.
11. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Campi, čím to v noci, něco Ladunku trápilo nebo si chtěla hrát? Co bylo za výstavu v Rudolfínu?
Mě změřili zatím 2x po Praze, na dálnici díkybohu ještě ne.
Kay, jj, souhlas s Campi a režimem, podle mě snad žádný dítě nemá každej den stejnej, minimálně to denní spaní je hrozně různý nebo ne?
11. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahojte,

campi teda vy sjte měli akční den :slight_smile:

s tím režimem, ono už jakýs takys režim má, nevdí mi vůbec že to není přesně nebo tak, hlavně že vím, kdy asi tak spává a kdy ne.. spíš mi šlo o to, jestli budeit nebo nebudit a hlavně bych ji chtěla pomalu učit chodit spát v určitou hodinu, což jde ruku v ruce s tím buzením nebo nebuzení. dneska jsme třeba byli u našich na obědě (moje matka opravdu perlila, že při odjezdu i M. prohlásill že je to mimozemšťan :grinning: - např. prohlásila nedávno že je Stela tlustá..), pak jsme přijeli domů, nakrmila jsem ji, normálně usla, ale spala a spala a spala, už bylo půl osmé, normálně se budí mezi šestou a půl sedmou.. pak koupačka krmení pohrajem si a spát.. no tak bych právě chtěla už pomalu nastolit že třeba v sedm budeme koupat, pak krmení a pak spát třeba v osm.. jen jsme řešila jestli ji budit nebo ne, ale asi budu, než si zvykne..

puzzi, to musí být krásný, když se na tebe Honzík řehtá už takhle na uviítanou :dizzy_face: jo a dneska ve tprávách říkali že se v hcorvatsku dělají na mýtech hrozný zácpy bo v rakousích a německu začly prázdniny, tak varovali, že se má raději vyjíždět ve čtvrtek a vracet se v neděli, ale ono je to asi jedno.. jo a koller dobrý :grinning:

milu, fajn že je prcek už dobrá.. tohle jsou vždycky nervy..

steff, to je paráda, že už i L. cítí mimčo, u nás to bylo díky mým špekům podtstaně později :grinning:
11. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Dobre rano,
první :sweat_smile: . Dnes vyspává F. Já jsem šla spát už v 10, tak jsem čilá dnes od 5.

puzzi: Lada se v noci vzbudí a chce si hrát. Myslím, že je to tou postýlkou, jak v ní má v porovnání s kolíbkou hodně místa, musí si zvyknout. Výstava http://www.novinky.cz/kultura/169212-provokater-a-nejbohatsi-zijici-umelec-damien-hirst-vystavuje-v-praze.html. Chlap a ženská na pitevním stole (je to v článku vyfocený) fakt nechutný. Tuhle instalaci jsem obešla obloukem.

Tak jsou koukla do alba na "tlustou" Stelinku a nevím nevím, tlustý dítě si představuju jinak. Ale zaujal mě tam strejda :grinning: .

Já nevím, jak režim nastavit. Lada usíná většinou sama kolem půl devátý, to tak dělá už od dubna. Nemám pocit, že by to ovlivňovalo, jestli ráno vstane v 5 nebo v půl 7 nebo jestli spí přes den celkově 1,5 hodiny nebo 5 hodin. A mysllím, že pokud třeba nepotřebuju, aby vstávala do jeslí nebo nejsem zvyklá od 8 koukat na televizi, tak je mi to jedno, v kolik usíná nebo se budí. Optimálně bych to viděla vstávání v 7:30 a usnutí v 20:00, ale zatím to neřeším a klidně ji nechám ať si třeba od 18:30 do 19:00 schrupne, což někdy dělává, a neudržuju ji naživu, aby v noci líp spala.
12. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
dobrý ráno
Campi,Lada si vybírá zajímavou dobu na hraní :grinning: snad si brzy zvykne a nechá to jinou,vhodnější denní hodinu :wink:
Kay,Stela je vážně tlusťoch :grinning: :grinning: Co takhle k vánocům pro tvojí mámu silnější dioptrie?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Steffi to je paráda že i L. už cejtí mimčo :dizzy_face: Takhle brzo,to bude tim jak jsi hubená - přez moje "břišní svalstvo" to bylo cejtit až někdy 23tt :sweat_smile:
Puzzi,to je krásný přivítání od Honzíka když se na tebe při příchodu začne řechtat :slight_smile:
Tetes,Kačenka už má krásnou váhu,takhle krásně donošený dvojčata má fakt málokdo - vydrželi jste to dlouho pohromadě :slight_smile: snad ti brzy bude líp,jsem nedočkavá po detajlech :dizzy_face:

