• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jsme zpátky... :slight_smile: Byly jsme na procházce v lese, všechno super, ale jak je vedro, tak M. pije po 2 hod.
Campi, to je mamka dobrá - na brusle se bojím i já. :sweat_smile:
Gucci, já měla taky chlupatý břicho (naštěstí ty chlupy byly bílý) a už se mi vrátilo do původní podoby. :wink:
Kay, hrazdička super a Stelík taky. :wink: Hele, ale v těchle nosítkách by neměla být moc dlouho - takže místo kočáku to fakt není.
Mili, to jsem ráda, že je všechno v pořádku!!!
Mel, koukám, že máš super den. :unamused:
Jé, to si Puzziovi asi užívají cestu - tak snad aspoň chvlema H. spí.
Nám už odstávku vody asi roky nedělají. :wink: Ale mytí hlavy fakt nejde... To jsem si vždycky myla někde na návštěvě. :sweat_smile:
Tek, tak co na KO???
13. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme tu i já, pže když tu byla Jani., tak přišel nečekán nezván tchán :grinning: .Jinak jak píše Jana cítím se fajn a myslím teda, že nekulhám vůbec :grinning: , nebo mi to spíš oproti minule nepřijde. Taky mi přeložila tu zprávu z MR a jsem oukej, jen tam mám něco 2mm velkého co se nenaplnilo tou kontrastní látkou, ale to je prý v poho, tak jsme ráda jako sviňa :grinning: .
Jo a Monty je hodnoučkej, ale Meggie to je neskutečná lumpice. Jen co Jani odešla si způsobně lehla a ani necekla.Se prostě předváděla před Jani. Jo a musím vám říct, že Janamá fakt už velké bříško, přišlo mi mnohem větší než na té fotce. Moc jí to sluší a vypadá moc spokojeně :slight_smile: .
13. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Mili no ja si tam nechala jeste malinkou rezervicku, aby priste mohla rict, ze jsi uuuplne fit :slight_smile: Ne opravdu uz nekulhas, jen je videt, ze to brisko neni uplne ok, ale za tyden uz budes ciperka.
Souhlasim, Monty je mazel a Meggie je divoska :slight_smile:
Ja si taky myslim, ze bricho uz je videt, ale H. od Mili mi rekl, ze by to na me jeste nepoznal :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Evi to je super, ze jste si to uzily. No a nedivim se, ze Majda pije tak casto, je fakt pekne teplo a to bude zitra vic!
13. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Páč H. kecá pak sám říkal jak si odešla a šla si kolem něj, že si všiml, že už ho máš pěkné a hned se mě ptal v kterým jsi měsíci, kdy tak hodně vyroste jak ho máš ty :grinning: :grinning: .
No bříško mám teda hnus a to jako že vohromný :angry: . Vůbec nejde splasknout, hajzlík jeden :grinning: .Ale nemůžu se divit, když jsem týden po operaci. :wink: Takže mu dávám týden maximááálně dva :grinning: .
13. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
:slight_smile: tak to jo, uz jsem si myslela, ze si to jen namlouvam :wink:
No jo brisko mas jeste nafoukly, ale ono splaskne a budes mit klidek...
13. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Nenamlouváš nebuj, jen jak si seděla a seděl na tobě monty, tak to až tak vidět nebylo. A věř, že bříško máš fakt pěkný, bych ti to neříkala jen tak :wink: .No jen aby to moje splasklo, hlavně se musím začít pak hejbat, abych trošec shodila. Ale myslím, že v srpnu budu moct v poho na kolo, takže to snad půjde samo :wink: .
13. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Jojo kdyz sedim, tak to neni tak videt :wink:
Prosim te, hubnout nepotrebujes! Ale kolo je dobry, ja si o nem muzu nechat zdat :-/
13. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
No nic, jdu se nechat hyckat na kosmetiku :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Užij si to Jani. Já měla jít zítra, ale to bohužel nevyjde, tak jdu za 14 dní.
A zhubnout potřebuju aspoň 2-3 kilča :wink: .
13. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
tak jsme zpet z KO .... 49cm a 5220g
je naockovaej a teda hele evi kdy se projevi ta reakce jestli se teda objevi ..olik to zatim tuktuk zvlada dobre...
a teda nevim jestli k ty mysky..zase doktorka strasak mi rikala ze by nemel zase 3 nedele nikam mezi lidi ale to prece ty vado bych s nim mela bejt v podstate zavrena doma az do pul roku
13. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme zpátky z vycházky, Stela už chrupe, padla jak zabitá :grinning:

milu, to je dobře, že je Ti už líp..

