• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a jete cau puzziovic :slight_smile:))) to je hezky ze to P. takhle zvladnul ted vis ze muzes obcas vypadnout a bude to ok :.-)))
to je jasny to se domluvime campi chce taky prijdet tak muzeme pak dat spolecnou prochajdu..jo a jeste ten sraz....bych to videla na prvni cervnovej vikend at muzou i zamestnani :slight_smile:)
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Teksas dik za optani, dneska nic moc, uz dvakrat jsem si povidala se zachodem :frowning2:
Ty se bez nabastit neceho vyzivneho, at mas mliko

Gucci ty pako, 29 beru vsema deseti!!! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Puzzi, ale Tobě už MD skončila, ne?! A jakej papír jsi dávala podepsat v práci? Takovej ten formulář?
No, já na to za prvý nemám vůbec náladu a za druhý mě to šíleně bolí, takže se tomu snažím všemožně vyhnout. :rolling_eyes:

Tek, Ty jsi poznala ovu? Hele, a bereš ten ricinus?
Ty jo, vy jste všechny tak odhodlaný s tím 2. mimčem! :fearful:
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
první červnovej víkend nemůžu, jedem k našim :unamused:

ale celý příští víkend mám volný, tak jestli má někdo o mě zájem..... nebráním se ničemu :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci, to bude zájemců, že se Mili užárlí! :grinning:
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
evi: no to doufám, že bude hodně zájemců, jinak to je trapas :grinning:
21. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
milo: dost dobrej, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A dneska zas??? Rikal mi pan z ostrahy, ze je to nekdy v noci sranda, jak chodej pod oknama, ze ledacos zaslechnou.

tetes: sice s tebou v ty nemocnici nejsem, ale podle myho to zvladas na jednicku s hvezdickou. A nezatajuj nam tady veci jako ze ti neni dobre a rekni to i doktorum. Je pravdepodobny, ze s tim nic neudelaji a reknou ti, ze to k tvymu stavu patri, ale kdyby byly nejaky komplikace, tak at maji komplexni anamnezu a maji to v karte. Motani hlavy jsem mela taky, u me to uzavreli tim, ze jsem prepracovana. A ve 3. trimestru jsem zvracela, to si puzzi pamatuje dobre. Asi ti deti taky tlaci na zaludek. Doufam, ze jsi to ze sebe vcera s tema slzama vsechno vyplavila a uz jsi zase sluníčko.

evi: to verim, ze jsi z toho nemile prekvapena. Kdyby jim tak ty dobry navyky zustavaly.. Lada ted tyden spavala zhruba do 8 a bylo to moc fajn. Dneska od 6 zabrala az v pul desaty. Ironman dobry :grinning: .

rioko, anippe: dobry porovnani kluků, Alex ma porad stejnej oblicejik od narozeni, akorat roste, vypada to, ze vlasky mu moc nepadaji (?). Vojtik je hezky veselej, to musi mit maminka radost, ze ma tak bezva kluka. No, je to ale neco uplne jinyho nez holčičky, to musim rict.

puzzi: a kolikrat denne vlastne baští Honzík? Ja myslim, ze uz tak rychle přibejvat nebude. Jedna klientka ma skoro desetikilovou 7mesicni holcicku. Ale ta jí dává pribináka!!!!!!:unamused: .

steffi: taky jsem mela takovej pocit, ze kdyz jsem si pochvalila, ze je mi lip, tak to zase prislo :wink:
21. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak pozor pozor já si Gucci ohlídám :grinning: . Já bohužel nemohu příští víkend jedeme pro Meggi a ten další jsem v práci do soboty, ale mohla bych ten víkend v neděli.

Jéé co bych za 29 let dala...mě je už 32 :unamused: .Myslím, že jsem tu nejstarší.. :wink: .Takže budete Mijunku poslouchat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
21. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
U nas vikendy - jedine prvni cervnovou sobotu.

