• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobre ranko,

Puzzi Honzik v bazenu je kouzelnej. Fakt jsem se pobavila :slight_smile:
Marti teda Martinek uz basti mrkvicku a libi se mu to, to je krasa. To je tak strasne sikovny kloucek. Jo a s tim, ze ja budu mit hodne dite, tomu neverim :wink: Nema byt po kom :slight_smile:
Terkyt tak jsem zvedava, jak M. budou prikrmy chutnat, ale jak znam M., tak to zvladne s nadhledem a usmevem na tvaricce :wink:
Diky za info o vyprodeji Nextu, skocim se tam podivat...
16. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
bré ránko

tak výsledky z endokrinologie mám v pořádku, další kontrola na začátku září

jdu vás dočíst
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Gucci tak gratulace k dobrym vysledkum, to je prima...
16. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Bré ranko,
Marti, teda Martínek za chvíli všechny sní. :dizzy_face:
Puzz, Honzík je úžasný. Vodu má evidentně rád. :dizzy_face:
Gucci, super, že máš výsledky o.k.
Já teď čekám na telefonát od Grej, že vyráží a budeme dneska spolu kočárkovat, už se na Kačenku i Grej hrozně těším. :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Pajdi: ještě jednou gratulace k holčičkám :dizzy_face: , glukozovy test mě taky čeká, už mám v průkajdě žádanku, ale ještě mám chvilku čas, bude to maso, já už naštěstí nebliju (ááá a zítra určo budu :grinning: )
Mili: nefim to ostříhání, asi to nechám na něm, ale určo žádná divočina :wink:
Tek, Jani: koupíte mi v té čajovně tu knížku "bez těch plenek" ? Díky moc
puzzi: tjo vy si tam žijete, to je pohodička :dizzy_face: , my jsme právě s pG mysleli, že bysme jeli s Gučem na dovču hned příští léto a jedni kámoši nám to hrozně vymlouvaj, že je to na prd jak to dítě ani nechodí, že si to stejně neužijeme, tak uvidíme co a jak bude
Jani: 3x za noc na WC jo? booože já necu, já ted spím jak mimino celou noc
puzzi: ted jsem zkoukla video, lavorek a bazenek super :grinning: , fakt si to tam Honzík užívá a je dobrý, že je na něho víc lidí, si odpočineš i ty (teda pokud ti ho máma nebude ráno budit :grinning: )
Mel: jéééé jdeš s Grej, tak že jí zdravím, to jsem zvědavá jakou bude mít Kačka náladu, ale v kočáru je hrozně hodná :wink:
16. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
16. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
holky těhule, jsme asi zaspaly :grinning:
holčina v 8tt už má kočár u babi :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3029927&vReferer=
16. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
gucci, tak to jste opravdu pozadu. Měly by jste si pospíšit a jít ho koupit. :wink:
16. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Gucci to jsem teda sakra zaspala :wink: Ja cekam na velky UTZ a pak ho pujdu objednat :wink:
Gucci knihu ti rada koupim...
16. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Taak uz jsem ta nejkrasnejsi, ale ze to dalo zabrat :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
jani: kam se chystáš?
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Puzzi- teda Honzík tam musí být šťastný jako blecha :dizzy_face: , jak si tam řádí!
Marti- takže už jste taky najeli na příkrmy? To je super a to že to má na ponožce a ve vláscích je fuk, hlavně že něco i sní :grinning: .
Guci- gratulace k ok výsledkům :wink: . No s tím kočárem jsme teda asi fakt zaspaly!! Já ho budu objednávat teprve dneska, na prodejnu dorazí cca za tři měsíce a vyzvedávat ho budeme až po porodu! :sweat_smile:.
16. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani Ty už vyrážíš někam takhle brzy?
16. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
pajdi: a jakou barvu nakonec? fakt růžový?
16. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Holky nikam nevyrazim, jen jsem si umyla vlasy, vydepilovala nohy, oholila :slight_smile:
Dneska mam jen rande s Olim a Tek ve 2 v cajovne :wink:
16. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
jo tááááááááááááááááááááááák :grinning:
16. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Zdar holky.

Jupíííí nám taky teče už voda..to je divný co, když bydlíme s Jani od sebe cca 200 metrů :grinning: :grinning: .
Puzzi super, že je tam Honzík tak spokojenej, to já bych byla taky a klidně bych i spapala ten bílej jogurt i přes to, že ho nesnáším :grinning: .
Gucci, tak super za výsledky :slight_smile: .

Jinak Gucci a Jani, jestli teda máte obě dvě v sobotu čas,tak se klíďo můžeme tady u nás sejít, jít na prochajdu a pak zalezeme do restauračky na střechu nebo do Mlýna.Jen budu mít na prochajdu Montyho, Meggie jede s manžou na chatu. Tak co???

Jo, teď volal tchán, jestli prý nechceme štíra...takže nechceme :grinning: :grinning: .
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Tece tepla voda, tak jsem se konecne mohla zkulturnit a pripravit se na zitrejsi poradnu :wink:
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Milu v sobotu ma byt ale echtovne hnusne...ale doma budeme, tak pokud Guccik prijede, tak se pridam.
16. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Aha, tak jedině pak v neděli..jinak nevííím :confounded: .
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Guci- jj, fakt růžové korby a stříbrný sporťák. On není až tak růžový, je hodně tmavý, pak ho fotnu a hodím do alba :wink: .
Jo tááák Jani, Ty jsi byla jen taková aktivní po ránu, to já se ještě nevyhrabala z postele :sweat_smile: .
Já si chci taky umýt hlavu a ospršit se!!! Tak možná příští pátek :angry: . Nejhorší je, že ta voda neteče v celém Havířově, takže ani koupání u tety nebo mamky jaksi nee :confounded: .
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
no na sobotu hláší chnuš fialový s deštěm a v neděli OK
já ještě čekám jak se vyjádří jední známí, páč pG nějak samostatně s něma na víkend cosi domlouval, ale to by nemělo klapnout, páč mají nějaké rodinné oslavy či co
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobrá tak jo, tak až budete holky vědět, tak dejte vědět :grinning: ...to je věta jak brno :grinning: .
No já budu muset být taky za aktivku a budu muset hupsnout do vany. Naštěstí hlavu jsem si myla včera u tchána, takže jen shodím srst a bude :sweat_smile: .
16. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
domluvíme se zítra :wink: , to už bude i jasnější to počasí, oni to stejně ted furt mění ze dne na den
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Gucci kdy vy pujdete objednavat ten kocar? pristi tyden?
16. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jasan,u mě nejni problema jsem stejně doma.

Jsem teď s H. objednali lístky na PYRO GAMES ve Velké Chuchli, to je světelná, laeserová a ohňostrojová šou. Tak jsem zvědavá jaké to bude. :wink:
16. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
jani: ee, já jdu v pondělí na ty tripply a nevím kdy budou výsledky z krve pak (tuším tak za týden), tak jestli to bude ok tak potom půjdem
16. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Milu tak preju, at vyjde pocasi :wink:
Gucci tak to se tam mozna potkame, nam to tak taky nejak vychazi :wink:
16. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
jani a jdete do špunta?
Mili: co to je? nemáš odkaz?
16. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Gucci jojo do Spunta, mame to nejbliz, takze se nam to bude i dobre vyzvedavat...
16. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.