tek, 49 cm? to měl přinarození ne? :-O
13. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
a nosítko teda nakonec neobjednáno. Zkoušela jsem nacpat Stelišku do manducy annip, a vůbec s ejí to nelíbilo, ty nohy nedala ani tak od sebe jak to bylo potřeba a hlavu měla někde na mých prsou.. no nevím, ještě počkám jak trochu povyroste, ale snad s ejíto zalíbí, docela by mě to mrzelo, když ani ten šátek s ejí nelíbil.. :frowning2:
13. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
teda 59 jsem blba :slight_smile:)))
13. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
kay stelinka je moooc krasna a krasna hrazdicka :slight_smile:)))
kay ale ta manduca kdyz to miminko do cca 4mesicu neda nohjy od sebe tam ma novorozeneckou vlozku!!!!!!!!!!!!!!!! a nemusi je davat od sebe a stejne zajisti mimcu to pohodli
13. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
milu jak nmas vychazky? to je super ze je vse jak ma byt
nechces jit taky ve ctvrtek do ty cajky? jo jani plati to teda joooo? ja bych tam na jeden cajoch sla
13. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Tek, tak to je prťousek už velkej kluk a super, že nemá na očkování žádnou reakci :slight_smile: .
Kay, zkus to s tou vložkou a třeba se jí to líbit bude a jinak je Stelinka strašně nádherná holčička, taková miloučká :dizzy_face: .
13. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Tek, já mám zrovna ve čtvrtek odpo vyndání stehů, takže to bohužel nevyjde :unamused: .Ale díky za pozvání :slight_smile: .
13. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
tek, no annipka mi tam nějakou vložku dala nebo co to bylo, já tomu moc nerozumím.. já ještě počkám no.. a děkuju za pochvalu :dizzy_face:

evi, no ale tak snad chvilku v otm mimčo vydrží ne? třeba když budu chtít jet na nákup a tak, ne že by v tom byla celý den, ale tak 2 nebo 3 hodiny vydrží ne?

milu děkuju :dizzy_face: doufám, že se brzo dáš úplně do kupy a budeme moct s tebou prožívat to IVF a pak těhu :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tek, to bys fakt nesměla nikdy nikam. Ve 3 m. už bych to neřešila. Ta reakce by se objevila dneska večer, max. zítra.
Kay, do toho nosítka bys měla dávat mimčo až tak ve 3 m., kdy může roztáhnout ty nožičky. Do tý doby je novorozenecká vložka. Jo, koukám, že už to píšou holky... A určitě objednej spíš to ergonomický.
Jj, 2 hoďky jo, ale ne každej den.
13. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Teri- tak to Olík už velkej chlap :wink: . Třeba žádnou reakci mít nebude.
Jani- tak co, už jsi ještě krásnější než normálně?
Teď jsem ještě koukala na Stelinku, ta je vlasáček :dizzy_face:.
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
ja doufam ted kdyz uz chrni tak na nem asi horeckuk nepoznam.....
prave no to me fakt stve ..ale tak jestli se to muze jesprojevit zitra tak tu nasi mysicku asi prelozim na jindy
joo stelinka je taky vlasac jako olik :slight_smile:))
hele nema oliver spis holcickovsky miry???? :slight_smile:))
milu A joooooo stehy jsem na zapomela kurna fix tak muzem jit treba dopolka me je to fuk i kdyzzase v ramci moznosti v kolik jdes?
13. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tek gratuluju ke krasnym miram Oliho. A se ctvrtkem samo pocitam...
Jo a gratulace k dobanci a preji, at to zvladne bez reakce.
Pajdi no nevim, jestli jsem krasnejsi, ale mam treba srovnane oboci apod :slight_smile: A hlavne jsem si to uzila, miluju jak mi dela masaz :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
evi no tak každý den nakupovat nebudu :grinning: ale počkám do těch 3měsíců určitě, jsme netušila, že malý děti neroztáhnou takhle nohy, když ji kontroloval doktor kyčle tak říkal že je dá do těch myslím 90stupňů nebo kolikati.. :sweat_smile:

