• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: no já bych se neopalovala ani kdybych byla doma :grinning:
15. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tek, kdo hlídá? No hlídá se Luky sám. Zaparkuju u kadeřnice, mládežník chrní a já se nechávám dělat krásnou. :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Evi, třetí :grinning: :grinning: :grinning:

Pajdi, krásný míry :dizzy_face: :dizzy_face: A bezva, že už se ví stopro pohlaví :wink:

Fajn, že je Tetes doma. Jen mě strašně mrzí, že bez Kačenky :frowning2: Určitě se maličká dá brzo dopořádku a brzo bude doma!!! Že má mlíko je paráda, ať se snaží mrazit, posléze využije. Moc zdravím!!!! :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem doma :dizzy_face: . Kontrola dopadla dobře, to už vám psala Janička, jen mě dr. trošku postrašila. Říkala, že teď nám začíná období kdy se budeme bát, tak jsem jí řekla, že to snad nemyslí vážně, že se bojím pořád. No říkala, že od teď už můžu začít kdykoliv rodit :confounded: a že bude strašně ráda, když to spolu dotáhneme aspoň do konce září. Načež jsem ji řekla vyděšeně, že to teda ne, že aspoň do října a ona, že bude opravdu ráda za to září. Tak snad to dotáhneme aspoň do půlky října. Jinak 5.8. jdu na glukózový test a další poradnu. Tu glukózu teda nevím, jak zvládnu, protože když neposnídám ráno v posteli, tak prozvracím celé dopoledne. A tam musím být nalačno, vezmou mi krev, pak vypiju tu srač.., dvě hodinu ještě budu muset sedět v čekárně na lačno, pak znovu krev a pak se teprve můžu najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže první šavle bude asi v autě po cestě tam, pak po té glukóze a bude po testu :sweat_smile: . No uvidíme. Jinak šaty jsem nevyreklamovala, páč jsem je nechala v autě a parkovala jsem dost daleko, takže se mi pro ně nechtělo v těch 35 stupních vracet. Tak mi tetka koupila dvoje nové krásné :dizzy_face: a tyhle půjdeme vrátit o víkendu s H.
Mel- gratuluji Lukynkovi :wink:.
Téda Teteska je už doma? :astonished: Bobeček Kačenka, snad se z toho brzy dostane :frowning2: a budou ji mít taky brzy doma. Šmudlinka malá.
15. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Pajdi, šmankote co tě doktorka straší??? Koukej pěkně vydržet aspoň do 32tt?? Já nevím kdy je to nejhorší období zažehnáno. . . Nejlepší by samo bylo do 36tt. Nic letím na cvíčo. :wink:
15. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Gucci, ty budeš teda kráááásssnááá a jak se necháš ostříhat?
Tetes je už doma i s Míšou a Kačenka snad za nima co nejdřív domů dorazí. Musí to být pro Tetes těžký, ale věřím, že to zvládá a za chvíli už budou všichni spolu :slight_smile: .
Pajda dvě holčičky..hurááááááááááááááá a prej větší spotřeba vložek... :grinning: :grinning: :grinning: no těpic :grinning: :grinning: . A doktorku neber, všechno půjde dobře a v půlce října možná ale jen možná začneme uvažovat o tom, že půjdeš rodit :wink: .
A ten test ..to ti nezávidím.. :confounded: , ale zvládneš to :wink: .
Mel užij si cvíčo :slight_smile: .
Já jdu zítra na stehy, tak jsem zvědavá co mi Dr. řekne a hlavně jak se jí to bude líbit. Chci se zeptat jestli už jako můžeme sexík :sweat_smile: .
15. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
jani tak zejtrek plati dneska uz vypada ze ok dokonce uz i spi.
takze zitra ve dve ja tam jeste zavolam sepriznam nemela jsem jeste cas ..jestli se tam vubec vejdu s kocarkem
jdu docist
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
zitra ved ve mel byt otaznik
pajdi ta je prdla neboj urcite to dopadne dobre a budes rodit az tak 35tt
15. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
milu drzim palce na zitra at to moc neboli a hlavne jsem taky zvedava co rekne dr.
jo jeste pajdi a jak poznas ktera vyleze jako prvni pri porodu myslim ktere jmeno bude mit? to nepoznas nee? nebo jo?
15. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mili- no kéž by, snad to společně vydržíme co nejdýl!! A sexík, ten si myslím, že by jste měli ještě vynechat. Podle mě by jsi měla dodržet šestinedělí :wink:. Jinak na zítra budu držet pěstičky, ať už je všechno ok.
Teri- poznám která je která, protože Eliška je větší. Madlenka má o něco málo méně :wink: a více méně si už drží každá svou stranu. Eli je vpravo a Majda vlevo.
15. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
milu ja jsem teda vydrzela po laparce nesexovat asi tak 3 nedele pak jsme se do toho pustili a vidis jak to dopadlo :slight_smile:)))) ale je to podle toho jak se citis
15. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
milu ja jsem teda vydrzela po laparce nesexovat asi tak 3 nedele pak jsme se do toho pustili a vidis jak to dopadlo :slight_smile:)))) ale je to podle toho jak se citis

