• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky, tak včera měl říct m. tchýni o stěhování a normálně vyměkl - prý jim to nebude říkat před spaním. Byla jsem pěkně naštvaná a večer jsem se s ním už nebavila, ráno se mi omlouval, že nad tím přemýšlel a že mám pravdu a že jim to dnes po práci určitě řekne. tak jsem zvědavá. Já už to chci mít za sebou a začít balit, za 2 týdny se stěhujeme a máme toho moc, moc...
křtiny v neděli byly pěkné, Vojta byl strašně hodný, všechno sledoval a nebrečel vůbec. Akorát mě naštvala ségra která to měla fotit a nějak zaspala a prostě to hlavní nevyfotila :frowning2:
včera procházka s kay a Anippe fajn, děti hodné - jen Vojta neměl úplně náladu a Alex by Vojtíka nejradši umačkal a sápal se na něho - což Vojta ocenil tím že se ho snažil kopnout :grinning:
puzzi tak si to v Chorvatsku krásně užijte, závidím ale moc přeju :wink:
jinak tu mám na týden neteř -12 let tak každý den někma vyrážíme - dnes a zítra k doktorce s Vojtou, ale pak to spojíme s procházkou a zítra asi zoo
14. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Rio no nedivim se, ze m. se do toho nechce. Ale ono to jednodussi nebude a bude se muset pochlapit a rict jim to. Vzdyt nedelate nic spatneho a ze oni to nepochopi, to je jejich problem, ne vas!
Rio at u dr. dopadnete dobre!
14. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Taak jsem se krasne nabouchala paprikama, bylo to moooc dobry :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Jani dodatečně dobrou chut
já poslední měsíc totálně ujíždím na hranolkách
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky, koukám, že se tady celý den probírala znamení a jejich povahy. Tak můj H. je panna a je super. Klidná, nehádavá povaha. Jen s tím oblíkáním je to horší. Vzal by si do práce pomalu i tepláky a bylo by mu to jedno. Takže veškeré věci mu nakupuju sama a večer chystám kupku, co má si oblíknout ráno. Neprotestuje, jen nemá rád košile k saku a jiné kalhoty než rifle. To pak když jdeme někam na oslavu, tak mudruje celé dopoledne :grinning: .A pro změnu, když jde něco dělat, tak si na sobě klidně nechá věci z práce a jde :grinning: . Ale v poslední době se náhodou snaží. Včera jsem mu koupila dopoledne dvoje kraťasy, protože měl jen jedny a když jsem mu je špinavé vytáhla ze skříně, že mu je vyperu, tak málem ztropil hysterickou scénu, že další den umře v práci horkem. Ale že by si je šel koupit sám, to ani omylem. Bála jsem se, že se mu třeba nebudou líbit a on jen hm, děkuju :sweat_smile: . Ráno si je vzal na sebe a byl spokojený. Jinak věci do práce a na pěkno musí být zásadně na věšáku, jinak je z nich druhý den zmuchlaná kula a já můžu žehlit znovu. Jo a má strašný problém dát špinavé věci do koše, takže vždycky když peru, tak prolízám jeho skříň jako čmuchací pes a třídím, co je čisté a co špinavé :grinning: .
Puzzi- takže cesta se celkem dala? To je dobře. Teď už si budete užívat báječné prázdniny. Já jsem ale děsný závistivec, ale když já bych tak jela taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jinak jsem se teď nacpala smaženým sýrem a opečenými brambůrky- mňam. Papriky jsem měla minulý týden s rajdou a knedlíkem. Byly super. Zítra mám poradnu a jede se mnou teta, tak říkala, že mě zve na nějaký dobrý obídek. Tak už se těším.
