• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, šťastnou cestu a ať se vám tam líbí. Bude to pro Honzíka asi dlouhý, ale snad většinu cesty prospí.
Milu, zítra budou jen samé dobré zprávy, držím palce.
Martík už leží, ale má furt teplotu, pokud to ještě stoupne, tak zas dám panadol, uvidíme jaká bude noc. Navíc má trochu rýmu.
12. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Snad kolony nebudou, kdo by jezdil v pondělí :sweat_smile:
Steffi, Milu, vy máte zas malýho sraza, jo? To se teda máte :wink:
Milu, tak přeju dobré zprávy a toho stehu se snad nemusíš bát, snad ví, jak to šijou, není třeba vstřebávací aspoň částečně?
Marti, snad prospí Honzík aspoň to brzké ráno, pak už si moc o spaní celou cestu iluze nedělám. nedávno jsme jeli 3,5 hodiny k tetě a z toho spal asi hodinu.
Chudák Martík, prej když rostou zuby, tak je dítě náchylnější i právě např. k rýmě a dalším "drobnostem", si to teda ty zuby zrovna neužíváte.
12. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
puzzi, no jo, strejda je zadanej :grinning: a myslím, že to není chlap do života.. :zipper_mouth: teda jábych s ním asi nevydržela :grinning:

mysky pěkný bříško a srandovní sny... no jo, už to budeš mít za chvilku :slight_smile: t se mi taky zdáli takový podobný blbosti.. Jé a malá s ebude jmenovat Adina ?

no jo holky tlustá Stela to je celá moje matka.. čím dál víc se podobá povahou svojí matce.. a ta je nejspokojenější, když může někoho nasr.t s prominutím.. takže moje matka asi taky jen provokovala, nevím.

Marti, teda první zoubek, není to nějak brzo? :-O Gratuluju každopádně :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
martii boombaa uz zubak jooo? hele a nenasazuje nejakou vysokou latku? :grinning: :grinning: :grinning:
jsem zvedava na tetesku a na deticky jak to zvlada ..jestli kackok a co misanek :slight_smile:))
milu to je vnitrni steh ustrihnou ten uszlik a vytahnout to ..ja ho mela taky tenhle steh davali ho do namahavejsich casti..ja ho mela na koleni ..drzim aplce at se neco dovis
jo jo puzzi dam ti hned vedet az bude mysky rodit
doufam ze jted v utery uvidim
12. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mílo, radši nepřemýšlej o vyndání stehu, třeba to bude v pohodě a nebo "masakr motorovou pilou". :unamused:
Puzz, šťastnou cestu a brzy se ozvi, že jste dojeli v pořádku.
Já jdu asi spát, přišla jsem z chi-toingu (můj výraz zní čiči) a sotva jsem se umyla, tak se dítko probudilo a přihlásilo o jídlo, teď kupodivu hned usnul. :confused: Dneska byl pěkně protivnej. :confounded:
12. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Já pochopila malou myskyovou jako Adélku :slight_smile:
Kay, to je smutný, když máš pocit, že máma schválně provokuje, achjo :frowning2:
Tek, dík, to bys byla hodná za podobné důležité info! A po Mysky už je na řadě kdo? Pajda v listopadu, že?
12. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
kay prosim te jeste kde jsi objednavala to zrcatko? a prdlacky stela tlusta neni ..si prdlon fakt
12. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Mel, co to je to čiči? Nějaký cvíčo?
12. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
ja taky chopila myskyovou jako adelku :slight_smile:))
to zni dost zvlastne toto mel
12. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
puzz - čiči je můj výraz pro chi-toing. . . :grinning: Jo a je to cvíčo mezi body stylingem, pilates a pěti tibeťany.
12. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tek díky, tak to snad to vytažení zvládnu..no co mi jiného zbývá že :sweat_smile: .
Mel..co to je za cvíčo čiči :grinning: ?
Malá Myskyvová bude Adélka ne? :confused:
Kay teda ty si chuděro s mámou užiješ.. :unamused: , to ti nezávidím. :confounded:
Jojo další na řadě po Mysky je Pajda a pak Jani a Gucci a určitě se mezitím tady rozjede druhé těhu kolo :wink: .Jen doufám, že já to do té druhé řady ještě stihnu :frowning2: .
12. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Milu, já mám pocit, že ty budeš po Gucci, akorát teda prosím v tom září kdyby to šlo, já nebudu čekat zas dva roky :sweat_smile: A nebo taky budu a stejně nic nenadělám :sweat_smile:
Né, já jsem blbá, ale jedno je jistý, to místo hned za Gucci ti tady všechny přejeme! :wink:
Mel, tyjo, seš dobrý s cvíčem, to je náhodou super takhle na chvilku vypadnout z toho 24 hodin denně vždy připraven :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Puzz díky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
12. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak já malu myšku pochopila blbě. ale asi tím že moje kamarádka tE%d porodila asi před měsícem adinu, a mě se to hrozně zalíbilo :slight_smile:

no jo, já prostě mámu už komentovat nebudu, je mi to taky líto, ale asi s tím nic nenadělám. Dneska mi měla dát vědět, jestli půjde se Stelou ven, tak jsem jí volala protože jsme nestíhali ze zahradnictví kde jsme dopoledne byli a on že ne, že se honí mraky a že se bojí.. tak martin už si dělal pak srandu řeho se jako bude bát příště.. hrozně závidím ty babičky, které třeba mají blbé kecy a všechno ví nejlíp, ale apsoň pomůžou a mají zájem no.. :frowning2: nedá se nic dělat.

tek, ty zrcátka jsme objednávala tady http://www.babywelt.cz/cs/produkt/vnitrni-pridavne-zrcatko-do-auta-bs-863/ ale třeba je to fakt na nic, musím teprce vyzkoušet až dojdou..

jinak my byli dopo v tom zahradnictví, a pak jsme si udělali oběd na grilu a pak celé odpo pracovali na zahradě.. až na mírný úpal a bolest v zádech je mi skvěle, hrzoně jsem si u toho odpočala a vypadá zase kousek zahrady pěkně :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tetes:super, jak to všechno v pohodě zvládáš. Už aby byla i Kačka s váma.
Campi: Manduca je fajn, na výstavy ideální :grinning: Já chci jít v červenci na výstavu velkoformátových fotek Himalájí na Staroměstkou radnici, doufám, že to stihnu.

