• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pajdi snad to sakra nic nebude...zkus si vzit magnezko
21. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajdi, nechceš radši zavolat dr.?
21. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
pajdi jo zavolej doky..treba je to jen zase roztahovani ....a u dvojek to boli vic....neboj urco bude vse ok
21. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Pajdi, určitě to nic nebude! Ale pro jistotu sjeďte s H. k Dr.
21. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Pajdi to se ti asi fakt roztahuje děloha, když už jsou mimi tak velký ne? nebo se zkus zeptat na dvojčecí diskusi tady na konovi
21. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Zdar kočeny.

To jsem zvědavá na kdy se domluvíme s tím srazem. Vzhledem k tomu, že já vůbec nevím jak to se mnou po tom CT bude, tak až se domluvíte, tak já prostě buď řeknu že jo nebo že ne.

Jo a tříkilová dvojčata, můj kolega má dva kluky dvojčata, oba dva při narození skoro 3,5 kg., manželkla je hubená a cca 1,65 velká. Přibrala skoro 40 kilo.

Pajdi, já taky myslím, že to je tím jak dvojky tlačí na močák. Pže jestli si cítila i cystu, tak tohle je o dost víc. Já cystu necítila nikdy.Ale taky bych raději zavolala Dr. Jen pro jistotu ať máš klid.

Evi, robertka si dostala jooo....to je imaginární milenec :grinning: . Já jednou dostala od jistého pána :grinning: , kterého zná Tetes, spodní erotický prádlo :grinning: a já měřím 160 cm a to prádlo bylo cca na 180cm ženskou. A jelikož to bylo takové zapínání na frndě, tak jsem ty dva cípy vzala a závazala to mezi nohama na uzel a bylo. To byla erotika jako blázen :grinning: :grinning: . Jo a k tomu taky dva robertky :grinning:.
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
mili: šííííííííííííííííš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tos měla jak pás cudnosti ne :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mili, to ne - já Tě chci poznat! :wink:
Hele, to si nějak vůbec nedovedu představit! :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky..

tak a ted se přiznejte JAK JSTE TO VŠECHNO ZVLÁDLY ????? myslím jako rozumět tomumimču, které furt jenom nespí a vrtí se a pobrekává a vy nevíte co chce,protože v plíně nic není, najezený by mělo být, břicho namazaný mastičkou na prdíky, před každým kojením sab simplex... a hlavně mezi 20- 24h večer kdy už padáte na hubu... to je mi záhada.

omlouvám s eže nedočítám, ale jdu dospávat :frowning2:
21. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky já když se viděla v zrcadle, tak jsem ucikávala jak jsem se smála :grinning: :grinning: .Jo a to co patřilo na kozy já měla v pase :grinning:a na kozách nebylo nic :grinning: :grinning: :grinning:.

Jinak kdyby byl sraz v sobotu 6.6...tak někdy kolem 15:00 bych možná mohla :wink: .
21. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Kay, pochovat! :wink: Uvidíš, že to bude brzy dobrý! :slight_smile:
Mili, 6. NE!
21. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Puzzi, tak pokud jsi taky Plzeň-město, tak tu žádost o RP neseš do Martinský.
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mili, ty seš prdlouš :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
mili tys musela být kóča :grinning: :grinning: :wink:
kay nezvládala, ale padala jsem na hubu furt - chovat jak píše evča
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
evi no je pravda že moc nechovám, protože ji chci co nejdřív dát spát aby přibírala a možná to už přeháním.. ale taky je v patře vedro a ona má asi větší žzeň, tak pila snad po hodině a já zas vynervovaná že se to nemá, tak často, pak furt sleduju hodinky na budíku jak dlouho pije a tak jsem z toho asi dost nerves.. Pak jsem ji šoupla Martinovi, že se potřebuju aspoň osprchovat a vylezu z vany a malá mu spí v peřince v náručí jak zabitá.. :angry: si připadám jak neschopná matka.. tak j ipoložil do postýlky a já se jen modlím aby spala aspoň dvě hodiny a za půl hodiny sotva zaberu z těch nervů, se vzbudí a začne to znova.. :rolling_eyes:
dneska jsem ji teda přestěhovala cest.post. dolů do kuchyně, není tu takový klid, ale je tu chladněji, tak snad to pomůže.. moje nervy..
a ještě mám asi hemeroidy.. to jediné jsem si přála aby s emi vyhlo.. Holky moc se omlouvám...
21. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
kay: prosím tě neomlouvej se, to je normální, ze začátku to musí být maso, až se sladíte, tak to bude brnkačka :wink:
21. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Kay za co se omlouváš? Ježiš vždyť jsi novopečená matka a nikdo nikdy neví co má dělat. To všechno samo přijde a věř, že v sobě máš ten pud, který dokáže, aby si udělala pro to dítě co nejvíc. To tak příroda zařídila i když tobě se zdá, že toho třeba děláš málo nebo špatně. Věř ale, že jsi pro Stelinku nejlepší máma :dizzy_face: .