Ja se sexem jako zamlada, F. je uz taky nejakej akcnejsi., tak spokojenost. Akorat tam fakt citim ty stehy vevnitr, L. me nejak potrhala rukou, kdyz klouzala ven, tak jsem dost šitá.

puzzi: ty jsi číslo, ten P. nevi, co v tobe ma. Pry - aby nepochtíval jenom on, tak to obcas iniciuješ.. A myslim, ze tak to ma ve vztahu byt. Proste obcas vyjit vstric a potlacit svoje nechtění (nejen v sexu).

gucci: krásnej narozeninovej den, pocasi jsi objednala hezky :wink:. Jsem zvedava, jake dary dava pG.
Psala jsem vam, ze ja jsem k narozkam dostala rasenku (standardni darek - kosmetika, ktera mi dochází) a manikůru! :confounded:. My jsme fakt jako po dvacetiletym manzelstvi. Ja ted nakoupim F. k narozkám CDčka a cestovní tašku (taky nic moc originálního).
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
campi: u nás se to na překvapení nehraje, já překvápka nesnáším a pG se bojí mi něco koupit sám :grinning: , takže mám objednaný fén a jdu se čučnout do Bati dneska :grinning: ..... večer jdeme na véču, ráno mi zazpíval narozeninovou písničku, zatančil taneček, řekl, že mě i Guče miluje, to mi stačí :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jé Gucci to je pěkný od manži :grinning: .
21. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
mili mě je taky 32 takže poslouchat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tetes Tvoje včerejší depka je úplně normoš, já jsem brečela v nemocnici když jsem tam byla kratší dobu, zvládáš to náhodou super a mimča Ti to pak vynahradí. Super že Ti vymalují,budeš to mít hezčí :dizzy_face:
gzcci všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
puzzi to je suoer, že to s honzíkem zvládl m. sám a ty sis mohla odpočinout, jinak roste teda krásně, je to kus chlapa...ale až začne běhat, tak to vyběhá. vojtík je drobek, ale taky se bojím aby po um moc netloust, nějak se rozjídá
evi tak na sex já chut taky nemám, no m. je na tom úplně naopak :sweat_smile:
já chci taky druhé mimčo brzy, tak za rok bych chtěla být těhu - naštěstí máme i 3 mrazáčky, ale třeba to půjde samo
teksas někdy prý je pár dnů kdy je mlíka málo, vydrž to se rozjede
já už neodsaju nic, když ho nakojím všechno vyblinká, tak už asi bude jen na um - i když s tím kakáním hrozně trpí, dnes po velkém pláčí vytlačil dva malé bobečky :frowning2: a bez trubičky se nevykaká vůbec
jinak se ustáluje krmení, večer ve 20, dnes 1.30 a pa 5.30, paráda :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Evi, uklízím-teda jeden den se na to vyseru a další dva se z toho málem poseru :grinning: źehlení mi tu stojí tři dny...
Jéé, sexuální debata :grinning: Jsem si zrovna dneska říkala, že bychom na to mohli skočit... :grinning: Ale pak jsem zapomněla :grinning:
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
lao :grinning: :grinning:
my jsme doma taky domluvení, že určo nebudu HA brát a vlítnem na to hned, abysme měli mimi po sobě a pak za 10 let třetí, ale to je takový můj sen :grinning: a uvidíme jak to po porodu bude
21. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Evi, jj, MD už mi skončila, ale naštěstí se to dá podat i zpětně. A dvouletá do 28 týdnů dítěte.
První červnovej víkend sraz můžu! příští víkend by myslim taky šel.
Campi, hm, pribiňáka nechápu, i když je dítě hubený. Tyhle krémy by se neměly do roka kvůli bílkovinám, blbý na ledviny. To samý tvaroh apod. A pribiňák = cukr+tuk...
Honzík ráno mlíko v půl sedmý, pak v 9-10 přesnídávka, 12-13 oběd. A pak je to různý. Většinou ještě 3x mlíko do večera. Takže 4x mlíko a 2 příkrmy. Tak snad to není zas tak moc.
