• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj my jdem taky do špunta
16. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
taaak milu drzim dneska palce v kolik jdes?
puzzi honzikova cesta je super :slight_smile:) a vypada to ze je fakspokojenej :slight_smile:)
jani maji v cajce az od 11 takze jeste musim vydrzet nebo zkusit zavolat do obchodu
16. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
tak v poho s kocarem se tam prej dostanu a M. nas nevyzvedne pac furt nema ten pitomej telefon ..takze budu muset sockou tak uidim podle olikovo nalady...
jani knizku si radsi pamatuj ty ..pac ja budu rada kdyz si vzpomenu na svou :slight_smile:))
16. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Tek vydrz, oni ti v obchode asi moc nereknou..
16. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Aaa tak rekli, to je super. Jasne dej vedet, mi staci vyjet v pul druhe a na druhou tam budu!
Zkusim si knihu zapamatovat :wink:
16. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Gucci je to na bilbordech a tam jsme to zjistili a je to na to závodišti a až 28.8.. Tak snad počasí bude ok a když ne, tak sedíš snad pod střechou.

http://www.ticketpro.cz/jnp/en/divadlo/multimedia-experiment-improvizace/178047-pyrogames-1-evropska-soutez-svetel-ohnu-a-laseru-v-cr.html
16. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Tek jdu na 14:00 hod. A doufám, že sex nebude problém. V nemocnici nikdo z doktorů nic neříkal, jen to že se mám šetřit, ale hlavně chodit. Že jinak pohoda. Tak doufám, že jo...jináč to stejně možná tak trošku poruším :sweat_smile: .
16. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jo a zdál se mi hroznej sen...že mi volali z gestu, že mám přijít na nějakou injekci nebo vyšetření a já jim říkala, že už chodím do Podolí a oni,že jo, že ok. Že prej Podolí Gest koupil a a někdy budu chodit k nim a někdy do Podolí :astonished: . Tfuj..to byla ale blbost :grinning: .
16. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
tak to my se k sexování s nahou ratolestí ještě nedostali...pG už je zdravý, včera to i vypadalo nadějně :grinning: , ale bohužel jsem si dala večer banán a bylo mi zle :angry:
mili: šiši chnušnej šen :grinning:
tak a uz jsme objednani i na plavani jupiii jupiii jou
ok ja budu vyjizdet driv stavim se v anglicky v praci ..ukazat olika to je pet minut od cajky
milu toyv oe to byla cerna muraaaa!!
terky jsem zvedava jbude mariance chutnat cece :slight_smile:))
16. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Milu nestras!!! To uz bych do Podoli nepachla :grinning:
16. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Tek fajn, no a uvidime, jak se bude Olimu libit cajka, i kdybychom tam byli hodku, tak to stoji za to, protoze vas zase mooc rada uvidim...
16. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Že jo...hnus tfuj ble sen... :grinning: .No naštěstí jen sen :grinning: .
Šmankote Gucci, takhle to potento banánem... :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Gucci teda z bananu mi nikdy blbe nebylo..
Jo jinak k curani v noci, dneska opet 3x, takze zadna vyjimka, ale pravidlo!
16. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
no mě i říkala kámoška, že banán zabírá na nevolnosti, tak u mě je to naopak prostě, já večer můžu jen sladké (závin apod.) jinak je mi blbě
16. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
ty jo to je zvlastni, musim rict, ze ovoce mi nic nedela..teda jabka nejim, ty mi dobre nedelaj!
16. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
z ovoce mi dělá blbě jen banán
zeleninu večer taky nemůžu

holky, tak ti známí psali, že ten vík padá, tak já můžu :wink:

jdu ted na soud, zatím...
16. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak se Gucci s Jani dohodněte. Já myslela kratší prochajdu a pak pokec v hospůdce. :wink:
16. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, skoro nejsme doma (za chvíli zase razíme), takže nestíhám všechno dočítat...
Dneska spala M. do 9!!! Kéž by jí to vydrželo!
Puzzi, to je super, že se vám (i Honzíkovi!) tam líbí. :slight_smile:
Pajdi, tak zkus Elišce domluvit, ať si hraje s něčím jiným. :sweat_smile:
Marti, to je super, že Martínkovi příkrm zachutnal! :slight_smile: Na mrkev doporučuju žlučový mýdlo. :wink:
Mili, držím palce!
16. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Evi teda ty jsi cestovatelka, obdivuji tvoji vydrz. Ja bych uz byla z toho cestovani unavena :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
evco super
jani hele nebyla vono jak se doma zajedes tak pak uz te to neba a spis te unavuje bejt doma..nebo tak to aspon mam ja mam radost za kazdy vyjezd..
no takze pristi patek mame prvni plavco a jsem zvedava kdy se mi ozvou z te yamaha skolky :slight_smile:)) se tesim jak malej jarda :slight_smile:))
16. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
joo jani dame sraz pred dzoudym?
16. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Tek jojo ve dve pred Dzoudym...
16. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
ok super uz swe na vas dva moooc tesim ..
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
tak jdu krmit a za chvilu vyrazim jupi ..boooze se tesim az vypadnu zase ven :slight_smile:))
16. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Steffi, přesně jak píše Teksas - ono je daleko únavnější být s tím mimčem doma, prot. to musíš pořád vymýšlet nějakou aktivitu. Takhle je to daleko lepší. :slight_smile:
Tek, to je super, že budete plavčit... Já jsem pěkně nas..., prot. jsem chtěla pokračovat tam, kam jsme chodili na vaničky - je tam i zázemí (herna, "kavárna"...), ale je to o dost dražší než na bazéně. A oni udělali to, že ta nejmenší kategorie (to jsme my) bude plavat na bazénu - takže za dvojnásobnou cenu budeme chodit tam, kam jsem nechtěla! :angry: Ještě zvažuju jiný možnosti, ale všude už je plno.
16. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jsem zpět i s kuřátkem a rejží
16. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
evi to jsou teda kreteni ..no vedi jak vas vyzdimat ...
ja mam 10 lekci ze 2900 takze si myslim dobra cena :slight_smile: na prahu
no ja doufam ze mi nereknou z ty yamaha ze maj plno ale tak jedna ze tri pobocek by snad mohla byt ok
16. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Tek, oni si právě nabrali víc lekcí než mají kapacitu. Fakt jsem hrozně vytočená. :angry:
No, my máme podobnou cenu, ale na klasických bazénech tady je ta cena poloviční.
To držím palce, ať se někam dostanete.
16. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.