pajdi děkuju no jo už ji nebudu česa kohouta, bo to má už dlouhý a je to spíš punk :grinning: ale M. je proti.. :slight_smile:

tek, no nevím jaké míry jsou ok, já jsem chtěla dneska Stelika změřit, ale díky té prochajdě usla fakt brzo a rychle..
13. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
tek ještě jsem koukala na fotečky, teda ta loˇje super, Ty máš vůbec takový specální hračky.. kde to bereš? :astonished:
13. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
jani diky a jsem rada ze pocitas se ctvrtkem tak se pak jeste domluvime na case ok?
mira me tam pak vyzvedne jsem zvedava jak to olik zvladne asi tam zavolam at nam rezervnou zem pac u stolu bych s nim asi nevydrzela :slight_smile:))
nemam specialni hracky :slight_smile:))) tu lod jsem hnala od jedny pani na MMB
13. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
i při použití vložky se miminku nožky musí malinko roztáhnout.Koukala jsem do návodu, sice jsme Stelu do toho dávali složitě, ale v konečné fázy byla tak jak to má být, je prostě ještě malinká.Já jsem začala do manduky Alexe dávat až po 3m a to ze začátku jen na chvilku, oni taky musí přijít na výhody, je to pro ně něco nového.

http://www.ditezeskatulky.cz/upload/manduca_cz_sk.pdf

kay ta hrací deka je krásná :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Čau holky, zdravím z Chorvatska! Cesta nad očekávání dobrá. Vyjeli jsme ve 4:20, Honzík spal 4:50-6:30, 8:15-8:45, 11:30-11:55 a pak díkybohu konečně déle 14-15:30. V pět jsme dojeli. takže celkem dlouhý doby, kdy byl Honzík vzhůru, nechápu, mě to auto udrncá rychleji než jeho :sweat_smile: Máma seděla s ním vzadu a hrála si s ním, dělali jsme 4x delší pauzičku, takže to šlo. Tady super, horko, sezóna. Šli jsme na dětskou pláž, kde je menší hloubka a táta tam Honzu cáchal do pasu a nohama a líbilo se. Teď večer jsme jeli do města na procházku s kočárem, bylo v plánu, že Honzík to prospí, ovšem plán nedodržel a vzbudil se po půlhodině a zbytek seděl více či méně klidně. Teď před devátou teprve usíná, takže režim tady asi bude jiný, doufám, že ty dvě večerní hodiny Honzík během dne nějak nahradí, nejlépe o hodinu dýl ráno spát a během dne hodina spánku navíc v kočáru :grinning:
13. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
tek ale máš :grinning: no tak loď je fakt super, as to nebude velkovýroba. mě by se hodila, bo na deku mi hned vleze Bertík kdyý jinechám na zemi.. :grinning:

Anip, jo jo však já vím, děkuju, já to chtěla jen zkusit :sweat_smile: jsem nedočkavec, já vím :angry: hrací deka s emi taky líbí, mi říkají krteček, tak u mě jejasné jakým směrem se u nás budou hračky a případně pokojík vyvíjet.. :slight_smile: no a Stelikovi se krteček taky líbí jednoho má v postýlce a kouká jen na ně :slight_smile:

puzzi, super že jste dojeli,zlatá máma, a Honzík vypadá ž eje hodnej. a držím pěsti ať Tě nech vysoat aspoň po cestě... :slight_smile: užívej moře.
13. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Mel, velikosti dle věku jsou na prd, Honzík teď má rok-rok a půl :grinning:
Jj, Luky je ti fakt podobnej.
mysky, jen 4 kg - to je neuvěřitelný :wink:
Milu, super, že MR oká :slight_smile:
Jezdíte z Phy do Chorvatska asi přes Ljubljanu? My jezdíme Plzeň - Rozvadov - Mnichov - Salzburg - Terst - Koper - Istria, je to nejrychlejší, i když přes Mnichov zajížďka (ale dálnice).
Pajdi, 14 dní bez vody :-/
Steffi, břicho roste :wink:
Tek, očko i míry super a 3 neděle ne mezi lidi je podle mě fakt přehnaný!
13. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.