• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: no nechci tě štvát, ale co jsem tak koukala do alb na bříška v 16tt, tak ho mám podle ostatních normální, jsem si furt myslela, že velké, ale nee, už je pevné a vypadá fakt jak těhu, však mě všude pouští v MHD sednout :grinning:
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Gucci to je fajn :wink: Ja sockou nejezdim, tak me nikdo nepousti sednout :wink:
Ale sousedi uz na me zvedave koukaj :grinning:
13. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani asi jo, uvidíme. Bohužel ho nemám podle čeho porovnat, ale delší mi fakt připadá, proto jsem ho šla měřit. A i kojenecké košilky mi zase připadají kratší, než když jsem je nedávno vyndala. Tak nevím, možná skočím k doktorce na převážení a přeměření a budu hnedle chytřejší. :wink:
13. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, mám opravenej noťas, ale takovou paseku, jakou mi tam udělali... :confounded: Takže mám zatím furt Danielův. :sweat_smile: Za chvilku razím ke kamarádce, tak doufám, že to bez tý klimatizace s M. přežijeme...
Campi, teda noční hraní nic moc! Ale zase je hodňoučká, že vydržela výstavu i oběd.
Kay, ještě k tomu režimu - já mám stejný názor jako Campi... Zatím podle mě nemá smysl budit, nechávám to spíš na M. - jediný, co jsme pravidelně zavedli, je koupání po večerníčku, pak masáž, kojení a spát (vychází to tak na 90 %). :slight_smile:
Mysky, to není možný to Tvoje mini bříško! Kolik jsi celkem přibrala?
Marti, teda to jsou věci! :confused: Gratuluju k zubu a doufám, že už se další obejdou bez teplot!
Puzzi, užij si Chorvatsko a piš! :slight_smile:
Mili, tak ať se konečně něco dozvíš a je to dobrá zpráva! Ta jizva bude určitě brzy dobrá, neboj!
Steffi, hezký bříško. :slight_smile:
Mel, M. měla v 6 m. 56 cm, takže to je klíďo možný, že má 59, ne?!
13. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Evi ty se taky doma neohrejes :wink: Uzij si navstevu a at je Majda hodnoucka :wink:
13. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Evi, užij si návštěvu. No bez klimošky to přežijete, ale je to hrozně nepříjemné, hlavně v prvním okamžiku, kdy do toho auta člověk vleze.
Jinak dneska máme s manžou 7 let od seznámení. :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj evi, užij si návštěvu...co doma že :wink:
13. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
já jsem konečně vyřešila co si obleču na páteční svatbu, tak mám zase klid :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Gucci ty ses sikulka :wink:
No nic, jdu koupit merunky na kynuty kolac!
13. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
No, mě to doma neba, jak nemáme zahradu... :unamused:
Mel, tak gratuluju k výročí! :wink:
Gucci, a copak si oblečeš?
13. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
evi: no ted jsem zjistila kde to mejdlo je, tak to asi přehodnotím...trochu snobárna :grinning: , no jdem dneska nakupovat, tak se ještě uvidí, moc na výběr s břichem nemám
13. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
teda vy sjte toho zase nakecaly :slight_smile:))
mel luky je cely ty a ja jsem horzna aleme prijde furt stejnej..ale neber si to tak :slight_smile:) me prijde furt stejnej i oliver :slight_smile:))))
jeee guccii tak at ty odberyjsou hlavne k a diky za gratulace :slight_smile:)
my jdeme dneska na 3mesicni kontrolu jsem zvedava jak ksandy cvo a jak ...je 13.7. stastna to cisla tak doufam ze mi ho i bodnou :slight_smile:)
steff krasny brisko skoro stejne velky jako ma ted mysky ..chichi :grinning: :grinning:
evco tak to jsme na m stejne doufam ze zejtra si dam konecne spicha s tou nasi malobrisnici :slight_smile:) pa stresa volno a ctvrtek cajka :slight_smile:) jupiii a to vlastne streda ne volno ale vylet nekam s campi :slight_smile:))
campi napadl me treba jested bo tak nejak
13. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Tek, jé, vy jdete zase s Campi na výlet? Já chci taky bydlet v Pze! :sweat_smile: Na KO držím palce, ale určo bude vše OK.
13. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
ja si taky myslim nebo spis doufam ..no doufam ze jo :slight_smile:)))
jinak uz jsem taky podala prihlasku do yamaha skolky :slight_smile:) huraa a dneska budu volat jeste na vanicky ...hele znamena to ze vanicky ho pripravi na velky bazen? jako ze ho ve vanickach naucej potapet?
13. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Tek, to se máš - u nás je Yamaha až od 18 m.
U nás se ve vaničkách nepotápí, jen se přelívá hlava, ale myslím, že Lao Víteček se už potápěl ve vaně.

Tak pa, my razíme!
13. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, člověk dělá celý víkend, že pracuje a vy toho tady zase nakafráte :wink: .
Dočítat nestíhám, tak se omlouvám. Je něco nového? Koukám, že Jani už má krásné bříško, Lukynek je kouzelný, Mysky už tam taky něco na tom pupíku konečně vyrostlo :wink: a jinak co třeba Teteska, ještě se neozvala? My pořád malujeme a malujeme a když nemaluju, tak spinkám :grinning: .
13. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
dobrý ráno :sweat_smile: sem hodila chrupku a normálně vstávala až teď :sunglasses:
Puzzi dobře dojeďte a užijte si to tam :slight_smile:
Marti,gratuluju k zoubku,snad ty teploty ustoupěj....
Steffi,bříško pěkný ale taky nic moc velký,to jsi před tim obědvala že?? :grinning: :grinning:
Mel,gratuluju k výročí
Evi,užijte si návštěvu,zatim neni takový vedro tak snad to bez tý klimošky nebude tak zlý :wink: Mám 4kg na vrch a snad už to nijak závratně nahoru nepůjde....
gucci tak jsem na tebe ve středu zvědavá :slight_smile:
Mílo,druhý kolo těhotnění se určitě nerozeběhne dřív než zakončíš ten první turnus.....září je jen tvoje :slight_smile: :slight_smile:
Tek vy jdete dneska na to očkování????Tak ať je to o.k a pak kdyžtak napiš jak zejtra

