• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky tak m. to včera řekl tchýni a vzal to překvapivě dobře, sice se držela aby nebrečela, ale prý to čekala vzhledem k tomu, jak jsem se chovala odtažitě. Jsem jí vysvětlovala, že prostě nemám potřebu s nimi být pořád a že si i víc užije Vojtu když třeba přijede na návštěvu
jinak po včerejší zprávě je překvapivě hodná a milá, hodně mě to překvapio - třeba se nám fakt vztah zlepší až budeme bydlet sami. Dokonce mě i v noci pomohla - mám tu neteř 12 let a večer byla šílená bouřka a ona spí sama v obyváku a začala vyvádět že tam spát sama nebude a že tam být nechce, no hysterka byla šílená - jenže k nám se do ložnice nevejde a já zase nemůžu od Vojty když ho krmím...nakonec si jí tchýně vzala k nim a spala s ní v obyváku, takže to bylo fakt pomoc
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
já už dva týdny řeším s šéfem náhradu za mě
ted mi řekl, že se nad tím o víkendu zamyslí
nechápu na co čeká, asi aby uhodil blesk a vono se to vyřešilo samo nebo co
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Evčo, no tady byla slabší bouřka, ale slušně teď leje.
Mílo, hm hezká doba porodu. Jinak ta hlava se mi motá furt nejenom dneska. . . . :unamused:
15. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
gucci, třeba myslí, že budeš pracovat do porodu a rovnou z porodnice zase půjdeš do práce. :grinning:
Rio, super. Třeba se fakt ty vztahy s tchánovic zlepší. :wink:
15. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj evi :slight_smile: , tak bouřka ted došla do Prahy
Rio: tjo to je super, že to tak vzali a máš určo pravdu, ty vztahy se určo zlepší :wink:
15. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Rio, tak to je super, že to vzala takhle! A co tchán? Hele, ale takhle to vypadá, jako že se stěhujete jen kvůli Tobě, ne?!
Gucci, tak to kdybys teď šla na PN, tak by se asi dost divil, co?! :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky myslíte, že už můžu žehlit? Já myslím, že jo, ne? :confused:
15. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Mílo, myslím, že když to nepřeženeš tak jo. :wink:
Měla bych něco dělat, ale vůůůůbec se mi nechce. :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
evi: no to by se asi divil dost, hlavně ted budou dovolené, já si teda o prázdninách beru jen 3 dny, ale v září si chci brát týden na to stěhování a hlavně on si asi představuje, že to za týden někomu předám a bude to, no jsem na to zvědavá
15. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Mili, to nevím, ale já bych nežehlila. :wink:
15. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Gucci, a do kdy chceš chodit? I po přestěhování?
15. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Evi, ty by jsi možná nežehlila protože nevíš co je to žehlička??? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
evi: chci pracovat do konce září, to budu v 7 měs. a uvidíme jak to vyjde s tím stěhováním no, nevím ještě přesně, kdy to bude
15. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Mili: to nefim, u nás žehlí pG :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Mel, no dovol - u nás doma žehlím jenom já! :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když teda rozhodně to není můj koníček.
Gucci, tak snad to tak vyjde. :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak já to dnes po kouskách zkusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vůůůbec se mi nechce blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Gucci, to jsem zvědavá jak to ten tvůj šéf vyřeší :sweat_smile: .
Gucci a ty vůbec nežehlíš? :confused:
15. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Mili: ee, já to nesnáším a pG to nevadí, tak žehlí on
15. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
tak to máš dobrý :wink:
15. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
njn, tak on předtím bydlel nějakou dobu sám, tak se musel o sebe starat, dává i prát prádlo, věší ho apod. .... zas nejsem tak blbá, abych ho to odnaučovala :grinning:
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Evčo, snad jsem toho tolik neřekla. :wink:
15. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Rio tak to je parada, ze to tchyne vzala dobre. A treba ji konecne docvakne, ze se proste takhle chovat nemuze a vas vztah se opravdu zlepsi. No vidis a muzes zacit balit, to musi byt krasny pocit :wink: I kdyz ja baleni bytostne nesnasim :sweat_smile:
Gucci to neres, jestli hleda nahradu. Max to nepredas a budou se s tim muset poprat sami. To je totiz typicke od sefu :slight_smile:
Tjoo to je tak spaci pocasi. Ale uz prestava prset, tak snad se trochu vyjasni...
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
nez vas doczu...tohle vypada hezky :slight_smile:))
http://www.baby-signs.cz/dovolena.php
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Tek, já jsem k tomu znakování dost skeptická - přijde mi, že je to spíš další způsob, jak se přiživit na rodičích mimin.
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ivus super ze si ti tam uzivate a treba si honzik zvykne na rezim ale ted je to pro nej nove..
holky nemaminy to teprv poznate jak jsou ty deti sladky kdyz chrnej :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning:
tetes super ..snad uz brzo pujdou vsichni a je super jak sji krasne spustilo mliko
mel gratuluju lukymu k 2mesicninam :slight_smile:))
dneska vecer a noc hruuuza asi fta reakce a zaroven pena srajda takze i boleni brucha ..uspali jsme az v 11 a to se budil skoro kazdou hoku jsem usela jit nahodit dudel ..takze sjem jak po flamu
no takze doufam zedzitra bude fit at muzem na ten caj..
rano tady noalne byla takova burina ze jsem se normalne bala strasny rany ..houkaly z toho i auta
15. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tek, to je mi líto, že měl Olík takovouhle reakci. Zkus na příští očkování homeop. Thuya occidentalis 9CH. Jsem debil, že jsem Ti to nenapsala dřív - úplně jsem na to zapomněla. :unamused:
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
rius gratuluju k oznameni to je bomba a je fakt dobre ze to vzala takhle i kdyz mam stejny pohled na vec jako evca...ze to takhle vypada ze jdete jen kvuli tobe.....ale fajn ze je to venku
a kam se stehujetprimo do brna? tam by byla i sance si s tebou dat strach mam tam tetku :slight_smile:))
asi joooo ale jako zkusila bych to ......jde o to kdy se to s nima da delat ze to jako chapuou..aby neumel driv mluvit :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
je evi to je super to nekam napisu a jak se to dava tem miminum?
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky,

Riuš, určitě to odloučené bydlení bude prospěšné pro obě strany :wink: :dizzy_face:

Tek, znakování je určitě zajímavé - já jsem teda ráda, když se mi podaří zachytit info o tom, že by Vítek chtěl "na záchod" :grinning: Ještě toto, tak neudělám doma lautr nic... :grinning:

Holky udělala jsem si radost a objednala V. nový kočár :grinning: http://eprcek.cz/bumbleride-sportovni-kocarek-flyer-2009-spice-fusak-a-plastenka-zdarma/produkt-8801/
15. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tek, to se dělá určitě dřív, než mluví. :grinning: Já si myslím, že když jsi s tím dítětem furt, takže mu rozumíš zhruba stejně, jako když chodíš na znakování... Ale možná je to jen můj předsudek.Tak jestli to vyzkoušíš, tak jsem moc zvědavá na dojmy. :wink:
Pokud normálně kojíš, tak si vezmeš Ty 2x denně 5 kuliček - v den očkování a pak ještě 1-2 dny.
15. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Lao, ten vypadá bezva. A bude určitě super skladnej. :slight_smile: To už máš čtvrtej, ne?! :grinning:
15. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.