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už jsem zpět od obvoďačky. Pro jistotu jsem ji zavezla ranní moč, páč mám zase pocit, že se mi rozjíždí močák. Tak uvidíme zítra. Hned mě odchytla a změřila mi i tlak a mám ho hraniční vysoký, takže mě ještě poslala na tlakového holtra. Takže zase budu celý den 2.6. chodit jak blbec s krabičkou na těle :sweat_smile: . Ale hlavně ať je to ok. Při jedné cestě jsem se zároveň objednala ještě na kontrolu na plicní na 17.6. a u strejdy na kardiologii příští středu. To zas bude lítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Puzzi- vítej zpět :dizzy_face: , gratulace Honzulkovi jak k půl roku, tak ke kontrole :wink: .
Lao- to je super, když se Víteček tak hezky směje i ze spaní :dizzy_face: .
Terinko- bobku, už je toho na Tebe moc, ale jsi moc statečná. Kdokoliv jiný by se sesypal už dávno a Ty ještě pomáháš druhým. Vždyť jsi úplně skvělá. Hold je toho už na Tebe moc+ ještě ty hormony. Není se čemu divit. Vůbec se za nic nestyď a když se Ti bude chtít plakat, tak si klidně poplač, aspoň se Ti uleví. Pořád na Tebe myslím a říkám si, jak to bezvadně zvládáš.
Puzzi- jj, mám 178cm :slight_smile: . Brusinky baštím pořád preventivně, teď mám koupený urinal a baštím 1tabletu denně. Doktorka mi dneska říkala, že ty pocity můžou být i z toho, jak mi děcka začínají tlačit na močák. Že tím, jak jsem hubená a mám tam už skoro dva 9cm bobky, že to může být tím, že je prostě už hodně cítím. Je fakt, že já vždycky strašně cítila i každou cystu, která měla i třeba jen 2cm. Říkala, že počkáme do zítra na tu kultivaci a kdyby tam náhodou něco bylo, tak mi dá antibiotika.
Puzzi- teda P. je šikula, že i do poradny šel sám, to nevím, jestli by H. šel. :sweat_smile:
Mili- sousedka mě fakt hrozně potěšila, dokonce i H. byl úplně na měkko, když jsme pak přišli domů. Říkal, že ví, že nám to moc přála, ale že až takhle to netušil. A já taky ne.
Tak Gucci ještě jednou všecko nejlepší :grinning: .
Teri- dvojčata a přes tři kila??? :astonished: To jsem netušila, že to vůbec jde! Teda ta se musí cítit příšerně :confounded: . Hele budeš mít krásný čistý pokojíček, tak ne že ho zase hnedka sprasíš :grinning: :grinning: :grinning:.
Jani- téda Ty ses včera měla krásně :slight_smile: , hlavně že sis odpočinula a odreagovala se.
Mili- Ty dostaneš, zase sex :angry: , já chci taky!! Ale já to měla stejně, při ovu jsem byla šílená po sexu a pak jsem ho nemusela klidně mít i měsíc.
Teri- tak šup a udělej si pořádný vývar :slight_smile:.
Jani- a neslyšela jsi z toho záchodu i mě?? :grinning: Já si taky ráno povídala :grinning:.
Uf, to byla dřina, hodinu a půl jsem dočítala :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
21. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky ja vas dneska vubec nestiham...
Rio koukla jsem na koupani a je videt, ze to se Vojtiskovi mooc libi :slight_smile:
Pajdi tak to je fajn, ze jsi skocila k Dr., aspon budes mit jistotu :slight_smile:
Jo a ze zachodu jsem te neslysela, asi nejdou ty trubky spravnym smerem :grinning:
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Jo srazik, prvni cervnovej vikend muzu. Pristi vikend ne, to budem u nasich...
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Taky vas obdivuju s druhejma detma, ze je chcete uz ted. A zavidim, ze to mate asi s detma hezký od zacatku, ze vas nic neodradilo. I kdyz Rioko mela s Vojtikem taky makacku a uz mysli na druhý... Ja asi nejsem ten spravnej materskej typ. S Ladou mam ted moc hezky dny, zacala byt veselá, driv se tolik nesmala, ale stejne.. bojim, bojim, ze druhý by bylo nejak vazne postizeny a ja ze bych skoncila v Bohnicich.

