• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi te pani to v tom bytiku nevymenila, jelikoz nemela zadny doklad. Oni vetsinou chteji ty stitky, co jsou na satech a paragon. Pokud to mas, tak mozna bude drzkovat, ale musi to vzit...

Mili kolem te jizvy je to ok, od ctvrtka pekne masiruj, nejlepe mesickovou masti :wink:

Terkyt gratulace k ockovani a vaze a mire. Myslim, ze M. je tak akorat. Rozhodne to neni drobek :wink:

Teda bez ty teply vody je to na h..., se mi nechce chodit sprchovat do IKEMu..
14. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Jani, my nemáme odstávku a hle, teplá voda neteče a já si potřebuju umýt hlavu, ráno jdu na endokrinologii a vypadám jak bezdomáč. :angry:
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mel tak to nas*re jeste vic! Koukala jsem na fotecku, Luky je srandovni, jak vytuhl :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo Jani, pak jsem ho rychle musela posunout, přitahoval se za potah a brzy by spadl po hlavě z gauče, trdlo naše malý. :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
No jo chude nevi, co dela, kdyz spinka :wink:
14. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
No on byl zrovna docela "protivnej", takže se každou chvíli probouzel a vzteky posunoval. Sice se přestal vztekat u jídla, ale za to v tomhle počasí je chudáček dost nevrlej a špatně se mu usíná. :pensive:
14. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Mel to chapu, ja takhle protrpim pulku noci :frowning2:
Ted jsem koukala na novou fotku Stelinky, ty deti jsou tak nadherny kdyz usnou, takovy sladky zlaticka!
14. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jani no a v jakých krásných polohách umí vytuhnout. :dizzy_face: Taky jsem viděla Stelinku. :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
To teda :wink:
14. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
No teď čekám, že se prďolka vzbudí, ale nevím zda po tý 150tce to bude teď. Začíná ho být lepší šatit než živit. :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Mel no je to kus chlapa, tak co cekas :wink:
14. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
No vím, ale tahle dávka je až ve třech měsících. . . On bude mít za 2,5 hodiny teprve dva měsíce!!! Ale pravda 5,5 kila už možná má. :fearful:
14. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Mel tabulky jsou tabulky a skutecnost je skutecnost..preci ho nenechas hladovet!
14. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jani nenechám, jsem to prostě zkusila zda to vypije. Přesně jako mi doktorka řekla, že to mám zvyšovat z 90 na 120. Takže když třeba spí déle nebo na noc. . .
14. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
No urcite, treba bude spinkat dyl a ty taky...
14. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
No třeba jo, zkusím zase třeba 150tku zítra v noci. Prostě když bude bez jídla třeba 5 hodin. Dávky se nenavyšují všechny celodenně. Prostě postupně.
14. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky, máme za sebou první celý den v chorvatsku. V noci v jednu mlíko, pár náhozů a v šest vstávačka. Šel spát večer o dvě hodiny dýl než doma, vstával o půlhodiny dřív, když už nic z toho, tak to aspoň potvrzuje mojí teorii, že u Honzíka by dlouho večer stejně nemělo žádnej přínos. Aspoň spal hodinu po ránu a dvě po poledni. Což je jako doma :sweat_smile: Táta ho párkrát cáchal v moři, chvílema se chechtal, chvílema vyjevenej, ale dobrý. Pak se tu válíme ve stínu s hračkama, v bazénku, občas procházka, Honzík je docela i větš vysmátev než doma - aby ne, když kolem něj neustále skáčou tři lidi :grinning:
Máme tu jen jednu netovou kartu, táta si teď stahuje maily a pak mi jí snad půjčí, zatím si tu píšu do offlinu.
Tak jsem online a dočítám letem světem, chci jít brzo spát.
14. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Gucci, pG a oblíkání :grinning:
Tek, mobil nasere.
Rio, doufám, že to tchánovcům M. řekne a bude to ok!
Pajdi, tvůj H. a oblíkání mi připomíná mého P. :grinning:
Tetes napsala, super, doufám, že K. bude brzo silná a v pohodě a je super, jak je M. hodňočkej.
Milu, tvrdý kolem jizvy jsem měla dost, takový nateklý a zatvrdlý, zlepší se to.
Evi, já Alnatura ne.
Mel, souhlasím s navýšením mlíka na večer, to mu dej, co vypije, ať dýl vydrží.
14. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Puzzi: super, že si to užíváte, každá ruka k Honzíkovi dobrá. Teď zrovna je v Čechách taky skoro prasečí vedro, ale zase bude určo pršet, Chorvatsko je rozhodně lepší.
14. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Bré ranko, tak Luky spal do jedný hodiny. Takže 7 hodin bez jídla, no a 5,5 spánku. Nemohl nějak usnout. No ale další budíček v půl páté a od té doby jsme oba vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď pofňukává a snaží se spát, ale nějak mu to prdelce nejde.
15. črc 2009 v 06:17  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi to je krasa, ze Honzikovi se v Chorvatsku libi. A uvidis, bude lip, az si zase zvykne na nove prostredi. Bude unaveny z celeho dne a bude ti spikat jako zabity :wink:
Mel no vidis, je treba Lukyho nacpat a pak spinka jako andilek, to je krasa.
Mrnous se mi narval nekam vpravo dole a nechce pochopit, ze me to jako fakt boli. Neee on si lezi na mocaku a kope me do slepaku, chjoo po kom to dite je :grinning:
15. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
bré ránko

aktuální pupek zde http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3025411&vReferer=

jdu vás dočíst...
15. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Gucci pekny pupik, taky pekne rostete :slight_smile: To je dobre!
15. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Mili: mě říkala dr. po laparce mazat sádlem :wink:
Pajdi: jestli je to špatně ušité, tak ti vyměnit musí, jinak pohroz ČOIkou :grinning:
Mel: super fotka :dizzy_face:
Jani: tos mě pobavila ... ty děti jsou nádherný, když usnou... :grinning:
puzzi: no to se nedivím, že se tam Honzíkovi líbí, myslím, že to slunce a pohodička musí působit pozitivně i na dítě
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
no Jani, ale asi jsi mě už předběhla co :wink:
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Gucci asi jo, ale o fous :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
ty máš to bříško takové víc kulaté, tak to bude kluk...já jsem špičatá :grinning: , ale zeshora mi příjde kulaté až až :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
No ja to rikam porad, ze to bude kluk :wink: A mas pravdu mam ho vic zakulacene :wink:
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
jako já na to moc nedám, na takové babské povídačky, ale je tam fakt vidět rozdíl :wink:
15. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
No super, zene se pekna bourka :frowning2: Doufam, ze nebude zase prset navecer, az pujdu na cviceni, na ktere se moooc tesim :wink:
15. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.