Jo a ještě vám musím napsat můj dnešní horor: byla jsem v poradně a dr. mi dělala UZ a já jí říkám, že potřebuju 100% vědět už to pohlaví, že potřebujeme objednat kočár a líbí se nám růžový a ten by byl pro kluka blbý. A ona, že se teda koukne a na obrazovce byla Eliška- ta která je prý 100% holka a plandal ji mezi nohama pinďour. :astonished: Já na to koukala a furt opakovala, co to je, vždyť to má být holka a ona ne ne, tak je to kluk. Pak jsem se raději vzbudila a k druhému už jsme se ve snu ani nedostali. Pak jsem to volala H., tak ten jen dostal záchvat smíchu a říkal, že je zvědavý na zítřejší UZ :grinning:.
14. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jo Jani zítra jdu vrátit ty šaty co jsme koupily spolu. Za prvé se mi nějak nelíbí :sweat_smile: , což by nebyl důvod k vrácení, ale když jsem je vyprala a dneska žehlila, tak jsem zjistila, že je pod paží totálně rozjetý šev, úplně křivě ušitý, pod prsy je prasklá jedna ta stahovací gumička a jsou totálně nevyžehlitelné!!!!!!! Takže doufám, že mi buď vrátí peníze nebo si budu moct vybrat něco jiného. Uvažovala jsem o těch, co sis koupila Ty? Myslíš, že bych se do nich vešla?
14. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
jéžiši Pajdi, já myslela, že to bylo jako doopravdy s tím pindou a ne sen :grinning: :grinning: , tak to jsem zvědavá na zítra na ten UTZ :grinning:
14. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Guci- no já taky, doufám, že se mi to nepotvrdí!!! :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Pajdi a kdes to koupila ty šaty?
prooč? jeden pindík by nevadil ne :wink:
14. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že Janča měla stejnej oběd jak já :grinning: Se mi včera podařilo koupit celkem hezký papriky, tak byly dnes k obědu a ještě mám i v mrazáku. Jo a dělám je jedině s rajskou a knedlíkem

Co máte proti lvíčkům??,, :confused: :grinning:

Mně se teď válí mimi po ruce, tak čekám, až se vynyná a půjdeme na poštu...
14. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Zpráva od Tetes (přepisuju jak jsem obdržela):Ahoj, no mám toho fakt docela dost, maličkou máme pořád na JIP i když to s ní vypadá dobře, zítra se uvidí co a jak dál, jestli půjdeme s M. domů, nebo se i s K.přesuneme na takové domácí patro, ale K. bude pod dohledem. Je prostě pořád moc slabounká, jak ztratila tu krev. M. je úplně v pohodě a krásně prospívá. Lítáme ještě i za malou, malej vytáhne z prsa 50tku a ja další skoro 100 odstříkám, takže mlíka fakt až moc a podle toho vypadají i bolí mám tam úplně zatvrdlé boule takže masíruju a obkládám. M. už je i po očkování proti tuberkulóze a je strašně hodnej, nechá se hned utišit jen co ho pochovám. Prosim tě přepiš tu zprávu kdyžtak na Koně a zároveň, že děkuju Rio i Teksas a samo i Tobě za zprávu.Je to od vás milý, já fakt využívám každou chvíli na spánek.
14. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Guci- v LASU, v takovém butiku. Jeden pindík by nevadil, ale u toho druhého. Tohle nám oba lékaři po sobě řekli, že je to 100% holka. Takže já v tom snu už viděla dva kluky :sweat_smile:. A teď by už trošku vadil i ten jeden. Už máme objednaných spoustu oblečků z mimibazaru a všechny růžové :sweat_smile:.
14. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jé Teteska napsala :slight_smile: . To je super, že má tolik mlíka a že M. je takový šikovný. Kačenka ho určitě brzy dožene a půjdou brzy všichni domů. :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
mel: jéé díky za zprávu o tetes, doufám, že bude Kačka brzy OK a Míša je šikula klučík náš
14. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Pajdi, teda ty máš ale sny. :wink: A ty šaty, to je teda síla. :unamused:
Jé plněné papriky, to bych si i dala, ale manža v tomhle horku o teplé večeře nestojí, takže v týdnu totálka nevařím. :confused:
Rio, no jo, vy se vlastně za chvíli stěhujete. No měl by to m. už rodičům říct, snad není takovej - s prominutím - srab.