Tip na oblečení pro mimina a hlavně Pražandy: v Mothercaru maj skvělý slevy, myslím, že je na Chodově, Flóře a v Myslbeku, koupila jsem tam sady body s krátkým rukávem a overaly,krásný designy a většinou cena za 7 kusů kolem 300,-Kč a tři overaly taky 300,-Kč plus mínus.

O víkendu jsme byli pro změnu na svatbě kamarádky z vejšky v Liberci, spali jsme tam na chatě, kde byla večer i oslava, moc vydařená akce. Tak už byla M. na pohřbu i na svatbě a obojí zvládala skvěle, ani nekníkla.
13. črc 2009 v 00:27  • Odpověz
Bré ráno,
terkytko teda Marjánka je šikovná holčička, zvládá veškeré společenské akce. :wink:
Jé dneska snad už bude mít Tetes u sebe i Kačenku a snad půjdou brzy domů, nemocnice jsou opruz a myslím, že ji má Tet už plné zuby.
13. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobre ranko,
tak Puzzi uz je na ceste, ta se ma...teda cestu nezavidim, ale to Chorvatsko jo :wink:
Milu uz asi lita po doktorech. No odpolko se na ni moc tesim :wink:
Mel pridala krasne fotecky, Luky se pekne vytahuje :slight_smile:
Kay kdyz vis jaka mama je, tak na jeji vylevy kasli. Vim, ze to je tezke, ale jinak se utrapis...
Terkytko teda M. je uzasne spolecenske ditko...fakt jsem jeste nevidela dite, ktere by tohle vsechno zvladlo a jeste s usmevem na rtech :wink:
Marti doufam, ze teplotu jste uz zahnali a Martinkovi je lip...
13. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jani, jo Luky je nějakej dlouhej. Začíná ho být dost i v autosedačce (už v ní nevypadá tolik jako skřítek). :sweat_smile:
Jdu si uvařit salátek než se dítko probudí, pak asi půjdeme ven, i když znovu půjdeme ještě odpoledne, jdu k zubaři. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Mel no prijde mi, ze se nejak strasne vytahl :wink: No bude to velky klucina..
Jee zubar, tam se dneska musim objednat!
13. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
bré ránko holky

Mili: už se ví co je Megí :fearful:
Tek: gratulace k tříměsíčnínám :dizzy_face:
Soni: držím moc palce, at to vyjde :wink:
Jani: super s tím kopanečkem, u nás to cítím akorát já :slight_smile:
mysky: to je super, máme stejně velké břicho :grinning: :grinning: , ve středu sem hodím foto, to budeš čubrnět :grinning:
marti: jéé další první zub, gratuluju :dizzy_face:
puzzi: štastnou cestu a moc si to tam užijte :dizzy_face:
terky: díky za tip, já se tam byla čučnout před měsícem na chodově (jsem čekala na pG) a maj to tam všechno rozdělený na kluky a holky :unamused:
tetes: jak je? Kačku už máš asi taky u sebe, těším se na další foto
13. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
mel: mě příjde, že je ti Luky hrozně podobný :slight_smile:
Jani: no sláva, konečně nějaké :wink: :wink:
13. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Gucci tak konecne ho mam vetsi? :wink:
13. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Jani, hezkýho pupíka máš. :wink: Mimochodem v pátek jsem Lukymu naměřila 59cm, ale připadá mi to jako blbost, že by se tolik vytáhl. :astonished:
Gucci, podobný mi je asi dost. Když porovnám fotky kde jsem jako mimino já.
13. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
No Mel mi to jako blbost neprijde, fakt mam pocit, ze ses trasne vytahl od te doby co jsem ho videla...
13. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
jani: no větší rozhodně není :grinning: , uvidíš ve středu :wink:
já byla ráno na kontrolních odběrech na endokrinologii a vypadá to, že nebudu mít poprvé modřinu :grinning:
13. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Jani, to je 5cm za 14 dní (to byl měřen u doktorky při šestinedělní prohlídce). Pravda, že už i 62 mu začíná být tak akorát. . . A co je pro tříměsíční dítě, tak on ve třech měsících bude mít krátký.
13. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Gucci tak nestvi me, jsem myslela, ze jsem te konecne trumfla :grinning:
Gratulace k uspesnym odberum :wink:
Mel no vis jak je to s tim merenim, dite se mele a o presnosti nemuze byt rec!
13. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
No u doktorky je to dost přesný, když ho držím za hlavu a sestřička natáhla nohy. A to co jsem ho měřila doma, tak jsem použila podobný postup a on byl kupodivu celkem v klidu. Nejlepší by ho bylo změřit, když leží na břiše a spí jak dlouhej tak širokej. :dizzy_face: :wink:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Mel no tak potom proste roste jako z vody :wink:
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.