Mě se dneska v noci zdálo že rodim Měla jsem ukončený 35tt a Aduš vážila 3.5Kg a musela jít císařem protože mi neprolezla pipinou jak byla veliká :grinning: :grinning: už mi začíná taky hrabat :sweat_smile:
12. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
12. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobre ranko,
Mysky no konecne ti to brisko trochu vylezlo, ale na to, ze za par tydnu budes rodit, je fakt malinky :wink:
Tetesko to je krasa, ze Misa je takove hodne slunicko a porad spinka. Jen at spinka a papa, at pekne pribira. No a Kacka je proste holka sikovna, pribira tak krasne, ze za chvilinku pujde s vami domu. Jupiii ja mam z tehle zprav obrovskou radost. Ty pekne odpocivej, at jsi za chvili bez bolesti!
Campi teda Ladunka je taky zlaticko, kdyz takhle krasne zvladla vystavu. No a vy jste si to s f. krasne uzili.
Puzzi ty uz zitra jedes do Chorvatska, zaaavidiiiim!

Jinak k tem pohybum, je to super. Dneska po veverkovani tam mimco radilo, jak vztekly. L. rikal, ze se mu to asi nelibilo :wink: Tak jsem na to odpovedela, ze do toho nema co kecat :grinning:
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
steffi bodejť by se mu to líbilo když jste mu z plodovky udělali výřivku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
No tak se aspon trochu pohoupal :wink: A to se preci detem libi :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Aby si na to nezvyk a vy pak po porodu místo sexu nehoupali :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes, Kačenka je šikovná a za chvíli dožene Míšu jak ve váze tak v délce. :wink:
Mysky, no konečně bříško, no tak na 6tý měsíc těhu a né konec osmého. . .
Jani, no kopačátko nemá asi rádo, když do něj někdo šťourá. :dizzy_face:
Manža teď jel s Lukym na procházku a pak jedeme na návštěvu k mým rodičům. Táta ještě neviděl jak se Luky krásně řehni.
Campi, teda vy jste měli den plný událostí. A Ladunka je šikovná a hodná holčička. :wink:
No mýho manžu chytili 3x a to od doby co jsme spolu začali chodit, já fakt asi přináším smůlu. Jednou to bylo v Obříství, pak na Mělnické vlečce a naposledy na Průmyslový. V listopadu mu smázly body za vlečku a v únoru si vyrobil další. :confused:
12. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Mysky to snad ne, to bychom museli vyyyrazne zvysit frekvenci veverkovani :slight_smile:
Mel no ja si myslim, ze Kopacatko je po mne a nesnasi, kdyz ho nekdo budi :grinning:
12. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Jani, no super, takže to bude naprosto hodné dítko. To máš štěstí. My máme doma vzteklounka po tatínkovi. :dizzy_face: Dneska vyhrál - chtěla jsem se vyspat a tudíž spal se mnou od třičtvrtě na pět v posteli, výsledek - já necitím záda, ruce a mládežník spal do čtvrt na devět, zatím co já mám za sebou mikrospánky. . . :angry: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Dobré ráno, jsem se vyspala do devíti, tak možná naposledy na dlouho, bůhví jak v Chorvatsku, i když třeba mě taky naši nechaj vyspat :slight_smile:
Kay, jasan, ten večerní režim, hm, to je otázka, spíš už kvečeru nedávat spát, abys budit nemusela. Párkrát se mi to taky stalo, že Honzík přesahoval spaní nebezpečně blízko k času koupání, tak jsem ho nenápadně vzbudila :sweat_smile:
My vyjíždíme v pondělí, to snad taky zácpy nebudou, všichni dovolenkáři už tam snad v pondělí jsou.
Campi, tak to je něco s hraním :sweat_smile: takže jste si ty tři hodiny hráli? Snad to bylo jen výjimečně, přece jen je tma a noc, tak bych myslela, že už to mají děti zažité. I když Honzík dnes ve dvě v noci "dadada ajajajajaj", pasení, úsměvy, ale dali jsme mu bez řečí mlíko a šup zpátky do postýlky, v chůvě po chvilce "ajajaja", ale díky bohu byl pak klid :sweat_smile: Já bych ale byla asi v noci drsná a kdyby si chtěl i po mlíku povídat a hrát, tak ho nechám v postýlce i třeba si chvíli pobrečet, i když by to asi bylo dost psycho!
Mysky, dobrej sen, hele ale takovej reálnej, sice 3,5 kg jsou normální mimča, ale já teda taky moc nechápu, jak můžou prolézt :sweat_smile: Bříško ti super vyběhlo, krásný, překáží ti aspoň trochu taky už? Vidět to je, ale asi málokdo by ti tipnul, že za měsíc rodíš, což? :sweat_smile:
Steffi, to je věčná otázka, jestli se mimčo hýbe, že se mu něco líbí nebo nelíbí, ale máš pravdu, do sexuálního života rodičů nemá co kecat :grinning:
12. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Mel, si řekni, že lepší než bejt od tři čtvrtě na pět vzhůru. To mám fakt jediná já dítě, co ho nedokážu uspat se mnou v posteli? No, možná kdybych se snažila :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Puzz, ejaejaeja jsme měli včera v noci 2x, ale pak sám usnul. . . Připadá mi to jako by si dítka stěžovala, že mají být v postýlce a spát. No normálně ho necháváme pobrečet s nahozením dudlíku, ale dneska jsem fakt byla nějaká hodně měkká. :confused: :sweat_smile: :pensive:
12. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Puzz, v posteli se mnou nemá problém usnout. . . Prostě je přeci velký kluk a ty nespí v postýlce ne? :grinning:
12. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky.