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdu spinkat, jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zatím papa
14. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mel díky za info od Tetes a držíme palce Kačence, aby se dala co nejrychleji do kupy a mohla být i s bráškou u mamky a taťky.
Teda Pajdi já taky nejdřív myslela, že to je fakt a ne sen :grinning:. No ty si nám dala :grinning:.
14. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mel diky za zpravy o Tetesce. Vcera jsem na ni myslela, jestli uz ma Kacku u sebe. Snad to smudlinka brzy prekona a pujde s nema domu.
Pajdi teda takovy suntacky saty! Je fakt, ze jsme je moc neprohlizely! Do tech satu co mam ja se v poho vejdes a ty se nemusi zehlit, to je parada :wink:
Jee Lao tak to jsme se nacpaly stejne dobre :wink:
14. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
To je fajn, že se Tetes ozvala!!! Doufám, že už budou brzo všichni spolu!! Jak jí budete některá psát sms, pozdravujte :wink: Nemám na ni číslo. Díky :dizzy_face:
14. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Děcka chcu se zeptat..jak mám tu jizvu na třísle, myslíte že je normální, když je to kolem ní takový tvrdý??? :confused:
Manža chce, abych pro jistotu sjela zítra na gyndu do Podolí, ale nevím jestli to má smysl, když jdu ve čtvrtek na stehy. Co myslíte?
14. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
Jani- myslíš, že mi je vymění? H. říkal, že prý tam byla minule nějaká ženská, co chtěla něco vrátit a ta prodavačka jí prý řekla, že ne, že oni jsou jen butik a ne prodejna a že ji to nevymění. Já to teda neslyšela, asi jsem byla zrovna v kabince. Aby mi je vůbec vyměnila :confounded: .
14. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Mili- jak daleko kolem té rány to máš tvrdé? 1cm nebo víc?
14. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Mílo, já to mám po císaři kolem jizvy taky tvrdší, ale už míň než to bylo. Myslím, že je to o.k.
14. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Pajdi asi tak kolem té jizvy 1 cm, ale jen z jedné strany.
14. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
A spiš to mám tvrdší na konci té jizvy,na záčátku je to v poho.
14. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Mili: to je normální u jizvy, zlepší se to časem. Já jsem ji měla po císaři ze začátku tvrdou celou, teď už v pohodě.
Dneska má M. v sobě třetí Hexu a Synflorix, teĎ prej až v roce doporučuje Dr. dát žloutenku A. Váha v 5 měsících a 12 ti dnech 6080g, 64 cm. Drobek.
Tetes je teda mlíkárna
:slight_smile:
14. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Terkytko, já myslím, že Marjánka je tak akorát ne? Nemusí mít přeci kdo ví jako velkou váhu. A na srazu mi jako hroznej drobek nepřišla.
14. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,koukám, že jsem přišla o zajímavou debatu. :slight_smile: My jsme teda oba dost drahý na šacení, ale jíme málo. :wink: Já bez D. skoro nekupuju věci ani Madlence, prot. on je hrozně náročnej a skoro nic se mu nelíbí. :sweat_smile:
Tek, to je pech s tím tel. D. ho asi před půl rokem ztratil v Intersparu, ale poslali jsme SMS s nabídkou odměny a pán, kt. ho našel, se ozval.
Puzzi, super, že jste dojeli v pořádku a je tam krásně. :slight_smile:
Pajdi, já se taky vyděsila, že to byla pravda! :grinning:
Mili, já bych řekla, že to je normální, ale nejsem žádný odborník takže na mě nedej. :wink:
Terkyt, tak to má přesně jako M. - jen je menší. :slight_smile:

Holky, kupujete někdo příkrmy od Alnatury (v DM)??
14. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Mili- jestli je to jen do jednoho cm, tak je to v pohodě. Je to zjizvením okolním tkáně a ztluštěním vazivové hmoty. Až Ti vytáhnou stehy a rána se zahojí, tak si to hodně masíruj a zmizí to :wink: .
14. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Pajdi díky. Jsi zlatá :slight_smile: .
14. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.