A já ze sebe jdu udělat člověka,jedem schánět skříň at máme konečně kam ubytovat dětský věci...
13. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Pajdi no myslim, ze Mysky odpovedela na vse aktualni, tak to shrnovat nemusime :wink:
Mysky JEN 4kg, ty blaaaho. Ja uz ted mam 2,5kg nahore!!! :astonished: A jinak to brisko je z dnesniho rana a ja rano neobedvam :wink:
13. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem dobalila balíky, nakrmila mládě... Jdu vyklidit myčku a pračku a něco rychle uklohnit.

Co je tu novýho?
13. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
tek: to je super napad s Jestedem, jenom se trochu bojim, abych vas v pohode dovezla domu. Preci jen zodpovednost za kolouška Olivera. Jo, a F. rikal, ze vyrostl! Co teda pristi uterek? To uz snad bude i manduca.
13. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jé koukám, že manduca se tady chytla :wink:
13. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
gucci: zatim nedokazu posoudit, jestli ji budeme fakt vyuzivat, ale libila se mi na vyzkouseni. Lada v kocarku uz nema problem (pokud zrovna teda nechci bruslit :grinning: ), tak ji budu prioritne nechavat v kocare, ale na prochazky v lese treba urcite bude dobra. O vikendu chci ucit bruslit moji mamu, tak si to predstavuju tak, ze mama bude jezdit s prazdnym kocarem a my budeme s Ladun v manduce za ni behat:slight_smile:
13. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
campi: jé mamka se bude učit bruslit? to je dobrá :wink: , tak držím palec

jinak jsem zapomněla nahlásit, že už mám chlupaté celé břicho....ta chlupatá čára uprostřed je pořád hustější a delší, ale chlupy jsou už po celém břiše....pG jel včera na kolo tak se se mnou loučil a já mu říkám: tak snad dáš pusu i bříšku ne...a on: no já nechci mít chlupy mezi zubama :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
haha: pG je taky peknej cynik. To clovek ani nevi, jestli je to vtipny, vid? Jako je to vtipny, ale kdybych mela chlupaty bricho, tak bych se moc nesmala. Nevim. To je jako kdyz na kamaradku manzel delal BUBU, kdyz odsavala.. Jako vtipny to je, ale v dany situaci..

no, mama si mysli, ze zhubne na bruslich, ale dopadne to stejne jako s jinou fyzickou aktivitou, nebude na ni mit kvuli praci a uklizeni cas. :frowning2:
13. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
campi: no já to beru s humorem, takže mě to ani nějak nerozhodilo :wink: a jemu se vtip podaří málokdy, takže každá správa reakce na to jak je vtipný ho potěší :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
campi tak to jsem zvedava jestli naucis bruslit my byli vcera a ja jsem byla total grogy...
o kolouska se neboj to zvladnem .....ted jeste jestli to veme po asfaltce ci kudy..ja asi budu mit satek ale on jeste neumi dat poradne nozicky od sebe ..zejtra se na to zeptam kyclaka.....
no nevim me se na bruslich teda nepodarilo shodit :frowning2:
gucci to je tedazlak kdyz ani nepolibi sve male opicatko :slight_smile:))
hele prdelky ale ja ho mela taky chlupaty takze bud v klidu ...a uz ho nemam do konce mi pres sestinedeli skoro nerostly chlupy ..skoro=asi 3mm za 6tt ...coz je perfektni jinak uz bych musela prorezavat krovinorezem
jee pajdi a mate naky novy obrazky?
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky,

omlouvám se nemám čas dočíst, Steliška se vzbudila.. hodila jsme nějaké nové fotky do alba.. jdu vás jen pozdravit, za hodinku razíme na výlet s rioko a annip :slight_smile:

Evi, no mi právě jde hlavně jen o ten večerní režim, jako to koupání a tak, ona ať ji dám kdy dám do postýlky, tak stejně usne kolem deváté :slight_smile: ale třeba před tím už je hodinu protivná a ospalá..

a jinak jsem objednala nosičku chicco go, můžou v ní být i děti od dvou měsíců a mě ten kočár prostě nevyhovuje, tak to chci zkusit a moc se těším :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
gucci, s tím břiche, jsem se jako dost řezala :grinning: ale chápu to.. já byla chlupatá celá, hlavně se mi m. smál, že mám kotlety - licousy :grinning:

puzzi, snad cesta proběhne dobře a hlavně si užívej moooře.. jéžiš já bych tak někam jela..

jo a dočetla jsem vás :slight_smile:

stelik totiž jak se vzbudila asi ještě 15 min leřela v postýlce, čumněla do blba a hrozně se smála :grinning: tak jsemji nechala.. včera se nesmála skoro vůbec a dnes mi to vynahrazuje.. :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
jo tek a držím pěsti na prohlídku, jsem zvědavá kolik Olik měří a váží :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
kay: tjo, tak to já jsem ráda, že to mám "jen" na břiše, mít fousy, to bych asi nesnesla :grinning: ...koukala jsem na Stelinku jak krásně pase a hraje si na dece, je to fešanda vlasatá :wink:
13. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.