Tet paráda, že už ti Kačenku dají po neděli k tobě a že je Míša takovej spavec, aspoň si odpočineš.
Jani koukám,že malej už v tomhle věku ví co chce :grinning:, no to se máte na co těšit až vyleze :grinning: :wink:.
Puzzi..Honzík,..... Koler..tý jo fakt jo :sweat_smile:.
Mysky konečně taky trošku bříško a řeknu ti, takovej hrboulek a ty máš za chvilec rodit..to máš výhodu, po porodu budeš hubená jako lunt :slight_smile:.

Jinak já celkem dobrý, už ani nemám ten podbřišek tak nateklý,už si trošku vidím i na pipku :sweat_smile:.Ale jinak pohoda, snažím se něco málo dělat a chodit a tak. :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Mílo super, že už je líp. Za chvíli budeš běhat jak čečetka. :wink:
12. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Zdravím,
Puzzi nejsi jediná,já se taky hlásím.Maru prostě usne jen ve své postýlce,asi je to tím že tam spinkala už od příchodu z porodnice a v naší posteli jsem vždycky jen blbli takže tam prostě neusne ikdyby byla bůhví jak unavená :wink:
Jinak dnes v noci opět buzení a pláč ale vrátila jsem ji do postýlky a za chvíli usnula.Já se teda nevyspala skoro vůbec páč mám asi angínu,od včera i horečku takže jsem se každou chvíli budila.Už se těším až půjde po obědě spinkat,dám si dvacet :wink:
12. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Rehos, a jé jé tak ať se brzy vykurýruješ. Jinak Luky je taky zvyklej spát v postýlce od začátku, asi by tam v těch pět usnul sám, ale já prostě byla měkká. Jinak ho na spaní v naší posteli nezvykáme. Vyspí se totiž jen on a manža, zatím co já tak na půl.
12. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Mílo paráda že už je ti lepší,za chvilku to pomalu rozhejbeš :wink: Se teď s Meggie opatrujete navzájem ne??? :slight_smile:
puzzi jestli mi překáží? :grinning: Na pipinu si nevidim natož abych si jí bez újmy oholila,boty už si taky nezavážu takže se modlim aby bylo hezky a dalo se to řešit sandálema :sweat_smile: Ale je fakt že už teď hodně často přemejšlim že se mi pak bude po tom kopajícim břichu stejskat.... Mohli by tě rodiče nechat párkrát vyspat aby si pořádně užily vnoučka,kor když v jejich přítomnosti dělá jak je hodný dítě :wink:
Mel,co na tom že ty jsi rozlámaná,přeleželá...hlavně že robátko se vyspinkalo do růžova ne???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to byla vyjímka a příští noc bude lepší