ahaaaa pajdi tak to jo ..jeziis ja mea vzdycky strach z jednovajcovejch ze bych nikdy nerozeznala
15. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes dobrej den, sice je horko, ale Honzík to snáší dobře, nejhůř to snáší asi moje máma a furt na něco brblá, ale to je v povaze :sweat_smile: Jakože je tady vedro a proč nemáme místo pod stromama a co když bude Honzík nemocnej, co budeme dělat atd. a furt dokola :sweat_smile:
Byli jsme odpo na člunu, Honzík vyjukanej, koukal a jeli jsme do jednoho kempu, kde mají bazén, tam to bylo dost super, Honzík si kopal na břiše jako maniak, pak v takovým nafukovacím kruhu pro mimina, no bomba. V tom bazénu je slaná voda, asi 3x si namočil obličej a jednou se trochu napil určitě, ale pohoda, zamrkal a jelo se dál :grinning: Teď kvečeru je vidět jeho zvyk chodit spát v sedm, což tady moc kvůli horku v karavanu nejde, usíná ted (20:15). Jinak dnes ráno vstávání až v sedm a možná by spal i dýl, ale máma na něho koukla a viděla odkrytýho, tak ho přikryla a to ho vzbudilo. Já od šesti spala v jedný poloze, aby ani postel nevrzla a máma to pak takhle zkazila :grinning: Já pak jdu ještě vždycky s ním zalézt dopo, dnes mezi 8:30 a 10.
Jo a zkusili jsme dnes poprvý bílej jogurt a dobrý, snědl asi sto gramů, pak už čumákoval, kde co lítá, tak pro začátek stačilo. To krmení tady je stejně sranda, jak jsme venku, tak se Honzík pořád otáčí, kdo kde jde a nejvíc auta, to se může vykoukat.
mel, super začátek noci, ale půl pátý, to je prostě na prd, proč ty děti nespí do oběda, když můžou, že? Gratuluju ke dvěma měsícům :slight_smile:
Steffi, haha, to je sranda, užívej si kopance močákový :sweat_smile:
Gucci, aktuální pupkoš dobroš, těhule :slight_smile:
Rio, to je super s oznámením a že to tchýně tak pozitivně vzala a je to lepší, to je super! Tchán to ještě neví?
Znakování mám stejnej názor jako Eva, je to na chvíli a může si člověk přece udělat vlastní logické znaky, na co příručka?
Pajdi, tak opravdu 100% holčičky a skoro půlkilový za chvilku :wink:
Evi, dík za zprávy od Tetes, už aby byla Kačka s nima doma a bude to všechno super, to je boží, že je Míša hodňoušek a mlíka hodně!
Lao, kočár super!
Pajdi, a má dr. k tomu strašení nějaký důvod, čípek ok?
15. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Teri dobre, zitra ve dve plati. Ale radeji zavolej, kam s kocarem.
Ja byla cvicit a bylo to super, zase mam vse uvolnene :wink: A opravdu zacnu chodit na cvico i v pondeli, at se hejbu!