puzzi: myslim, ze H. neji moc casto, normalka. Jenom me zaujalo, jak nase dr. rikala: "a dáváte jídlo petkrat denne..." Jsem na to nereagovala, musim se ji zeptat. Lada ji 7-8x. Pribinaky jsem slysela, ze od 3 let. Mama jedny klientky dela v divizi Nestle pro detskou vyzivu a pry to tam rikali doktori.
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
tjo já se toho srazu nedočkám :frowning2:
21. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
ty voe tak koukam zeja nez napisu jeden prispevek tak se jich tam pak obejvi jeste deset a ja pak koukam o cem si to pisete..
evco beru ricinus a ovu podle hlenu....pac takovej jindy nemam ...
jo a teda ja zahajila nove prizpusovbeni prcka..pac mi spi odpol a vecer dela brajgl ..takze jako s nim nebude chrapat do desiti ale ze vstanem okolo osme a ja ho budu zabavovat..tak to vydrzel dneska dve hodky a ted sam od sebe vytuh...
tak a jdu cist dal
21. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Campi, to ještě nejsou nejhorší dárky. :wink:
Mili, mně je 32 za 3 měsíce, takže klid! :grinning:
Gucci, tak to já naopak překvapení vyžaduju! I když občas se mi to nevyplatí... Jednou jsem třeba dostala vibrátor... Já!!! :sweat_smile: Ale aspoň je takovej designovej. :grinning:
Rio, a co na to kakání říká dr.?
Lao, :grinning:
Pajdi, hl. ať Ti ten tlak hlídají - vysokej v těhotenství fakt není sranda.
Já jsem na tom podobně jako Campi. Vůbec nedokážu pobrat, že máte takhle malý mimino a už plánujete druhý... Pro mě je to naprostý sci-fi. Zatím fakt jsem přesvědčená, že M. mi stačí. :sweat_smile:
Tek, tak hodně štěstí se změnou režimu. :slight_smile: Ale to by stačilo upravit režim odpo, ne?!
21. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
holky tak si to nejak domluvte ja proste nemuzu jen tenhle vikend a ten pristi sobotu ...pak uz je po sestinedeli takze to muzu kdykoliv...takze to beru od prvniho cervnoveho vikendu..
jani tak to je pekne na prd......a polivka uvarena
hele ja si taky tak prijdu ..ze prijde M. vecer z prace e tady hodinu rve on ho veme do naruce a je klid ..nechapu...
ted mu vypadl dudel a je nasranej :slight_smile:))
lao :slight_smile:)))) ty jsi tele ..paneboooze
Tek, jj, to se mi taky stává... To víš, tatínkové jsou vzácnější. :wink:
Jo, já nemůžu 6. a 13. 6.
21. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
evi: no ještě, že byl aspon designovej :grinning: , mě právě blbý dárky dokážou i nasrat...jednou jsem od švagrovců dostala pokladničku modrého slona, nesnáším modrou barvu a nemám ráda slony a bylo mi 26 tenkrát, tak jsem to nějak nepochopila
21. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
ja taky milkuju prekvapeni ..letos jsem dostala vonavku a knizku...a olivera :slight_smile:)))
evco muzes si ho vystavit jooo :slight_smile:))
rio to kakani je divny teda sakra
no odpo taky nespi jen jak vychazkujem tak v kocaru a to mu nestaci ...pak zmenit pac pak vydrzi vzhuru treba do tech desiti
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
jdu si pro o, začíná mi být šoufl
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky mě nějak šíleně bolí břicho. Nevím co to je, jestli ten močák nebo děloha, ale bolí to fest :cry: . A mám hrozný strach. Volala jsem H., ale nemůže z práce přijet dřív a já nikam sama nedojedu. Budu muset počkat, až přijede kolem 16h. Bolí to vlevo, takové křeče.
21. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.