Mě za chvíli přijede A. z práce tak mu vyrážim naproti a odpoledne slaví táta narozky tak se zas jednou přežerem :sweat_smile: :grinning: Zatim ahoooj
12. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Mysky, jasně, hlavně že robátko je vyspinkané do růžova. Je to malej neřád. A v té velké posteli je hrozně roztomilej. A dneska v ní spal skoro jako dospělej. :dizzy_face: Užijte si narozky a pořádně se nadlábněte! :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj,
Tetes, mooooc gratuluju! povedli se vám moc krásný dvojky. Doufám, že budeš brzy fit a brzy vás pustí domů :slight_smile:
Campi, myslím, že to Ladunku samo přejde to noční hraní, kamarádka to měla s klukem taky a sám pak začal zase spinkat v noci normálně.
Dnešní noc stála za to. Včera jsme strávili celý den venku a v noci Martínek brečel, mysleli jsme si, že je teda přetaženej, že ten celodenní výlet byl na něj moc. Zdál se mi horkej a tak jsem ho o půlnoci změřila a měl 39.2!!! Dala jsem Panadol baby sirup a vzala jsem si ho k sobě, nakonec spal tak napůl, dost ze spánku kňoural. Ráno jsme dali další dávku Panadolu, protože pořád hoooodně plakal a měl zas 38,7 a najednou koukám a vidím proříznutej dolní ZUB!!!
Takže dnes ho trochu rozmazlujem a hodně chováme, horečka ustoupila ale je pořád dost mrzutej a furt se chce chovat.
12. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Marti, gratuluju k zoubku :dizzy_face: A teda fááákt zírám :grinning: Jen mě mrzí, že to má takovej na nic průběh... ale jak se vykutá, bude líp :dizzy_face:

Mysky, pěkně se přežer :dizzy_face:

My budeme odpoledne grilovat, tak si taky dám do nosu :grinning:
12. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Jé Marti gratuluju Martínkovi k prvnímu zubu, ten ho teda chudáčka potrápil. :unamused: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Tak se jdu s váma rozloučit, máme sbaleno, auto s věcma u našich, cca ve 4 ráno nás vyzvednou a razíme. Napíšu kdyžtak odpo sms Teksas, že jsme dojeli a jak to šlo. No a bude tam net, tak dočítat budu skoro jistě a reagovat v rámci možností.
Milu, ať je ti čím dál líp a až se vrátím domů 31.8., tak druhej den září a tvoje IVF již velmi aktuální :wink:
Rehos, brzo se uzdrav!
Mysky, to si piš, že se ti bude po kopajícím břiše stýskat :wink: tyjo, ty vlastně porodíš a já v chorvatsku, holky, to bude něco, večer vždycky dočtu a tady třeba nějaké převratné novinky typu Mysky porod!
Marti, zub? Gratuluju a jsem mírně uražená, dost předbíhá Martínek, Honzík v 8mi měsících nic a Martínek machruje ve 4, jo? :grinning:
Tak se tu mějte, nějak extra se asi loučit nebudu, páč vám možná už zejtra večer napíšu - i když zítra možná půjdu po cestě brzo spát, tak se kdyžtak nedivte, já někdy dojdu :wink:
12. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Puzzi at je cesta bezpreblemova, hlavne zadne kolony. A jedte opatrne! No a v Chorvatsku si to nadherne uzij!
Marti teda Martinek uz ma prvni zoubek, to je teda chlapak! Snad ty dalsi zoubky vylezou bez teplot...
12. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Puzzíku náš, užijte si parádní dovču a hlavně šťastnou a pohodovou cestu a ať jí Honzula zvládne v klidu. A děkuju ti moc :slight_smile: .

Marti, teda Martínek je dobrej předskokan..jeden z nejmladších a už zub jooo, to je teda pašák :slight_smile: :wink: .

No a já zítra jedu na gyndu dát neschopenku a domluvit se na vyndání stehů. Dnes jsem poprvé viděla ten velký řez v třísle a trošku mě ten steh tam rozhodil. Normálně na začátku je uzel a na konci klička a nic mezitím, tak teda nechápu jak se to vyndá :confused: .
Pak sjedu do práce s neschopenkou páč vůbec teď nevím jak to je a pak pro výsledky z MEDISCANU z té MR, tak snad z toho něco vyčtu nebo od nich něco vyzvím :wink: . A snad jen dobré zprávy..
No a kolem třetí přijde Jani :dizzy_face: .
12. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.