Evi, tak 6. néééé noooo :grinning: . Pak pokud nepůjdu na operaci, tak můžu každý víkend. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
já jsem taky pro 6. NE
21. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kay, ježiš, proč se omlouváš?! Hele, s tím častým kojením se netrap - dítě si řekne, jak potřebuje jíst... Na kojicí lince mi paní říkala, že mám M. dávat fakt podle potřeby, klidně po hodině. A jako neschopná si občas asi připadá každá matka, to fakt vůbec neřeš. :slight_smile: Navíc S. už má skoro 2,5 kg, takže už si můžeš dovolit, aby chvíli nespala.
Mili, no proto! :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak co 7.6. v neděli :wink: .To by se vám všem hodilo?
21. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
NE
21. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
jasný a stručný Gucci :grinning: .
Tak pak navrhuji od 13-14 ten víkend.
To už by šlo?
21. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak koukam, ze domluva srazu probiha jako normalne :slight_smile: No ja krome pristiho vikendu budu moci asi kterykoliv jiny :slight_smile:
Pajdi tak co brisko? Je to lepsi? Me obcas taky boli a pomuze mi, kdyz si lehnu a jsem v klidku.
21. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
no ne, jestli ostatní budou moct, tak to samo udělejte, máte mé svolení :grinning:
ale já prostě jsem celý víkend 5-6 u našich
21. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Gucci hele toho 6 nemůže Evča, tak uvidíme co řeknou holky na ten další víkend co je potom.
21. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak už tu byla zase, že prý jde zítra ráno na císaře a že má hroznej strach apod.l, bylo jí úplně jedno,že obědvám, tak už jsem jí řekla, ať se nezllobí,ale že jdu pryč a že jí přeji zítra hodně štěstí, tak doufám, že už nepřijde.....
Hahaha, jste všechny moc vtipné se sirupem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale taky už mi napadlo, jestli to ten sirup,tak nějak nevyvolal, že začali znovu všechny pokoje malovat... :grinning:
Puzzi:jj, to je fakt vycházejí tady opravdu vštříc,ajk to jen jde a je to hodně tím, že tu jsou mladý doktoři...
Mílo:víš, co si s tím tvým včerejším skvělým sexem můžeš? No, nic nebudu sporostá,ale moc mi neser,jo :angry: :grinning:
Evi:ježiši, vy fakt pořád nic,kromě toho jednoho pokusu? Jak to můžeš vydržet takovou dobu? :confused:
Puzzi:já mám tu zkušenost, že čím děle se nic nedělo,tak to potom bylo horší,protože se do toho pletla hlava,ale když to bylo pravidelně,tak to bylo super a nad ničím jsem nepřemýšlela, jakože už by to bylo potřeba či tak podobně.....
Hele, no mě to přijde normálnější mít dvě děti než jedno,né?Nebo né normálnější,ale standartnější. Já bych jedináčka asi ani nechtěla, mít sourozence je prima. :slight_smile:
Campi:děkuju, když mi to prostě přijde trapné si stěžovat na něco co se dá vydržet. Nějak bojuju s tím, že mám strach,aby mi ostatní nepovažovali za kníknu.....To je asi můj problém v hlavě. :zipper_mouth: Ale dneska už je to dobrý, už to zase zvládám, ale už budu i připravená na to, že může prostě být i hůř. :sweat_smile:
Pan Gucci je teda kousek :grinning: :dizzy_face: My se máme s P. rádi,takže se našeho vzájemného zpěvu snažíme ušetřit. Ale od Gucciho to muselo být bomba.
Jinak já si nikdy nechci říkat, co mi má P. koupit,ráda s enechávám překvapit. P. má narozky v úterý a už pro něj dárky mám.
Bohužel tady strávíme i výročí svatby :frowning2:
Lao, no ty jsi teda opravdu neuvěřitelněj bordelář,že se nestydíš, mít nevyžehlené prádlo celé tři dny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bože, ty budeš šílená tchýně,jak budeš od snachy vyžadovat,aby měla doma čisto......Ty jsi fakt neuvěřitelná s tím uklízením...
Gucci:to je testovej brutál nářez :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si představila jak se E. musela tvářit,když dostala vibrátor :grinning: :grinning: Zase ho můžeš mít v obýváku na poličce,když je designovej.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajdi:neboj,nepanikař, mě se taky občas zdálo, že to není možné jak to bolí,ale prostě to k tomu patřilo.
Dvojčatovka sem zítra znovu nastupuje a bude vyvolávání.
Mílo:cože, a můžeš mi jako vysvětlit, proč ti R. dával spodní prádlo? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: Cože a ještě i robertky? Co na to říkal doma manžel? :grinning:
My doma teda vibrátor máme a občas i použijeme a není to vůbec špatné :sweat_smile:
Ježiši,musím ještě něco napsat,aby to o tom vibrátoru nebylo jako poslední věta,jako zlatý hřeb příspěvku, takže blablabla....
moc mi neserte s tím srazem, páč mě teda nevyhovuje ani jeden z nabízených víkendů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
Jo, holky a děkuju ještě jednou všem moc za podporu a zvyšení sebevědomí,že to tu zvládám. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
tjo tetes konečně, já už myslela, že tě přimalovali ke stěně :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tet, ale já vůbec nemluvím o R. :grinning: .To bylo ještě před manželem v tom minulém režimu :grinning: :sweat_smile: . Jinak robertek dobrý, ale u minulého partnera jsem ho využívala víc jak jeho :sweat_smile: . Teď v tom budete mít guláš :grinning: .

Před manžou :

partner 6 let : pohlaví mužské a malé, no malé..majinkaté:grinning:
při tom cca rok milenec : pohlaví mužské velké a moooc :slight_smile:
mezi nima robertek od milence a ten byl hoodně velkej :grinning: .

Ale tím mooc velkej rozuměj normálně velkej, ne žádný pádlo :grinning: .
21. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tetes, jak neserte mě se srazem?! Si dají holky spicha u tebe v čerstvě vymalovaném pokoji :wink: :grinning:
Tchýně budu určitě otřesná, ale do domácnosti bych se někomu nerada pletla :slight_smile:
Tetes, kdy máte výročí? A kolikáté?
Mili, tak to spodní prádlo apod. jsi dostala už jako vdaná panička od nějakýho nápadníka, jo? :confused: :grinning: No to mě poser... :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
tjo já taky kdysi chodila s chlapem, co měl děsně malého pindourka...to jsem si dycky při sexu říkala, že by mě zajímalo, kdo vymyslel to pořekadlo s tím malým kašpárkem a velkým divadlem :grinning: :grinning: , je fakt, že hérec to byl dobrý :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.