Pajdi jooo a jake satecky a kde sis je koupila?
15. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Puzzi tyhle kopance mi nezavidis, co? :slight_smile:
Pajdi co ta dr. blbne, na porod mas casu dooost!
15. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Puzzi to je perfektni, ze maji i takove vychytavky pro deti. To se tam Honzulak vyblbne! To je parada...
15. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jupiiiii tece tepla voda, to je kraaaasa!
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Steffi, kopance močákové vskutku nezávidím :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Puzzi tomu rozumim, kdyz jsem uz potreti v noci vstavala na zachod, tak jsem byla nasr*na...
15. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani za 21 týdnů budeš vstávat 3x za noc a nebude to kvůli záchodu. . . :grinning: Tak si zvykej. :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Teri- H. se taky furt bojí, že je nepozná, ale já si myslím, že bude každá jiná. Vždyť to je jako sourozenci a Ti taky nejsou stejní.
Puzzi- to je super, jak je to tam vybavené. To se máte :wink: . Čípek mám 4cm, takže dobrý a říkala, že je všechno ok, že nemusím ani nijak zvlášť ležet, tak nevím, jaký k tomu měla důvod. Jen furt opakovala, že ještě pořád nemůže uvěřit, že jsem těhotná :sweat_smile: .
Jani- v tom obchůdku naproti toho, kde jsem koupila ty první. Měli tam super výběr. Až uschnou, tak je fotnu :wink: .
Jani jaké kopance? Já o něco přišla, do močáku? Eliška si z mého močáku taky dělá balónek a pořád ho mačká ručičkou- i dneska na UZ a dr. myslela, že se počůrá smíchy, když ji viděla :grinning: .
15. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jani- 3x za noc je v pohodě, já někdy vstávám i 8x.
Já chci taky vodu!!!!!!
15. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Pajdi, teda Eliška má prapodvný druh zábavy. :dizzy_face: To bude pěkný šídlo. :wink:
15. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mel- no to teda má :grinning: . A já mám pak co dělat, abych se nepočůrala! Nic jdu na kutě. Brou brou
15. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Mel ja nechci trenovat, ja chci spat :slight_smile:
Pajdi nestras, 8x za noc, to nema cenu jit ani znova do postele!
Pajdi nevim, jestli si o neco prisla. Jen me mrnous kope a dneska si vybral mocak :wink:
Pajdi tak to je prima :wink: Ja si dneska koupila novou podprdu, meli taky slevu :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Já jdu taky spát, třeba dítko bude zase spát do jedné hodiny. Tak ať mám aspoň nějakou hoďku spánku. :wink: Brou. . . .
15. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Koukám, že tady jdou dnes všichni spát. Všechny vás pořád sleduju, ale moc nestíhám reagovat. M. pořád visí na počítači.
Steffi, třeba budeš mít hodný mimnko a bude vstávat v noci jen jednou.
Puzzi, pro Honzíka to musí být skvělá změna, se aspoň nenudí a užívá si to.
Jsem ráda, že už je Tetes s Michalem doma, držím Kačence palce, ať je taky brzo s mamkou,taťkou a bráškou.

Dnes měl Martínek 1.příkrm. Za poslední měsíc totiž strašně málo přibral, takže už mu moje mlíko asi nestačí a v noci kvuli tomu špatně spí. Měl v poledne mrkev a večer rýžovou kaši, pak ho ještě dokojuju, snědl v poledne půl té malé skleničky hami a večer 70ml kaše+nějaké mlíčko ode mě.Strašně se mu líbí nechat se krmit lžičkou. Měl mrkev ve vlasech (teda v tom chmíří co má na hlavě) a dokonce i na ponožce :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, jestli to půjde vyprat.
15. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
marti martinek je krasnej jak papa :slight_smile:))
a ty jsi vlastne ted doma porad s M. co? ti kurna sakra zavidim :slight_smile:)))
jdu taky chrupkat
15. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=MmRlw9sxKQU
Marti, to je Martík celkem žrout šikula, super, tak ať prospívá a chutná mu!
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Puzzi nádhera! Aspoň máš takový rozptýlení a nejseš na Honzíka sama. A teplo Ti závidím, ještě, když je kde se vykoupat.
Martínek je nádhernej, já s příkrmama začnu asi za 14 dní, až bude M. mít půl roku, tak jsem taky zvědavá, jak to bude probíhat.
Evčo s návštěvama se Ti nedivím, já taky pořád někde lítám, taky nemám zahradu a teď jsem doma 3 dny sama, V. jel pomáhat rodičům na barák.
Info hlavně pro pražské : v pátek začne výprodej Nextu, vše za 50%.
15. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.