• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky.

Tak jsem po obídku a hlavně konečně zase doma. Člověk by řekl, že ok, ale docela mě to zmohlo. Na stehy jdu ve čtvrtek a tam se dovím jak to bude se mnou dál. Pak jsem byla pro výsledky té MR a teda tolik cizích slov jsem nikdá neviděla, ale snad jsem z toho správně pochopila, že je vše okáááááááááááááááá :grinning: . No ukážu to ještě Jani, ta mi s tím překladem určo pomůže a když náááhodou ne, tak písnu Pajdě. :wink:
Jani teda břuch už máš pěkněj to ti povím :dizzy_face: .
Puzzi dnes jede do Chorvatska, tak snad cesta bude ok a malej to zvládne.
Tak a vím prd co jste psaly :sweat_smile:.
13. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kay, teda Stelinka je kouzelná. :wink:
Mílo, tak to je super, že je vše o.k.
Holky jedna věc mi 11 měsíců nechyběla a tou je MS. Fakt super dárek k výročí. . . :angry: :confused:
13. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Milu tak to je fajn, ze je to OK. kouknu na to az dorazim :wink:
Mel no neke, zes to dostala zrovna dneska, to je pech :frowning2:
13. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Kay Stela je fakt kouzelna a tech vlasu :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jani, no to je normální síla mého "štěstí". Naštěstí jsem stihla ráno manžu znásilnit. :sweat_smile: A zase lepší tenhle týden než příští, protože to bude odstávka teplé vody.
13. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Teda Mel, to je teda fakt smůla, ale jestli jsi stačila ještě dnes manžu znásilnit, tak to je dobréééé :sweat_smile: .
U nás je odstávka teplé vody tuten týden. :unamused:
Jani přijdeš ve tři? A půjdem nejdřív na prochajdu a pak k nám nebo jak to vidíš? :wink:
13. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mílo no a dokonce mě nebolí břicho, tak třeba už nebudu mít menstruační bolesti. :wink: To bych byla šťastná jak blecha.
13. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Mel tak vlastne stesti, bez teply vody s ms, bleee...
To u nas netece od rana! Az do patku :frowning2:
Milu tak ja te pockam ve tri pred barakem. Pujdem do lesa?
13. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jani, u nás je naplánovaná odstávka jen 3 dny, což je s podivem. Tak uvidíme, Lukyho budeme asi koupat ve studený, včera jak byl protivný tak jsem mu tím vyhrožovala. :dizzy_face: No dneska je taky docela protivnej, nevím co mám říkat já, za chvíli razím k zubaři, k tomu MS. . . Nádhernej to den. :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Mel fakt jo, u nas 12.-19.7. ale vcera jeste tekla, az dneska rano jsem stihla posledni sprchu v teple vode..
Zubaka zvladnes a ms bude taky za chvili pryc!
13. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jani snad jo, doufám, že po těhu už nebudu mít MS 9 dní. . . .
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
mel: téééda lituju tě s MS :unamused: , svině k výročí chnuš :angry:

jééé holky a kdy děláme hromadné venčení?
13. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
cus ivca pise ze jsou teprve v itosce ..tam dorazej tak cca za 3hod...honzik pry vubec nespi ..jeji mamca s nim jede vzadu a zabavuje a prej vedro takze tam bude krasne v:slight_smile:
mel teda chudero fuj fuj to doufam neprijde jeste tak pul roku min.
13. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mel tys mela ms 9 dni? :astonished: To by me zabilo! Ja ji mivaly 4 a to bylo tak akorat!
Gucci no mi to je jedno, ja jsem doma, se domluvte vy dve s Milu :wink:
13. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Teri diky za info. Oni jezdi do Chorvatska pres Italii, zajimave!!
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
no já čekám až bude Mili redy :wink:
přes Itošku jsem taky do Chorvatska ještě nejela
13. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak jo, tak rozhodne Mili :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Guci- teda to je sprosťák :grinning: , ale nic si z toho nedělej, já ho mám taky chlupaté :wink: .
Teri- jj, máme jeden nový už celý a druhý zatím jen černé obrysy. Do teď jsem spala a teď jdu zase na chvíli kreslit.
Mili- to je dobře, že je to ok, teď se všechno zahojí a za chvíli pošupajdíš na IVF :wink: .
Mel- teda to je pech :angry: .
Nám taky neteče voda ode dneška, ale celých 14 dní. :angry: Ve středu jedu do poradny, tak jsem zvědavá, jak se budu koupat v lavoře :angry: !
Jé Puzzi se má, za chvíli bude krásně v teple u moře, závidím teda!!
Nic jdu kreslit, dneska jsem ještě nic neudělala, tak to musím dohnat. Vlastně udělala, nalakovala jsem si nehty :grinning:.
13. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Pajdi 14 dni bez teple vody, tak to je mazec! Copak delaji, ze vypli vodu na tak dlouho?
13. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
tjo nám netekla teplá voda minulý rok týden a byla jsem z toho na mrtvici
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jani před barák k tobě přijdu ve 3, ale ten les je pro mě docela ještě daleko...kdyby jsme se procházeli tady u nás, nevadilo by ti to?? Já jsem docela hotová z toho dopoledne vííííššš :unamused: .
Gucci uvidím co čtvrtek a doktorka a podle toho se pak hned domluvíme ale co byste říkaly na tuto sobotu??? Manža jede do neděle pryč.
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Gucci je to opruz, kdyz je teplo, tak se jakztakz rychle osprchujes ve studene..ale nejhorsi je umyt si vlasy!
13. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
no mě by sobota i seděla, jsme v Praze, akorát pG říkal, že půjdem s Gučem do Zoo :grinning: , ale to ještě nevím, který den, tak to můžu domluvit na neděli a pG vyšlu v sobotu na kolo
13. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Mili je mi to jedno, tak ve 3 u me u baraku a dojdem k tobe a uvidis...
kdyztak si sednem u tebe, ja kouknu jak mate vymalovano a uklizeno a pak se pujdu natahnout na balkon na lehatko..jsem si vcera koupila nove plavky, tak je musim vyzkouset :wink:
13. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ja se prizpusobim, L. toho vyuzije a pojede na motorce :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak jo holky, předběžně domluvená sobota, super těším se. :slight_smile:
Tak a já pomálu razím za Jani.
Jo Jani, uklizeno to jako nic moc už nečekej :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mili pojd, uz jsem se prevlikla :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jani- netuším, dole máme jen napsáno, že nepoteče 14 dní. Nevím, jak si budu mýt vlasy. Ten zbytek se ještě nějak dá s nahřátím vody do lavoru, ale hlava teda ne :confounded: .
13. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
holky já se loučím
fááááááááááá
13. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Taak jsem po prochajde s Milu. Milu vypada dobre a je videt, ze uz ji to neboli, jelikoz kulha o poznani min nez pred operaci! Jsem moc rada, ze to tak dopadlo!
Bytecek maji krasne vymalovany a uklizeny. A Meggie a Montym jsou fakt diva zver :wink:

Ted jsem volala svy kosmeticce, ze bych prisla. No a jdu dneska na sedmou, to byl fofr :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.