• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel: no to není můj styl :grinning: ...ale on si někdy nechá poradit, ale musí mít náladu
14. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
No je fakt, ze L. ma nejradsi ty stary rozdrbany trika. Kdysi jsem mu rikala, at uz je vyhodi, ze ma novy a on, ze do prace je to dobry. Ted uz to delam tak, ze misto do pracky jdou do kose a je klid :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
jj tak to já mám opačný problém, pG nosí nové triko tak měsíc a pak v něm chodí na squash :grinning:
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Tyy jo pG je lepsi zivit nez satit co? To u nas je naopak :slight_smile:
V sobotu si koupil L. sportovni vestu a pak byl jeste pul dne z toho spatny, ze stala 1400,-
14. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani, jo já to dělám podobně. Trička, která se mi nelíbí už na nošení do práce, tak vrazím do hromádky na doma, jelikož trička do práce mu dávám na ramínko, protože při jeho stylu vyndavání věcí ze skříně bych je nemusela žehlit, tak nosí do práce ty pěkný.
14. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
jani: no tak to zase prrrrrr, u pG se nedá říct ani lepší živit než šatit, ani lepší šatit než živit, páč on toho k tomu všemu i hrozně moc sní :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Gucci tak jeste ze dost vydelava :grinning:
gucci, jé tak v tomhle je to u nás stejný. :dizzy_face: Manža teď žere jak zjednaný, to znamená pořídit půlku nové garderóby. :dizzy_face:
No tak ja o zrani pomlcim..mam pocit, ze jak zjednana ze*u ted ja :slight_smile: Vcera jsem upekla kynuty merunkovy kolac, no a hned jsem se do nej pustila :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
tak když mu dělám hemenex, tak ho dělám na dvou pánvích, v jedné mám cca 6 vajec a v druhé 300g slaniny :grinning:
Gucci no tak to je normos porce :slight_smile: To L. sni taky :wink: a za pul hodiny mi rekne, ze by si jeste neco dal :wink:
Ahoj holky.

Tak já mám manžu taky lva a dobrý. On je zlatej. Pravda taky nechápe, že by se měl třeba k práci převlíknout a nedělat to v tom nejlepším triku, ale už to docela začal chápat a občas mu to dojde samo :grinning: . Jinak je to naprostý pohodář a zlatíčko :slight_smile: .
Jani teda to je mi líto s tou párty..já jsem hnusná, ale minulý týden tady taky hááájzly mladý :grinning: :grinning: provozovali něco co se mi teda moc nelíbilo, tak jsem na ně jen z okna vlítla a tý jo byl klid..já čučela jako blázen :grinning: .
gucci, teda na to nevypadá, že by až tak papal. :grinning:
Jani, jen se najez. :wink:
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jo tak dobrý :grinning: , to jsem ráda, ale stejně jí hodně :grinning: , celá tabulka čokošky není problém, nebo si dá po večeři okurku s kefírem a tak
14. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Milu no kdyby mi rvali pod okny, tak na ne taky vlitnu. Ale oni to delali nekde v byte a jak meli otevrena vsechna okna, tak to bylo v primem prenosu!!!
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Mili: fákt jo? no to mi ani neříkej....já mám z pG kolikrát pocit, že on jak je lev, tak má furt pocit, že se mnou musí bojovat o místo ve smečce či co...vůbec nechápe, že mě je totál jedno kdo je hlava rodiny, gor když všichni kolem ví, že jsem to já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Gucci no to je pak tezky, on to taky vi a proto bojuje :grinning:
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
gucci :grinning:
Hele a mají k tomu ty vaše polovičky řeči o tom, že drží dietu? To má teď furt P. a pak se navečeři, sní jednu tatranku, druhou tatranku, pak vleze občas pro ovoce. . . Ale jinak drží dietu!!!! :dizzy_face: A tabulka čokolády? Kdysi jsem ho viděla poprvé jíst čokoládu a měla jsem pocit, že už si ji víckrát nedám - jedl ji jak chleba.
14. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
mel: pG nemusí držet dietu :wink: , nevím kam to dává
14. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
gucci, to u nás taky platilo, ale pak jeho "zdravá" strava plus prášky na nervy. . . A najednou už vím kam to dává. :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
mel: tak my dost sportujem a navíc to má dané i geny
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani: to je na delší povídání, to vám kdyžtak povykládám v sobotu, jetsli to vyjde :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo takhle Jani, tak to jo. Tak to ti teda nezávidím :unamused: .
Jinak manža se mnou nebojuje, on ja fakt tak neskutečnej kliďas až je to na lva divný :sweat_smile: .Jo a papá hodně, ale taky na to vypadá :grinning: .
14. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
gucci, ty geny byly (ale prášky jsou teď silnější jak geny), no a chodívali jsme hodně na tůry, teď jaksi s příchodem dítka jsou to jen procházky. Ale za chvíli už snad zase budeme moci vyrážet. Docela mi to chybí.
Mili: to máš fakt štěstí, závidím ani nevíš jak, pG to má hodně dané geny
Pekna debata :wink: No nic, jdu plnit papriky. Uz tyden mam chut na plnene papriky, tak se jich dneska zase prejim :wink:
14. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
jani. jé já je taky miluju, a s čím je jíte? my s bramborem
14. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Gucci kdyz je delam na prirodno, tak s bramborem. Ale dneska je udelam s rajdou a mam k tomu knedlik :wink:
14. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
tak my to děláme jen s rajskou a bramborem, ale tady se to prej jí s rýží nebo knedlíkem
14. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak s ryzi to nejim, ale s knedlikem jo :wink: a hlavne nedavam ryzi do toho masa, to mi nechutna :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.